Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aynen canım 3 gün olucak bugun netimi gitti acaba inşallah boyle bi sorun vardır

aynen canım 3 gün olucak bugun netimi gitti acaba inşallah boyle bi sorun vardır

İş ortamında internette bu kadar uzun süreli bir kesinti olacağını düşünmüyorum ikraaacım..
İnşallah bi'terslik yoktur diyerek beklemekten başka çaremiz yok ne yazık ki..

püsküütüm 3 gulhü 1 elham okuyorsun tekrar gırıs yapıyorsun sonra duzelıyor hemi de ekistıra kaydirigubbakcemile3 sevap kazanıyorsun :roflol: :roflol:

hem ben sana alınırmıyım nüffen ya teessüf ediyorum (anne bak ben büyüdüm teessuf bılem edıyorum artık ) öyle canım herkesın bunyesı farkılı ıslıyor.
bence de sıgaraya sucu atma onu da ıcen sensın sonucta o cok mu ıstıyor senın tarafından ıcılmeyı bır sor bakıyım alsanaalsanasmile
o zaman bır onerı sadece nacızane, 1 haftalık deneme suresı yapsan kendıne aksam yemegınden sonra bısı yemesen ama ama sıgara da ıçmesen boyle olurmusun kı acaba delikafadulden hıc ıcmedıgım ıcın bılmıyorum cunkuu...

bisiklet...
ahhhh bu kadar guzel demek...
annem benı vurur vuracak vurmalı kaydirigubbakcemile ama su dakıkadan ıtıbaren fıyat aratırmasına gırecegım...
anam dıyor kı sen evlenıp bır gıtsen evden bır ceyız harıc bır spor salonu eksılecek :roflol: :roflol:

Bir hafta akşamları sigara içmemek mi? :roflol: 200 kilo olayım daha iyi :roflol: sempatiksalakcinni Bağımlılık psikolojisi başka bi'şey.. Ne akıl var ne mantık..

Spor salonu eksilecek ha? :roflol: :roflol:

Benim bisiklet Voit marka.. Aklında olsun.. Digital göstergeli almadım.. Devrini manuel ayarlıyorsun..

sen akrepciim de şekerimzemuszemus
hayır şekerim daha önceki kilo vermemde mopntiyi hiç duymamıştım bile
acaba bırakmalımıyım
monti yapıyorum ama monticilere göre kaçamak yapıyorum yani monti yapamıyorumbilmiyorumkismile
acaba bırakmalımıyımm
hmmbenneyaptımki

odamıhn biri boş bende orayı spor odasımı yapsam ki:uhm:

çok ateşim var çook
gözlerim yanıyor ateşten zor açıyorum
boğazım fena
faranjit başlıyor uff
şu sıcakta ben üşüyorum klimayı kapadım
dün büyükmü konuştum ki
ve iyi olan yanı iştahımın sıfıra inmesi
acısı olmasa hiç ellemicem aslında
aklıma yiyecekle alakalı hiç bişii gelmiyor kahvaltıyı bile yüzeysel geçiştirdim:2:

dünkü menüm

5:30
yarım yeşil elma

8:30
peynir zeytin ekmek çay

12:00
kiraz bir tabak

13:30
patlican salata (söğürme) üstüne tahin ekledim,acıcık lavaş,yarım demet nane

18:00
1 kase kiraz,1 yeşil elma

20:00
1 yeşil elma

21:30
bol etli patlican tava,semiz otu salatası,yoğurt
acıcık ayçekirdeği,1 avuç haşlanmış nohut

24:30
yatışş
:smiley-cool:

60 dk yürüyüş
3 lt su

Ya arkadaş 22 dakika süren bir telefon konuşması olabilir mi?
Kafayı yedim.. Listemi ekleyip kaçıyorum ben..

Beşinci Hafta / ÇARŞAMBA

Motivasyon Notu: Son 4 etapta 1.6 kilo verdim.

13:00 Yarım dilim beyaz ekmek, 1 çatal beyaz peynir

15:15 2 tane etli biber dolması (biri biber, biri patlıcan), 2 yk yoğurt

19:45 2 yumurtalı omlet (1çay kaşığı t.yağı) domsalbib, 2 kibrit kutusu tulum peyniri, 5 tane kepekli kraker (krakerlerin uzunluğu orta parmak kadar)

22:00 Sade dondurma (100 ml)

Günboyu 3 lt su

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)
Bulutla yürüyüş (iki ayrı defada olmak kaydıyla toplam 2 saat)

Açıklama : Sabahın kör saatinde mahalle kabzımalının sehpasında gördüğüm dutlar aklımı başımdan aldı.. Ben de yarım kilo aldım ve yukarıda yazdığım bütün öğünler dışında üçer beşer lüpledim.. Kötü bi’şey mi yaptım bilemiyorum artık.. yerimseniben

Akrebimin mesajlarını da yanıtlayayım sonra kaçayım..
Kaçamak yapıldıktan sonra montinin katı kuralları arasında dolanmak ne kadar mantıklı bilemedim akrebim..
Yani monti yapıyorum demek için monti yapmak lazım ya da bırakmak lazım diye düşünüyorum..
Geçmiş olsun.. a.s.
Çok yiyorsun gibi geldi bana akrebim..:uhm: Bir de saatler arasında denge yok.. Misal öğlen yemeğini 13:30 da yemişsin.. Sonra taaa 18:00 e kadar bi lokma bi'şey yok.. Uzun süre boş kalan mide sonra gelen mamaları hızlı bir şekilde eritmiyor biliyorsun di mi? Kıtlık psikolojisi ile geleni tutma eğilimine giriyor..
Sen daha önce kilo verirken böyle mi besleniyordun.. Günde 7 öğün mü yiyordun yani? Eğer öyleyse mesele yok.. Bu da senin ritmindir o zaman..
Önemli olan doğru ritmi yakalamak aslında..
Ben hala bulamadım misal.. Ne denesem istediğim miktarda etki yapmıyor.. Ya artık dirnç mi yükseldi iyice.. Metabolizma biraz daha mı yavaşladı bilemiyorum.. :hulya:

akrepcim çok geçmiş olsun acaba klimamı hasta etti seni
menünde gayet güzel canım

püskütüm açtım direk dutlar çıktı karşıma önce dedim püsküt bütün gün dut mu yedi acaba sonradan farkettim menün güzel canım dut konusunda 100grda sanırım 93 kalori vardı oyle hatırlıyorum tekrar kontrol ederim kendisini eğer hepsini yemediysen sorun yok sanırım canım ben kendisinden oek hazetmem

püskütcüm montiden yedikten sonra 3 saat geçmeliki diğer öğünü başlayasın canım kuralı boyle

montide okadar çok kural varki onlara uymak zorundasın diğer türlü pek bi sonuç alamıyosun ki ben çoğu zman harfi harfine uyduğum halde montiden sonuç alamamıştım ama çok güzel sonuç alan arkadaşlarda var

ben mi geldim
bu hafta pek yokum kızlar
yoğun bi hafta...işler,kardeş,düğün...
dikkatte edemedim yediklerime...
yani tabi ki dikkat ettimde saatlerim düzensizdi,o açıdan...yoksa abartı,kaçamak yok...gene suyumsuz yapamam...hatta bugün 66.9 çıktım tartıda :S
ben gerçekten mahcubum size karşı ama Çarşambaya kadar böyle olucak sanırım...kardeşim nasipse Salı gecesi gidiyor...haftasonu düğünü de atlatalım da inşallah... yediklerimi yazmadan yorum yapmakta anlamsız geliyor :S ben genede geçmişi okumaya çalışıcam...

hoş geldin aydasu a.s.
ben bu hafta yok gibiyim yoğunluktan dolayı :kedi:
cevabını geciktirdiğim için üzgünüm canım....

hoş geldin aydasu a.s.
ben bu hafta yok gibiyim yoğunluktan dolayı :kedi:
cevabını geciktirdiğim için üzgünüm canım....

hoşbuldum canım
rıca ederım ne demek
ben de ufaktan yanasıyorum bakalım
kabul edıldıgım anda burdayım
takım cok merak ettı sızı kaptan
ıyı olmanıza sevındım a.s.

(yalnız kaptanla konusyorum ya nasıl bır cıddı takılıyorum goruyorsunuz demı kaydirigubbakcemile3 pisilojocik )

cidden mı püsküütüm o kaa çok mu içiyon doğru söyle lmaz:
voıt tamam canım çok sağol öyle devasa degıl sanırım fıyatlar bandı alan bunu da alır tabı annesı bıkmadıysa kaydirigubbakcemile2

tamam o zaman akrepcim a.s.
hele kı bos odan varsa bence de hıc durma aktıvıte odası yap gıtsın ne guzel olur
acarsın muzugını de
gercı apartmandaysan zor olur
bız mustakıl oturuyoruz ıstedıgım gıbı tepınebılıyorum evde aklinialirimsmile

bu arada cok gecmıs olsun canım
ben de faranjıtım suan ama vucut dırencım hat safhada
bunu neye borcluyum bılmıyorum
sadee cok oksuruyorum ve sesım tam bır borazan gıbı cıkıyor
tek artısı bol bol su ıcıyorum

duta ben de bayılırım ama kalorısıne bakmak hıc aklıma gelmemıstı
cunku ben hıc bılmem pazardan dut aldıgımızı
babanemlerın dut agacı var ordan karıslıyorumda gereksınımımı kaydirigubbakcemile3

ikraacım bu arada evet ya burda çok dolasıyorum bır de hastaların yoğun oldugu zaa,man asağı alıyorum sayfayı
gozum hep burda yanı aklinialirimsmile

püskütcüm montiden yedikten sonra 3 saat geçmeliki diğer öğünü başlayasın canım kuralı boyle
Kurallar fena yani.. yerimseniben
Hepsini yedim maalesef.. klava: Yarım kilocuk dutcuk bi'şey yapmaz canııımmm :roflol: Ama tek tesellim henüz şekerlenmemiş olması.. Beyaz ve iri olanlardandı..
Evet 4 ayda 16 kilo verenler var.. Bu iş hem bünye işi hem de kurallara uyum işi.. Hayatımda liste diyeti yapmadım, yapamam da.. İnadına yiyesim gelir.. :roflol:
Yahu bundan üç sene önce eski takımımdayken motivasyonum ne kadar tepedeydi.. Şimdi bırak yaklaşmayı sanki konuyla alakası olmayan bir dip not niteliğindeyim.. Bi'de gaz verenler etrafta tabii.. Gelinlik giydiğimde bile 75 kilo olduğumu düşünürsem malum kişi için şu anda mankenim.. :roflol: :roflol:
Hah iyi ol da.. gerisi mühim değil leylacım.. Olur böyle karışık dönemler..
Kilon süper maşallah.. Sen çözdün bu işi.. gerisi gelir artık..

(yalnız kaptanla konusyorum ya nasıl bır cıddı takılıyorum goruyorsunuz demı kaydirigubbakcemile3 pisilojocik )
:roflol: :roflol: Sahiden ya..
cidden mı püsküütüm o kaa çok mu içiyon doğru söyle lmaz:
Aynen.. Eskisi kadar değil tabii.. Günlük kotam 15 adet..
Kilo işini bitirince onu da haftada 1 tane azaltarak 5 e kadar inmeyi planlıyorum da... da.. da.. :teytey:

Aynen.. Eskisi kadar değil tabii.. Günlük kotam 15 adet..
Kilo işini bitirince onu da haftada 1 tane azaltarak 5 e kadar inmeyi planlıyorum da... da.. da.. :teytey:

Bunu canı gönülden isterim canım
İnşallah :Saruboceq:

ne sıfatla yazdığımı bilmesem de kendimi motive ediyim hesap veriyim efem

07,30: 2 dilim ekmek+ 40 gr peynir+5zeytin+yeşil çay

10,00: 1 çay bardağı süt+3 form bisküvi

12,00: 70 gr köfte (1 gr bilem ekmek koymadan sadece baharatla yaptım)+1 bardak ayran+2 dılım ekmek

14,45: 10 fındık+8 badem+1 cevız :kedi:

16,45: 2 porsiyon kiraz (totalde 200 gr)

19,00: _____ Henüz bilmiyorum bana da süprüz olacak kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…