Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben dun yedıklerımı yazmadan uyumusum sekerler cok yorulmustum arazıde
sımdık kahvaltıda 1d ekmek 1 kk beyaz peynır.1kk örgu peynır.2 catal pekmez bır catal nutela (nefsımı köreltmek ıcın)
öglen 2 crba kasıgı kadar patlıcanlı bezelyelı yemek (şakşuka)
begenmedım yemegı yarısını bıraktım ee ac kalıcam arazıde dedım bır kase sutlac yedım
restoranda daha masum bısı ıstemedı canım sonraa
saat 4 de 1 adet acma bır avuc cekırdek
aksam eve gelınce 7 de 2 corba kasıgı kadar semızotu salatası
1.5 lt su 1 bardak yesılcay ve yatıss
cok mu yemısım sızce yaa bu sekılde kılo verırmıyım dersınızz?
kötükedihüso valla ben senin nefsini öyle ir körleştircemki öyle böyle değil yani:eek:klava: ne kıs bunlar..bir ben kalmışım yemediğin.senin o nefis dimi zaten kilo verememendeki etken:eek:lmaz:bir de çok mu yemişim diyor yaa..:umursamaz:
allahım kılo cızelgemdekı adam neolur kocam olsunn:roflol:
delisin kızım sen yaa:roflol::roflol::roflol: kilo vermeye bak güzelim..takımdan çıkartılmana gönlüm razı olmaz..kuralımız da belli ama..kilo veremeyenle çıkarılıyor..ramazan ayında duraklattık bu kuralı ama bundan sonra başladı..
iyiki geldin takıma yaa.s...severim kendi gibi deli dolu olanları:roflol:
gunaydinnn bayanlarr
nasilsiniz suan kahve iciyorumm birazdan temizlige girisecem ogleden sonra misafirim var :KK43:((
bugun oructa degilim aslinda misafirime ayip olmasin diye tutmadim maaleseff
neyse kizlar opuldunuzz
akrepppp sekerimm sen hala o sok diyeti yapiyonmu yaa delirtecen beni yuru bosver sen erik kaynatmayi git iskender yee
kaynattım bileee:dilcikar:
Merhaba kızlar.dün yazma fırsatı bulamadım malesef.kötü bir gün geçirdim.ne yedim dün suan hatırlamıyorumbilmiyorumkismile aama sunu biliyorum kı baya bişey yedim.Bu sabahta kaltığımda cok şiddetli kasık ağrılarıyla uyandım.ölücem zannettim.acile gitmeye karar verdim.ama yataktan cıkamadım.şimdi allaha sukur ıyıyım.ne oluyor bana 2 gündür hiç anlamadımmirmirmirmir
sabah daha doğrusu öğlen saat 11 gibi kendime gelince kahvaltı yaptım.kahvaltıda yine 1dilim ekmek 1 kupa nane limon içtim 1 kıbrıt kutusu peynir bol domates maydonaz ve bırzda annemın yaptığı domatesli biberli acı sosundan yedim.
geçmiş olsun şeker:teselli:
kızlar mrb biliyorum bana kızıyosunuz ama ya evde internet yok iyice karıştı, modemi gönderdim sorun ne b bakılsın diye iki gün sonra kasayıda istediler yani evde interneti geçtim blgisayar bile yok delikafadulden iş yerinde de fırsatım olmadı yazmak için yarına kadar inş. bilgisayar halledilir,:gitme: yanlız kızlar buraya ne kadar katılrsan takip edersen o kadar dikkat ediyosun yediklerine emin olun evde internet olmadığından yazamıyorum diğer türlü girip çıkıp yazıyodum ve gerçekten etkili oluyo kızlar bilgisayar gelene kadar beni böyle kabul edin sahnelere geri döncek ama ne zaman bilmiyorum:roflol:

canım bir sen birde çitlembik var çok az paylaşım yapan...

çitlembik bu hafta da bildirimde bulunamazsa tehlikeye giriyor taklımdaki yeri..

çitlembikcim en azından sabah daha erken kalkıp bildirmde bulunabilirsin canım.yada akşamdan

merhaba arkadaslar

kızlar normalde simdi ucakta olacaktım evime gitmek icin ve yarın kilo bildirimi yapıcaktım ama dün son anda karar verip yusufu sünnet ettik o yüzden haftaya cumadan önce evime giderim ancak.

akrepcim hakkını helal et ben bu hafta kilo bildirimi yapamicam :KK43:
ah canım helal olsun..
çok sevindim yaa..miniğim sünnette olmuşş..darısı hayırlı büyük adamlar olmasına inşallah.isminin sahibine benzeyen huylarıyla uzun ömürlere inşallah
huu asagadakilerr ne alemdesiniz ses verin ben geldim gelmesinede valla gozumden uyu damliyor oglende biraz cokmu kacirdim ne sabah sadece kahve icmistim oglende tavuk pisirdim izgarada ondan yedim ama doyarak kalktim valla ama aksama birsey yemem elmayla felan geciririm oyle dusunuyorum ya insalah irademe yenilmem

1.:eek:klava: sabah kahvaltı yerine kahve içilmiş..kahve ödem tutar.yağların erimesini önler:eek:klava:
2.:eek:klava:akşam yenilmicekmiş:eek:klava:
akşam yine tavuk ızgara salata ve yoğurt yenilir.ekmek pilav asla yenilmez
ve öğlen de ızgara tavuk yemişsin süper menü..afiyet olsun.sağlıklı menü hem tok tutar hemde yağları eritir:lepi:

ah canım helal olsun..
çok sevindim yaa..miniğim sünnette olmuşş..darısı hayırlı büyük adamlar olmasına inşallah.isminin sahibine benzeyen huylarıyla uzun ömürlere inşallah

1.:eek:klava: sabah kahvaltı yerine kahve içilmiş..kahve ödem tutar.yağların erimesini önler:eek:klava:
2.:eek:klava:akşam yenilmicekmiş:eek:klava:
akşam yine tavuk ızgara salata ve yoğurt yenilir.ekmek pilav asla yenilmez
ve öğlen de ızgara tavuk yemişsin süper menü..afiyet olsun.sağlıklı menü hem tok tutar hemde yağları eritir:lepi:
ah kafamm ahhh sisti oklavalari yedide
ama ben kahvesiz yapamam ki ufff bir ara yesil cay iciyordum baci ama sidi mumkun degil ismini duyunca bile tiksinti geliyor etme beni kahvemden
kiz aksam guze diyon hos diyonda bacim ben oturdummu cok kaciriyom oyle bir sorunum var oglen tamam izgara yedim ama cok kacirdim us tane kanat yedim azicikta cacik karnim sisti aksamda ayni yemek oldugu icin ben en iyisi elma felan yerim baci oturusam yine gotururum lop lop
sen tabi ic erik suyunu

merhaba arkadaslar

kızlar normalde simdi ucakta olacaktım evime gitmek icin ve yarın kilo bildirimi yapıcaktım ama dün son anda karar verip yusufu sünnet ettik o yüzden haftaya cumadan önce evime giderim ancak.

akrepcim hakkını helal et ben bu hafta kilo bildirimi yapamicam :KK43:

HAYIRLI OLSUN GECMİŞ OLSUN a.s.a.s.

selam kızlar yenı geldım arazıden nabersınızz yaa akrebım buarada
ben cok yememıstımkı yaa hooff:a015: evet tamam yemıstım soz dıkkate etcem bundan sonra pekı sey dıycem kılo veremeyenler cıkarılıyor dıye bır kural mı var yaa 4
ne sacma bız sısmanlar heryerden dıslandıgımız gıbı zayıflama takımındanda
dıslanıyoruz yanı bu konuda grev yapmak ıstıyorum nereye gıdıp basvurucam cok cıddıyım yaa belkım kılo vermem durdu ınsan herhafta kılo veremezkı ne sacmaa:gitme:

Bu arada şok diet yapanları tebrik ediyorum.ben malesef uygulayamadım.Midem küçülsün diye çorba dietini yapayım dedım.onuda gözüm kesmedi.çünkü 3 öğün sadece çorba ve salata yeniyor.kahvatı yapmadan duramıyorum.bu hafta büyük ihtimal kilo veremedim ben.çünkü 2 önce tartıldım hala 74 idim.:çok üzgünüm:tabi morlaim bozuldu.motivasyonum azaldı.bakalım yarın tartılacam.inş.73 e düşmüşümdür:çok üzgünüm:

sekerım merak etme bırazcık sabretcgız ama bızde sok dıyet yapanlar kadar zayıflıycagız ınsallah yaa ben encok akrebı bıde arterıaya yı merak edıyorum yarın sokcuların sonucu ne olucak bakalımm

buarada bugun yedıklerım sabah klasık kahvaltımı yazmıstım
oglen tavuk sıs yarım dılım ekmek yarım kase corba ve ayran
ogleden sonra 4 te 7 tane cıtır leblebı 1 bardak kayısılı meyve suyu
aksam ne yesem yarın kılo bıldırımı var hıcbıse yemesemmı dıye beklıyorum ısteeboshayallersmile

ayy ınsallah bende vermısımdır yaaa bende cok heyecanlı canlı capcanlıyım sekerımm:1hug:

İNŞALLAH CANIM VERMİŞİZDİR AMA ŞU AN KENDİMİ COK ZOR TUTUYORUM NE OLDUYSA İÇİME CANAVAR sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni OLUŞTU BU GÜN SÜREKLİ YEMEK İSTİYORUM olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

bu arada tavuk sıs cevız buyuklugunde 7 -8 adettı yanındakı 2 domatesten baskasını yemedım yanı pılavı gerı yolladımm akrepp hanfendııı hıhhfisfisfis

İNŞALLAH CANIM VERMİŞİZDİR AMA ŞU AN KENDİMİ COK ZOR TUTUYORUM NE OLDUYSA İÇİME CANAVAR sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni OLUŞTU BU GÜN SÜREKLİ YEMEK İSTİYORUM olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

valla suan bu durumdaysan yatana kadar nasıl dayanıcan sekerım bence kalk gıt guzel bır meyve ye yada bır kase yogurt ye sonra gece bıseylere saldırma dıye canımcım

nerde bu mıllet yaa aksama kadar kendı kendımle konusuyorum
ondan sonra yok mınnos sen kılo vermedın tamam takımın
bekcısıydın aksama kadar buraları bos bırakmadın ama kılo veremedın
alsanaalsanasmile hadı
sana gule gule dersenız varyaamafoldumben

BU GÜN YEDİKLERİMİ YAZAYIM BAKALIM NE YANLIŞ NE DOGRU

KAHVALTI ıkı dılım ekmek biraz közlenmiş patlıcan ve biber üç üçgen peynir bir fincan yeşil cay

ÖGLEN bir bucuk kepce nohut yemegi semizotu salatası kıvırcıkla beraber bir bardak ayran
bir fincan forum cay

AKŞAM bir kepce nohut biraz peynir sacma oldu ama gözüm dönmüştü malesef hemde kaşar yedim kötükedihüso:mymeka::eek:klava:
bir saat yürüyüş birbucuk lt su

BU GÜN YEDİKLERİMİ YAZAYIM BAKALIM NE YANLIŞ NE DOGRU

KAHVALTI ıkı dılım ekmek biraz közlenmiş patlıcan ve biber üç üçgen peynir bir fincan yeşil cay

ÖGLEN bir bucuk kepce nohut yemegi semizotu salatası kıvırcıkla beraber bir bardak ayran
bir fincan forum cay

AKŞAM bir kepce nohut biraz peynir sacma oldu ama gözüm dönmüştü malesef hemde kaşar yedim kötükedihüso:mymeka::eek:klava:
bir saat yürüyüş birbucuk lt su

eee cok guzel yemıssın afferın sana sekerım sımdık benden sana ceza kasar peynır yedıgın ıcın saat 9da kalkıyorsun bır fıncan yesıl cay yapıyorsun vee extradan 21 dakıka egzersız yapıcaksın yada yuruyuss yada baska bısı tamam mı sekerım bak ama tam 21 dakka olsun eksık degıll
:kızgın: ama fazla olabılır tatlım şaka bır yana bıseyler yap yanı enaz yarım saatt bak yarın tartılıcagız oyuzden dıyorum sekerım olumunekankayizsmile

X