Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Allah yardımcın olsun zeynepbeyzacım...

Merak ettim gerekli tahlili yaptırarak mı bu sonuca ulaştın yoksa deneme-yanılma yöntem ile mi Leylacım?

tahlil yaptırmadım Püsküütüm...deneme yanılma diyebiliriz...doktoru dinleyince bıraktım maydanozu...o sıralar çok yiyiyordum çünkü..bacaklarım çok şişmişti anlam veremiyordum yerimseniben

amanın leyloşş çikolata mı dedin??? akannehir

tatlım neden beyaz ekmek tercih ediyorsun?

ya evet çok özlemişim...bi de arada sırada yerim ki vücut şaşırsın...hiç yememeyede alışmasın ama di mi sengözlerimebaksanab:jeyyar:

canım kepekli ekmek yediğim dönemlerde ben hiç kilo veremedim..kepek bana yaramıyor...

:1ninca:

ben de aşırıya kaçmadan beyaz ekmek tüketiyorumzemuszemus

Süt mısırı dondurucuda saklarken herhangi bir koku hissetmemenin püf noktası,onu dolaba iç çamaşırlarıyla kaldırmak.....Şaka değil,deneyin,dış kabuklarını soyup,hiç tanesi görünmeyecek şekilde içte kalan ince kabuklarını üstünde bırakın...

ceydacım yoğurtta yemiştim ama unutmuşum yazmayı 5 tane yedim kanat ama küçüktüevet derilerinide yedim hehe

zeynepcim çok geçmiş olsun yavruna inşallah tekrarlamaz onlara bişey oldumu hiç dayanamıyoruz rabbim kepimizin evlatlarını bağışlasın

Birkaç güne kadar sabahları yürüyüşe çıkmayı planlıyorum..Sabah 7 gibi,arkadaşlarım da var,onlar yokuş yukarı yürüyorlar ve geri iniş,ormanda..Hedefe öyle hızlı yürüyorlarmış ki çünkü ödül muhteşem akdeniz..Çoban çeşmesinde sularını içip geriye istemeye istemeye dönüyorlarmış..Özendim onlara..Sevgilim de sağolsun babalık görevlerini eksiksiz yapan harika bir eştir..çocuklarla boğuşmayı kabul etti...Oğlum normale döner dönmez atacağım kendimi yollara...

Püsküütüm harikasına.s.Şeniz
ben de sütümü yoğurdumu tam yağlı yerim...bi doktor demişti vücudnuza en faydalı yağ süt ve yoğurtta ki yağdır diye..o yüzden bi kısıtlama getirmiyorum..

canım benim eşim Rizeli...o da çok sever mıhlama,mısır ekmeği...ama çok sık istemez yağlı olduğu için...Karaciğerini çok düşünür bizim yemeklere alışasıya kadar baya zorlandı ama sonunda başardım yaniii...ben ona ayak uydursaydım şimdi nasıl olurdum bilemiyorum:1ninca: Ege mutfağı ilk başlarda biraz yavan gelsede şimdi severek yer yemeklerimizi...

evet evet ben dün biraz şımardım,doğrudur yanii:kedi:bi de şakşuka yedimmm
çikolata için 3 minik kare desek olur mu yerimseniben ya da dikdörtgen galiba 120 kcal falan yapıyo...

aynı ses benden de çıktı :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Canım ikracımm sağol bitanem..zeynep kızımın adı;tıpkı senin ikra'n gibi..ceydacım teşekkürler..Gelinimizsin;ben de karadenizli bir güney geliniyim..

ikraacım ara öğünler yok canımCADIARZU mönü genel olarak güzel ama öğlen bişeyler yiyebilseydin keşke,,,

hmmm bu asi kız lays yemişlmaz:
mönü genel olarak güzel...asicim gün içerisinde çok fazla yoğurt tüketiyorsun dimiCADIARZU

pembecik ara öğünler eksik,meyve yokyerimseniben bi de 5 tane kanat çok fazla değil mi? kanat sırf deriiii:1ninca:

anladım tatlım..afiyet olsun o zaman olumunekankayizsmile

iç çamaşırı deyince anlık şok geçirdim :1shok: :roflol:

canım Allah kolaylık versin a.s.
yediklerine dikkat etmen sevindirici yerimseniben

ooo süpeerr:lepi:biran önce başla öyleyse canımkaydirigubbakcemile2

iç çamaşırı deyince anlık şok geçirdim :1shok: :roflol:

di mi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Mis kokularla dolu ormanda yürüyüş, çeşmeden su içmek.. Bir an gözümün önüne geldi de ne müthiş bir manzara.. Eminim iyi gelecektir yerimseniben

kız en azından derilerini çıkarsaydın kaydirigubbakcemile tamam derileri de çok lezzetli biliyorumm :kedi:

kanattan derileri çıkarınca zaten bişey kalmıyo kikaydirigubbakcemile3
bence kanat değil de baget ya da incik yeseydi daha iyiydisengözlerimebaksanab

Günaydın canım arkadaşlarııımmm a.s.
Cumaya az kaldıııı:lepi:
dün geçti bitti,kaçamaklar yapıldı
yarında lapa günü:lepi:

doracımı özledim ya sanırım hala yapılmadı bilgisayarı eksikliği hissediliyo valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…