Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar kilomda bi değişim yok 82,2 püskütümünde dediği gibi sanırım doktora gitmem gerekli ama ona hiç zamanım yok nasıl olucak bile miyorum birsürü testler tahliller amannnnn şimdiden sıkıldım püskütümün dediği şekil a ben oluyorum sanırım :roflol: monti benim bünyemede uymamıştı evet deneme yanılma yönyemiyle gidiyoruz zaten akrepcim sende oyle yapabilirsin bu arada geçmş olsun canım inşallah en kısa zmanda düzelirsin

Merhaba hanımlar bir kaç gündür paylaşımda bulunamadım, pc evde olmadığı için iki satır bişeyler de yazamadım.. Büyük bir sağlık sorunu ile karşı karşıyayım, moral olarak pek iyi sayılmam ama düzeleceğini umuyorum.. Buradan, takımımdan ayrılmam söz konusu değil..

Kilom 63 kızlar..

ceydacım hoşgeldin canım hayırdır inşallah diycem allah şifalar versin inşallah umarım çabuck atlatırsın

Pazar..... hayvansal protein, sebze, meyve açısından eksik olmuş Ceydacım.. yasakkelime
Ama pazartesi günü de böreği görmezden gelirsek :1ninca: olması gereken şeyler yine eksik gibi geldi bana..
Yani demem o ki vücudunun ihtiyaç duyduğu besinleri vermemiş bir de üstüne bu kadar yorulmuşsun.. Dikkat et kendine lütfen.. a.s.
Telif ücreti istemiyorum.. Takımımıza da bi'torpilimiz olsun di mi ama? :roflol:

evet canım yoğunluk sebebi ile almam gereken esas gıdalar açısından epey hafif geçtiğini kabul ediyorum.. :eek:

doktora gittim tabi şekerler gitmezmiyim..
epey ilerlemiş faranjit dedi:1shok: şok oldum yaa
iyide dedim ilerlemden önce haber vermezmi bir anda sabah ev den çıktığımıda fena oldum
içtiğim ilacın haddi hesabı yok tabi bu arada

püskütüm gıcık olmazmıyım yaa..
ve birde çok zavallı hissediyorum kendimi..yenilmiş komutan gibiÇok üzgünüm çoook
şuan aklımda bir yöntem var bir süre bunu denicem bakalım işe yarar umarım..
geçmişte de uygulamıştım bir ara..
tarih aslında tekerrürden ibaret değil biliyorum..hata bende kabul edyorum:eek: pek şair gördüm kendimialkisalkisalkis

veeee
zurnanın ceee dediği an
kilom
70.7
:1no2:

ilaçlar da mı fayda etmıyor nedir
ben de bır haftadır ılaç kullanıyorum daha beter oldum
Allah şifa versin bize olumunekankayizsmile
Merhaba hanımlar bir kaç gündür paylaşımda bulunamadım, pc evde olmadığı için iki satır bişeyler de yazamadım.. Büyük bir sağlık sorunu ile karşı karşıyayım, moral olarak pek iyi sayılmam ama düzeleceğini umuyorum.. Buradan, takımımdan ayrılmam söz konusu değil..

Kilom 63 kızlar..

Merhabalar...
En kısa zamanda acil şifalar diliyorum arkadaşım :Saruboceq:

bu arada listede adım gozuktugune gore kılo bıldırımı yapıyorum galıba
Allah tan sabah tartılmıstım kilom 63.4
eskıye bır donmem lazım hesaplama yapmayı unutmusum cunku
gercı suan sıstem nasıl ıslıyor ıblmıyorum ama CADIARZU

Kilom 63 kızlar..
hayırdır inşallah
geçmiş olsun canım
günaydın kızlar kilomda bi değişim yok 82,2 püskütümünde dediği gibi sanırım doktora gitmem gerekli ama ona hiç zamanım yok nasıl olucak bile miyorum birsürü testler tahliller amannnnn şimdiden sıkıldım püskütümün dediği şekil a ben oluyorum sanırım :roflol: monti benim bünyemede uymamıştı evet deneme yanılma yönyemiyle gidiyoruz zaten akrepcim sende oyle yapabilirsin bu arada geçmş olsun canım inşallah en kısa zmanda düzelirsin
sağol canım benim
montiyi bıraktım kaldık yine eski yöntemlere

allah şifa versin sanada canım[/COLOR][/FONT]
[/B]

Merhaba takımcım.. a.s.

Sadece 200 gr vererek 67.8 kiloya inmiş bulunuyorum..

Bir damlacık motivasyonumla bu hafta da sizlerleyim.. Haftaya Cuma da istediğim sonuç olmazsa abbas yolcu..

Şimdi 3. takıma göz atmam lazım.. Sonra dönüp mesajlara bakacağım..

Merhaba takımcım.. a.s.

Bir damlacık motivasyonumla bu hafta da sizlerleyim.. Haftaya Cuma da istediğim sonuç olmazsa abbas yolcu..

Yaa nereye :gitme:
Haftaya istediğin sonuç ne ki? Olmazsa yolculuk nereye ki ?

hayırlı cumalar hepinize .....opuyorumnanaktan

kızlar okudum hepinizi
ama inanın cevap verecek takatim yok..
ateşten gözlerim alev alev yanıyor..damarları kıpkırmızı sanki çook ağlamışım gibi acaip olmuşlar..
püsküütüm haklısın ya..
montiyi bırakıyorum..
a.sbu konuda püskütüm alttaki mesajına aynen katılıyorum ekrebim ....
daha önce hangi yöntemle kilo verdiysen eski not defterlerini bı karıştır derim ..kaydirigubbakcemile5. çünki senin yeme düzenin ve kurallara uyma imkanın pek oluyor .

tekrar geçmiş olsun opuyorumnanaktan
Akrebimin mesajlarını da yanıtlayayım sonra kaçayım..

Kaçamak yapıldıktan sonra montinin katı kuralları arasında dolanmak ne kadar mantıklı bilemedim akrebim..
Yani monti yapıyorum demek için monti yapmak lazım ya da bırakmak lazım diye düşünüyorum..

Geçmiş olsun.. a.s.

Çok yiyorsun gibi geldi bana akrebim..:uhm: Bir de saatler arasında denge yok.. Misal öğlen yemeğini 13:30 da yemişsin.. Sonra taaa 18:00 e kadar bi lokma bi'şey yok.. Uzun süre boş kalan mide sonra gelen mamaları hızlı bir şekilde eritmiyor biliyorsun di mi? Kıtlık psikolojisi ile geleni tutma eğilimine giriyor..
Sen daha önce kilo verirken böyle mi besleniyordun.. Günde 7 öğün mü yiyordun yani? Eğer öyleyse mesele yok.. Bu da senin ritmindir o zaman..
Önemli olan doğru ritmi yakalamak aslında..
Ben hala bulamadım misal.. Ne denesem istediğim miktarda etki yapmıyor.. Ya artık dirnç mi yükseldi iyice.. Metabolizma biraz daha mı yavaşladı bilemiyorum.. :hulya:

montide okadar çok kural varki onlara uymak zorundasın diğer türlü pek bi sonuç alamıyosun ki ben çoğu zman harfi harfine uyduğum halde montiden sonuç alamamıştım ama çok güzel sonuç alan arkadaşlarda var
ikracım bu konuda gerçekten sen haklısın menülerin çok güzeldi .. ama püsküütüme katılıyorum senin dr. gitme vaktin geçti bile

montide bunca zamandır kaç kişi geldi geçti tam bilmiyorum ama, düzenli menülerle 2 kişinin kilo vermedigini gördüm bunlarda biride sensin canım ....
mutlaka bir ENDOKRıN uzmanına gitmelisin ...opuyorumnanaktan

leylacım senide tebrik ederim canım .....kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Merhaba takımcım.. a.s.

püskütüm neden taktik degiştirmiyorsun ...madem memnun deyilsin bu durumdan . bence şevkin kırılmasın ...opuyorumnanaktan
şu lapa günü degiştir önümüzdeki hafta maksat su atarak kilo tetiklemek deyilmi şu ayran çorbasını dene . perşembeleri, bence bünyen alıştı artık tepki vermiyor olabilir ....

yedigin her ögüne yogurt yada ayran katsan 1 haftalıgına ...yerimseniben
yani demek istedigim taktik degiştir .opuyorumnanaktan
eger şimdi havlu atarsan inan bi daha geri dönme gücünü bulmakda zorlanırsın .ki bu sana artı kilolarla döner ....a.s

Ayy aynı ben,bazen anneme beni şöyle alttan bir sık da orantılı olayım diyorum kızıyor.Allahın gücüne gidecek göreceksin diye.....:roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:
Arkadaşlar yarın erkenden hastaneye babamı tahlilleri için gidicez.Sabahtan yokum,haberiniz olsun...İyi geceler hepinize....
KİLOM 63,3
Tebrikler samanyolucum.. Tahliller hemen sonuçlanmaz herhalde ama yine de iyi dileklerimi iletmek istiyorum.. a.s. :nazar:
Teşekkürler püsküütüm...

Ya bir şey farkettim sana sadece püsküüt diyemiyorum, sanki öyle diyince bana özel olmuyormuş gibi. Galiba ben seni çikolata gibi falan görüyorum kaydirigubbakcemile3

hani benim püsküütüm benim çikolatam benimmmm gibi sempatiksalakcinni

ay anlatabildim demi sabah sabah pek bir iyelik eki kullandım :roflol: :roflol:

bu arada ben bugün kilo bildirimi yapacak mıyım?
Zaten öyledir aydasucum.. Yakın diyalogda olduklarım mutlaka bir sıfat eklerler ismime..
Ya ballı püsküüt, ya çikolettalı püsküüt, ya kaymaklı püsküüt, ya da... başka yoktu herhalde.. :roflol:

Sen bugünkü kilonu ver canım.. Ben şimdi arşivden senin çıkış kilonu bulup ekleyecem listeye..
doktora gittim tabi şekerler gitmezmiyim..
epey ilerlemiş faranjit dedi:1shok: şok oldum yaa
iyide dedim ilerlemden önce haber vermezmi bir anda sabah ev den çıktığımıda fena oldum
içtiğim ilacın haddi hesabı yok tabi bu arada

püskütüm gıcık olmazmıyım yaa..
ve birde çok zavallı hissediyorum kendimi..yenilmiş komutan gibiÇok üzgünüm çoook
şuan aklımda bir yöntem var bir süre bunu denicem bakalım işe yarar umarım..
geçmişte de uygulamıştım bir ara..
tarih aslında tekerrürden ibaret değil biliyorum..hata bende kabul edyorum:eek: pek şair gördüm kendimialkisalkisalkis

veeee
zurnanın ceee dediği an
kilom
70.7
:1no2:
Geçmiş olsun akrebim..
Kilo alman üzücü elbette ama kaçamakların çok olmuştu biliyorsun.. O yüzden bu hafta pür dikkat, güzel sepetinle ilerlemeni umuyorum.. a.s.
Yöntemlerini bizimle de paylaş lütfen.. benim de aklıma zıpır bir fikir geldi.. Mesajları okumayı ve bir yandan işlerimi yapmayı ümit ederek onu yazmayı en sona bırakıyorum..

öğleden sonra yokum kızlar...akşam 5 ten sonra burada olabilirim diye tahmin ediyorummm ama akşam 7 de tekrar çıkmam gerekiyor...düğün çekimim var...
Leyloşum tebrikler.. :lepi:
Listeye kafanı takma.. Ben yaparım bildirimi bugün.. Neyin nasıl yapılacağını bilen aslan gibi akrebim de var.. O da kaptan yardımcısı olsun hatta.. Ne kadar çok bilgili insan, o kadar rahat ederiz..

Kilom 63 kızlar..

Hayırdır Ceydacım ya?
Büyük sağlık sorunu..?

Sevgili şekil A cım, biliyorum ki; yazdığım herşeyin sen de bilincindesin..
Bak Marttan bu yana yol alamadım, kendime kızıyorum, diyorsun..
Sence kendine kızarak zaman kaybetmeye devam etmek mi yoksa bir gün 1-2 saat ayırıp bir doktora görünerek, neler olup bittiğini anlayıp bilinçli bir şekilde yola devam etmek mi daha mantıklı..?

Merhabalar...
En kısa zamanda acil şifalar diliyorum arkadaşım :Saruboceq:

bu arada listede adım gozuktugune gore kılo bıldırımı yapıyorum galıba
Allah tan sabah tartılmıstım kilom 63.4
eskıye bır donmem lazım hesaplama yapmayı unutmusum cunku
gercı suan sıstem nasıl ıslıyor ıblmıyorum ama CADIARZU
aydasucum kilo bildirimlerinde geçmişe göre değişen çok çnemli bir şey yok..
Zayıflama yarışması nedir/karar defteri başlığımızı okursan yeniden hatırlama yapabilirsin canım..
Yaa nereye :gitme:
Haftaya istediğin sonuç ne ki? Olmazsa yolculuk nereye ki ?
Motivayonum düşük aydasucum.. Böyle sürünerek ilerlemek de bünyeye uygum değil.. Kafama taktığım bir şey haline gelmesine izin vermek istemiyorum. Sağlık daha önemli, huzur daha önemli..
O nedenle de son kozlarımı oynayacağım bu hafta.. :roflol:
montide bunca zamandır kaç kişi geldi geçti tam bilmiyorum ama, düzenli menülerle 2 kişinin kilo vermedigini gördüm bunlarda biride sensin canım ....
aebenim hassas böreğim.. merak ettim.. diğer kişi neden veremiyordu? O görünmüş müydü bir uzmana?
püskütüm neden taktik degiştirmiyorsun ...
Yerim senin önerilerini ben.. olumunekankayizsmile
Zaten her hafta taktik değiştiriyorum.. :KK3:
Ama henüz beni mutlu edecek ve motive olmamı sağlayacak bir gelişme katedemedim..
Ama asıl neden, yarışmadaki ilk kilo verdiğim zamanda yakaladığım motivasyonu yakalayamamak.. 79 ken sahip olduğum disiplin 68 lerdeyken oluşmadı bir türlü :roflol: :roflol:
Onun için şımarıp şımarıp takım ruhunu zedelemeye gerek yok diye düşünüyorum..
Bu hafta bakacaz duruma artık.. yerimseniben
Önerdiklerin için teşekkür ediyorum.. Her öğüne yoğurt ekleme olayı nedir? Niye yani?

Belki Leyla uğrar.. Aydasunun geçmiş bilgisi.. daha doğrusu karnesi linkte.

Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca - Tek Mesaj görüntüleme - CUMA Zayıflama Yarışması Mezunları

Buna göre mezun oluş kilosu 59.

Listenin son hali:

2. TAKIM
samanyolu ( 63,7 / 63,3 / 0,4 / 0,63% )
Leyl35 ( 67,7 / 66,9 / 0,8 / 1,18% )
ikraaa ( 82,2 / 82,3 / -0,1 / -0,12% )
zümrütüanka ( 75,0 / / 75,0 / 100,00% )
pembecikk ( 71,0 / / 71,0 / 100,00% )
CEYDACAKMAK ( 63,7 / 63,0 / 0,7 / 1,10% )
püsküüt ( 68,0 / 67,8 / 0,2 / 0,29% )
akrep33 ( 69,1 / 70,7 / -1,6 / -2,32% )
aydasu ( 59,0 / 63,4 / -4,4 / -7,46% )
2. TAKIM TOPLAM KıLO ( 619,4 ) 477,4 / 142,0 / 22,93% )

Sevgili şekil A cım, biliyorum ki; yazdığım herşeyin sen de bilincindesin..
Bak Marttan bu yana yol alamadım, kendime kızıyorum, diyorsun..
Sence kendine kızarak zaman kaybetmeye devam etmek mi yoksa bir gün 1-2 saat ayırıp bir doktora görünerek, neler olup bittiğini anlayıp bilinçli bir şekilde yola devam etmek mi daha mantıklı..?

Zayıflama yarışması nedir/karar defteri başlığımızı okursan yeniden hatırlama yapabilirsin canım..

Motivayonum düşük aydasucum.. Böyle sürünerek ilerlemek de bünyeye uygum değil.. Kafama taktığım bir şey haline gelmesine izin vermek istemiyorum. Sağlık daha önemli, huzur daha önemli..

aebenim hassas böreğim.. merak ettim.. diğer kişi neden veremiyordu? O görünmüş müydü bir uzmana?

Ama henüz beni mutlu edecek ve motive olmamı sağlayacak bir gelişme katedemedim..
Ama asıl neden, yarışmadaki ilk kilo verdiğim zamanda yakaladığım motivasyonu yakalayamamak.. 79 ken sahip olduğum disiplin 68 lerdeyken oluşmadı bir türlü :roflol: :roflol:
Önerdiklerin için teşekkür ediyorum.. Her öğüne yoğurt ekleme olayı nedir? Niye yani?
yogurt bol protein ayrıca kalsuyum püskütüm vede dengeleyici ....
yani ögünlere kattıgında hem yağ emilimi az olur hem meto hızlanır .vs. vs ..
yogurt gibi yiyecek yok yani ..cokacimcoook.

Zaten öyledir aydasucum.. Yakın diyalogda olduklarım mutlaka bir sıfat eklerler ismime..
Ya ballı püsküüt, ya çikolettalı püsküüt, ya kaymaklı püsküüt, ya da... başka yoktu herhalde.. :roflol:

Sen bugünkü kilonu ver canım.. Ben şimdi arşivden senin çıkış kilonu bulup ekleyecem listeye..

tamam çikotalalı püsküütüm
Ellerin dert görmesin opuyorumnanaktan

Hemen kilo söylediğin yere gidip bakıyorum canım, çok sağol a.s.
Motivasyon konusunda haklısın ama sen burda tıpkı az öncekı gıbı ne guzel motıve edıyorsun arkadasları, kendın ıcın de basarırsın dıye umut edıyorum canım opuyorumnanaktan

Yoğrut olayını ben de merak ettim :uhm:

Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca - Tek Mesaj görüntüleme - CUMA Zayıflama Yarışması Mezunları

Listenin son hali:

2. TAKIM
2. TAKIM TOPLAM KıLO ( 619,4 ) 477,4 / 142,0 / 22,93% )
ohaoldumsmiletoplamda bi yanlışlık var püsküütüm gelince bakacagına eminim ...:KK1:maşallah 142 kilo ..kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan.

Son düzenleme:

Geçmiş olsun akrebim..
Kilo alman üzücü elbette ama kaçamakların çok olmuştu biliyorsun.. O yüzden bu hafta pür dikkat, güzel sepetinle ilerlemeni umuyorum.. a.s.
Yöntemlerini bizimle de paylaş lütfen.. benim de aklıma zıpır bir fikir geldi.. Mesajları okumayı ve bir yandan işlerimi yapmayı ümit ederek onu yazmayı en sona bırakıyorum..

merakla bekliyorum canımcım şu taktiği

]

Leyloşum tebrikler.. :lepi:
Listeye kafanı takma.. Ben yaparım bildirimi bugün.. Neyin nasıl yapılacağını bilen aslan gibi akrebim de var.. O da kaptan yardımcısı olsun hatta.. Ne kadar çok bilgili insan, o kadar rahat ederiz..

tatlışım sen varken ben ne oluyorum ki
(laf aramızda şişko oluyorum aslında)
çok teşekkür ederim canım güzel sözlerin için
Şeniz

Listenin son hali:

2. TAKIM
2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 619,4 ) 477,4 / 142,0 / 22,93% )

Ellerine, kollarına, parmaklarına sağlık püsküütüm kaydirigubbakcemile5
Bu iyiliğinin neticesınde sağlıklı tam da istediğin gibi kilo ver inşallah ki motive ol :Saruboceq:

bu arada karneyi gördük
takke düştü kel göründü
aferin aydasu aferin :mymeka:

X