2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlarrr sizin yazılarınız benim yazıların üstünde çıkmışş niyee site daha düzelmedimi.bende anadolu yakasında kartalda oturuyorumm.
papatyaacımmm iki gündürr yazıyorumm nasılsınızz diyorum hiç pas vermiyorsun.

kızlar günaydınnnnnn.hoş sohbetlerr.
bende cumartesi dr gidicem bebeişimin cinsiyetini öğrene.ceğim inş.
16 haftayo geçmiş olacak sizce görebilirmiyiz?aksi taktirde ben çokkkkkk
hazırladım kendimi yaaaaa uyuyamıyorum heyecandannn.
eeeeeeeeeeeeee anlatın bakalım kızlarrrrrrr yiğenlerim nasılllarrrrr?

günaydınnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
esracımm hadi hayırlısı umarım bu sefer öğrenirsin canımm.. bende haftaya gidecem allah izin ederse..

günaydın hanımlar benimde kemiklerim ağrıyodu dr söyledim sütle aran nasıl dedi. içemiyorum deyince kalsiyum verdi şimdi geçti ağrılar. bende istanbul anadolu yakasında ömerli de oturyorum

günaydınnnnnnnnnnnnn tüm hamişleeeeeeeeeeeeeeeeer ve en güzel anne adaylarııııııııııııııııııııııı nasılsınız kızlaaaaaaaaaaar umarım herkes iyidir bana işe gelmek biraz zor geliyo yaaaaaaaa sabah kalkmak giyinmek falan şöyle evde salına salına gezmek varkennnnn
bu arada ben dee avrupa yakası şişlide oturuyorummmmm

Günaydın arkadaşlar..

yaniyaşam 16. haftada belli olur demişti doktorum

ben de önümüzdeki hafta cuma öğreneceğim inşAllah..

Günaydın arkadaşlar..

yaniyaşam 16. haftada belli olur demişti doktorum

ben de önümüzdeki hafta cuma öğreneceğim inşAllah..

hadi cnm hayırlısı yaaaaaaaaaaaa inş ikimizde öğreniriz .
yaaaa bukadar bekledik daha beklemek valla bana zor gelecek .allah yardım etsin valla cnm.
bu arda benim adım esra kızlarrr bende anadolu yakası dudullıda oturuyorummmm
geçen gün konuşmuştuk şu buluşma işini havalar birz düzelsin hemen bir program yapalım ortak bir noktada dahada şişmeden dimim:roflol:

Arkadaşlar tansiyonunuz kaç çıkıyorr

benim hep düşük çıkıyor ama dün burnum aniden kanadı çok korktum (

günaydın hanımlar benimde kemiklerim ağrıyodu dr söyledim sütle aran nasıl dedi. içemiyorum deyince kalsiyum verdi şimdi geçti ağrılar. bende istanbul anadolu yakasında ömerli de oturyorum

merhaba cnmmmmmm
baen çok süt içerim yoğurt tabak tabak yerim nmutlaka her soframda olurrrr
ama dr kemik gelişimi ve calsiyum için bana bol bol baklagil yememei tavsiye etti.
bebek içinde çok sağılıklıymışşşş en azından haftada 1 gün ye tatlım
birede yoğurttttt akşam yatmadan

yok cnm korkma benimde burnum arada bir kanıyor dişlerim kanıyorrrr
dr gittiğimde hep tansyonum 9-5 çıkıyor normal arkadaşım sıkma canını
no problemmmm

benim de en son 6-11 çıktı yani normal ama bazen düştüğünü hissediyorum burnum kanamadı ama burnumu silerken bazen mendile hafif kan rengi geliyor bunu doktora sormadım acaba sormalı mıyız

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr ben artıkk karnıma dokununca bebeğimi hissediyorumm yaa tekmelerini değill sadece hafifi bir şişlikk aslında pekte hafif değill :))))))))))) ayyyyy tekme atacagı günleri iple cekiyomm maşallah nazar değmesinn

kızz wıskıı o bende de oluyo canım ara ara burnumu silerkenn fark ediyomm ama tansiyonum kaç bilmeme.
esra ası hakkında bilgin var dime canım..

ayşeee bende de kız çıktı bu takvime göre bakalım ne olacak doğru mu öğreniriz......

wiski benim 6- 9 çıkıyor hep

doktor tuzlu ayran iç ayağını yükseğe koy diye hep söylüyor ama düşük olması iyi diyor

evet silerken de kan çıkıyor aynen dediğin gibi, ben bi dahaki sefere sorayım bu kan neden oluyo (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…