Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın fıstıklaaar bugün kaçamak günümü ilan ediyorum çünkü doğum günüm:))))))abartmadan yicem söz:)yaş pastanın ucundan gerçekten:))))birazdan plates yapcam öpüyorum sizi akşama ev dolu olcak size geç vakit yazarım ok.öptümmmm kocaman:)))

doğum günün kutlu olsun canım hemşerim .umarım sende benim gibi kaçamak yapmazsın .allah kilosuz nice sağlıklı seneler nasip etsin işallah .mutlu seneler öptüm canım .Şeniz:nazar:alkisalkisalkis

hmmm

görülüyorki bende dahil olmak üzere 2.takım kaçamakta tavan yapmış bu hepimize:eek:klava:

kızlar bugündenitibaren sıkıyoruz kemerleri kaydirigubbakcemile cumaya kadar en az 500 gr hedefleyelim..
sakın ha artı kiloyla gelmyin.:umursamaz:

evet canım sanırım haklısın birinci olduk saldık iiyice .toparlamak lazım .bence yemekleri kaldırıp salata çorba yoğurt yemek lazım sadece.:kedi:

öncelikle herkese merhabalar ben kısaca kendimden bahsedeyim beden eğitimi öğretmeniyim 10 ay önce doğum yaptım aslında hamilelikte kilo almadım ama sonrası emzirme dönemi falan çok kilo aldım özetlersem amacım 50 kilo olmak şuan 60.40 ilk hedefim 5 kilo vermek 5 günde 5 kilo diyetine başladım bugun 1.günüm sadece pataes yiyorum cumaya kadar 3 kilo kesin veririm ayrıca fırsat buldukça plates yapmaya çalışacağım ve ab kingimiz var orada bol mekik buraya paylaşacağım kaç mekik çektim kaç dakka plates yaptığımı herkese sağlıklı kilo vermeler diliyorum

canım aramıza hoş geldim .bukadar hızlı kilo vermek iiyi değil bence hem saağlıklı değil hemde sonrasında çok çabuk alırsın .bence haftada 1 kilo en ideal olanı.amaç kilo vermek olmasın sağlıklı beslenmek olsun bence .

günaydın arkadaşlar:)

anladım canım saol ama ben uzun zamandır ilk defa simit yedim ki:) karıştırdın galiba

babam almış ben yemeden edemedim

bi daha simit göremem herhalde:KK70:

birde unutmuşum akşam 5 gibi iki bisküvi yemiştim benbilmiyorumkismile

evet karıştırdım sanırım canım.. olsun yine de gelenel bilgi olmuş oldu yerimseniben

günaydın fıstıklaaar bugün kaçamak günümü ilan ediyorum çünkü doğum günüm:))))))abartmadan yicem söz:)yaş pastanın ucundan gerçekten:))))birazdan plates yapcam öpüyorum sizi akşama ev dolu olcak size geç vakit yazarım ok.öptümmmm kocaman:)))

Nice Mutlu Yıllara Canım a.s.

öncelikle herkese merhabalar ben kısaca kendimden bahsedeyim beden eğitimi öğretmeniyim 10 ay önce doğum yaptım aslında hamilelikte kilo almadım ama sonrası emzirme dönemi falan çok kilo aldım özetlersem amacım 50 kilo olmak şuan 60.40 ilk hedefim 5 kilo vermek 5 günde 5 kilo diyetine başladım bugun 1.günüm sadece pataes yiyorum cumaya kadar 3 kilo kesin veririm ayrıca fırsat buldukça plates yapmaya çalışacağım ve ab kingimiz var orada bol mekik buraya paylaşacağım kaç mekik çektim kaç dakka plates yaptığımı herkese sağlıklı kilo vermeler diliyorum

Aramıza hoşgeldin canım... Her ne kadar tek besinle yapılan diyetleri tasvip etmesem de diyetinde başarılar diliyorum..

aaaa
vay düzenbazlar vay
daha neler duycaz bakalım

ayrıca egm ye cok darıldım
neden bana atmadı
oysakı hergun mesaj atar bana ''emnıyet kemerınızı takın, soyle yapın boyle yapın dıye '' :roflol:

Not: nişanlım polis :roflol:

Kız benim büyük görümcemin nişanlısı da polis.. :KK1:

Kızlar diper mesajlara daha sonra yorum yapacağım inş. Görümcem geldi de, 2 hfta snra Samsun2a gelin gidiyor kızımız ilgileneyim azcık nazlayayım.. :ecrin_bebek:

evet biliyorum bu şok diyetlerin zararını sonrasını hem bir öğrtemen olarak hemde doktor eşi olarak ama bi yerden başlamam gerekiyordu bunu tercih ettik eşimle ha evet bu arada eşimle beraber başladık bakalım neler olacak bu hafta nasıl geçecek ama ben bu 5 günde 5 kilo versemde olayın peşini bırakmıyacağım spor ve düzzenli diyet beslenme devam edeceğim

evet biliyorum bu şok diyetlerin zararını sonrasını hem bir öğrtemen olarak hemde doktor eşi olarak ama bi yerden başlamam gerekiyordu bunu tercih ettik eşimle ha evet bu arada eşimle beraber başladık bakalım neler olacak bu hafta nasıl geçecek ama ben bu 5 günde 5 kilo versemde olayın peşini bırakmıyacağım spor ve düzzenli diyet beslenme devam edeceğim

inşallah canım eşinle beraber başlamanda ayrıca çok isabet olmuş rekabete girersiniz kaçamak yapmazsınız cokacimcoook

benim eşim diyette değil bazen beni kandırıyo yemiyeceğim şeyleri yedirtiyo alsanaalsanasmile

bendemi eşimi diyete soksam acaba :KK1:

iyi geceler kızlar unutmadan bugun ki menumu yazıyım
sabah:06:30 uyandım bı sıcak bı sıcaktı bı kase vanılyalı dondurmayla:icecream: 5 tane kiraz yedım
kahvaltı yapmadım bunları yedım dıye
öğlen:1 kase şehrıye çorbası,1 dilim çavdar ekmeği
ara:1 bardak limonata
aksam:1bardak ayran,3 tane yağsız kıymalı börek(annem yaptı ordan bılyıorum yağsız olduğunu:KK1:)
dünkü menüm
sabah : çorba,1 dilim ekmek(zerrinin ögleni)
ara:limonata
oglen yok dondurma yedım
aksam: ayran,3 kıymalı börek

inşallah canım eşinle beraber başlamanda ayrıca çok isabet olmuş rekabete girersiniz kaçamak yapmazsınız cokacimcoook

benim eşim diyette değil bazen beni kandırıyo yemiyeceğim şeyleri yedirtiyo alsanaalsanasmile

bendemi eşimi diyete soksam acaba :KK1:

ya sorma canım ya biz birbirmizi gaza getire getire bu hale geldik o zaten göbekliydi şimdi tam bir bomba oldu ya biz yemekten kalkar kalmaz ne yicz diyoduk ya mahfolduk ama ben çok azimliyim bakalm o ne yapacak zaten buraya onunda bilgilerini gireceğim hatta onada söyledim acayip hırs yaptı kk rezil olmayayım diyor

merhaba arkadaşlar .dünden beri siteye giremedim yapım aşamasındaymış sanırım .gelelim benim menüye .
salı menüsü.
sabah
1 dilim ekmek
1 dilim peynir
4 adet zeytin domates
meyve suyu
ara.
yok
öğlen .
yok
ara: karpuz
akşam .1 tabak tavuksuyu çorba
20 dak.bisiklet 10 adet yaım mekik

çarşamba menüsü

sabah
1 dilim ekmek
yarım porsiyon omlet
meyve suyu.
ara:
5 adet kabuklu fıstık
öğlen
kabak mücver (2 adet)
karpuz
1 kase yoğurt
ara:
3 adet bisküvi,
akşam:
5 dilim karpuz
1 bardak cacık

bugün bişey yapamadım kızım rahatsız.karnı ağrıyo ve çok huysuz.
hepinize iyi geceler takımım bakalım cuma ne olucak bizim kilolar

ara

Kızlar diper mesajlara daha sonra yorum yapacağım inş. Görümcem geldi de, 2 hfta snra Samsun2a gelin gidiyor kızımız ilgileneyim azcık nazlayayım.. :ecrin_bebek:

canım hayırlı olur işallah görümcene bi ömür mutluluk dilerim .allah bi yastıkta kocatsın işallahopuyorumnanaktan

X