Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

valla ikracım bravo diyorum alkisalkisalkis

ben olsam yemeyeceğim dediğim şeylerin bile tadına bakardım eyvahedigeldismile eee el pratik olmayınca iyi olmamışsa diye güvenemiyorum kendime

alt kat ve üst katlarda hangi şanslı şahıslar oturuyor diye soracağım ama tahmin edebiliyorum bir türk gelini olarak kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,bugün istanbul çok yağışlı,okulları da tatil etmişler,tam işlerimi halledip evden çıkıyordumkki,okuldan tatil haberi geldi....Anahtarı almayan oğlumun yüzünden babama gidemedim...lmaz:Artık yarın erken giderim,haberini aldım,iyiymiş,tahliller yarın çıkar sanırım....
Dün diyetimi bozdum ama bugün daha dikkatliyim,canım hep tatlı şeyler yemek istiyor...eyvahedigeldismileama birazdan elma yicem...Bugünkü menümü yarın yazarım artık....
Valla sizlerin istikrarlı hallerini görünce kendimden utandım,yoksa herkes mezun olacak takımda bir ben mi kalıcam dedim....
PÜSKÜÜTÜM lapa diyetini perşembe günü bende yapayıım diyorum,evde olmazsam hastaneye yanıma alırım ....kaydirigubbakcemile5
Büyük oğlum geldi şimdi morali çok bozuk,hukuk finalinden düşük not almış....Yanına yaklaşılmaz bir süre....

Asicim merhaba....

merhaba samanyolucum

bende izmitteyim. burası da çok yağmurlu. ne mutlu çocuklara okulları tatil olmuş delikafadulden

babanın iyi haberlerini getirmene çok seviniyorum. en kısa zamanda iyileşir inşallah.

son cümleni okuyana kadar hala resim yüklemediğini hatırlatacaktım ama oğluna yine söyleyemezsin tabii ki kaydirigubbakcemile2

altkatta kayınvalidem üst katta görümcem klasiklerdenim bende sempatiksalakcinni ama ikisinide severimsaolsunlar iyidirler aklinialirimsmile

püsküütcüm.. koçlar ve yardım alacak arkadaşlar belirlenmiş.. ilk denemeden sonra daha detaylı fikir sahibi olabiliriz diye düşünüyorum kendi adıma gamyoncuiremsu

Doracığım, menün güzel canım fakat ekmeğin cinsini de yazabilir misin? (beyaz,kepek,çavdar vs.. )

benim ok aşağıyı gösteriyor.. yani bi gözüm toprağa bakıyor. :roflol: Bir an önce toparlanmam lazım guclubacismile

fırın pşetinde sebze türlüsünü ben de en kısa srede yapacağım canım :asigim:

bence süper kaydirigubbakcemile5

bu arada ben nasıl unuttuummm

canım takımıııımmmm 2. liğimizi kutluyoruuummmm:lepi:
hepimiz bir gururuuuuzzz,biz başarırız,yaparııızzz...hatta 1. de oluruuuzzzzŞeniza.s.:dance:

inşaAllah canım... gerçekten başarabileceğimize inanıyorum. Tüm takıma hayırlı uğurlu olsun turkbayragi

2 yanlış için kendini bu kadar üzmesin miniğimiz... Kızını ben şimdiden başarısı için tebrik ediyorum a.s.

sanal ip atlamak mı???? bir dakika bu konuya bi açıklama istiyorumm sırnaşık şey

açıkçası ben de cam ocak istiyordum fakat eşim de kullanışlı olmadığı konusunda uyarıda bulundu bana. tabii o tecrübeden değil de öyle olduğunu düşündüğünü söylemişti. şimdi eşimin düşüncesine uymakla ne kadar da iyi karar verdiğimi anladım.

Bu konuda bizi bilinçlendirdiğin için teşekkürler püsküütcüm :1hug:

Hoşgeldin aydasu... güzel dileklerin için teşekkürler yerimseniben

hiç ekmek yok akannehir

canım öğünler karışmış sanki... kafamçokkarıştı

hadi bakalım gazamız mübarek olsun püskkütcüm vereliniortak :roflol:

hay ben bu eriği sevmez olaydım :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…