Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

gun ıcerısınde yıyorum ama aksamları hafıf gecırırsem
kılo verırım dıye dusunuyorum bılmıyorum yanlısmı yapıyorum ama
buarada şoktakı arkadaslarıma okadarr cok özenıyorumkıı
inşaaallaahhh birr suru kılo verırsınızz sekerlerım tabıkı saglıklı olucak sevıyede:eek:lmaz:
bende bugun bırazcık kılo vermısım ama soylemıyım yarının buyusunu bozmıyım
kılo cızelgemıde degıstırmek ıcın heyecanlanıyorum ama oyle bırgunde degısen kıloya gore yapmak ıstemıyorum cumaya kadar oturur kılom cuma degısırım dıyorum haksızmıyım sekerler

şok diyete devam edenleri gerçekten yürekten tebrik ediyorum.

ben açlığa tahammül edemiyorum

minnoş dediğini onaylıyorum, evet kahvaltı etmedikçe atıştırmayı çok yapıyorum akşamları. yarın bir deneyeceğim kahvaltıyı, ama çalışırken olmuyor yaaaa, kahvaltı etmek için erken kalkmam gerekecek, ben 5 dakka uykunun hesabını yapıyorummmm::))

ben sana dedımm sekerımm bak kahvaltı etmıyorsan eger mutlaka bır bardak sut ıc kahvaltı nıyetıne odaa kahvaltı sayılır demı tabıkı kahvaltı saatınde ıse gıtmeden evvel yanı kahvaltını evde yapmaya alıstır kendını tatlımmzemuszemus fıstık gıbın olucaz

benım kılo cızelgesındekı yuzen adam eger benım gıbı yuzuyorsaa
epey bı zaman sonuca ulasamaz herhalde :roflol: bız tatıldeyken
kocacım hadı yuzelım karsıya kadar dıyor havuzda hadı dıyorum
ben daha yarıya gelmeden kocıss karsıda cıkmıs bıde havuzun kenarına oturmu oluyorr:roflol:

selam kızlar:KK3: yurtta kaç gündür net yoktu yaabilmiyorumkismile

şok diyetim iyi gidiyor:KK70:

ama öksürüğüm var şimdi geçsin die ballı ıhlamur içiyorum mecburen:KK43:
tebrik ederim seni gercekten sagligina dikkat et olurmu

buarada herkeslere gunaydınlarrr
herkesleree bundan sonrakı her sabaha daha çıtır uyanacagı
bır gun dılıyorumm :1hug:
aminnnnnnnnn
ne guzel dua etmissin yarabim insallahh

allahım kılo cızelgemdekı adam neolur kocam olsunn:roflol:
allah iyiligini vere emi insallah bakalim

gunaydinnn bayanlarr
nasilsiniz suan kahve iciyorumm birazdan temizlige girisecem ogleden sonra misafirim var :KK43:((
bugun oructa degilim aslinda misafirime ayip olmasin diye tutmadim maaleseff
neyse kizlar opuldunuzz
akrepppp sekerimm sen hala o sok diyeti yapiyonmu yaa delirtecen beni yuru bosver sen erik kaynatmayi git iskender yee

busabah 1 dılım ekmek ıkı yemek kasıgı kadar domateslı peynırlı yumurta ıkı catal pekmez bır catal beyaz peynır kıbrıt kutusunun yarısı yanı

öglen ne yıycem bılmıyorum mufettıs geldı ve galıba gecen yıl yaptıgım ıste fazla bır odeme yapmısım zımmet cıktı ck canım sıkkın napıcagımı bılmıyorum ınsallah yanlıs ölcmustur adam ogleden snra ölçü almaya gidicem senağlama arazıdeyım yanı yıne kızlar

Merhaba kızlar.dün yazma fırsatı bulamadım malesef.kötü bir gün geçirdim.ne yedim dün suan hatırlamıyorumbilmiyorumkismile aama sunu biliyorum kı baya bişey yedim.Bu sabahta kaltığımda cok şiddetli kasık ağrılarıyla uyandım.ölücem zannettim.acile gitmeye karar verdim.ama yataktan cıkamadım.şimdi allaha sukur ıyıyım.ne oluyor bana 2 gündür hiç anlamadımmirmirmirmir
sabah daha doğrusu öğlen saat 11 gibi kendime gelince kahvaltı yaptım.kahvaltıda yine 1dilim ekmek 1 kupa nane limon içtim 1 kıbrıt kutusu peynir bol domates maydonaz ve bırzda annemın yaptığı domatesli biberli acı sosundan yedim.

Bu arada şok diet yapanları tebrik ediyorum.ben malesef uygulayamadım.Midem küçülsün diye çorba dietini yapayım dedım.onuda gözüm kesmedi.çünkü 3 öğün sadece çorba ve salata yeniyor.kahvatı yapmadan duramıyorum.bu hafta büyük ihtimal kilo veremedim ben.çünkü 2 önce tartıldım hala 74 idim.:çok üzgünüm:tabi morlaim bozuldu.motivasyonum azaldı.bakalım yarın tartılacam.inş.73 e düşmüşümdür:çok üzgünüm:

Merhaba kızlar.dün yazma fırsatı bulamadım malesef.kötü bir gün geçirdim.ne yedim dün suan hatırlamıyorumbilmiyorumkismile aama sunu biliyorum kı baya bişey yedim.Bu sabahta kaltığımda cok şiddetli kasık ağrılarıyla uyandım.ölücem zannettim.acile gitmeye karar verdim.ama yataktan cıkamadım.şimdi allaha sukur ıyıyım.ne oluyor bana 2 gündür hiç anlamadımmirmirmirmir
sabah daha doğrusu öğlen saat 11 gibi kendime gelince kahvaltı yaptım.kahvaltıda yine 1dilim ekmek 1 kupa nane limon içtim 1 kıbrıt kutusu peynir bol domates maydonaz ve bırzda annemın yaptığı domatesli biberli acı sosundan yedim.

gecmiş olsun canım a.s.

kızlar mrb biliyorum bana kızıyosunuz ama ya evde internet yok iyice karıştı, modemi gönderdim sorun ne b bakılsın diye iki gün sonra kasayıda istediler yani evde interneti geçtim blgisayar bile yok delikafadulden iş yerinde de fırsatım olmadı yazmak için yarına kadar inş. bilgisayar halledilir,:gitme: yanlız kızlar buraya ne kadar katılrsan takip edersen o kadar dikkat ediyosun yediklerine emin olun evde internet olmadığından yazamıyorum diğer türlü girip çıkıp yazıyodum ve gerçekten etkili oluyo kızlar bilgisayar gelene kadar beni böyle kabul edin sahnelere geri döncek ama ne zaman bilmiyorum:roflol:

merhaba arkadaslar

kızlar normalde simdi ucakta olacaktım evime gitmek icin ve yarın kilo bildirimi yapıcaktım ama dün son anda karar verip yusufu sünnet ettik o yüzden haftaya cumadan önce evime giderim ancak.

akrepcim hakkını helal et ben bu hafta kilo bildirimi yapamicam :KK43:

gecmis, olsun seker kotu birsey yoktur insallah

merhaba arkadaslar

kızlar normalde simdi ucakta olacaktım evime gitmek icin ve yarın kilo bildirimi yapıcaktım ama dün son anda karar verip yusufu sünnet ettik o yüzden haftaya cumadan önce evime giderim ancak.

akrepcim hakkını helal et ben bu hafta kilo bildirimi yapamicam :KK43:

vatana millete ailene hayirli bir evlat olur insallah canim cocugun ayricada darisi damatliginaa olsun :nazar:

huu asagadakilerr ne alemdesiniz ses verin ben geldim gelmesinede valla gozumden uyu damliyor oglende biraz cokmu kacirdim ne sabah sadece kahve icmistim oglende tavuk pisirdim izgarada ondan yedim ama doyarak kalktim valla ama aksama birsey yemem elmayla felan geciririm oyle dusunuyorum ya insalah irademe yenilmem

X