Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

valla ikracım bravo diyorum alkisalkisalkis

ben olsam yemeyeceğim dediğim şeylerin bile tadına bakardım eyvahedigeldismile eee el pratik olmayınca iyi olmamışsa diye güvenemiyorum kendime :KK1:

alt kat ve üst katlarda hangi şanslı şahıslar oturuyor diye soracağım ama tahmin edebiliyorum bir türk gelini olarak kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,bugün istanbul çok yağışlı,okulları da tatil etmişler,tam işlerimi halledip evden çıkıyordumkki,okuldan tatil haberi geldi....Anahtarı almayan oğlumun yüzünden babama gidemedim...:eek:lmaz:Artık yarın erken giderim,haberini aldım,iyiymiş,tahliller yarın çıkar sanırım....
Dün diyetimi bozdum ama bugün daha dikkatliyim,canım hep tatlı şeyler yemek istiyor...eyvahedigeldismileama birazdan elma yicem...Bugünkü menümü yarın yazarım artık....
Valla sizlerin istikrarlı hallerini görünce kendimden utandım,yoksa herkes mezun olacak takımda bir ben mi kalıcam dedim....
PÜSKÜÜTÜM lapa diyetini perşembe günü bende yapayıım diyorum,evde olmazsam hastaneye yanıma alırım ....kaydirigubbakcemile5
Büyük oğlum geldi şimdi morali çok bozuk,hukuk finalinden düşük not almış....Yanına yaklaşılmaz bir süre....:KK3:

Asicim merhaba....

merhaba samanyolucum

bende izmitteyim. burası da çok yağmurlu. ne mutlu çocuklara okulları tatil olmuş delikafadulden

babanın iyi haberlerini getirmene çok seviniyorum. en kısa zamanda iyileşir inşallah.

son cümleni okuyana kadar hala resim yüklemediğini hatırlatacaktım ama oğluna yine söyleyemezsin tabii ki kaydirigubbakcemile2

valla ikracım bravo diyorum alkisalkisalkis

ben olsam yemeyeceğim dediğim şeylerin bile tadına bakardım eyvahedigeldismile eee el pratik olmayınca iyi olmamışsa diye güvenemiyorum kendime :KK1:

alt kat ve üst katlarda hangi şanslı şahıslar oturuyor diye soracağım ama tahmin edebiliyorum bir türk gelini olarak kaydirigubbakcemile3

altkatta kayınvalidem üst katta görümcem klasiklerdenim bende sempatiksalakcinni ama ikisinide severimsaolsunlar iyidirler aklinialirimsmile

Bu hafta en iyi kilo veren (yüzde hesabına göre) ve koçluk yapacak olan üç arkadaşımız:

Leyl35
pembecikk
samanyolu

Kilo veremeyen ya da kilo alan arkadaşlarımız:
ikraaa
zümrütüanka
dora

Aranızda eşleşin lütfen, kim kimin koçu belli olsun arkadaşlar..

Koçluk önerisi her türlü öneriye açıktır.. Komple kaldırmak dahil.. :roflol:

Koçluk beklediğimiz arkadaşların takımımıza katkısı da böylece çok net belli olur diye düşünüyorum.. Ne dersiniz? yerimseniben

Size de bir itirafta bulunayım.. Ben takımdaki motivasyonumu sanki kaybediyorum gibi bir his var içimde.. Bakalım, hayırlısı.. yerimseniben

Bir sonraki gelişimde yanımda son bir ayda ne yaptık listemiz de olacak..

Görüşmek üzere..

püsküütcüm.. koçlar ve yardım alacak arkadaşlar belirlenmiş.. ilk denemeden sonra daha detaylı fikir sahibi olabiliriz diye düşünüyorum kendi adıma gamyoncuiremsu

şimdi yediğimin listesini veriyorum
sabah= 1 dilim ekmek
2 zeytin
1 yumurtanın sadece beyazı
2 ızgara domatest
2 sivri biber:sm_cool:
1 tane salatalık

ara öğün yok :eek:lmaz:

öğlen=== 1 dilim ekmek
3 ızgara köfte
2 pişmiş domatest 2 biber
çatal ucuyla krem peynir

ara öğün===== 1 şeftali
1 maden suyu

akşam========
2 ızgara küçük kanat
1 kepçe ayranlı soğuk çorba
1 kaşık pilav
1 bardak vişne suyu

arada 1 dilim karpuz.....
akşam menüm aslında planda bu menü değildi ama komşuya girdim ve ısrarla sofra hazırladı. bunlarla kurtardık durumuyerimseniben

Doracığım, menün güzel canım fakat ekmeğin cinsini de yazabilir misin? (beyaz,kepek,çavdar vs.. )

Takımcım.. Yanlarda gördüğünüz oklar, bir önceki haftada aldığımız sonuçlara göre yükselme ya da gerileme durumumuzu gösteriyor..

İnşallah bütün oklar gökyüzünü gösterir.. yerimseniben

Leylakaptancım takımın gururu.. :nazar:

benim ok aşağıyı gösteriyor.. yani bi gözüm toprağa bakıyor. :roflol: Bir an önce toparlanmam lazım guclubacismile

dün kü mönüm;

sabah;
3 ince dilim sucuk
1 dilim peynir
2 kızarmış parmak patates
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek...

kahvaltı da misafirler olduğu için biraz ağırdı...

ara yok...

öğlen;
4 yk taze fasulye,1 kase cacık,1 dilim ekmek...

ara;
5 tane erik...

akşam;
fırın poşetinde kendime sebze türlüsü hazırladım onu yedim afiyetle...kabak,patlıcan,domates,patates,biber,bi kaç parça tavuk eti...
1 dilim ekmek...

2.5 lt suyumu içtim
vakit buldukça zıp zıp zıpladım...

fırın pşetinde sebze türlüsünü ben de en kısa srede yapacağım canım :asigim:

sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği...Birine labne,diğerine vişne reçeli sürdüm ve 200 ml taze portakal suyu................................................................................................................................................ara:20 adet kiraz...............................................................................................................................................öğle:yağsız dana kıyması ile yapılmış 3 adet ızgara köfte,ızgara domates ve biber eşliğinde,1 dilim ekmek.............................................................................................................................................ara 1 dilim karpuz.............................................................................................................................................akşam 1 su bardağı haşlanmış makarna,bir kase semizotlu yoğurt..............................................................................................................................................bu dünkü menüm yatarken her zamanki gibi soğuk tarçınlı light süt......................................................

bence süper kaydirigubbakcemile5

bu arada ben nasıl unuttuummm

canım takımıııımmmm 2. liğimizi kutluyoruuummmm:lepi:
hepimiz bir gururuuuuzzz,biz başarırız,yaparııızzz...hatta 1. de oluruuuzzzzŞeniza.s.:dance:

inşaAllah canım... gerçekten başarabileceğimize inanıyorum. Tüm takıma hayırlı uğurlu olsun turkbayragi

slm kızlar.
eve az önce giriş yaptık.....
sabah yürüyüşümü yaptım ve bir çok eğzersiz hareketlerinide yaptım.
bu aralar haketen hep aynı şeyleri yiyorum.......
biraz üşeniyormuyum ne.CADIARZU

ikracığım çizelgemi vermemmmmmmm:eek:lmaz: zorla yapılmış bir çizelge o:tomato:

asiciğim kızımın sınavı bana göre iyi geçti ama o çok üzgün 2 yanlışı çıktı. ful çekmek içinn çalışmıştı....boshayallersmile neyse artık hayırlısı bakalım...

fakat bu gün ne oldu.
kızımı babası sınav stresinden çıkarmak için yemeğe götürdü... tabii benimde çenem boş durmadıcokacimcoook
bu yememle akşama filan birşey yemem. sadece meyve yerim artık.:kedi::kedi:
durumu toparlamam lazım yanii.......:eek:

2 yanlış için kendini bu kadar üzmesin miniğimiz... Kızını ben şimdiden başarısı için tebrik ediyorum a.s.

hımm çok haklısın püsküütüm. ne yapayım ceza olarak ataytımmı kendimi balkondan çabuk söle atacam bak:roflol:
ben şimdi kendime ceza ne vereyim. değişik fikri olan varsa sölesin.
şu mideyle akşama meyvede yemem.
akşamki düğünde çokça göbekmi atsam kikaydirigubbakcemile2
ama ben oynamayı bilmemkiiiiyerimseniben
yada kalkıp 300 mekikmi çeksemmm bak bunu yapabilirim...
hadi yanındada 100 sanal ip atlama yapayım. 10 dakikada step yapayım sizce uygunmudurrrCADIARZU

sanal ip atlamak mı???? bir dakika bu konuya bi açıklama istiyorumm sırnaşık şey

Takımcım KELALAKA bir mevzuu..

Yeni bir mesaj yazıldığı için açtığım başlığa gittim.. Cam ocaktan başım çok ağrıdı.. Sonra da değiştirdim zaten.. aman diyeyim sakın bulaşmayın, çevrenizin de bulaşmasını engelleyin lütfen..

http://www.kadinlarkulubu.com/sorul...am-seramik-firin-alip-caninizdan-olmayin.html

açıkçası ben de cam ocak istiyordum fakat eşim de kullanışlı olmadığı konusunda uyarıda bulundu bana. tabii o tecrübeden değil de öyle olduğunu düşündüğünü söylemişti. şimdi eşimin düşüncesine uymakla ne kadar da iyi karar verdiğimi anladım.

Bu konuda bizi bilinçlendirdiğin için teşekkürler püsküütcüm :1hug:

Merhabalar...
Bendeniz aydasu efem...
İkinci takımın ilk mezunlarından...
yıl (M:Ö 569) :))
Zaman zaman girer bakarım sizlere...
Çok keyiflidir burası ya...
Herkese sağlıklı kilo vermeler diliyorum...

Püsküütüm senin mısıra olan düşkünlüğünü duymayan var mıdır acep? kaydirigubbakcemile3
Tamam çaktırma ben de bayılıyorum ve düşündüm düşündüm mısırla ilgili en doğru blgiyi Püsküütten alırım dedim...
Canım sen şimdi ne ediyon bu mısırı yemekte neyim kullanırken?
Bak gülme ama emi... :KK1:
Bildiğimiz haşlıyon demi, sonra da tek tek yolup kaydirigubbakcemile3 salata falan katıyon demi
Yani en azından ben öyle hayal ediyorum zemuszemus

Hoşgeldin aydasu... güzel dileklerin için teşekkürler yerimseniben

Üçüncü Hafta / İkinci Gün

09:15 corn flakes

14:00 biber dolması x 3, acı biber

17:00 kiraz x 15, 3 yk yoğurt

20:30 Marul salata (peynir, 2 ceviz, 2 badem ilaveyle)

22:30 Dondurma

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (20 dk)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi ----YOK
Duvara vurma -----YOK

hiç ekmek yok akannehir

selam kızlarrr ben geldimmm dün yediklerim sabah 2 dilim ekmek dmates salatalık peynir birde akşam üstü yedim tavuk şiş ve yanında biraz pilav yedim ekmeksiz akşamda kiraz yedim doracığımmm peki sen neler yedin bakalım motivasyon nasıl iyi gidiyr mu diyet:)

canım öğünler karışmış sanki... kafamçokkarıştı

Üçüncü Hafta / Üçüncü Gün

10:30 Corn flakes, süt

13:30 Küçük bir kasede kiraz

17:30 Karışık tost x 2

20:30 2 tane haşlanmış mısır, bol domatesli çoban salata

22:30 Sade dondurma (100 ml)

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)

Açıklama : Dondurma haklarımı bitirdim, gözüm aydın.. yerimseniben
Kalan üç gün boyunca akşam yemeğinden sonra bir gıdım bi'şey yok.. Çok zorlanırsam tek hakkım 1 bardak süt.
Bu yöntem de işe yaramazda tek bir silahım kaldı kullanacak.. O da işe yaramazsa yapacak bir şey yok diyerek, kiloma aşık olmaya karar verdim.. opuyorumnanaktan

hadi bakalım gazamız mübarek olsun püskkütcüm vereliniortak :roflol:

Önce o utanan yanaklardan öpeyim sonra yazayım cevabı.. Şeniz Şeniz
Hiç sorma Leylacım.. O gün şoke olmuştum.. Benim kraliçemle günlük diyet sohbetlerimizi yaparken ben de güya diyete başlamış biri olarak pc yanında sürekli doldurduğum kaseden erik lüplerken......
ay bak dilim damağım kurudu şimdi.. Unutamadığım bir diyalog..
Kraliçe: Ya püsküüt az yiyorsun ama bir haftada az kilo kaybetmişsin.. Neden olabilir acaba?
Püsküüt: ben de anlamadım.. Çözmeye çalışıyorum.
Kraliçe: Hani sen dedin ya pc nin yanında bir kase var içi erik dolu.. Abur cubur istedikçe erik yiyorum..
Püsküüt: Evet?
Kraliçe: Peki o kaseyi günde bir kere mi dolduruyorsun.
Püsküüt: Yooooğğğğğğğ
Kraliçe: Nasıl yani Püsküüt?
Püsküüt: Bittikçe dolduruyorum.. Günde 1-2 kilo yiyorumdur herhalde
Kraliçe: neaaaaaaaaaaaaaaaa Peki sen eriğin kalorisini biliyor musun?
Püsküüt: Yooooğğğğ Alt tarafı erik!

laelaelaelaelae İşte böyle Leylacım.. Sonra öğrendim kafamçokkarıştı
Ve o dönem eriğin kalorisini herkese söyleme gibi bir misyon edinmiştim..
Huy kaldı.. Hala korkuyorum erik yemekten.. .roflol:

hay ben bu eriği sevmez olaydım :umursamaz:

X