Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar inanmıcaksınız çünkü ben çok şaşırdım

oğlumun dersaneden danışman öğretmeni aynı zamanda fen öğretmeni aradı şimdi ilk defa tanıştık

oğlunuz çok zeki herşeye çok çabuk cevap veriyo acaba evde birisimi çalıştırıyo dedi
inanın şok oldum
evde oğluma ders yaptırmak o kadar zorki
öğretmeninin böyle konuşması beni çok şaşırttı hemde çok sevindirdi

maaasallah :nazar: ne güzel cok sevindim lolocum. en güzel haber cocuklarin güzel haberleri yerimseniben

Son düzenleme:
kizlar birazdan dügüne gidecekmisiz.

ins. güzel gecer. evde birsürü is var ama yarin yaparim artik.

kızlar inanmıcaksınız çünkü ben çok şaşırdım

oğlumun dersaneden danışman öğretmeni aynı zamanda fen öğretmeni aradı şimdi ilk defa tanıştık

oğlunuz çok zeki herşeye çok çabuk cevap veriyo acaba evde birisimi çalıştırıyo dedi
inanın şok oldum
evde oğluma ders yaptırmak o kadar zorki
öğretmeninin böyle konuşması beni çok şaşırttı hemde çok sevindirdi

çok şaşırma şeker kimi çocuk öyle olur..ben de öyleydim..evde hiç ders çalışmazdım ama sınıfın en çalışkan öğrencilerindendim..hatta bir keresinde aynı sınıfta olan komşu şikayet etmiş anneme beni..matematik yazılısına çalışmayıp arkadaşlaıyla dışarı çıktı diye.annem her zamanki ibi ben değilde başkalarını dinleyip anladığı için beni dövmüştü:kızgın:Çok üzgünüm çoook ve yazılı sonuçları açıklandığında ben en yüksek notu almıştım o kız da zayıf hem de en zayıf notu almıştı.ve annem sonucu duyduğunda benden bir özür bile dilememişti ama övünmüştü komşulara beni nasıl yetiştirmiş diyeşakkıdı tabi yine ben değildim takdir edilen:sinifsinif::umursamaz:çocukalrımızı doğru anlayıp gerktiğinde de takdir etmeyi bilmek lazım şekerler..
demekki senin yakışıklı da dersi derste dinleyip anlıyor.. zekii çocuk vesselam:nazar:

kıss nesliii şokamı girdin..niye yazmıyosuundelikafaduldenaklinialirimsmile

Son düzenleme:
e ben sana gönderiim hemen 3 kişilik acılı adana şekerlülülülülülü lülülülülülü
gonderr bacim yaa bizahmett
sekersız olsunkı dıyet olsun sekerım bıraz gec oldu ama yınede yazıyım :)

yeme tabıı neslım benım yemezzz benım neslımı yıldıramazsınız
gecen hafta 2 kılo verelım dedık veremedık gercı neslım cok yaklastı
ama hadı bu hafta 2 kılo gıtsınn neslımmolumunekankayizsmile

yesıl cayyyyyy:içelim:
yemiyecem bacim beni kimsee yildiramaz sekeriimm ama iki kilo deme ya oldum gecen hafta iki kilo verim diyeee zaten bu hafta kacamak ustune kacamak yaptimm akrep duymasinn

kızlar acaip süper fikirler ve kararlar var bende...bence süper olucaz..

bundan sonra kaçamak günlerimiz varsositosositodoğru duydunuz...kaçamak günleri..
cuma-cumartesi-pazar günleri akşam 6:00 ya kadar istediğimizi yiyebiliriz..ama kesinlikle 18:00 sonrası bişey yenmicek..
pazartesi sabahı kaçamaklar bitiyor...acaip dikkatli yeme düzeni başlıyor..

düzenimiz:
sabah kral (kaçamaksız)
öğle memur (kaçamaksız)
akşam fakir -sadece üç kaşık ve tek çeşit-pilav yok,makarna yok,tatlı yok,çerez yok,ekmek yok,bulgur ve bulgur işleri yok,hamur işleri yok-(kaçamaksız)

süper spor başlıyor..yürüyüş başlıyor..en az 30 dk yürüyüş.en az yarım saat aerobik veya benzeri hareket mesela ev temizliği ama büyük çapta olanı..veee olmazsa olmazımız hepimizin göbüşü var günde en az 50 mekik..

3 litre su ve bitki çayları ..gün içinde birkaç çeşit bitki çaylarından içiyoruz ve yazıyoruz..

kilo almaca yok yanikötükedihüso cuma kilo bildiriminde artı kiloyla geleni yakarım buna ben de dahil:kızgın:
ve zaten bundan sonra kilo alanlar tüm takımlara yazıcak..
(ben açgözlü,pis boğazlı,koca göbekli iradesiz buyüzdende istediğim kıyafetleri giyemeyen bir şişkoyum.kilo olacağını bildiğim halde yedim ve .... kadar kilo aldım..bu hafta 2.takımın yüzkarasıyım..) dicek..

dolayısı ile bu saydığım kaçamak günlerinde yediğimiz kaçamaklar için üzülmeye gerek yok..stres yok yani...

bunlar kesinlikle takım kuralıdır arkadaşlar..l:enbuyukkk:iste yapıcam..uyanlar uymayanlar listesi...
uymayanlar kırmızı alır o gün için..hafta içinde üç kere kırmızı alan arkadaşla yollarımızı ayırırız arkadaşlar..
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
harikaa bayildim bu kurallara desen uc gun cok guzel gececekk bende nasil diyecem kacalkisalkisalkisama yaptigimi diye kivraniyordumm kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar biliyosunuz bizim kaptan yardımcımız yok.ben olmadığımda takım içi düzenin aksamaması için kaptan yardımcısına ihtiyacı var takımın..ben neslihanı öneriyorum..kendisi daha önce 14.takımın kaptanıydı..kendisi şişko ama tecrübeli bu konudakaydirigubbakcemile3.en azından benlik bir terslik olduğunda listelerle ilgilenir arkadaşımız ve takım gümbürtüye gitmez..
diğer arkadaşların da yapması gereken görevleri var tabii..tabii en çok paylaşım yapanlar..

posiiciim bu koyulan kuralların uygulayıp uygulamıyanlar listesini yapıp uyarma görevi sende şeker.

minnoşşum prensesim sende günlük kim kaç kere paylaşım yapmış yapamayanlar mazeret bildirmişmi yani gelip gelmeyenler ve paylaşım listeleri de sen de şeker

karamelcik sen de cuma günü zamanında bildirim yapmayanları listele şeker.bildirim saati 12:00.benim paylaşıma yapıştırma saatim 14:00 ü bulduğu için olaki zorunlu mazereti olanlar o saate kadar bildirir ama mazeretsiz alışkanlık yapılmasın..

kızlar bu haftalık listeler her cuma akşam yayınlansın takımda..
kendimizi görelim bakalım listelerde bir hafta boyunca ne kadar uzayıp kısalmışız..:hulya:
vay vay vay bacimm bana uyarr aliskiniz nede olsaa kurallarr fikirler superr ama su bitki cayi beni bitirdii kirmiiz listeye girermiyim icmessem onu sorayim bende ona goree
tatlış akşam altı sonrası yemiyosun zaten..bence fazla değil..zaten yasak olmadığı için inan canımız istemicek bile en azından saldırıp fazla yemicez bir işin ucunda hafta içi eritebilme şartı olunca fazlası geçmez boğazımızdan merak etme.kaydirigubbakcemile3 diğer yenilenler de zaten yapılan sporlarla erir gider..haa illaki yapmak zorunda da değiliz tabii..önlümüze kalmış..cuma olması hani ev hanımlarının kabul ünü felan olur ya o güne getirirler diye örnek nesliiilülülülülülü

:roflol::roflol::roflol: ilahiii:roflol:
eferimmm alkisalkisalkisalkisalkisalkis görev bilinci güzela.s.

paylaşım çoğalttıkça diğer arkadaşlara verilecek görevler de hazırdır ve onların paylaşım çoğaltmalarını beklemektedir efem:1closedeyes:
hahayttt hadi ordan be benim kabul gunummu var ne yapim geleceklere gelmemi diyim bacimm offf offfff
duydunuss kıslar..listeler hergün yazılıcakturkbayragi

ben yeşilçay içilecek diye bişii yazdımmı ki:uhm: kıs ben bitki çayı dedim.gönlün o ün hangisini isterse yani.özellikle serinleyen havalarda içilmesi gerekenler var..hasta olmamak adına..ev ahalisine de içirirsiniz..akrebiniz bunu da araştırıp yazıcaktır en yakın zamandakaydirigubbakcemile3..

banada guzel bir formul bul bacim ben istemem bitki cayi zamaninda cok ictim tiksindim evde dolu var hepsi raflari bekliyorr icmiyom

kıss nesliii şokamı girdin..niye yazmıyosuundelikafaduldenaklinialirimsmile

hee sen nasil kacamak gunleri yaptin onu dusunuyordum kara karaaa
sana bu hafta kilo almak yaramis bacim hep kilo al senn cezada superrr
bu haftaa uygulasaydik su cezayi ya butun takimlara gidip pis bogazli olduklarini soyleseler su bu hafta kilo alanlar super olurdu yani sen kaptan olarak bence baslaa takimlari dolanmayaa:roflol:

hee sen nasil kacamak gunleri yaptin onu dusunuyordum kara karaaa
sana bu hafta kilo almak yaramis bacim hep kilo al senn cezada superrr
bu haftaa uygulasaydik su cezayi ya butun takimlara gidip pis bogazli olduklarini soyleseler su bu hafta kilo alanlar super olurdu yani sen kaptan olarak bence baslaa takimlari dolanmayaa:roflol:

lem varya nerden çıkardın buldun cımbızla :roflol::roflol: fikre bak yaa cin fikirlim benimm:roflol::roflol: bence en kötü bir ceza busositososito zaten bu hafta aldığım için böyle bir ceza uygun gördüm ya..bidaha almiim diye:lepi:

bu arada kaçamak yapmışın hem de üst üstesositososito hihoyyyt bi yandan yapmiiicam derken bi yandan götürmüşün ne işşş:jeyyar:

kaçamak günlerinide sen kaçamaklarını yaz da dökül diye yastımm anladın şekeer benden kaçmasssengözlerimeb
aksanab

lem varya nerden çıkardın buldun cımbızla :roflol::roflol: fikre bak yaa cin fikirlim benimm:roflol::roflol: bence en kötü bir ceza busositososito zaten bu hafta aldığım için böyle bir ceza uygun gördüm ya..bidaha almiim diye:lepi:

bu arada kaçamak yapmışın hem de üst üstesositososito hihoyyyt bi yandan yapmiiicam derken bi yandan götürmüşün ne işşş:jeyyar:

kaçamak günlerinide sen kaçamaklarını yaz da dökül diye yastımm anladın şekeer benden kaçmasssengözlerimeb
aksanab
hahaytttt benim gozumden kacarmii hicc bacimm sende hani gidiyonmu takimlaraa
sen hicc merak etme kacamaklarimi yazarim ben

hahaytttt benim gozumden kacarmii hicc bacimm sende hani gidiyonmu takimlaraa
sen hicc merak etme kacamaklarimi yazarim ben

haftaya canım haftayakaydirigubbakcemile2kimbilir belki sen gezersin takımlarıı :eek: lülülülülülü

selam 2.takımın güzelleri ....a.s....

nesliş hoşgeldin ..a.s.
üzülme güzelim yine verirsin ...verip verip almak kaderimiz olmuş yavv ::))bilmiyorumkismile

akrebim nerlerdesin ?asdınmı montiyialsanaalsanasmile

nesliş hoşgeldin ..a.s.
üzülme güzelim yine verirsin ...verip verip almak kaderimiz olmuş yavv ::))bilmiyorumkismile

sende hosgeldin canim
hic deme bacim nedir bziùm sonumuz bilmiyom vallaa
sen ne yaptin kac kilodasinn nasil gidiyorrr
kiz akrep montiyi birakti baklavaya gecti haberin yokmu senin kaydirigubbakcemile3

sende hosgeldin canim
kiz akrep montiyi birakti baklavaya gecti haberin yokmu senin kaydirigubbakcemile3
en son baktıgımda elmaya gidiyorsu . sonra baklavayami geçti ...kaydirigubbakcemile3belli belili bu hafta + çıkmasından ..aklinialirimsmile
iyiyim nesliş . yazın 59 kloya indim mezun oldum 6. takımdan . tatil ramazan bayram derken hepsi üst üste gelidi . 4.5 kilo aldım onları vermeye çalışıyorum .63 kiloyum ...boshayallersmile

iyi bisiklet sürmeler canım kolaygelsin ....:dance:

Son düzenleme:
kasılmakmıguclubacismile kuşum koskoca üç kaçamak gününü görmedin galibaakaydirigubbakcemile3 tabii 18:00 e kadar..

canım laylaylom aldık kiloları ama laylaylom veremeyiz..disiplin ve düzen şart.zaten bizim fıtratımızda yok düzensizlik..azıcık yoldan sapıp düzeni karıştırınca şişiyoruz görüyosun heryerimizden taşıyor yağlar..

biz gerçekten kilo vermek istiyorsak sıkılmayız merak etme..opuyorumnanaktan
haa eğer ciddi değilsek kilo verme konusunda maksadımız sadece kalabalık yapmaksa yerimiz zaten burası değil ki şekerboshayallersmile
evet haklısın sekerımm lay lay lomm aldık kıloları sımdık lay lay lom gıdermıı
haklısın sekerım bugun kı enerjı super takımımızda ıyı yaptın kız akrepp hadı
bakalım herkes sana dua edıcek bu cuma ınsallah

arkadaşlar biliyosunuz bizim kaptan yardımcımız yok.ben olmadığımda takım içi düzenin aksamaması için kaptan yardımcısına ihtiyacı var takımın..ben neslihanı öneriyorum..kendisi daha önce 14.takımın kaptanıydı..kendisi şişko ama tecrübeli bu konudakaydirigubbakcemile3.en azından benlik bir terslik olduğunda listelerle ilgilenir arkadaşımız ve takım gümbürtüye gitmez..
diğer arkadaşların da yapması gereken görevleri var tabii..tabii en çok paylaşım yapanlar..

posiiciim bu koyulan kuralların uygulayıp uygulamıyanlar listesini yapıp uyarma görevi sende şeker.

minnoşşum prensesim sende günlük kim kaç kere paylaşım yapmış yapamayanlar mazeret bildirmişmi yani gelip gelmeyenler ve paylaşım listeleri de sen de şeker

karamelcik sen de cuma günü zamanında bildirim yapmayanları listele şeker.bildirim saati 12:00.benim paylaşıma yapıştırma saatim 14:00 ü bulduğu için olaki zorunlu mazereti olanlar o saate kadar bildirir ama mazeretsiz alışkanlık yapılmasın..

kızlar bu haftalık listeler her cuma akşam yayınlansın takımda..
kendimizi görelim bakalım listelerde bir hafta boyunca ne kadar uzayıp kısalmışız..:hulya:
emredersınızz komutanımm kımler kac kez takıma ugramıs onu yazıcamm yanıı
okı sekerımm
ha iste ben de bitki caylarini kastettim ben normalde su disinda bisey icmiyorum son günlerde sodaya takiliyorum ama o da iyi dedil biliyorum. aslinda evde yesil cay da bitki caylari da var ama ben icmiyorum. neyse sabahlari siyah cay yerine onlari demliyim ben de.

akrepcim bir gazla basliyoruz kurallara ama cok fazla gibi geldi bana. airobik kismina büyük temizlik de olabilir demissin. normal yerleri silip süpürsem e bi de bebe pesinde kosma da var bunlarla airobik kismini doldurabilirmiyim ? ayrica yürüyüs yapilacak tabi. lesliyi uzun süredir yapmiyordum tekrar baslicam mecburen

posıı sende benım gıbı spordan kacanlardansın galıbaasempatiksalakcinni

sımdık soyle madde seklınde yazıyım ufak tefek seylerı

1- hergun 3lıtre suu ıcılecekk
2-hergun bıtkı cayı ıcılecek
3-2 bardak sut ve 2 bardak yogurt yenecek
4-30 dk yururyus
5-50 mekık bıraazcık hareket kaydirigubbakcemile2

soyle bısey varr akrepcım ben sutu ogun yerıne bıle ıcıyorum bazen
ama tabı ıcıne nesquıkk koyuyorum cok fazla kacırdıgım
gunun aksam yemegını bu sekılde atlatıyorum

nesliş hoşgeldin ..a.s.

:1shok: :1shok: amanınn gomutanımm gelmişş :1shok: eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
hoş eldin safalar etirdin gomutanımm benimmmŞeniz opuyorumnanaktan
neyse yavru kuslar ben cikiyorum bisiklet surecegim hadi opuldunuzz
kıs nere gidiyosunnn..otur birasss..belki yağların birikir biras dahaadelikafadulden
sende hosgeldin canim
piss isspiyoncuu noolucakk :dilcikar:
en son baktıgımda elmaya gidiyorsu . sonra baklavayami geçti ...kaydirigubbakcemile3belli belili bu hafta + çıkmasından ..aklinialirimsmile
iyiyim nesliş . yazın 59 kloya indim mezun oldum 6. takımdan . tatil ramazan bayram derken hepsi üst üste gelidi . 4.5 kilo aldım onları vermeye çalışıyorum .63 kiloyum ...boshayallersmile

iyi bisiklet sürmeler canım kolaygelsin ....:dance:
yokk aebenimm gomutanımm a.s. inanma sen ona o kıskanıyo beni:mymeka: :1closedeyes: hiç bırakırmıyımm montiyiii:nazar: monticiyim halaa kııss sefkilimm benimm:asigim:
[

sımdık soyle madde seklınde yazıyım ufak tefek seylerı

1- hergun 3lıtre suu ıcılecekk
2-hergun bıtkı cayı ıcılecek
3-2 bardak sut ve 2 bardak yogurt yenecek
4-30 dk yururyus
5-50 mekık bıraazcık hareket kaydirigubbakcemile2

soyle bısey varr akrepcım ben sutu ogun yerıne bıle ıcıyorum bazen
ama tabı ıcıne nesquıkk koyuyorum cok fazla kacırdıgım
gunun aksam yemegını bu sekılde atlatıyorum

nesquikin içinde ne var biliyomusun bakiiim yasakkelime

:1shok: :1shok: amanınn gomutanımm gelmişş :1shok: eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
hoş eldin safalar etirdin gomutanımm benimmmŞeniz opuyorumnanaktan

kıs nere gidiyosunnn..otur birasss..belki yağların birikir biras dahaadelikafadulden

piss isspiyoncuu noolucakk :dilcikar:

yokk aebenimm gomutanımm a.s. inanma sen ona o kıskanıyo beni:mymeka: :1closedeyes: hiç bırakırmıyımm montiyiii:nazar: monticiyim halaa kııss sefkilimm benimm:asigim:
[
bırakma bencede . sonrada şu mesajlarının alttaki çıbıldak hatungibi çıtır ol emi.kaydirigubbakcemile3

bırakma bencede . sonrada şu mesajlarının alttaki çıbıldak hatungibi çıtır ol emi.kaydirigubbakcemile3

kıss o benim zatiiidelikafadulden opuyorumnanaktan bayanssulusmile yani montiyle spor sonrası gelecekteki halim sositososito hihoyyyt hihoyyyt bayanssulusmile
işte neslii de o resimdeki beni görünce kıskanıyooo yasıkk ohaoldumsmile :umursamaz:

haa unutmadan ben senin o listelerde neden yokum bakiiimmm alsanaalsanasmile :eek:lmaz:

X