Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucum üzüldüm girememene ve bize haber verememene, ne kadardir yazamiyorsunki sen? bir ay oldu galiba hayirdir tatil mi uzadi?

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 169. ETAP

(6 Ağustos - 13 Ağustos) İLK ÜÇÜ PAYLAŞAN TAKIMLAR

1. 7. TAKIM ( 0.92% ) :hooray: :nazar: alkisalkisalkis a.s.

2.13. TAKIM ( 0,82% ) turkbayragi :hooray: :nazar: alkisalkisalkis a.s.

3.2. TAKIM ( 0.70 % ) :hooray: :nazar: alkisalkisalkis a.s.

CUMA YARIŞMASI 169. ETAP BİREYSEL SONUÇLAR

1.kilovermekistiyorum % 3,69 4. TAKIM :hooray: :nazar: alkisalkisalkis Şeniz

2.ebtuna % 2,55 7. TAKIM :hooray: :nazar: alkisalkisalkis Şeniz :lepi:

3.kirazz_z % 2,37 6. TAKIM:hooray: :nazar: alkisalkisalkis Şeniz :lepi:​

ayy kızlr 3. olmuşuz.çokşaşırdım.beklemiyordum bu hafta.döküldük çünkü genelde.kilolarımız aynıydı.kilo veren arkadaşlrımı tebrik ediyorum.o kadar yoğundum ki bugün..bakamadım o yüzden..bu ölü halimizle bile dereceye girebiliyoruz bravo bize yaa..
hadi kızlar haftaya hepimiz daha süper olalım..bireyselde de derece alalım

canim bencede takima yeni bir kan gerekli, sayi olarak da azalmanin paylasimda azalmaya etkisi var bence,

canım sayı olarak azlamadıkki hiç..aydasu mezun oldu yerine vatanuğrunayı aldım..ama sağolsun arkadaşlar buraya gelip iki satır yazmıyorlar..oysa paylaşım düşünce kilo verme hızıda düşüyor..
paylaşım şart kızlar..listeye aldığım isimler var..paylaşım yapmamaya devam ederlerse haftaya onlardan da ayrılıcaz..ben burda bir kaç kişiyi görüyorum hep..birkaç kişi yürütüyoruz.oysa biz 12 kişiyiz.el-insaf yaa..

canım sayı olarak azlamadıkki hiç..aydasu mezun oldu yerine vatanuğrunayı aldım..ama sağolsun arkadaşlar buraya gelip iki satır yazmıyorlar..oysa paylaşım düşünce kilo verme hızıda düşüyor..
paylaşım şart kızlar..listeye aldığım isimler var..paylaşım yapmamaya devam ederlerse haftaya onlardan da ayrılıcaz..ben burda bir kaç kişiyi görüyorum hep..birkaç kişi yürütüyoruz.oysa biz 12 kişiyiz.el-insaf yaa..

kizma akrep ben tatildeydim :kedi:

ben yokken böylemiydiniz bilmiyorum ama ramazanin etkisi var gibi geliyor bana.

bi de diskalifiye olanlari kastettim ben 2 haftadan fazla süredir haber alamadigimiz icin diskalifiye oldular sonucta. listede olupta yazmayinca da bence kisi sayisinin azalmasi gibi bisey oluyor. issizlasiyor burasi

günaydın arkadaşlar :KK3:

bugün yola çıkıyorum okula gidicem 19 saatlik yol beni bekliyor gamyoncuiremsu

en kötü ihtimal 2.5 hafta orda kalıcam, ama bilgisayarımı ve tartımı yanıma aldımkaydirigubbakcemile

eğer yurtta internet bağlantısı varsa hergün girerim yoksa da cumaları mutlaka bildirim yapıcam guclubacismile

sayenizde okul arkadaşlarım bni görünce çok şaşırcaklar, 71 falan olmuştum ama bu en zayıf halim bugün baktım azcık daha eksilme var sanki okuldan geldiğimde 75 kiloydum yarışmaya dahil olana kadar bir kilo vermiştim 5 kilo eksik dönüyorum:KK70::KK70:

hepinize bol bol kilo vermeler kızlarzemuszemus

dua edin bana da sınıfı geçeyim:Saruboceq:

:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör:
slm kızlar! Bilgisayarımda format sonrası sorun olduğu için gruba telden giriyordum gruba.Telden girdiğimde izin istediğimi yazmıştım aslında ?? sanırım yazmamış buraya :O . Diskalifiye olduğumu öğrendim ve bi tanıdığn bilgisayarndan yazıorum şimdi..Diskalifiye olduğumaa çok üzüldümm mafoldumben ama gruba giriyor da bildirim yapmıyor demeniz daha üzdü canlarrım :gitme:
Kısa süre de olsa paylaşmlarınıza beni eklediğniz için sağollunn kızlarr :gitme:
neden bu kadar üzüldün anlamadım..ben şartları en baştan bildirdim.ve burda kimse olmayan birşeyi söylemedi..geçen hafta cuma takıma geldin bende bekledim kilo bildirmi yapmanı ama yapmadın..bu cuma da geldin ve bildirim yapmadın tekrar gittin..paylaşım desen hiç yok..yani sözün kısası buraya bol paylaşımlı ve düzenli kilo bildirimi yapabilecekler lazım canım..bir kısım kurallara uyuyor bir kısım da uymamaya özen gösteriyorsa bu durum burda paylaşım yapan birkaç kişiye büyük haksızlık olur..
haa bu arada tatilde olduğunu söyleyip;pc ve netin olmadığını belirttin bu yüzden okadar uzun zaman takıma yazmazken diskalifiye olduğunu görebiliyorsun ve buraya gelip üzüntünü paylaşabiliyosun. ne kadar ilginç dimi....güzelim bu duruma gelmeden önce madem girebiliyosun bi şekilde cumaları kilo bildiriminde bulunsan olmazmıydı..tatilde olanları hoş görüyoruz zaten.ama cumaları altta görünüp gidince böylesi emeğe saygısızlık olmuyor be güzelim
kizma akrep ben tatildeydim :kedi:

ben yokken böylemiydiniz bilmiyorum ama ramazanin etkisi var gibi geliyor bana.

bi de diskalifiye olanlari kastettim ben 2 haftadan fazla süredir haber alamadigimiz icin diskalifiye oldular sonucta. listede olupta yazmayinca da bence kisi sayisinin azalmasi gibi bisey oluyor. issizlasiyor burasi
canım sana kızmıyorum ki ben..ramazan dan öncede bu böyleydi.iki günlük değilki bu durum.hatırlarsan sen giderkende söylemiştim bunu.o zamanlar burda paylaşımda bulunanlar sen vardın aydasu ben ceyda ve arteria..lolonun rahatsızlıkları vardı o ara devamlı hastanedeydi..sen tatile gittin ceyda gitti..aydasu mezun oldu..burda arteria ben lolo kaldık..
ama dün gerçekten çok kötü oldum.hem yoğunum hem de o yoğunluğumun arasında burdaki sorumluluğumu da yerine getirme çabası içindeyim.düşünün bir ara boğazım o kadar kurudu ki yutkunamadığımı hissettim.(yaşadığım şehrin cehennem sıcağındaoruçlu olmak cidden büyük bir imtihan.düşünün klimalar bile faydasız kalıyor.)bekliyorum sabırla ama bildirmde bile bulunma zahmetinde bulunulmuyor..burda biz birbirimize karşı kendimize karşı duyduğumuz saygıyla paylaşım yapmakla sorumluyuz..
başarı yerine getidiğimiz sorumluluklarımızla oluşur..
günaydın arkadaşlar :KK3:

bugün yola çıkıyorum okula gidicem 19 saatlik yol beni bekliyor gamyoncuiremsu

en kötü ihtimal 2.5 hafta orda kalıcam, ama bilgisayarımı ve tartımı yanıma aldımkaydirigubbakcemile

eğer yurtta internet bağlantısı varsa hergün girerim yoksa da cumaları mutlaka bildirim yapıcam guclubacismile

sayenizde okul arkadaşlarım bni görünce çok şaşırcaklar, 71 falan olmuştum ama bu en zayıf halim bugün baktım azcık daha eksilme var sanki okuldan geldiğimde 75 kiloydum yarışmaya dahil olana kadar bir kilo vermiştim 5 kilo eksik dönüyorum:KK70::KK70:

hepinize bol bol kilo vermeler kızlarzemuszemus

dua edin bana da sınıfı geçeyim:Saruboceq:

:gitme:
tamamdır canım.Allah yardımcın olsun.dualarımız seninle.kilo vermekteki başarın gibi sınavlarında da inşallah başarılı olursun.opuyorumnanaktan

[B]♥ selam kızlaaarrr. ♥

169.etap 3.lüğünüzü can-ı gönülden kutlarız. :lepi: alkisalkisalkis

13.takımdan sevgilerleee. a.s. [/B]

kızlar mrb bildirimleri okudum arkepcm bende yetişebildiğim kadarıyla bildirim yapıyorum ama burda arteria ben lolo kaldık yazmışsın üzüldüm açıkcası evet geçtiğimiz iki hafta da çok katılamadım düğün vardı ve tatile gittim çok bi bildiri yapamadım ama bunlar içinde zaten bilgi vermiştim size,son hafta da kendimi topladım dikkat etmeye başladım bildirilerimi yaptım hatta bu hafta kilo verdim ama neyse artık...

dünkü menü

sahur: 1 haşlama yumurta,kibrit kutusu kadar peynir,iki bardak açık çay,domates
1 litre su
iftar:bir kase çorba,bir kepçe kabak yemeği,iki yemek kaşığı domatesli biberli et kavurması,salata,çok az ekmek,4 tane lokma gazoz tatlısı 1,5 litre su
2 saat sonra felan:kavun,maden suyu

özturkcum alınma sen canım akrep yogunum demis ya herkesin adı gelmemistir aklına o mesajı yazarken haber verdikten sonra problem degil paylasım yapmamak.
herkesin kendine göre isleri cıkıyor, önemli olan haber vermek. :KK66:

[B]♥ selam kızlaaarrr. ♥

169.etap 3.lüğünüzü can-ı gönülden kutlarız. :lepi: alkisalkisalkis

13.takımdan sevgilerleee. a.s. [/B]
teşekkürler canım opuyorumnanaktan
kızlar mrb bildirimleri okudum arkepcm bende yetişebildiğim kadarıyla bildirim yapıyorum ama burda arteria ben lolo kaldık yazmışsın üzüldüm açıkcası evet geçtiğimiz iki hafta da çok katılamadım düğün vardı ve tatile gittim çok bi bildiri yapamadım ama bunlar içinde zaten bilgi vermiştim size,son hafta da kendimi topladım dikkat etmeye başladım bildirilerimi yaptım hatta bu hafta kilo verdim ama neyse artık...

dünkü menü

sahur: 1 haşlama yumurta,kibrit kutusu kadar peynir,iki bardak açık çay,domates
1 litre su
iftar:bir kase çorba,bir kepçe kabak yemeği,iki yemek kaşığı domatesli biberli et kavurması,salata,çok az ekmek,4 tane lokma gazoz tatlısı 1,5 litre su
2 saat sonra felan:kavun,maden suyu

canım mazeretini bildirenleri konunun dışında tuttum.

Son düzenleme:
özturkcum alınma sen canım akrep yogunum demis ya herkesin adı gelmemistir aklına o mesajı yazarken haber verdikten sonra problem degil paylasım yapmamak.
herkesin kendine göre isleri cıkıyor, önemli olan haber vermek. :KK66:

anlayışın için teşekkür ederim canım..opuyorumnanaktan

iyi günler kızlar bugun çok uykusuzum sahura kadar oturdum sahurdan sonrada uyumadık nazlıyla sabah 8de denıze gırdık su yutmamaya calısmak çok komıktı yattığımızda saat 10u gecıyodu ben 4 saat uykuyla duruyorum nedense uyuyamadım ama nazlı maşallah horul horul uyuyo sositososi

ılaç kullanıyorum ben uyumak ıcın bugun unuttum sahurda nıyetlendım amın dedım ezan okundu aklıma geldı hemen dakkası dakkasına ıcsem bısey olur muydu ki acaba

dunkı sahur ve ıftar menumu yazayım hemen

sahur:2 dilim kasarlı mısır ekmeği,1 haslanmış yumurta,domates,salatalık

iftar:1 tabak mercımek corbası,1 dilim pide,3 tane pirzola,1 ç.k yoğurt

iyi günler kızlar bugun çok uykusuzum sahura kadar oturdum sahurdan sonrada uyumadık nazlıyla sabah 8de denıze gırdık su yutmamaya calısmak çok komıktı yattığımızda saat 10u gecıyodu ben 4 saat uykuyla duruyorum nedense uyuyamadım ama nazlı maşallah horul horul uyuyo sositososi

ılaç kullanıyorum ben uyumak ıcın bugun unuttum sahurda nıyetlendım amın dedım ezan okundu aklıma geldı hemen dakkası dakkasına ıcsem bısey olur muydu ki acaba

dunkı sahur ve ıftar menumu yazayım hemen

sahur:2 dilim kasarlı mısır ekmeği,1 haslanmış yumurta,domates,salatalık

iftar:1 tabak mercımek corbası,1 dilim pide,3 tane pirzola,1 ç.k yoğurt

iyiki içmemişsin canım.dakkası dakkasına olmazdı çünkü..tatlım ilaç kullanmak yerine bol bol yoğurt ayran tüket..birde rahatlatıcı bitki çayları da olabilri..

iyiki içmemişsin canım.dakkası dakkasına olmazdı çünkü..tatlım ilaç kullanmak yerine bol bol yoğurt ayran tüket..birde rahatlatıcı bitki çayları da olabilri..

ılacı uzun zamandan berı kullanıyorum ve sureklı kullanacağım ıcın kullanmamazlık edemem,teşekkür ederim yinede

canım mazeretini bildirenleri konunun dışında tuttum. [/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

kendi ismimi göremeyince üzerime alımdım kusura bakma akrepcm

X