2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

benimde bulantılarım geçmedi her sabah kalktığımda muhakkak oluyo bazen sabah 1 kere oluyo ve bitiyo bazense bütün gün devam ediyo birşeyler yiyebiliyorum ama su içmeye hasret kaldım su midemi daha kötü yapıyo bugün yine çok kötüyüm sabrediyorum ama bazen dayanamıyorum bitmicekmi acaba hiç

bitecek cnm bende hersabah ve gün içinde 1 kez çıkarıyorum ama bitecek benim tek üzüntüm bebeğim beslenemiyor diye ( bazen ayakta duramıyorum güçsüz kalıyorum ama bebeğim sağlıklı olsun yeter büyük ihtimalle 1 ay içinde geçecek moralimizi yüksek tutalım bebeğimizin ilk tekmesinde yüzünü ilk gördüğümüzde :teytey:herşeyi unutacağız eminim

Slm.arkadaşlara.s. umarım herkes iyidir ama okuduğum kadarıyla bulantılarından şikayet edenler varsenağlama.Ben sabah bulantılarını hiç yaşamadım ama şu aralar ne yesem sürekli bi tiksinti ya yemek yapmaktan iğreniyorum.:1no2:Biraz öncede yine bişeyler yedim ama midem ağzımda.Napıcam bu tiksinti işini valla,o mutfağa giripte bişeyler yapmak bana işkence gibi geliyo senağlamanasıl atlatacağımıda bilmiyorum açıkçası.Bu cumada dr.a gidicez bakalım umarım bebişim iyidir çok merak ediyorum,:uhm:bu arada kızlar bi fincan Türk kahvesi canım çok çekiyo dün eşim ya zararlı olursa diye içmeme izin vermemişti sizce bi zararı olurmu nolur bi cvp.verin kızlaaarrrra.s.

Bir taneden bişey olmaz bence iç. Doktorlar her gün içmeyin diyorlar.

cnm sürekli içmediğin zaman zararı olmaz benim canım çok nadir çekiyor içiyorum

bride arkadaşım üzme kendini hepimizde var o ağrılar bende fazlasıyla hemde ilk günden beriii böbreklerden ötürü arrtı bu ara birde oyüzden normaldir korkma ama aşırı keskin bir ağrı olursa doktoruna sor tabii dikkat et yormamaya çalış kendini imkanın varsa da yat fırsat buldukça uzan yanii

Arkadaşlar biliyorum yuh diyeceksiniz ama ben gebelik takviminin nasıl yapıldığını bildiğim halde yapamıyorum altta görünmüyor. Url ile başlayan ortadaki yazıyı aynen kontrol panelimdeki ayarlara kopyalıyorum fakat maalesef olmuyor????

inan bana bende defalarca denedim sonunda tutturdum tam zekamdan şüphe etmeye başlamıştım :)) url kısmını alma kopyalarken ve detay bilgilerini düzenleden kilo takip çizelgelerinin altındaki kutucuğa kopyala cnm kolay gelsin bi dene yapamazsan senin için bir denerim :)

Canım yaptım sonunda sağol anladım ki işin püf noktası nereyi kopyalayacağında 2. http://....... den png' ye kadar ki kısım kopyalanıyor.Yani tam ortadaki kısım. Sağolsun internetteki açıklamada hepsini kopyalayın diyor detaylı açıklama yapmamışlar o yüzden bende kendimden şüphe ettim bi an :))

herhalde hergün içmeyeceğin için bi zararı olmaz bride.normalde çay,kahve,asitli içecekler yasak canım.

teşekkür ederim serennn..ne kadar tatlı yazmışsın zeytini yemeden moralim düzeldi,benim denemediğim şey kalmadı hatta peynirin bile kireç gibi yağsız olanını yiyebiliyorum.

canım bazı arkadaşlar 15 haftalık olmuş cinsiyeti belli değilmi arkadaşlar bebeklerinizin belli olanlar yazarsa sevinirim

ben yarınn ikili test için dr gidecemm heheh belkii bebişim cinsiyetide belli olur :))))))))))))))))))9

ayrıca kullandığımız isimler biraz telaffuzu zor yazarkende zorlanıyoruz şu isimlere bi çare bulursak ne güzel olur onaylarsanız uygun bişeyler yazalım ve birde karın ağrısı çeken arkadaşımıza yazıyorum kanaman yok zannedersem o kadar telaş yapma benimde hergün ağrıyor hamileliğimiz seninle aynı dün doktordaydım olur kimisinde dedi

bende ara ara iciyorum canim ,ama ayni gun icinde baska kafeinli seyler icmemeye calis yada cikolata dada kafein var o gun yemiyorum .. arada iciyorum ama

valla canım 15 haftalık olduk ama nisanda gidicem doktora kısmetse.belli olmuştur belki ama bilemiyoruz.çünkü gittiğimde 12 haftalıktı doktorum yanılma payı yüksek olduğu için bişey söylemedi.hayırlısı hepimiz için.

Çok sağolun kızlara.s. valla acaip koktu şimdi kalkıp yapayım o zaman,bugün yerimden kalktığımdan beri biraz kasık ağrısı çekiyorum umarım önemli bişey değildir:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…