Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Kızlarrr !! Yarın belki tatile gidebiliriz 3-4 günlüğüne :kedi: tamamen havaya bağlı bişey diyemiyorumm. Bu arada şimdiden kilomu söyliyim
58.2=> 58.1 anca 100 gr lık bi oynama var tartıda :1no2:

slm kızlar
sabah:1 dilim kepek ekmeği,domates,peynir, 2 zeytin

ara öğün:bişey yemedim

öğlen:çorba,1 dolma biber,yoğur,patlıcan salatası,ekmek yok

ara öğün:karpuz

2.ara öğün akşam geç yediğim için:) bir kase yoğur,etiform bisküvi

akşam:çorba,patlıcan yemeği,1 tabak makarna,cacık,ekmek yok

akşam yemeğinde 1 saat sonra bir dilim etimek tatlısı yedim

son olarak karpuz yedim kaydirigubbakcemile3

Canım benim geçmiş olsun... a.s.

Canım, benim eşim de bekarken çok zayıftı. Evlendikten sonra hem o hem ben kiloları aldık maalesef bilmiyorumkismile Şimdi o da diyette benimle birlikte ama o haftasonları bozuyor diyeti :umursamaz: kaydirigubbakcemile3 Yine de eşlerin birlikte diyet yapması daha avantajlı oluyor yerimseniben

Çarşamba menüsünü daha çok beğendim canım.. Bu sıcaklarda öğle menüsü atlanıyor hep ama daha dikkatli olmak gerek.. yerimseniben olumunekankayizsmile

Tatlım bu menü çok fazla olmuş.. Öğlen hadi neyse gün içinde eritme imkanı bir nebze var.. ama akşam 1 tabak makarna çok fazla hem bir de patlıcan yemeği de yağlıdır (az yağlı yapıldıysa birşey diyemeyeceğim) Ayrıca üstüne bir de etimek tatlısı yenmiş. akannehir Cuma' ya az kaldı tatlım hatırlatayım kaydirigubbakcemile2

Kızlar bu hafta çok çok yoğunum.. Görümcemin düğününe 1.5 hafta kaldı ve biz haala harıl harıl alışveriş yapıyoruz kociş isyanlarda :roflol: Bu sebeple gündüz pek paylaşım yapamıyorum..

Gelelim menülere

SALI

SABAH

1 adet simit
1 dilim peynir
3 adet siyah zeytin
1 adet domates
1 bardak açık ve esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ARA

3 dilim karpuz

ÖĞLEN

1 Adet biber dolması
1 kase yoğurt

ARA

yok

AKŞAM

1 Adet biber dolması
1 dilim karpuz

Gün içinde 2.5 Lt. su içildi
Evde temizlik yaptım spor niyetine :dance:

ÇARŞAMBA

SABAH

1 dilim çavdar ekmeği
1 dilim peynir

ARA

yok

ÖĞLEN

yok

ARA

yok

AKŞAM

1 Tabak ıspanak yemeği
1 dilim çavdar ekmeği
1 kase yoğurt

Gün içinde 2.5 Lt su içildi

Not:
Tüm gün alışverişteydik , hava çok çok sıcaktı ve bu sebeple canım su haricinde hiçbirşey istemedi. Evet epey sağlıksız bir menü bu kabul ediyorum ve telafi edeceğime emin olabilirsiniz yerimseniben

geç oldu ama siteye giramedim çok yorgundum yattım şimdi kalktım yediklerimi yazim dedim

sabah:3 dilim atm buğday ekmeği 1 tatlı kaşığı krem peynir 1 kaşık yumurta lor pyniri maydonoz çay

ara: 1 dilim ekmek 1 kaşık patlıcan salatası

öğle 1 kase domates çorbası 1 tatlı kaşığı kaşar peyniriyle 3 kaşık yoğurtlu makarna 2 kaşık semizotu yemeği

akşam :yarım kase domates çorbası içinde 1 tatlı kaşığı kaşar rendesiyle 1 tabak yoğurtlu makarna 1 çatal semizotu 3 dilim ekmek

sabah hastaneye gidicem hastanede işim bitincede alışverişe gidicem yarın gündüz buraya uğrayamam akşam girebilirm belki yada gece

cumartesi hava iyi olursa denize gitmeyi düşünüyoruz ailece
bakalım geçen haftada niyetlendim ama gidemedim belki bu hafta gideriz

dün bu ayağıma bakmadan 3 saat yürüdüm arkadaşımla şimdi ayağım kütük gibi şişti üzerine zor basıyorum ağrı kesicilerde fayda etmiyo malesef koca ayak oldum resmen neyime güzenip yürüdüysem

selam fıstıklar8
bu sabah tartıya bindim halen oynaama yok69 da kaldık bu hafta:çikolatalardanmı acaba????valla üzüldüm diyebilirim....hadi bakalım haftaya ne olacak yarın tekrar yine kg mu bildiririm

kahvaltı: cornflakes yağsız sütle
ara öğün: kiraz ve armut
öğlen makarna yoğurt ve yeşillik
araöğün eti form ve 1 bardak süt
akşam yok
günde 2 lt su

Amaniin dün yazdıklarımızın hepsi silinmiş akannehir

Hatırlayabıldıgım kadarı ıle tekrar yazayım barı menuyu

13 Temmuz Salı

Sabah: 2 dılım ekmek+1 yumurta+5zeytın+domates

Ara: 1 küçük kutu meyvelı yogurt

Öğle: 3 çatal semızotu salatası+1 ısırık pıde

Ara: 1 bardak corba

Ara: 1 seftalı

Aksam: Yağ ilavesiz yarım dürüm (yarısını kardesıme sattım kurtuldum:roflol: ve aksam dısarda yemek kacamaygından kurtuldum) + 1 bardak ayran

Ara: 1 dondurma

Günboyu 2,5 lt su

Spor: Bantta 5 km hızla 30 dakıka yuruyus+ twıst shape 700 adım :lepi:

14 Temmuz Çarşamba

Sabah: 45 gr k flakes+ 150 ml süt

Ara: 10 fındık+10 badem

Öğle: 1 dilim ekmek+2 kasık yoğurt+1 kepçeden az corba+3 kasık körili tavuk

Ara: 1 küçük kutu meyveli yoğurt

Ara: 1 şeftalı

Aksam: 2 dılım ekmek+1 dılım peynır+5zeytın

Günboyu 3 lt su

Spor: twıst shape 500 adım+ bütün evi dip bucak temizledım, yürüyüşten daha fazka ter attım, vaktım kısıtlı oldugu ıcın de yuksek tempolu temızlık dıyebılırız :roflol: :roflol:

günaydın arkadaşlar dün gelemedik yinemafoldumben

ben dünkü menümü yazayım sabah standart kahvaltım
1 dilim kepekli ekmek,1 domates,1 salatalık,4 zeyrin ve kibrit kutusu kadar peynir
arada karpuz
öğlen: ızgara köfte ve salata
arada şeftali
akşamda deniz börülcesi salatası yedim:)

yalnız arkadaşlar bugün regl oldum bişeyi merak ediyorum siz kaç kilo fazla gösteriyosunuz adet dönemlerinizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…