2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Canım eğer çirkinleştiğini hissediyorsan ve farkediyorsan seninkisi kız bebek olabilir.Kız çocuk annenin güzelliğini alırmış derler...
:icecream:

slm kızlar nasıll gidiyo hamişlikler.benim cok şükür mide bulantılarım biraz hafifledi.sizlerin nasıl.cumartesi bende bebişimle randevulaştım.annesi ve babası ile buluştıgı için keyfıne diyecek yoktu ayak ayak üstüne atmış bi eli agzında bizi beklemiş bi türlüde pozisyon değiştirmedi ve cinsiyet olayına hiç giremedik.2li testtin sonucunu almaya gitcem cuma günü o zaman yine rica edecegim bakalım doktoruma gösterecekmi bişeyler.cok farklı bi duyguydu onu görmek elleri ipe boncuk dizilmiş gibiydi herseyi belli idi.bu arada bebişim 7 cm olmuş kızlar

herkese iyi geceler arkadaslar ..bebeginin hareketlerini hissetmeye baslayan varmi ? kimisi 4 .aya girmis belkide hisseden olmustur dedim ..

herkese iyi geceler arkadaslar ..bebeginin hareketlerini hissetmeye baslayan varmi ? kimisi 4 .aya girmis belkide hisseden olmustur dedim ..

merhaba arkadaşlar bu aralar yazı yazmasamda yazdıklarınızı okuyorum benim geçen hafta bi kaçkere seyreme gibi oldu hareket denirse tekmeleme gibi hareketler ise daha sonra başlıyomuş bazı bebekler tembel bazılarıda çok hareketli oluyomuş benimde doğumum allah kısmet ederse 19 eylül yarın dr la randevumuz var benden sonra doğum yapacak bir arkadaşım cinsiyetini öğrenmiş başka bir arkadaşımda 5 aylık hala cinsiyetini öğrenemedi kısmet bakalım yarın ne olacak öğrenirsem sizlerle paylaşırım arkadaşlar

merhaba cnm
vallahi ben artık meleğimi yavaşşşşşşş yavaşşşşşşşşş hisetmeye
başladım cnmmm.içimde artık oooooo bana burdayım annecim diyor yaaaa
allahım nasıl birşeydir bu ya rabbim adı konmaz,tarif edilemezzz:sm_cool:

Anna Kiz Esra Ciden Mii Nasill Bir His Canim Yaa Bazenn Yatarken Babasiyla Ben Elimi Koyuyorm Karnima Ufak Bir Top Geliyoo Elimizze Sağa Sola Kayiyorr Vee Hafif Seyirmeler Oluyor Bende Ama Benim Ki Geelde Sağda Canimyaa

günaydın kıslarrrrr ben eldiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm nasılsınız bugün umarım iyisinizdirrrr benim dün testimde yine iltihap çıktııı malesefffff perşembeye kadar yine ilaç kullanıcakmışımmm perşembe ikili testim varrrrr

Günaydinlarr Hanimlar... Bende Ikili Test Için Perşembe Dr Gidecemmm Yaa Bu Ikili Test Nasil Yapiliyooooooooooooooo...........

ayşecim bende perşembe gidicem ilili teste canım sana ne dediler açmı tokmuuu.umarım ikimizinde bebişi sağlıklı normal çıkar canımmm allah hepimize yardım etsinnn

ayşecim bende perşembe gidicem ilili teste canım sana ne dediler açmı tokmuuu.umarım ikimizinde bebişi sağlıklı normal çıkar canımmm allah hepimize yardım etsinnn

cnm ben sana aysonu kızları sayfasında cevap yazdımm
tok karnına cnm farketmiyor yaniiiii

Anna Kiz Esra Ciden Mii Nasill Bir His Canim Yaa Bazenn Yatarken Babasiyla Ben Elimi Koyuyorm Karnima Ufak Bir Top Geliyoo Elimizze Sağa Sola Kayiyorr Vee Hafif Seyirmeler Oluyor Bende Ama Benim Ki Geelde Sağda Canimyaa

ay canım benim keşke tarifif olsada
anlatsam sana valla
böyle özellikle yatarken annenin en relax zamanlarında
oynamaya başlarmış cnmmm
bende akşam uzandığım vakit artık hissetmeye başladımmm:teytey:
kramplarımda başladı sağdan sola dönerken çok kramp giriyoooooo
ayşecim böyle çok hafif hafif sol tarafımda sanki baskı
yapar gibiiiiiii

cnm ben sana aysonu kızları sayfasında cevap yazdımm
tok karnına cnm farketmiyor yaniiiii

allah allah acep bana başka bişilerdemi yapacak doktor sormadım valla yaaa benm böbreklerden dolayı mı acep öle dedi bak şimdi takıldı kafama ben arayıp sorayım doktorumu yaaa

slm kızlar nasılsınız.ben cok kabus görmeye basladım bugün yine kabus gördüm ve cok korktum.sizlerde de gören varmı kabus

slm kızlar nasılsınız.ben cok kabus görmeye basladım bugün yine kabus gördüm ve cok korktum.sizlerde de gören varmı kabus

aynen canım yaaaaa valla korktum gece yine sabah niyetine dün akşamda kızımı kaybetmişim arıyorum arıyorum bulamıyorummmm ağlıyorum rüyamda ayyy kalbim küt küt atıyordu kalktığımdaaa yaaaa

Arkadaşlar Süzee Diyommmm Dinlemiyorsunuzz Kirmizi Tülbent Koyunn Yataginizin Başinaaa Okuyunn Ve Ayetl Kursuyu Arapça Yazdirin Ve Onu üzerinizde Tasiyinnno Zaman Allahin Izniylede Bişey Olmazz.... Hicrancimm Demek Gülecennn Anlamina Gelirr Arkadaşlimmm Sen Saat Kaçta Gideceksin Dr Perşembe Günü Ben 11 00 De Gidecem Canimm... Ve Tok Karnina Canimm Zaten Ultrasonda Bakiliyorrrrr En Son Kan Verecezz O Kadar Canimm

merhaba hanımlar günaydın ayy valla bişey söliyimmi bu bizim analarımız varya çok kutsal varlıklar yaf.
Ay bak gene gözlerim doluyo anlatırken .
şimdi benim eşim işi dolayısı ile antalya ya gitti bende pazar gününden beri annemlerde kalıyorum Allah bin kere razı olsun canım anacım valla nasıl bakıyo bana.Çalışıyorum diye çok üzülüyo yazık akşamları canım ne isterse onu pişiriyo nasıl nazlıyo beni yavrum benim yaa ay bu evlilik çok güzel bişey tamam da baba ocağı gibi de olmuyo be kızlar ayy ağlıycam şimdi 3 gündür evin içinde annem bi taraftan babam bi taraftan nazlıyolar beni ama eşim allah nasip ederse cumartesi günü dönüyo gene tempo gene tempo of of ... Neyse şikayet etmiyeyim canım kocacım oda iyi bakıyo bana ama annenin yeri bakşa yaf

aysecim sağol denicem dediklerini.bunlar sanaa.s.

Merhaba arkadaşlar inş hepiniz iyisinizdir :)) mide bulantısı devam eden varmı acaba

Merhaba arkadaşlar inş hepiniz iyisinizdir :)) mide bulantısı devam eden varmı acaba

ara ara devam ediyo güzelim özellikle evime girerken balık kokusu gibi bi koku geliyo burnuma.yapmadıgım sey kalmadı ev yakında oda kokularından boğulacak

a.s.slm arkadaşlar... dün özele gittik başka bi doktora... bebeği gördüm kalp atışlarını duydum. oyun oyunuyordu hiç durmuyor yerinde ellerini ayaklarını bile gördüm. 14 haftalık şuan ama 16 haftalık gelişimi tamamlamış hızlı bizim bebiş birazcık.. görseniz müthiş bişeydi allah herkese nasip etsin:)a.s.:hooray:

çiçekler Için Sağoll Arkadaşimmm Kizlar Ya Adimizi Yazsaktaa Bi Tanişsakk Diyom Benn
Benim Adim Aysenurr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…