2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ben okuyamadın ve açıkçası böyle yazıların bukadar hassas bir dönem geçiren bizler için uygun olmadığı kanısındayım.Seren arkadaşım bir önceki sayfada çok güzel bir yazı paylaşmışşsın bizlele anne ve bebeğin ikl dak,kaları hakkında ancak bu sefer aktardığın çok trajik dediğim gibi benim gözüm sadece sonlardaki bir iki sayıra takıldı ama o bile yetti tamamını okuyamadım

iyide ben sadece gorunce ıcım sızladıgı ıcın sızlerle paylasmak istedım sadece sonucta sizlere ne kasti dusuncem olabılırkı bende hamıleyım cunku ve bende okudum ve duygulandım hayatta neler var sankı bılmıyoruz hergun bi uckur ugruna evlatlarını dogurup camı onune atan ınsalar var hergun bole bi zevk ugruna kurban gıttıgını zannedıp bole bebeklerını aldıran cahıl ınsanlar var hergun tvlerde bunlar gosterılıyor neredeyse hergun okuyor ve goruyoruz ozaman tvde seyretmeyelım yanı tmm hassas donem bende hassas donemdeyım fakat ben bu yazıyı burda okudum ve alıp sızlerlede paylasmak ıstedım ne anneler var demek sıtedım ama yazı taa nerelere gıttı vala anlamak ısteyen benı anlamıstır bole kınayelı laflara gerek yok ....
:enbuyukkk:

merhaba kızlarr
Biz doktordan geldik şimdi..... :teytey::dance: Herşeyimiz gayet güzel ve sağlıklıyız Allah a şükür... 5cm 7mm olmuşuz:dance::teytey:

Yarın sabah ta rutin kan testleri ve ikili test için kan vereceğim... Umarım herşey iiii çıkar...
Allah bebişlerimize sağlık versin... En se kalınlığımız da 1.6mm çıktı.. Ama doktorumuz bu bişi ifade etmiyor..Önemli olan kan değerlerinle karşılaştırdığımızda çıkacak sonuç dedi..

ayy cnm maşşallah cook sevındım valla yaa cok sukur herseyın ii cıkmıs darısı bızlerınde basına bende haftaya gıdıcem ınsallah bakalım bende ne cıkacak ınsallah senın gıbı temız guzel haberlerle gelırım allah nazarlardan saklasın sizii canımmm:1hug:
bebişde baya büyümüş kıss cınsıyetı daha bellı dgl dımıa.s.

seren cim canım daha cinsiyeti belli değil.. Belki de belli dir ama ben sormadım valla :sm_confused:

Allah hepimizin bebeğine sağlık versin inşallahhhhh

Bugün anneannemizle gittik.. Şoww yaptı bizimki.. ilk defa bu kadar hareketliydi...
Maşallahhh benimm bebişimeee:teytey::dance:

Maşşallah canım inşallah bebişlerimiz sonuna kadar iyi olur.Benimde aslında haftaya pzt.si ama ben beklemeyip cumaya filan gitmek istiyorum çünkü çok sabırsızlanıyorum:teytey: umarım benim bebişimde gayet iyi ve sağlıklıdır

ayşecim benim de perşembe günü randevum 11 de ama 9:30 da burda ol testler yapılacak 11 de de ultrasona gircen dediler bana umarım herşey yolunda dır

Merhaba arkadaşlar inş hepiniz iyisinizdir :)) mide bulantısı devam eden varmı acaba

benim sabah yataktan kalkarken olan bulantım gitti gün içinde ara ara geliyor gene sabahları yemek yerken bulantı oluyor biraz ama idare ediyommm umarım daha iyiye gider

Bebeğini aldırmak isteyenler okusun " Bir bebeğin yarım kalan günlüğü" klava:

--------------------------------------------------------------------------------

ALINTI

canım ne anlatmak istediğini anladım ama sil istersen bende okurken çok sevindim kendimi düşündüm ve sonunda sanki kalbime bir bıçak saplandııı ve kasıklarımda hissetim acısını allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın kimseyede böyle birşeyi yaşatmasınnn yazın için sağol ama silersen sevinirim arkadaşım başka bir konunun içinde daha faydalı olur yazın sanırım

teşekkür ederim papatya fikirlerime katıldığın için ve takvim konusunda yardımcı olan arkadaşlar sizede teşekkürler şimdi doktordan geldim çok hareketliydi doktorum yeni uykudan uyanmış olduğunu söyledi ikili test için kan verdim şimdilik bir problem gözükmüyor kızlar cinsiyeti belli oldu bebeğimin içime doğduğu gibi oğlan dedi doktorum bakalım sizinkiler ne zaman belli olacak

gözün aydın canımmm allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin darısı başımıza benim perşembe günü testim ama belli olmaz heralde cuma 12 hafta olucak çünkiii

arkadaşlar ben de 13 haftalık hamileyim:)bulantılarım hala sürüyor hele akşamları daha kötü bana önereceğiniz bişey var mı???

Arkadaşlar aranızda bulantıları azalanlar var fakat benim azalmadı.Hala ilaç alıyorum.Bir de dün gece karnım ağrıdı epey korktum moralim bozuldu.Regl ağrısına benziyor ama tamda öyle değil gibi.Ayırt edemiyorum.Bu hamileliği devam ettiremeyeceğim korkusu sardı beni dünden beri .

canım bak şimdi bi derin nefes al önce bi sakinleş bu kadar endişelenmen doğru değil biliyosunki.ben bulantı yaşamadım ama aynı regli ağrısına benzeyen o ağrılar bende de oluyo doktorumla konuştum rahim geride olduğu için olabilir,psikolojik yada ayaklarını üşüttüğün içinde olabilir dedi o zamandan beri dışarı çıkarken bile botlarımın içine patik giyip çıkıyorum ağrılarım kesildi çok şükür.Sakın böyle ufak ağrıları acaba ben bu hamileliğe devam edemiyecekmiyim diye yorumlama üzme bebişini ve kendini annesia.s.al bakalım bunlar sana

arkadaşlar ben de 13 haftalık hamileyim:)bulantılarım hala sürüyor hele akşamları daha kötü bana önereceğiniz bişey var mı???

oyy kıyamam sanaa, cnm zeytın bulantıya ii gelıyor benım cok bulantım yoktu ama arada oldugunda hemen zeytın saldırıyordum bana ii gelıyordu yada beyaz peynır tuzlu oldukları ıcın ii gelebılır cnm aman dıkkat et az kaldı 4. ayda bulantılar kesılır ınsallah senınde bıseyın kalmaz cnm allah kolaylık versına.s.

küçük balık teşekkürler sayende bende ekledim takvimi

Sağol canım hakikaten benim rahmim retrovert yani geride.Cidden ondan mı oluyordur?Bak bunu düşünmemiştim.İnşallah ondandır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…