Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

14 Temmuz Çarşamba

Sabah: 45 gr k flakes+ 150 ml süt

Ara: 10 fındık+10 badem

Öğle: 1 dilim ekmek+2 kasık yoğurt+1 kepçeden az corba+3 kasık körili tavuk

Ara: 1 küçük kutu meyveli yoğurt

Ara: 1 şeftalı

Aksam: 2 dılım ekmek+1 dılım peynır+5zeytın

Günboyu 3 lt su

Spor: twıst shape 500 adım+ bütün evi dip bucak temizledım, yürüyüşten daha fazka ter attım, vaktım kısıtlı oldugu ıcın de yuksek tempolu temızlık dıyebılırız :roflol: :roflol:

aydasu mükemmel olmuş bu menü

tebrik ederimkaydirigubbakcemile5

kızlar günaydın bizim takım da yer varmı? ablam da katılak istiyooo aynı takımda olmak istiyoruz birbirimizi motive etmek için:)

günaydin kizlar, bugün ben de adet oldum
arteria bilmiyorum ne kadar fazla gösterdigini ama ben adet olunca siskinlik ve kilolar gider diye biliyroum yanlis miyim?

dünkü menüm:

sabah: zeytin, peynir, pekmez, 1 haslanmis yumurta, 1 dilim ekmek ve sekersiz cay

ara: bi tabak üzüm

öglen: yok (yusufdan firsat bulamadim yoksa kendime salata yapicaktim)

ara: bir bardak süt

aksam: bir porsion dolma, bir tabak mercimek corbasi, bi dilim ekmek, yogurt ve salata.

gün icinde 2.5 litre su ictim

Aktivite: kahvaltidan sonra Lesliyle 4 mil yürüdüm.

kızlar günaydın bizim takım da yer varmı? ablam da katılak istiyooo aynı takımda olmak istiyoruz birbirimizi motive etmek için:)

valla bilmemki ne desem yalan olur cünkü ben de daha takimda degilim kaydirigubbakcemile3
en iyisi kaptanlardan biri gelince sormak

günaydın arkadaşlar dün gelemedik yinemafoldumben

ben dünkü menümü yazayım sabah standart kahvaltım
1 dilim kepekli ekmek,1 domates,1 salatalık,4 zeyrin ve kibrit kutusu kadar peynir
arada karpuz
öğlen: ızgara köfte ve salata
arada şeftali
akşamda deniz börülcesi salatası yedim:)

yalnız arkadaşlar bugün regl oldum bişeyi merak ediyorum siz kaç kilo fazla gösteriyosunuz adet dönemlerinizde?

bence menü cok güzel, aksamim hafif gecmesi cok önemli, ben de tam tersine gün icinde hafif aksam agir yiyorum cünkü aksama aksam yemegi yapiyorum aksam sofrayi kur, kaldir herseyi ben yapinca oturup yemeden olmuyor bilmiyorumkismile

arteria bilmiyorum ne kadar fazla gösterdigini ama ben adet olunca siskinlik ve kilolar gider diye biliyroum yanlis miyim?

dünkü menüm:

sabah: zeytin, peynir, pekmez, 1 haslanmis yumurta, 1 dilim ekmek ve sekersiz cay

aksam: bir porsion dolma, bir tabak mercimek corbasi, bi dilim ekmek, yogurt ve salata.

hayır cnm adet döneminde 1-2 kilo alırmış insan araştırdım kişiden kişiye göre değişir yazılmış

ayrıca bugünkü menünü beğendim cnm tebriklerkaydirigubbakcemile5

14 Temmuz Çarşamba

Günboyu 3 lt su

Spor: twıst shape 500 adım+ bütün evi dip bucak temizledım, yürüyüşten daha fazka ter attım, vaktım kısıtlı oldugu ıcın de yuksek tempolu temızlık dıyebılırız :roflol: :roflol:

:lepi: cok iyi bence de. temizlik konusuna katiliyorum cok yoruyor insani

hayır cnm adet döneminde 1-2 kilo alırmış insan araştırdım kişiden kişiye göre değişir yazılmış

ayrıca bugünkü menünü beğendim cnm tebriklerkaydirigubbakcemile5

hadi yaa ayy icime su serptin, ben de dün aksam agir yedim diye kilo kaldi diye düsünmüstüm .:dance:

peki ne zaman normale iner kilomuz, bugün oldum ben yarin kilo bildiriminde yüksek mi cikicak hala yoksa yarina gecer mi?

Amaniin dün yazdıklarımızın hepsi silinmiş akannehir

Hatırlayabıldıgım kadarı ıle tekrar yazayım barı menuyu

13 Temmuz Salı

Sabah: 2 dılım ekmek+1 yumurta+5zeytın+domates

Ara: 1 küçük kutu meyvelı yogurt

Öğle: 3 çatal semızotu salatası+1 ısırık pıde

Ara: 1 bardak corba

Ara: 1 seftalı

Aksam: Yağ ilavesiz yarım dürüm (yarısını kardesıme sattım kurtuldum:roflol: ve aksam dısarda yemek kacamaygından kurtuldum) + 1 bardak ayran

Ara: 1 dondurma

Günboyu 2,5 lt su

Spor: Bantta 5 km hızla 30 dakıka yuruyus+ twıst shape 700 adım :lepi:

bence menü güzel, aksamki dürümü aksam yemgini erken yemen ve yürümen kurtarir bence yerimseniben

hadi yaa ayy icime su serptin, ben de dün aksam agir yedim diye kilo kaldi diye düsünmüstüm .:dance:

peki ne zaman normale iner kilomuz, bugün oldum ben yarin kilo bildiriminde yüksek mi cikicak hala yoksa yarina gecer mi?

canım adet öncesi şişer vücut dolayısı ile kilo artışı olur ama adet dönemi ilk 2 yada 3 gün sonra iner kilo.adet bitiminde ise tam rahatlarvücut

günaydın arkadaşlar dün gelemedik yinemafoldumben

ben dünkü menümü yazayım sabah standart kahvaltım
1 dilim kepekli ekmek,1 domates,1 salatalık,4 zeyrin ve kibrit kutusu kadar peynir
arada karpuz
öğlen: ızgara köfte ve salata
arada şeftali
akşamda deniz börülcesi salatası yedim:)

yalnız arkadaşlar bugün regl oldum bişeyi merak ediyorum siz kaç kilo fazla gösteriyosunuz adet dönemlerinizde?

senın menun de gayet guzel olmus tatlım afıyet olsun aklinialirimsmile

aydasu mükemmel olmuş bu menü

tebrik ederimkaydirigubbakcemile5

çok tesekkur ederım efem kaydirigubbakcemile3

canım cuma olsun takımı toplayalım..duruma göre bakarız artık..
ama yer kalmazsa bile gelsin..katılsın bize..yer boşaldığında ekleriz onuda..
önemli olan birarada paylaşım içinde olmak..kilo vermesi böyle daha kolay olur şeker

selam fıstıklar8
bu sabah tartıya bindim halen oynaama yok:KK43:69 da kaldık bu hafta::KK43:çikolatalardanmı acaba????valla üzüldüm diyebilirim....hadi bakalım haftaya ne olacak yarın tekrar yine kg mu bildiririm

kahvaltı: cornflakes yağsız sütle
ara öğün: kiraz ve armut
öğlen makarna yoğurt ve yeşillik
araöğün eti form ve 1 bardak süt
akşam yok
günde 2 lt su

:lepi: Aksam acikmayanlardansin sen de yerimseniben menü güzel sen böyle devam edersen ins. hedefine en kisa sürede ulasirsin yerimseniben

bide adet döneminde daha çok enerji kullanırmış vucüt eğer iyi bir diyet yapılırsa bu dönemde daha çok kilo verilebilirmiş, ama tatlı ihtiyacı arttığından dikkatli olmak gerek kendimizi tutmalıyız:eek:lmaz:

dünkü menüm:

canım öğlen yıyemedıgın ıcın kalorı olarak esıtlemıssındır ona suphem yok ama askam agır yıyeceksek ve eger gec saatteyse ekmeği torpulememız lazım soylekı:

1 dolmaya bır dılım ekmek dıyelım
bır tabak corba kac kepceydı bılmıyorum ama ortalama bır kepce corba da 1 dılım ekmek demek
1 dılım de sen yedın
amanınnn

mumkun oldugunca pırınc turevlerı ve corba varsa ekmege yer vermeyelım fıstıgım yerimseniben

:lepi: cok iyi bence de. temizlik konusuna katiliyorum cok yoruyor insani

canım cıktı kız valla adım atacak halım klamdı kaydirigubbakcemile

günaydın arkadaşlar
çok şükür eski kk mıza kavuştuk yaa

canımmmmm gunaydınnnn
sukur kavusturana dımı kaydirigubbakcemile3

sabah hastaneye gidicem hastanede işim bitincede alışverişe gidicem yarın gündüz buraya uğrayamam akşam girebilirm belki yada gece

cumartesi hava iyi olursa denize gitmeyi düşünüyoruz ailece
bakalım geçen haftada niyetlendim ama gidemedim belki bu hafta gideriz

dün bu ayağıma bakmadan 3 saat yürüdüm arkadaşımla şimdi ayağım kütük gibi şişti üzerine zor basıyorum ağrı kesicilerde fayda etmiyo malesef koca ayak oldum resmen neyime güzenip yürüdüysem
geçmiş olsun tatlımm
eee bu şiş ayakla nasıl alışverişe gidiceksin peki:uhm:
günaydın site ahalisi benimde bugun misafrim var gündüz yokum akşama görüşürüz
canım paylaşımın çok az
çoğaltırsan sevinirim
14 Temmuz Çarşamba

Günboyu 3 lt su

yüksek tempoda temizlik haa:roflol:

canım adet öncesi şişer vücut dolayısı ile kilo artışı olur ama adet dönemi ilk 2 yada 3 gün sonra iner kilo.adet bitiminde ise tam rahatlarvücut
hmmm ins. yarina klom fazla cikmasinda, ilk haftadan takimi düsüse gecirmiyim de bilmiyorumkismile

geç oldu ama siteye giramedim çok yorgundum yattım şimdi kalktım yediklerimi yazim dedim

sabah:3 dilim atm buğday ekmeği 1 tatlı kaşığı krem peynir 1 kaşık yumurta lor pyniri maydonoz çay

ara: 1 dilim ekmek 1 kaşık patlıcan salatası

öğle 1 kase domates çorbası 1 tatlı kaşığı kaşar peyniriyle 3 kaşık yoğurtlu makarna 2 kaşık semizotu yemeği

akşam :yarım kase domates çorbası içinde 1 tatlı kaşığı kaşar rendesiyle 1 tabak yoğurtlu makarna 1 çatal semizotu 3 dilim ekmek

Lolocum kahvalti güzel maydonoz kan yapar :lepi:
ilk ara da güzel, patlicani cok severim hic salatasini yapmadim ama merak ettim ben de yapiyim bari patlican salatasini farkli bir gida girer mideme kaydirigubbakcemile3
öglen de iyi ama kasik kasik yazdigin icin cok gibi geliyor göze ama ögle yemegi icin iyi bence cünkü günler uzun.
aksami da begendim de, canim bugün ögleden sonra hep makarna yemisin o biraz kilo acisindan düsündürücü ama gün icinde yaktiysan problem olmaz ins., ben yemek yapmaya üsendigimde yerim makarnayi

canım öğlen yıyemedıgın ıcın kalorı olarak esıtlemıssındır ona suphem yok ama askam agır yıyeceksek ve eger gec saatteyse ekmeği torpulememız lazım soylekı:

1 dolmaya bır dılım ekmek dıyelım
bır tabak corba kac kepceydı bılmıyorum ama ortalama bır kepce corba da 1 dılım ekmek demek
1 dılım de sen yedın
amanınnn

mumkun oldugunca pırınc turevlerı ve corba varsa ekmege yer vermeyelım fıstıgım yerimseniben

canım cıktı kız valla adım atacak halım klamdı kaydirigubbakcemile

canımmmmm gunaydınnnn
sukur kavusturana dımı kaydirigubbakcemile3

canim dolmada pirinc yoktu, kiyma, maydonoz, sogan vardi sadece. bu beni biraz kurtarir mi acep bilmiyorumkismile

X