Tuvalet Eğitimi 2 yasindaki kizimla wc egitimi gunlugumuz..

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Benim kızımda 2 yaşında bende dün başladım çiş eğitime hanımlar.. Biraz okudum yazdıklarınızı ödülle çiş eğitimi çok yanlış.. Kesinlikle tawsiyem suyu her çocuk sewiyo wc ye gidip oturtturun önüne su werin.. Yarım saat belkide 10dk çişi gelince yapıyo aa bak çiiiş diyince anlıyo.. Dün 3 kere altına yaptı iğğğ pisss bak çişin gelince wc koşalım annecim bak yoksa piss olur dedim.. Şimdi şimdi söylüyo desem yeridir.. Oruçda öğretmek tam xamanıymış gerçekten.. Sahura kalkıyoruz geç yatıyoruz en az 2 kere gece kaldırırım geceye de bugün başlıcam.. Uzun oldu napalım çişş önemliymiş..

Su isini bende yapiorum. Ama odul konusunda size katilmiyorum. Heveslendirmek amacli bi kac kere vermekten bisey olmaz bence. Ilk cisini yaptigi zamn bende cikolata vermistim. Surekli olmadigi surece sorun yok

Kizlarrrrrr kizimi gece kaldirmadim sabah islatmis neyse tuvalete goturdum yapti sonra yine uyudu uyandi goturdum yine yapti. 3 saat sonra cok kisik sesle ciss dedi goturdum veeeeee yapti
Ama gotururken yerlerde suruklendi resmen elinden tutup zorla goturmesem gitmicekti neden boyle yapti dersiniz.
B beypazari T ta mavra ada81 zey-mur
Hala daha tam sevinemiyorum denk geldi diye dusunuyorum niye boyle disunuyorum ben ya

Kız çocuk çiş demiş işte neyi tesadüf olsun aferin ona. Gitmek istememesi de olur bence yaaa çocuk o yapıyorlar arada öyle

Canim buda bisey. En azindan artik soyleme egiliminde. Belkide ilk defa soyledigi icin farkli bi tepki bekledi. Ve korktu. Bilmiyorum ama ne olursa olsun bence sen kizonin soylediklerini takip et. Her cis yada benzeri bi kelimede tuvalete gotur. O kelimeyi soyledigi zaman ne olacagini bilsin. Iliski kurabilsin kelimeyle tuvalet arasinda.

Benim oglumda artik kaka yapinca rahatsiz oluyor. Bana anne kaka yaptim diyor. Ben sorarsam soylemiyor ama rahatsiz olunca soyluyor. Bende artik o soylemeden bezini degistirmiyorum. Cisini de baya bi sure yapmadan durabiliyor. Sanirim egitim icin hazir artik. Haftaya baslicam bende insallah egitime. Bakalim neler yasicaz.

Insallah devamida gelir zaten boyle boyle soyluyorlarmis sanirim yani dun 1 defa soyler gibi oldu bugunde 1 defa yarin belki 2 defa bi sure sonra 3 defa sanirim boyle boyle B beypazari da demisti bunu bana. Ins 1 2 aya kakasini da ogrenir.
Sizde gun gun neler yasadiginizi anlatin yardimci olalim

Henuz egitime baslamadim. Ama baslayinca her asamayi yazarim

Merhaba bayanlar buraya yazmıştım oğlum 3 günde öğrendi diye ama dün hiçbirşey yolunda gitmedi 10 .günümüzdü dört kere altına çiş yaptı kakasını tuvalete yaptı bugün çiş kaçırmadı kalasını tuvalete yaptı kıyafet getirmek için odasına gittim geldiğimde halıya kala yapmıştı biliyordum tam yapmamıştı vardı daha ama kalkmak isteyince zorlamadım kızarım diye düşünmüş olacakki bide kakasından da korkmuş heralde korku dolu gözlerle bakıyordu bana hiç kızmadım güzel bir dille anlattım banyo yaptırdım öptüm bakalım Nasıl ilerleyecez iki gündür sitenin havuzuna giriyoruz üsütmüş olabilir mi acaba

Aferim ona)) yerlerde surunmesinin gitmemesinin nedeni su olabilir....benim kiziminda cisi geldiginde goruyorum tutmaya calisiyor o anda oynadigi oyunu birakmak istemiyor yada izledigi bir cizgi film varsa birakmak istemiyor...duz kizim puzzle yapiyordu fark ettim cis var mi dedim yok cis dedi..izledim baktim yok gercekten cis var kizim hadi cis yapalim birlikte oynayalim dedim tamam deyip tuvalete gittik bayagi biriktirmis cisi oyundan kalkmamak icin....

Olabilir dikkat edin. Bi de ben anlamiyorum ogrenen cocuklar niye kacirmaya basliyor ki

Yok cnm o an oyun oynamiyordu bende anlamadim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…