Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

cnm ya sıvıyı tüketiyorum ama,ben ramazanda böyle oldum şuan regl olduğum için oruç tutmuyorum ama inciri bi deneyim yaa inş. faydası olur insanı gerçekten rhatsız ediyooo

öztrk bu sen misin?

ben öztrk e yazdim sen de kendine yazilmis gibi cevap verdin eger sen öztrk isen gercekten hem 14. takima hem de 2. takima mi yazoyorsun farkli nicklerden?

Hiiiiccii 14. takimda dün kilo bildirimi yapmis üstelik gecen hafta yedikleini bile yazmiskafamçokkarıştı

kiz senin nickine ne oldu CADIARZU

ben de bu kim diyorum :KK1:

sorma yaw:) ablamın sayfa da açıktı kendi sayfamdan yazdım ama onun adına geldi bende sonradan gördümm bende tam hhiiccii benim die bi açıklama yapcadım kiii sen zaten onun ben olduğumu anlamışsınndelikafadulden

sorma yaw:) ablamın sayfa da açıktı kendi sayfamdan yazdım ama onun adına geldi bende sonradan gördümm bende tam hhiiccii benim die bi açıklama yapcadım kiii sen zaten onun ben olduğumu anlamışsınndelikafadulden

haaaa ben de diyorum 2 kisiyle konusuyorum ama ayni kisi gibi nasil oluyor diyordum

öztrk bu sen misin?

ben öztrk e yazdim sen de kendine yazilmis gibi cevap verdin eger sen öztrk isen gercekten hem 14. takima hem de 2. takima mi yazoyorsun farkli nicklerden?

Hiiiiccii 14. takimda dün kilo bildirimi yapmis üstelik gecen hafta yedikleini bile yazmiskafamçokkarıştı

canım benim hhiiccii benim ablam hatta bizim takıma gelmeyi çok istedi ama yer yoktu oda 14.takımdaaa.s

ya kızlar cuma yarışması ne oldu biz kaçıncı oldukCADIARZU

sondan 3. gibi biseyiz galiba. 2 tane ekside takim vardi biz en azindan toplamda eksi olmadik ama kötü bir sonuc bilmiyorumkismile

benim yusufun da sesi kisildi temizlik yaparken ne yaptiki iki arada bir derede sesi kismayi basardi bu velet :bbo:

bacım güle güle kirlet...
bugün bende oruç değilim diye 8 buçukta kalktım bende her yeri kaldırdı,ama ben yanlız temizlediimmmkafamçokkarıştı

canim yaa gecmis olsun diyim bari tek basina zor olmustur
benim omzum agriyor. esim yatiyor ama ben daha yatamadim.

sondan 3. gibi biseyiz galiba. 2 tane ekside takim vardi biz en azindan toplamda eksi olmadik ama kötü bir sonuc bilmiyorumkismile

benim yusufun da sesi kisildi temizlik yaparken ne yaptiki iki arada bir derede sesi kismayi basardi bu velet :bbo:

hmm hadi yaa 900 gr vermiştim ben yaaaa:tomato:
tabi evi temizlicem diye çocukla ilgilenmedin:)hasta ettin çocuğu terlemiştir büyük ihtimal ondandır geçmiş olsunn..

tabi evi temizlicem diye çocukla ilgilenmedin:)hasta ettin çocuğu terlemiştir büyük ihtimal ondandır geçmiş olsunn..

ben de 700 verdim ama eksilerde bir kac kisi vardi o yüzden oldu galiba.

ama ramazandayiz böyle dalgalanmalar olacak artik, bence daha ramazan bitince bizim kilolar tekrar bir dalgalanacak ondan sonra düzene gireriz heralde :KK1:

cnm ya sıvıyı tüketiyorum ama,ben ramazanda böyle oldum şuan regl olduğum için oruç tutmuyorum ama inciri bi deneyim yaa inş. faydası olur insanı gerçekten rhatsız ediyooo

bacım güle güle kirlet...
bugün bende oruç değilim diye 8 buçukta kalktım bende her yeri kaldırdı,ama ben yanlız temizlediimmmkafamçokkarıştı

kiz senin nickine ne oldu CADIARZU

ben de bu kim diyorum :KK1:

öztrk bu sen misin?

haaaa ben de diyorum 2 kisiyle konusuyorum ama ayni kisi gibi nasil oluyor diyordum

kızlar varya alemsiniz haa:roflol::roflol: önce :1shok: shok oldum..bu kim ama nasıl böyle aynı kişiymiş gibi konuşuyor diye:roflol: harbi çok güldüm yaa:roflol::roflol:

ben de 700 verdim ama eksilerde bir kac kisi vardi o yüzden oldu galiba.

ama ramazandayiz böyle dalgalanmalar olacak artik, bence daha ramazan bitince bizim kilolar tekrar bir dalgalanacak ondan sonra düzene gireriz heralde :KK1:

evet kızlar yaa..bendende 600 gr gitmişti ama..eksiler bitirdi bizibenneyaptımki
ama eminim haftaya üper olucaklar

yedikelrimi yaziyim

sahur: bir tane armut, 2 kasik pilav ve 2 kasik yogurt. bi kac bardak su

iftar: bir tane armut. bir tabak mercimek corbasi, bir porsyon kiymali karnibahar yemegi, 2 dilim siyah ekmek ve salata.

1 dilim kadayif ve 1 dilim baklava

bir bardak limonlu soda ve icebildigim kadar su

aktivite: koca koca camlari sildim yerleri ellerimle sildim banyo Wc temizligi felan sonra da alisverise ciktik cok yoruldum :1no2:

daha devam edersem biseyler yemege düzeltirim mesaji

Son düzenleme:
kızlar varya alemsiniz haa:roflol::roflol: önce :1shok: shok oldum..bu kim ama nasıl böyle aynı kişiymiş gibi konuşuyor diye:roflol: harbi çok güldüm yaa:roflol::roflol:

heheeh ne güzel güldürümüsüz iste bayanssulusmile

sorma oruc basima vurdu zaten bugün cok yoruldum. hani bazen nickini degítstiriyor ya eski üyeler basta öyle zannettim ablasi hic gelmedi aklima bilmiyorumkismile

akşam yediklerim
1 tane karnı yarık 1 kase çorba

dün çok yorucu bi gündü hiç akşama kadar oturmadım iftarda dışarda mağazadaydım oğluma kıyafet aldık dışarda sıyla açtım
o kadar kötü oldumki dün yorgunluktan susuzluktan dudaklarım resmen yara oldu

sahur yarım tabak kıymalı domatesli yumurta 3 çatal peynir 4 zeytin 2 denge ekmeği

evet denildiği gibi kortizon çok feci iştahımı açtı ve miğdem çok rahatsızlanmaya başladı
sürekli miğdemden acı sular geliyo ve çok ağrıyo
ayrıca ne kadar su içsemde sahurda genede çok fazla susuyorum
neyse bu akşam iftardan sonraki son iğnem
gerçi haplar bitmedi ama bilmiyorumki acaba hapları bitene kadar içsemmiki doktorda bişey demedi

günaydın kızlar dünkü menümü yazayım
iftar köfte+salata+çok az pilav+hoşaf
sahur şu hazır küçük pizzanın yarısı

hiç ekmek pide falan yemiyoruz kızlar ramazan başladığından beri

X