Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

leylacım sorun bu olsunda canım olur arada boyle gelgitler

zaten takımda ben püskütüm akrebim arada samanyolu ve zümrütcüm bide aydasucum var takımda da tatil havası mevcut ben hatırlıyorum martta gelmiştim buraya ozman herkes daha bi şevkli daha bi canla başla yapıyoduk kışında daha güzel yapılıyo sanki yazın verdiği bi rehavet var tatiller var aksaklıklar oluyo hayliyle martta geldim diyince aklıma geldi temmuz oldu ben bi arpa boyu yol alamadım tüüü bana çok kızıyorum kendime

püskütüm sigarayı bırakmak gibi bi girişimin var mı acaba geçekten çok içiyomuşsun canım ya ben çok üzülüyorum sigara içenlere geçmişti babamdan dolayı sigaranın bize çektirdikleri çok olduğu için kendisi birinci düşmanımdır inşallah sende bırakırsın canım ya

aydasucum artık takıma alındın canım leylacım ters bişey soylemediğine göre bizimlesin tekrar hoşgeldin diyorum biraz tatil zamanında takımda bi rahatlık söz konusu olsada ben toparlanacağımıza inanıyorum

ceydacımda giremiyo kaç gündür sanırım düğün telaşları iyice yoğunlaştı

kızlar okudum hepinizi
ama inanın cevap verecek takatim yok..
ateşten gözlerim alev alev yanıyor..damarları kıpkırmızı sanki çook ağlamışım gibi acaip olmuşlar..
püsküütüm haklısın ya..
montiyi bırakıyorum..

Kurallar fena yani.. yerimseniben

Hepsini yedim maalesef.. :eek:klava: Yarım kilocuk dutcuk bi'şey yapmaz

Aynen.. Eskisi kadar değil tabii.. Günlük kotam 15 adet.. :eek:
Kilo işini bitirince onu da haftada 1 tane azaltarak 5 e kadar inmeyi planlıyorum da... da.. da.. :teytey:

Valla Püsküütüm dut ve inciri görünce ben de kendimi kaybederim...kaydirigubbakcemile3Zamanı da çabuk geçiyor boşver,kan olsun can olsun...İyi yapmışsın....Ay burası zayıflama topiği idi....:roflol:Sigaraya gelince sana hiiiiç yakıştıramadım.....:eek:klava:
Ya Püsküütüm benimde kemiklerim sayılıyor....Aslında valla üst tarafımdaki kaburga kemiklerim tek tek sayılacak durumda....
...
..
çok ateşim var çook
gözlerim yanıyor ateşten zor açıyorum
boğazım fena
faranjit başlıyor uff
şu sıcakta ben üşüyorum klimayı kapadım
dün büyükmü konuştum ki
ve iyi olan yanı iştahımın sıfıra inmesi
acısı olmasa hiç ellemicem aslında
aklıma yiyecekle alakalı hiç bişii gelmiyor kahvaltıyı bile yüzeysel geçiştirdim:2:

Akrebim geçmiş olsun canım,dün burası soğuk diyordun klimamı çarptı acaba.....İnşaallah çabuk toparlarsın,doktora göründün mü?Ayrıca bir saat belirlemek uygun olabilir....

Bunu canı gönülden isterim canım
İnşallah :Saruboceq:

ne sıfatla yazdığımı bilmesem de kendimi motive ediyim hesap veriyim efem

07,30: 2 dilim ekmek+ 40 gr peynir+5zeytin+yeşil çay

10,00: 1 çay bardağı süt+3 form bisküvi

12,00: 70 gr köfte (1 gr bilem ekmek koymadan sadece baharatla yaptım)+1 bardak ayran+2 dılım ekmek

14,45: 10 fındık+8 badem+1 cevız :kedi:

16,45: 2 porsiyon kiraz (totalde 200 gr)

19,00: _____ Henüz bilmiyorum bana da süprüz olacak kaydirigubbakcemile3
Süper olmuş süper.. :lepi:
Sıfatı mı kaldı artık? leyla da zaten hoşgeldin dedi ya aydasucum.. Bana göre takımdasın sen.. yerimseniben a.s.
leylacım sorun bu olsunda canım olur arada boyle gelgitler

zaten takımda ben püskütüm akrebim arada samanyolu ve zümrütcüm bide aydasucum var takımda da tatil havası mevcut ben hatırlıyorum martta gelmiştim buraya ozman herkes daha bi şevkli daha bi canla başla yapıyoduk kışında daha güzel yapılıyo sanki yazın verdiği bi rehavet var tatiller var aksaklıklar oluyo hayliyle martta geldim diyince aklıma geldi temmuz oldu ben bi arpa boyu yol alamadım tüüü bana çok kızıyorum kendime

püskütüm sigarayı bırakmak gibi bi girişimin var mı acaba geçekten çok içiyomuşsun canım ya ben çok üzülüyorum sigara içenlere geçmişti babamdan dolayı sigaranın bize çektirdikleri çok olduğu için kendisi birinci düşmanımdır inşallah sende bırakırsın canım ya

aydasucum artık takıma alındın canım leylacım ters bişey soylemediğine göre bizimlesin tekrar hoşgeldin diyorum biraz tatil zamanında takımda bi rahatlık söz konusu olsada ben toparlanacağımıza inanıyorum
ikraaacım sen doktora gitme işini askıya alıyorsun ama.. Lütfen kendine kızma.. Monti sana ters etki yaptı demek ki.. Bu ortada.. Bak iki haftadır kilo vermeye başladın..
Mart da daha motiveli bir ortam varmış öyle mi? Aslında ortam bahane.. Bu satırları sana değil kendime söylüyorum.. İnsan önce kendini motive edecek sonra da takıma faydası dokunacak.. Ben ilk aşamada tökezledim zaten..
Sigaraya gelince.. Zaten 2008 de sigarayı bırakma girşimim yüzünden hemen klom 65-66 lara hatta bir ara 68 lere fırlamıştı.. Sonra kiloyu vereyim derken bi'de baktım ne göreyim.. Sen sigara kalk gel parmacıklarımın arasına gir.. E-ee misafirdir kapıda kalmasın dedim ben de.. :roflol:
kızlar okudum hepinizi
ateşten gözlerim alev alev yanıyor..damarları kıpkırmızı sanki çook ağlamışım gibi acaip olmuşlar..
püsküütüm haklısın ya..
montiyi bırakıyorum..
İnşallah hafif atlatırsın akrebim.. :nazar:
Haklılık demeyelim de bazen deneme-yanılma yöntemini uygulamamız gerekiyor akrebim..
Bırak insandan insana, insanın dönemi dönemine uyum sağlamıyor..
Şekil A da anladık bunu.. :roflol:
Ya akrebim sen de gıcık oluyor musun yeniden yine yepisyeniden bu zayıflama yollarını tepiyor olmaya? Ben müthiş gıcık kaptım olaya yani..:kızgın:
Valla Püsküütüm dut ve inciri görünce ben de kendimi kaybederim...kaydirigubbakcemile3Zamanı da çabuk geçiyor boşver,kan olsun can olsun...İyi yapmışsın....Ay burası zayıflama topiği idi....:roflol:Sigaraya gelince sana hiiiiç yakıştıramadım.....:eek:klava:
Ya Püsküütüm benimde kemiklerim sayılıyor....Aslında valla üst tarafımdaki kaburga kemiklerim tek tek sayılacak durumda....

Ohhhh samanyolum da izin vermiş.. cokacimcoook ama evet yani.. 3-5 güne kadar dut şekerlenir o zaman da ben zaten sevmem.. İyi ki yedim.. İnşallah yarın tartıya çıkınca da aynı şeyi söylüyor olurum.. :roflol:
Kemik işine gelince.. Yapı herhalde.. Misal benim yüzüm de ufaktır, ne bileyim belim incedir vs.. Sonra bi'inersin aşağıya görürsün ovayı, dağın başını, Ziganayı.. :roflol: :roflol:

Kemik işine gelince.. Yapı herhalde.. Misal benim yüzüm de ufaktır, ne bileyim belim incedir vs.. Sonra bi'inersin aşağıya görürsün ovayı, dağın başını, Ziganayı.. :roflol: :roflol:
Ayy aynı ben,bazen anneme beni şöyle alttan bir sık da orantılı olayım diyorum kızıyor.Allahın gücüne gidecek göreceksin diye.....:roflol:

Arkadaşlar yarın erkenden hastaneye babamı tahlilleri için gidicez.Sabahtan yokum,haberiniz olsun...İyi geceler hepinize....
KİLOM 63,3

hihoyyyt hihoyyyt
hergun usanmadan hosbuldum dıyorum kaydirigubbakcemile3 balık hafızalı oldum ben
kızlar okudum hepinizi
püsküütüm haklısın ya..
montiyi bırakıyorum..

bacım doktora gittin mi ki
faranjit kendi kendine geçmez aman diyim ihmal etme a.s.

Süper olmuş süper.. :lepi:
Sıfatı mı kaldı artık? leyla da zaten hoşgeldin dedi ya aydasucum.. Bana göre takımdasın sen.. yerimseniben a.s.

Ya akrebim sen de gıcık oluyor musun yeniden yine yepisyeniden bu zayıflama yollarını tepiyor olmaya? Ben müthiş gıcık kaptım olaya yani..:kızgın:

Teşekkürler püsküütüm...

Ya bir şey farkettim sana sadece püsküüt diyemiyorum, sanki öyle diyince bana özel olmuyormuş gibi. Galiba ben seni çikolata gibi falan görüyorum kaydirigubbakcemile3

hani benim püsküütüm benim çikolatam benimmmm gibi sempatiksalakcinni

ay anlatabildim demi sabah sabah pek bir iyelik eki kullandım :roflol: :roflol:

Ayy aynı ben,bazen anneme beni şöyle alttan bir sık da orantılı olayım diyorum kızıyor.Allahın gücüne gidecek göreceksin diye.....:roflol:

Ne güldüm ya kaydirigubbakcemile3 :KK1: :roflol: sırnaşık şey
şey gibi mi yani
Diş fırçasını alttan sıkar gibi mi? sırnaşık şey

bu arada ben bugün kilo bildirimi yapacak mıyım?

2. TAKIM
samanyolu ( 63,7 / 63,3 / 0,4 / 0,63% )
Leyl35 ( 67,7 / 66,9 / 0,8 / 1,18% )
ikraaa ( 82,2 / / / )
zümrütüanka ( 75,0 / / / )
pembecikk ( 71,0 / / / )
CEYDACAKMAK ( 63,7 / / / )
püsküüt ( 68,0 / / / )
akrep33 ( 69,1 / 70,7 / -1,6 / -2,32 )
aydasu ( ) *eski üye*
2. TAKIM TOPLAM KıLO ( 560,4 ) 130,2 / 430,2 / 76,77% )

Son düzenleme:
doktora gittim tabi şekerler gitmezmiyim..
epey ilerlemiş faranjit dedi:1shok: şok oldum yaa
iyide dedim ilerlemden önce haber vermezmi bir anda sabah ev den çıktığımıda fena oldum
içtiğim ilacın haddi hesabı yok tabi bu arada

püskütüm gıcık olmazmıyım yaa..
ve birde çok zavallı hissediyorum kendimi..yenilmiş komutan gibiÇok üzgünüm çoook
şuan aklımda bir yöntem var bir süre bunu denicem bakalım işe yarar umarım..
geçmişte de uygulamıştım bir ara..
tarih aslında tekerrürden ibaret değil biliyorum..hata bende kabul edyorum:eek: pek şair gördüm kendimialkisalkisalkis

veeee
zurnanın ceee dediği an
kilom
70.7
:1no2:

2. TAKIM
ikraaa ( 82,2 / / 82,2 / 100,00% )
zümrütüanka ( 75,0 / / 75,0 / 100,00% )
pembecikk ( 71,0 / / 71,0 / 100,00% )
CEYDACAKMAK ( 63,7 / / 63,7 / 100,00% )
püsküüt ( 68,0 / / 68,0 / 100,00% )
akrep33 ( 69,1 / / 70.7 100,00% )
aydasu ( ) *eski üye*
2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 560,4 ) 130,2 / 430,2 / 76,77% )

2. TAKIM
ikraaa ( 82,2 / / / )
zümrütüanka ( 75,0 / / / )
pembecikk ( 71,0 / / / )
CEYDACAKMAK ( 63,7 / / / )
püsküüt ( 68,0 / / / )
akrep33 ( 69,1 / 70,7 / -1,6 / -2,32 )
aydasu ( ) *eski üye*
2. TAKIM TOPLAM KıLO ( 560,4 ) 130,2 / 430,2 / 76,77% )

alkisalkisalkisalkisalkisalkissüpersin canım
tebrik ediyorumŞeniz

teşekkür ederim akrebim de ben bu hafta neler yaptığımı paylaşamadığım için verdiğim kilonun da pek önemi yok aslında:eek:yaptığım tek şey suyumu eksik etmemem...

öğleden sonra yokum kızlar...akşam 5 ten sonra burada olabilirim diye tahmin ediyorummm ama akşam 7 de tekrar çıkmam gerekiyor...düğün çekimim var...

teşekkür ederim akrebim de ben bu hafta neler yaptığımı paylaşamadığım için verdiğim kilonun da pek önemi yok aslında:eek:yaptığım tek şey suyumu eksik etmemem...
hmmm
attım sepetime
su içme alışkanlığıma sayende pet şişeyi ekledim canımopuyorumnanaktan daha kolay ve daha fazla içebiliyorum artık..
demekki neymiş su içmeye devamah şu boğazım da bir an önce iyi olsa su içmek bile eziyet oldu:çok üzgünüm:

öğleden sonra yokum kızlar...akşam 5 ten sonra burada olabilirim diye tahmin ediyorummm ama akşam 7 de tekrar çıkmam gerekiyor...düğün çekimim var...

kolay gelsin canım
işin sırrı birazda bu sanırım..çok koşturmak bol hareketkaydirigubbakcemile2
bunuda attım sepetime

hmmm
attım sepetime
su içme alışkanlığıma sayende pet şişeyi ekledim canımopuyorumnanaktan daha kolay ve daha fazla içebiliyorum artık..
demekki neymiş su içmeye devamah şu boğazım da bir an önce iyi olsa su içmek bile eziyet oldu:çok üzgünüm:

kolay gelsin canım
işin sırrı birazda bu sanırım..çok koşturmak bol hareketkaydirigubbakcemile2
bunuda attım sepetime

yerimseniben
canım son zamanlarda hiç boş kalamıyorum,1 haftadır ara öğün ve öğlen yemeklerimi ihmal ediyorum...kahvaltıdan sonra meyve,meyve,meyve....:sinifsinif:

Merhaba hanımlar bir kaç gündür paylaşımda bulunamadım, pc evde olmadığı için iki satır bişeyler de yazamadım.. Büyük bir sağlık sorunu ile karşı karşıyayım, moral olarak pek iyi sayılmam ama düzeleceğini umuyorum.. Buradan, takımımdan ayrılmam söz konusu değil..

Kilom 63 kızlar..

X