Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar 14:00 e kadar bildirim yapabilirsiniz..
çocuğu okula bırakıcam..dönüşte görüşürüz şekerler..

neslii canım ben yokken top sende..tabloyla ilgileniver..sonradan gelen arkadaşları da eklermisin..bir saate kadar burdayım şeker

2.TAKIM

akrep33 ( 66,6 /65,4 / 1,2 / 1,80% )
bursa86( 65 / 64,7 / 0,3 /0,46 % )
Lolo ( 81,3 / 80,1 / 1,2 / 1,48%)
Poseidon83 ( 61,6/61,6 /0,0 /0,00 %)
arteria (69,8 /69,8 /0,0 /0,00 %)
citlenbikbesyo (56,4 /56,4 /0,0 /0,00%)
oztrk (66 /67,5 /-1,5 /-2,27 %)
neslihan (82 / 80,8 / 1,2 / 1,46 )
minnoş prenses (72,7 /71,2/1,5/2,06)
selma12. (84,5 / 84 / 0,5 / 0,59
karamel_guzel (74,6 /74,2/0,4 /0,54 )
aybuke07(72/69 / 3 / 4,17 )

2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 852,5 / 844,7 / 7,8 / 0,91 )

harikasın canım.
montide ilk haftan ama sen tıkırdamaya başladın bile..montide ilk iki hafta da kilo alınabilirmiş çünkü..iki hafta sonrası da kilo verme son hız devam edermiş..
kaçamaksız devam et.bu gidenler geri dönmeyen kilolar şeker

yaa montıyle verılen kıllar gerı gelmıyormukı gercektenn amanın onumu yapsamm off ne ayran gonullu kızım dıyetten dıyete atlıyorum beekaydirigubbakcemile2

ağlamak istiyorum :a015::çok üzgünüm:74.2 geldim.öncekkilom 74.6 idi.koca hafta vere vere 400 gr vermişim.offf
karamelım guzelımm olsunn kılo almadık ya cok sukurr sabrett daha bu ılk haftamız bızım bız 2.hafta patlıycagız asıl sekerım ılk hafta alısma evresı olumunekankayizsmile
Alemsin mine ya kaydirigubbakcemile3 bende bir dondurma canavarıydım.ta ki diete başlayana kadar:gitme: benimde dolabımda magnum var iki tane.gelip gidip gözüm ona takılıyor.evdekilere yalvarıyorum gidin yiyin diye:kedi: bu hafta kiloda veremedim zati artık dondurma falan görmez gözüm:a015::çok üzgünüm: nasıl vericem ben bu kiloları.kurbana da az kaldı .daha dikkatli olucam demekki:bbo:

sakınn yemıyesın bak bende vınettayı yerım yıne aynı tass aynı hamam sen bana ben sana bakar yer ıcer otururuz yada gıdıp magazadakı gorevlılerı döver içerde yatarızz ye iç yat :roflol:

:eek:klava:bu arada akrebım sekerımm senın 7 kıloluk şoku hıckımse yapamadı anlasılan hadı 7 yı gectım 5 bıle yok kımsecıklerde ne beşi bee 2 bılem yokk ben barıı 2.780 gr verseydım beee puuu banaa götürüsen sütlaçları öyle olur mınnossssenağlama

ben bu hafta 5 gunde 6,2 kılo verme dıyetıne gırıyorum kızlarrr cunkum haftaya 65 olmaya karar verdım sımdı herkes sorsun bu dıyet nasıl oluyor dıyee merak etsınn hadııaklinialirimsmile

hıııccc ama hıııcc bıse yememeyı dusunuyorum sekerler cunkum canıma tak ettıı artıkım 60 lı kılo goreyım neolursunuzz yaaa senağlama dusundum tasındım buhafta kendımce bır sok yapmaya karar verdım benı takıp edıcekler ızımden gelebılır tozu dumana katıcam cunkum:roflol: gecen sene ben özyle soklamıstım bı kendımı sımdıkk lısteyı verıyorummm verıyorumm vermek uzereyımmmnaniknanik
saka bıyanaa gecen sene
ufacık kahvaltı
oglen corba yada sebze 4 yemek kasıgı
aksam 7de bır bardak sut
7 den sonra tık yok dıye yapmıstım
10 gunde felan 4-5 kılo vermıstım galıbakı sekerler.yaa bısıler yapmam lazım benım cunkum takımdan atılmak ıstemıyorum bu bır ıkıncısı artık 60 lı kılo olmak ıstıyorum yaa:sinifsinif:

2.TAKIM

akrep33 ( 66,6 /65,4 / 1,2 / 1,80% )
bursa86( 65 / 64,7 / 0,3 /0,46 % )
Lolo ( 81,3 / 80,1 / 1,2 / 1,48%)
Poseidon83 ( 61,6/61,6 /0,0 /0,00 %)
arteria (69,8 /69,8 /0,0 /0,00 %)
citlenbikbesyo (56,4 /56,4 /0,0 /0,00%)
oztrk (66 /67,5 /-1,5 /-2,27 %)
neslihan (82 / 80,8 / 1,2 / 1,46 )
minnoş prenses (72,7 /71,2/1,5/2,06)
selma12. (84,5 / 84 / 0,5 / 0,59
karamel_guzel (74,6 /74,2/0,4 /0,54 )
aybuke07(72/69 / 3 / 4,17 )

2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 852,5 / 844,7 / 7,8 / 0,91 )

akrebımm dusundumdee su tabloya bak ya aman allahımm
tamı tamınaa 852 kıloymusuzz vee 844 kıloya dusmusuzz valla
butun kızlarınn al al yanaklarından öpüyorum takımımla gurur duyuyorumkaydirigubbakcemile5 ama yanı sekerler şöylede bırr
öz eleştiri yapmak istiyorum yanı şu rakamı görünce hiçmi utanmıyorsunuzz bee:eek:klava:
ohaaa ohaaa çüşş yanıı insan 852 kılo olurmu kardesım hıc yakıstıramadım
benım güzeller güzeli fıstıklar fıstıgı takımımaa haftaya bu 844 ude görmıycem valla döverımÇok üzgünüm çoook herkess kendınee gelsınn sılkelenın bakımm
cabuk cabukkyesılcaylar alınsınn:içelim: ekmekler bırakılsınn valla beklıyor bak kara
yaglarrkötükedihüso haftaya 830 u atlayıp bır asagı dusucegızz tamam mı sekerler 820 kusurlerde yanı ona gore yanı bak bozusmayalımm oylee uzgun uzgun kılo almısım demek yokk herkess sporaakaydirigubbakcemile2 sarılalım sık sıkı sımdıkk:1hug:

yıne kımsecıkler yok bugun burda yaa cok heyecanlıyım kızlar bayrama kadar bayagı bır degısım yasamak ıstıyorum bayramda kayınpedere gıdıyoruz sok falan olsun lar ohaa ohaa çüş bızım gelın bu mu desınler dıyee ugrasıyorumm:roflol:

merhaba arkadaslar, evde yusufun pipisiyle ugrasıyoruz sünnet sonrası simdi de nezle oldu burnu akıyor.

kısa bir dükkana ugradım buraya da yaziyim dedim.
daha bu haftaki sonuclar yazılmamıs ama ekside olmamamıza sevindim. kızlar tebrik ederim cogumuz kilo vermisiz bu hafta :)

ya bırazcık ayıp bıraz da özel olucak ama bısı sorucam sekerler
zayıfladıgınızda göguslerınızde kuculuyormu ?
ben cok rahatsızım cok buyuk goguslerım ve bırazcık kuculse ınanın
cok mutlu olurum yada bunun ıcın belırlı egzersız bısey varmı bılen duyan
varda söylemezse varyaaa :kızgın:

:eek:klava:bu arada akrebım sekerımm senın 7 kıloluk şoku hıckımse yapamadı anlasılan hadı 7 yı gectım 5 bıle yok kımsecıklerde ne beşi bee 2 bılem yokk ben barıı 2.780 gr verseydım beee puuu banaa götürüsen sütlaçları öyle olur mınnossssenağlama
arteria yapıyodu canım ama sanırım yurtta fısat bulamadı nete girmeye
ben bu hafta 5 gunde 6,2 kılo verme dıyetıne gırıyorum kızlarrr cunkum haftaya 65 olmaya karar verdım sımdı herkes sorsun bu dıyet nasıl oluyor dıyee merak etsınn hadııaklinialirimsmile

kız delirme yine..haftada 100 gr versek bile kar bizim için..
her ay 1 kilo versek yılda 12 kilo yapar kuşum..sabırlı ol..
ki biz haftada verdik 1 kilodan fazlasını..
en sağlıklısı haftada 500 gr vermek..

hıııccc ama hıııcc bıse yememeyı dusunuyorum sekerler cunkum canıma tak ettıı artıkım 60 lı kılo goreyım neolursunuzz yaaa senağlama dusundum tasındım buhafta kendımce bır sok yapmaya karar verdım benı takıp edıcekler ızımden gelebılır tozu dumana katıcam cunkum:roflol: gecen sene ben özyle soklamıstım bı kendımı sımdıkk lısteyı verıyorummm verıyorumm vermek uzereyımmmnaniknanik
saka bıyanaa gecen sene
ufacık kahvaltı
aksam 7de bır bardak sut
10 gunde felan 4-5 kılo vermıstım galıbakı sekerler.yaa bısıler yapmam lazım benım cunkum takımdan atılmak ıstemıyorum bu bır ıkıncısı artık 60 lı kılo olmak ıstıyorum yaa:sinifsinif:
şiddetle montiyi tavsiye ederim şeker
akrebımm dusundumdee su tabloya bak ya aman allahımm
tamı tamınaa 852 kıloymusuzz vee 844 kıloya dusmusuzz valla
butun kızlarınn al al yanaklarından öpüyorum takımımla gurur duyuyorumkaydirigubbakcemile5 ama yanı sekerler şöylede bırr
öz eleştiri yapmak istiyorum yanı şu rakamı görünce hiçmi utanmıyorsunuzz bee:eek:klava:
ohaaa ohaaa çüşş yanıı insan 852 kılo olurmu kardesım hıc yakıstıramadım
benım güzeller güzeli fıstıklar fıstıgı takımımaa haftaya bu 844 ude görmıycem valla döverımÇok üzgünüm çoook herkess kendınee gelsınn sılkelenın bakımm
cabuk cabukkyesılcaylar alınsınn:içelim: ekmekler bırakılsınn valla beklıyor bak kara
yaglarrkötükedihüso haftaya 830 u atlayıp bır asagı dusucegızz tamam mı sekerler 820 kusurlerde yanı ona gore yanı bak bozusmayalımm oylee uzgun uzgun kılo almısım demek yokk herkess sporaakaydirigubbakcemile2 sarılalım sık sıkı sımdıkk:1hug:
üç kişi bildirim yapmadı ama canım..bunuda görmek lazm..
gerisi de hep neslinin kilosu zaten:roflol::roflol:
yıne kımsecıkler yok bugun burda yaa cok heyecanlıyım kızlar bayrama kadar bayagı bır degısım yasamak ıstıyorum bayramda kayınpedere gıdıyoruz sok falan olsun lar ohaa ohaa çüş bızım gelın bu mu desınler dıyee ugrasıyorumm:roflol:
göbüş eritmeye gelsene birlikte yarıişalım senle.senin fücuut ta şekle girsin hem
merhaba arkadaslar, evde yusufun pipisiyle ugrasıyoruz sünnet sonrası simdi de nezle oldu burnu akıyor.

kısa bir dükkana ugradım buraya da yaziyim dedim.
daha bu haftaki sonuclar yazılmamıs ama ekside olmamamıza sevindim. kızlar tebrik ederim cogumuz kilo vermisiz bu hafta :)
ayy daha da ekside mi olucaz kuşum yaa..
amaa nesliden bekledim bir eksi..eksi getirmediği gibi benle aynı kiloyu vermiş yahu:kızgın::dilcikar:

evet canım..acaip küçülüyor.bende çok şikayetçiydim.kocamanlardı.düşün yani çekmecedeki 75 bedenler oyuncak gibi geliyordu..şimdi çok farkettiler..
canım netten bakabilirsn hareketlere.cd de alabilirsin.tüm vücut için egzersiz yapabilirsin. vee namaz kılabilirsin canım..tabi namaz tüm kaslar için faydalı.tümüyle rahatlama hareketleri..yoga da var aynı hareketler..hem ibadet hem hareket.hem ruhuna hem bedenine hitab ediyor şeker a.s.

akrebim çok özür diliyorum
ama çok zor ve yoğun bir hafta geçirdim
bakıcı problemm oldu kızı okula hastaneye taşıdım resmen
valla nedesen haklısın kaderime razıyım
ama takıma veda etmek istemiyorum
diyetime ve kilo vermeye deam etmek istiyorum
ama sende bilirsinki herzaman istediğimiz gibi düzenli giremiyoruz
dediğim gibi ne dsen razıyım

tamamdır bu tontişler küçülürse dahada bırakmam ben diyetı sekerımmhihoyyyt
su montının ana hatlarını soylesen sekerım karman corman olmus montı
baslıgı ama bak kesın gelmıycek demı kılolalar sekerım :)) du ben bıraz pılates yapıyım sarkma olmasın demı cicişlerimde dik dikk küçülsünn:roflol:

saka bıyanaa gecen sene
ufacık kahvaltı
aksam 7de bır bardak sut

Bende aynen senin gibi düşünüyorum prensesim.60 lı kilolara bi insek süper olacak tısırnaşık şey Şok diet mi yapsak acaba.bende az yemeye çalışıyorum ama canım herseyi istiyor bu aralar.bilmiyorumkismile

Mine bacım şu Kurban bayramına kadar 10 kilo versek ne güzel olurdu demi.şöyle yeni ciciler alsak kendimize .kokoş kokoş gezsek bayramda.bizi görenler şaşırıp kalsabayanssulusmile:KK1:hihoyyyt

Canım ben daha önce 24 kilo verdiğimde gögüslerim baya küçülmüştü hatta görenler çok şaşırıyordu:kedi:

Kızlar diyetisyen bi arkadaşıma aşağıda ki şok diyeti vermişti.kız 4 günde 4 kilo verdi.o zaman cesaret edememiştim ama şimdi internette gezinirken yine rastladım aynı listeye.çoğu kişide olumlu sonuc almış.Ne dersiniz.Özellikle akrepe sormak istiyorum.sence sağlıklı bir diyetmi.yapabilirmiyiz.

uyanınca 3 hurma veya 2 adet incir veya 3 adet kayısı ve 1 bardak su
7.30 da 1 adet elma veya 1 adet armut veya 2 adet mandalina veya 1 avuç yaş üzüm veya 1 adet portakal ve 1 bardaksu (hemen arkasından mutlaka 1 bardak su içiyoruz)
9.00 da 3 hurma veya 2 adet incir veya 3 adet kayısı ve 1 bardak su
11.00 de 3 hurma veya 2 adet incir veya 3 adet kayısı ve 1 bardak su
12.30 da salata yiyoruz (10 yaprak marul 1domates 1 salatalık 1 tatlı kaşığı zeytinyağı istenilirse tuz ve limon konabılırmiş ve 1 bardak suı
14.00 de 3 hurma veya 2 adet incir veya 3 adet kayısı ve 1 bardak su
15.30 da 3 hurma veya 2 adet incir veya 3 adet kayısı ve 1 bardak su
17.00 da 1 adet elma veya 1 adet armut veya 2 adet mandalina veya 1 avuç yaş üzüm veya 1 adet portakal ve 1 bardaksu
18.30 da 3 hurma veya 2 adet incir veya 3 adet kayısı ve 1 bardak su

X