Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Kızlar çıkmam gerek, spor salonu beni bekliyor.. Hiç evden çıkasım yok inanın ama çıkmam lazım.

Hepinizi öpüyorum.. a.s.

doracımı özledim ya sanırım hala yapılmadı bilgisayarı eksikliği hissediliyo valla

evet yaaa Doracığımızı özledim vallahibenneyaptımki

yarın ben de lapa diyeti yapacağım leyloşum.. bakalım nasıl geçecek ilk lapa diyetim boshayallersmile

güzel sonuçlar alırsın inşallahŞeniz

:lepi::lepi::lepi: sanırım lapa yapanlar bu hafta çoğalacak

eveeetttalkisalkisalkis
herkes bir gün lapa diyeti yapacak :lepi:

ebruuuuuuuuuuu leylanın resimlerine nerden baktın canımmm

baktım leyla muhteşemsinn
demek 69 oldunnn çok sevindimm darısı banaa
bu arada ebrucumm doktor 2 defa erkekk dedii bebişee

profilimden
hoş geldin fıstık karabiberiiimmmm a.s.

sağoll canımm hemen baktımm satenn
bayıldımm
oğlunda çok büyümüşşş
profildede ne kadar zayıf çıkmışsınnn
ya bende koymak istiyorum amaa olmuyoo duuuuuuuuuuuuuuuuu
benn size sayfaya koyayımm eskii güzel halimii
şimdii çirkinn oldummmmmmmmmmmmmm

leylacım martta değil şubatta katıldınn çünküü senle aynıı yarışmada bulundukk birazz
benn 1 maratta hamile kalarak yarışmadan ayrıldımm
ama inşallah tekrarr yine sahalara çıkacamm şu sıpa bir doğsunnn

sağol çıtır ablam a.s.
profilimde daha zayıf çıkmış olmam normal çünkü sabah sabah çekildi çünkü ben artık 69 değilim,ben 68 lerdeyimkaydirigubbakcemile3

karabibercim hoşgeldin. demek erkek. hadi gözünüz aydın allah bana da bir kız evlat nasip eder inşallah ilerleyen zamanlarda :Saruboceq:

leylacım çok mu tüketiyorum dersin yoğurdu bilmiyorumkismile öğlenleri lokantadan yemek + salata + ayran + yoğurt istiyorum. 4 çeşidi bu şekilde tamamlıyorum. yemek ve salatayı yiyorum. ayran ve yoğurdu ara öğün yapıyorum. şimdi aklıma geldi. yoksa sen 1/2 yoğurdu 1/2 kg mu sandın kaydirigubbakcemile3 150 gramlık yoğurt canım. boşaltsam bir kase etmez yani kaydirigubbakcemile3 1 bardak da ayran işte kapalı olanlardan olumunekankayizsmile ara öğünü işyerimde ancak bu şekilde yapabiliyorum. kızlar da uyarmışlar ama meyveyi pek yemem ben. aram yoktur yani. yaz kış evde meyve olur oğlum için ama ne eşim ne ben gidip 1 tane ağzımıza atmayız. oğlum da çok düşkün değil meyveye. genelde çürür ve çöpe gider

laysler fazlalıktı menüde evet ama çok güzel kokuyordu yaa. oğlum tutturdu "paylaşalım anacım" isterim diye kaydirigubbakcemile3

bundan sonra kanatda yemek yok heee:) peki ızgara tava varya hani kemiksiz pirzola o nasıl iyi mi kızlar:)

bundan sonra kanatda yemek yok heee:) peki ızgara tava varya hani kemiksiz pirzola o nasıl iyi mi kızlar:)

canım derisini ayır oyle pişir üzerine bol baharat koy özellikle kekik yağsız tavada ağzını kapa zaten o biraz sulacak kendi suyunu çekene kadar pişir harika oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…