2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ense kalınlığı ultrasonda bakılıyor canım 15 dk kadar bebeğini izliyorsun doktor onu rahatsız edip duruyor hoplatıp zıplatıyor hareketlerini kol ve bacaklarını kontrol ediyor boyuna posuna burnuna kemiklerine bakıyor kallp atışlarını dinliyorsun kan akışının hızına durumuna bakıyor ve aynı gün kan veriyorsun oda hastaneye bağlı sanırım bazen 3-4 gün bazen 1 hafta diyorlar banada 1 hafta sonra geldedilerseninkide hayırlısıyla iyi sonuçlanır inşallah

bende 10gün önce yaptırdım ikili testimi 1hafta sonra sonucu aldım gayet iyi çıktı 1:19000 gibi birakamdı tarama negatif yazıyodu ama ben yinede doktoruma yorumunu yaptırdım ve herşey normal risk 19000 de 1 ihtimal dedi yani 1 den sonraki sayı ne kadar büyükse risk de o kadar düşüyo allah herkesin sonuçlarını iyi çıkarsın inşallah

papatyacım çok teşekkür ederim .. gerekli bilgilendirmeyi yapmışsın..inş. sonuçalr normal çıkar..

Kopyalama kısmını yapıyorum ama nereye yapıştıracağımı bulamıyorum :) bugün kafam basmıyo sanırım. Çok uyumaktan

valla arkadaşım bende uğraşıyorum ama hala beceremedim kendimden şüphe etmeye başladım neden olmuyo yaaa

arkadaşlar kontrol panelinizden detay bilgileri düzenleye giriyorsunuz en altta kilo ve doğum takip çizelgesi yazan yerin altındaki kutucuğa kopyalayıp değişiklikleri kaydet diyorsunuz hadi kolay gelsin :)) bende çok uğraşıp yapamamıştım

Haklısınız arkadaşlar, bende sizin gibi olmuştum, çünkü forumlarda takvim nasıl yapılır diye okuduklarınızda eksik bilgi var.
bana takıldığınız yeri yazın ben size yardımcı olucam

selam arkadaşlar ben bişey soracam, benim bi kaç gündür karnım ağrıyor şuan 13+4 günlük sizce normalmi çok endişe ediyorum

selam arkadaşlar ben bişey soracam, benim bi kaç gündür karnım ağrıyor şuan 13+4 günlük sizce normalmi çok endişe ediyorum

benimde ağrıyor cnm bebek büyüyor diyor drum. dinlenmeye çalış sürekli ve şiddetli olmadığı sürece korkmana gerek yok ama yinede için rahat etmiyorsa bir drunu ara sor cnm

Kopyalama kısmını yapıyorum ama nereye yapıştıracağımı bulamıyorum :) bugün kafam basmıyo sanırım. Çok uyumaktan

Yapıştıracağın kısım, kontrolpaneli- detay bilgilerinizi düzenleyin-en alttaki kio doğum takipe yapıştırın.

bu zamanlarda normalmiş bebek büyüyo ve o büyüdükçe bizde genişliyoruz ve böyle ağrılar normalmiş doktorum bana sağ kasığınızda sol kasığınızda karnınızda böyle sancılar olabilir ama eğer kanama geliyorsa iş ciddileşir demişti

çok teşekkür ederim canım çok şiddetli değil az ağrıyor ama işte kafama takıyorum bişey varmı diye inş. bişey olmaz bebişlerimize

Soram arkadaşım benimde öyle geçen hafta ağrıdı.Epey korktum.Normalde regl zamanın mı?

merhaba kızlar dün doktara gittim bebişim 8cm olmuş bize ayaklarını salladı çok şükür dr.herşey normal gidiyor gayet iyi dedi haftaya ikili test yaptırmam gerekiyor.bunun için önericeğiniz uzman dr varmı prof dr.atıl yılmazı aradım çok dolu randavu alamadın.gittiğim hast.yapılıyor ama iyi bir dr.yapsın istiyorum.

merhaba kızlaaarrr az önce doktorumdan geldiimmm ikili test sonucum süpermişş:teytey: vede bebegimin cinsiyetini ögrendimm doktorumun dedigine göre güzeller güzeli bi KIZIM olucakmıışşşşşş :dance:
ayyy caok mutluyuummmmmm :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…