Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Merhaba 2. Takımcım.. a.s.

Gülen yüz sayınız ne yazık ki bir adet.. Herhalde bugüne kadarki en düşük sayı..
Dilerim kısa sürede hepinizin yüzü güler.. a.s.

Bu arada belirtmek istediğim bir şey var..

Eylül ayına girdiğimiz için "Kim bugüne kadar kaç kilo verdi listesi" ni hazırladım. Yeni sıralamalarınız tabloda yer alıyor.. Poseiodonu bir önceki aya göre ciddi oranda yükselişi nedeniyle tebrik etmek istiyorum.. Kendisi zaten tek gülen yüze sahip şu anda.. Başarılarının devamını dilerim.. :nazar: a.s.

ellerine sağlık canım benim..Şeniz
ellerine saglik ve tesekkür ederim püsküütcüm bayanssulusmile

azar azar vermisim ama istikrarli vermisim, oruc bana iyi geldi, hep mi tutsam ne :)
tebrikler canım.a.s.
akrepcim sağol beni motive ediyosun ama ben tablomdakı asık suratı sevmedim:KK43:(((
posicim seni canı gönülden tebrik ediyorum yani süpersin o kadar baklava tatlı yemene rağmen yine formdasın canımmmm inan baklavanın tadına bayramda bakıcam daha yemedim....inşallah bayramdan sonra tam gaz ileri spor yapan menüsünde kaçamak olmayan bir takım oluruz inşallah şu bayramıda atlatalım diyetli sağlıklıu sporlu günler bizi bekliyoooo...yanlız havalar soğudu gibi spor olarak ne yapacaksınız merak ediyorum...ben plates yaparım ebru şallıyla ama doğuramadı ki bi türlü bakalım bu sezon tv 8 de olacakmı:)))dvd sinden sıkıldım kaçıncıya aynı haraketleri yapıyom hahahah inşallah doğumdan sonra yine platese devam eder bende onla her sabah yaparım...yanlız platesle kalmak istemiyorum koşu bandı istiyom ama onlarda çok pahalı yaaaa oooof...

ebru şallı hamilemi :1shok:

ne kadar uzun sürdü bu calisma, tam 1 gündür bisey yazamadik

valla bursa haklisin o kadar dikkat etmiyorum aslinda yiyorum tatlilari ama benim bünyem alisik belki ondandir.
ben hamilelikten önce aburcubur bagimlisi gibi biseydim, tatliyla karnimi doyurur yemek yemeyi sevmezdim. yine de tartida 55 ten fazla görmezdim üstelik evde tatri yoktu disarda elbiselerimle tartildigim halde.

bu kadar kiloyu da dogumda aldim belki vücut tatliya yabanci olmadigi icin hem yiyip hem kilo verebiliyorumdur. benim de bünyemin dur diyecegi zaman gelecektir elbet.

bugün aksama kadar is yaptim. evi süpürdüm sildim, tuvaletleri yikadim. aksama misafire iftar hazirligi yaptim. cok yorgunum dökülüyorum

iyibayramlar15el7.gif

kızlar hepinizi çookk özledim
bu aralar pek sık giremedim ama aklım hep sizdeydi inanın
oğluşumu götürdüm doktora astımdan şüphelendi doktor
çocuk kardiyolojisiyle çocuk alerjisi bölümüne götürmemi önerdi doktor
bayramdan sonra okullar açılmadan götürmem lazım
burdada o branşlar yok o hastaneler burdan baya bi uzak ama olsun randevu alıp götürcem oğluşumu
inşallah astımı yoktur

kızlar hepinize iyi bayramlar diliyorum
ve nanaklarınızdan öpüyorum vereliniortak

ne zaman gelsem kimse yok nerdeesiniz kızlar yaa

oğlumu ilk defa tek başına bayram namazına gönderdim oğluşumu bekliyorum yavrum uykusunuda alamadı zorla uyandırdım ama şimdiden alışkanlık haline getirmesi gerekiyo namazı ki büyüyüncede kendi isteğiyle gitsin namazlara kendi oğlunuda alıştırsın

bayramdan sonra artık daha bi düzene gireriz inşallah
ne güzel kilo veriyodum bir anda durdu herşey üstünede kilo aldım
ama tekrardan aynı disipline girince pıtır pıtır gidicek kilolar

kızlar her gittiğiniz yerde ikram edilen tatlıları yemeyin haa ben yedim az önce deyip geçiştirin ısrarlara kanmayın

ben biyere gitmicem bu bayram anneme giderdim hep bu bayram annem tatile gitti:KK43:(

bide canım sıkkın biraz ister istemez eskiler geliyo insanın aklına
geçen şeker bayramında eşimle hastanedeydik oğlum halasının yanında tek başınaydı bayramı
ilk defa ayrı geçirmiştik o kadar ağır gelmiştiki bu durum bana
şimdi aklıma geldikçe moralim bozuluyo
ama bi yandanda allahıma şükrediyorum bu bayram hepimiz bir aradayız gerçi eşim çalışıyo evde yok ama en azından hasta değil nerde olduğunu biliyorum

ben ev baklavası açıcaktım vaz geçtim iyikide vaz geçmişim ee yaptığım baklavayı kim yicekti ben tabiki yapmadığım iyi oldu

ayy bende burda kendi kendime sohbet ediyorum kimsede yok

neyse tekrardan iyi bayramlar herkeze

herkese selamlar ve iyi bayramlar diliyorum
kızlar sakın bayramdı öyledi böyledi diyip tatlıları börekleri hüpletmeyin
bayram dönüşü çok vahim olabilir
ya birde yarın kilo bildirimi yapacakmıyız

hayırlı bayramlar herkeseeeopuyorumnanaktan

çok güzel tepkiler aldım herkes ne güzel kilo vermişssin dedi banaopuyorumnanaktan

çok sevindim

merhaba kızlar,

biz simdi viyanadayiz. nete simdi girebildim. eger kilo bildirimi yapacaksanız ne olur ne olmaz yaziyim

evden cıkarken çarsamba sabahı 60.5 dim.

ne zaman gelsem kimse yok nerdeesiniz kızlar yaa

oğlumu ilk defa tek başına bayram namazına gönderdim oğluşumu bekliyorum yavrum uykusunuda alamadı zorla uyandırdım ama şimdiden alışkanlık haline getirmesi gerekiyo namazı ki büyüyüncede kendi isteğiyle gitsin namazlara kendi oğlunuda alıştırsın

bayramdan sonra artık daha bi düzene gireriz inşallah
ne güzel kilo veriyodum bir anda durdu herşey üstünede kilo aldım
ama tekrardan aynı disipline girince pıtır pıtır gidicek kilolar

kızlar her gittiğiniz yerde ikram edilen tatlıları yemeyin haa ben yedim az önce deyip geçiştirin ısrarlara kanmayın

ben biyere gitmicem bu bayram anneme giderdim hep bu bayram annem tatile gitti:KK43:(

bide canım sıkkın biraz ister istemez eskiler geliyo insanın aklına
geçen şeker bayramında eşimle hastanedeydik oğlum halasının yanında tek başınaydı bayramı
ilk defa ayrı geçirmiştik o kadar ağır gelmiştiki bu durum bana
şimdi aklıma geldikçe moralim bozuluyo
ama bi yandanda allahıma şükrediyorum bu bayram hepimiz bir aradayız gerçi eşim çalışıyo evde yok ama en azından hasta değil nerde olduğunu biliyorum

ben ev baklavası açıcaktım vaz geçtim iyikide vaz geçmişim ee yaptığım baklavayı kim yicekti ben tabiki yapmadığım iyi oldu

ayy bende burda kendi kendime sohbet ediyorum kimsede yok

neyse tekrardan iyi bayramlar herkeze
bu oğluşuna canımalkisalkisalkisalkisalkisalkismaaşallah:nazar:
herkese selamlar ve iyi bayramlar diliyorum
kızlar sakın bayramdı öyledi böyledi diyip tatlıları börekleri hüpletmeyin
bayram dönüşü çok vahim olabilir
ya birde yarın kilo bildirimi yapacakmıyız
gidebilsekte yesek:kızgın:iki gündür evdeyiz..benümkü uyuyark geçiriyor bayramı:tomato: dün akşam hop bindik arbaya alel acele annemleri bayramladık geldik.sabaha kadar uyumayınca akşama kadar da uyuyor:dilcikar: ne bayram yahu:1no2: üstelik kızımında doğumgünü bugün:çok üzgünüm:imdaaaaaatt:enbuyukkk:
hayırlı bayramlar herkeseeeopuyorumnanaktan

çok güzel tepkiler aldım herkes ne güzel kilo vermişssin dedi banaopuyorumnanaktan

çok sevindim
alkisalkisalkisalkisalkisalkis:nazar:a.s.
merhaba kızlar,

biz simdi viyanadayiz. nete simdi girebildim. eger kilo bildirimi yapacaksanız ne olur ne olmaz yaziyim

evden cıkarken çarsamba sabahı 60.5 dim.

bende 70.3 olmuşum arkadaşlar :)

kızlar bildirimler diğer cumayamirmirmirmir

Canım arkadaşlarım, ablalarım...
Hepınızın bayramı mubarek olsun...
Öyle boyle derken bıtırdık ramazanı da orucumuzu da...
Bayramımızı bıle bıtırmek uzereyız...
Allah tuttugumuz oruçları, ettıgımız duaları kabul etsın ınsallah...
Seneye tekrarını naıp etsın Rabbım...

Hayırlı bayramlar a.s.

kızlar mrb herkese şeker tadında bir bayram diliyorum.....

kızlar iyiki bugün kilo b,ildirimi yokmuş haftaya yapılcakmış sevindim ..güya pazartesi bildirimlere başlıcaktım ama nerdeee işe gitmediğim için haberde veremedim evdeki bilgisayar formata gitti ertesi gün gelcekti ama kasa içinde bi parçada problem varmış daha bugün geldi, ama format atan arkadfaş modemi tanıtmayı unutmuş cd lerde gelmedi hala yani internet yok şimdide dayımın bilgisayarı kullanıyorum sizlere bi haber verim dedim

selam kızlarrr şu an marmarisdeyiz oteldeyiz diyet yok valla yemekler süperrr çeşit çeşit kilo almazsam iyi:)))herkese hayırlı bayramlar yazamadım kusura bakkmayın herkese iyi bayramlar diiliyoruuuummm muuuck

Canım arkadaşlarım, ablalarım...
Hepınızın bayramı mubarek olsun...
Öyle boyle derken bıtırdık ramazanı da orucumuzu da...
Bayramımızı bıle bıtırmek uzereyız...
Allah tuttugumuz oruçları, ettıgımız duaları kabul etsın ınsallah...
Seneye tekrarını naıp etsın Rabbım...

Hayırlı bayramlar a.s.
amiin çok sağol şekercim..sana da hayırlı bayramlarŞeniz
kızlar mrb herkese şeker tadında bir bayram diliyorum.....

kızlar iyiki bugün kilo b,ildirimi yokmuş haftaya yapılcakmış sevindim ..güya pazartesi bildirimlere başlıcaktım ama nerdeee işe gitmediğim için haberde veremedim evdeki bilgisayar formata gitti ertesi gün gelcekti ama kasa içinde bi parçada problem varmış daha bugün geldi, ama format atan arkadfaş modemi tanıtmayı unutmuş cd lerde gelmedi hala yani internet yok şimdide dayımın bilgisayarı kullanıyorum sizlere bi haber verim dedim
uff fena olmuş..ama en azından gelmiş bilgisayarın..bayram sonu birlikte oluruz inallah canım
selam kızlarrr şu an marmarisdeyiz oteldeyiz diyet yok valla yemekler süperrr çeşit çeşit kilo almazsam iyi:)))herkese hayırlı bayramlar yazamadım kusura bakkmayın herkese iyi bayramlar diiliyoruuuummm muuuck
sanada iyi tatiller iyi bayramlar canımopuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlaralkisalkisalkis

akrepcim sana bi sorum oılcak

bizim takım şu an kaç kişi? kaç kişi deneme sürecinde?

günaydın arkadaşlaralkisalkisalkis

akrepcim sana bi sorum oılcak

bizim takım şu an kaç kişi? kaç kişi deneme sürecinde?

deneme sürecinde olan kimse yok canım şu an..
ve 8 kişiyiz..tabi ceyda cumaya kadar gelmezse 7 kalıcaz..
neden sordun ki şeker

slm iyi geceler kizlarr bayraminiz kutlu olsun ....
akreppp sekerim ezeli rakibim ne haber bakalimm sen daha burdamisin yaa tovbe tovbee bak bana ben hic geliyorrmuyum
:jeyyar:
desemde inanma sekerimm valla simdi su saatte seni gelimde mutlu edim dedim burda oldugunu goruncede daldim hemen bacim bu gece rahat uyu sahalara geri dondum hemdee tahmin bile edemiyecegin bir kiloylaa artik seninleyim duello baslasinn ama 10._ 0 ondesin o baska

X