Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ebrucummmmm
canım benim ben hiç bu boyutu bilmiyordum canm hiç söylemedin k,i :S biliyordum rahatsız oldugunu ama bu şekilde degil
sen benim tandııgım en kıymetli insanlardan birsiin bunu unutma
senin ne kadar güçlü oldugunu ben biliyorum seni çok seviyorum ebrucum ne olursa olsun hep senin yanındayım ben tatlım dostlugumuzun ömrümüz boyunca süremsi temennisiyle allahım yar ve yardımcın olsun daha çok iyi ol inşallah canım benim
evet ne hatatlar var biizm bilmediğimiz ama hayatımızdan hala hoşnut degiliz
belki çok tuhaf gelecek size ama ben hep söylemişimdir cok eski zmanlrada belki osmanlı dönemdinde yada daha eki evnden dışarı çıkmayan hiç bir şey bilmeyen bir kadın profili olmak isterdim
bazen cocuklarımıza söylüyoruz mutlu edemiyoruz diye ama biz de mutlu olmasını bilmiyoruzzzzzz
allahım herkese şifalar versin mutluluklar versin elimizdeki degerlerin farkına vardırsın inşallah
hepinizi çok seviyorum kızlar/B]

canımsın benim güzel arkadaşım hayatta her şey bizim için hayattan zevk almasını ve en önemlisi kendimizi sevmesini bilmeliyiz hani dün yaşadığım kızdan bahsetttim ya o okadar çok kendiyle barışıktıki ben aynaları çok seviyorum deyip durdu hepimiz aynaları çok sevelim her ne kadar kilolu olsak ta

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmilea.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hihoyyytpembecik ve mistikmar hoş geldiniŞenizz aramıza ama siz biraz küçüksünüz CADIARZU(kıskandım da) bizden daha şanslısınız çünkü sizin metobolizmanız daha hızlı çalışır aman dikkat ederseniz ebru hocasınızı kızdırmamış olursunuzklava:

oyyyyyyyyyyyy canım benimmmmm opuyorumnanaktanŞeniz

bakın iki ebru arasında kalaklır ezilirsiniz sıkışırsınız sonra :roflol: :roflol: biraz eli oklavalıyımdır da :roflol: :roflol: :roflol:
elime oklavayı aldırmayın diye baştan söyleyelim yani :roflol: :roflol: :roflol:
korlutmayalım kızları ilk günden :roflol::roflol: :roflol:
sırnaşık şey

merhaba kızlar napıyonuz bakalım :))
herkesde burdaymış maşallah bende bizim kızlar nerde diyorum:)
öncelikle zümrütcüm inan bilmiyordum rabbim şifa versin inşallah hiç olmamışa dönsün vücudun .birdahada göstermesin inşallahh:Saruboceq:
ebruş napıyon kız ne msnde sin ne burdan görüyom seni özledim kızım aaaaa
küsmüyüz yoksam
kızlar baktımda son bikaç sayfaya monti yapmaya karar vermişsiniz
inanın bana yapabileceğiniz en güzel şeyi yapıyosunuz
birkere daha gördümki kaçamak yapmazsan çok güzel kilolar veriliyo
işte çizelgeme bakın
30 nisan da başladım monti yapmaya
hiç kaçamak yapmadım
sağolsun topiktede aeben ve zilli arkadaşımız çok çok yardımcı oldu bu konuda kafalarının etini yedim bu nasıl şu nasıl diye sonunda formülü kaptım 23 günde 4.2 kg verdim çok şükür
eğer sizde karar verdiyseniz yolunuz açık olsun canlarım
bi süre sonra canınız aten tatlı falan bişey istemiyo
helede çevreden aldığım güzel tepkilerden sonra hhhiiiiiiçmi hiçç istemiyorum :)

canım sende yeni katılan üyemizsin sanırım aramıza hoş geldin....
valla dora bende sen gibiyim ya okudukça utanıyorum 62 lerden gele gele nerelere geldik
doracım bana eskilerinden hiç bahsetmemiştin ohaoldumsmile
ben ebruyla jujuyu sadece mezun oldu biliyodum
ozman sen hayli hayli verirsin canım bi kere deneyimin var
aman ikracım gözüme gözüme sokma mezun olduğumu utanıyom valla
canım sende aramıza hoş geldin

ebrum okudum vukuatını... gülmekten öldüm valla.....

giremedim özür dilerim bu aralar bir tantana sorma gitsin.. oğlanı yarın babannesi ile ankaraya yolluyom sonra 2-8 mayıs arasında antalya-kemer de seminerim var oraya gideceğim ama gitmişken kocişle oğlumda yanımda olsun istiyorum...

kilo aldım ne giyeceğim onu düşünüyorum yazlıklarım olmazki şimdi bana onlar hep 62 kiloya ayarlıydı... ne alsam ne yapsam şaşırmış durumdayım....

neysen ben yürüyüşe başladım 4 gündür düzenli yürüyorumsaat tutmadım ama en az 45 dk sürüyor eksigi yok fazlası var

kızlar diyetime başladım
canım biraz sıkkın. geçmişi okuyup anladığım kadarıyla
zümrütüm iyi gelişmeler almış
allah dahada iyisini alsın inşallahhh....
allah çoluğuna çocuğuna bağışlasın canım seniiii

maytabım bu montiyi bizede bir iyce anlatsan diyorum yaaa. çok kafa karıştıran bir olayyyyy

zorla nete girdimmm.
bu gün çok dikkatli olacağım artık yeniden tam gaz burdayımmm.:teytey:

:roflol:
sempatiksalakcinni:roflol::roflol::roflol::roflol:
kız bi dedikodu yapak dedik sanamı yakalandıkkk:roflol::roflol::roflol:
şu ankara cineyetiyle ilgili son havadisleri yazıyordum özelden

günaydın kızlar
mistikcim sende hoş geldin burada hep beraber kilolarımızı vericez inşallah
ebru ablanızın (ablanız olur kızmasın da) sözünden sakın çıkmayın
yoksa gerçekten eli sopalıdır (ebrucum korkutalımki çok çok paylaşım yapsınlar)
işin sakası kendişmden biliyorum buraya ne kadar çok yazarsam okadar kendimi kilo vermeye
hazır hissediyorum kopukluk oldumu salıyosun herşeyi tabi bu bende boyle
herkes de aynı etkiyi göstermeye bilir

mmm hoşgeldin arkadaşım montiyi incelerken seni orda görüyordum gerçekten 23 günde 4,2 büyük başarı tebrikler inşallah bizde o kiloları verebiliriz ben bu hafta alıştırma gibi ama pazartedi kesin başlıyorum asicimde doracımda ebrucumda başka başlamak isteyen varsa katılabilir

ben dün akşam bol sebzeli türlü yedim montiye de uygun yanında yarım kase yoğurt

bi kivi çeyrek elma yedim bide

Son düzenleme:
zümrütcüm sonuçlarının iyi çıkmasını çok sevindim canım rabbim bidaha göstermesin

doracım niye canın sıkkın canım hayırolsun inşallah

Son düzenleme:
inanmıyorum
ben bugün cuma sanıyorum laelaelaelaelae
diyorum kimse niye kilosunu yazmıyor
daha da sevindim şimdi
sabah tartıldım 60.0
yarın 59.x olur sanırım :sm_cool:
çok şaşırdım bu sonuca hiç beklemiyordum. ben sanıyorum 62,0 falan gelecek :bbo:

zar zor girdim. birazdan gelicem yine

tüm arkadaşlarımın iyi dilekleri için çok ama çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız sizi seviyorum
ama lütfen şu montiyi tam olarak yazın çünkü ben hiç bilmiyorum
sabah kahvaltısında kornfreks yedim 1 çay kaşığı bal koydum yeşil çay içtim canım yeşil biber çok istedi bir de onu yedim

asicim harika bi haber montiyi yaptık mı sen kesin mezun olursun ama biz seni bırakmayız haberin olsun

ebrucum ebrucum montiye başlıyoruz canım kendini hazırla ben bugun alıştırma için başladım pazartesi kesin başlıyoruz

sabah aç karnına yeşil çay sonrasında 2 dilim çavdar ekmeği (bu tam buğday olması gerekli onu yiyeceğiz) az peynir buda lıght olucak yağ oranı 2 yi geçmiyecekmiş ben teksütün aldım onda 2,5 ama arkadaşlar bimin carrefour öneriyolar aklınızda olsun yarım domates yarım salatalık 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin sekersiz çay içtim

ASİCİM GERÇEKTEN TEBRİK EDERİM... BENİM GÖRMEYİ BİLE HAYAL EDEMEDİĞİM :gitme:KİLOLARDA İLERLİYORSUN....

zümrütcüm ben geçmişe bayağı bişey yazdım canım vaktin varsa inceleyebilirsin hatta o topiğin adresinide yazdım kaydirigubbakcemile5

ASİCİM GERÇEKTEN TEBRİK EDERİM... BENİM GÖRMEYİ BİLE HAYAL EDEMEDİĞİM :gitme:KİLOLARDA İLERLİYORSUN....

jujucum niye hayal edemiyesin ki sen daha önce vermedin mi o kilolara düşmedin mi kedin soyledin yazlık kıyafetlerim 62 kiloma uygun diye ben valla senden daha çok eminim gör bak bi başladın mı devamı nasıl gelicek montiyi yapalım diyicem ama işyerinde olduğun için snaa uyarmı bilmiyorum

kızlaR topiğin ilk 2sayfasını okuyun zaten işin özü orada bide menülerimize dikkat ederseniz çok yardımcı olur işi kaparsınız
ben daha yeni sayılırım öyle anlatacak kadar değilim yani yapıyorum ama kelimelere dökmekte zorlanıyorum
mesela sabahları yumurtayla ekmek yemiyoruz neden olduğunu ben biliyorum ama bunu kelimelere dökemiyorum anlatabildimmi
topiğimize bekleriz
kaçamaksız yapınca gerçekten sonuç süper
ben bu dönemde ne ziyafet sofralarına katıldım ama murlaka kendime göre bişey buldum isteyince oluyo inşallah bu motivasyonumu kaybetmem
bide kitabını tavsiye ederinm 10 lira bişey herşeyi ince ayrıntısına kadar anlatıyo
hadi kolay gele

inş ikracım... rabbim duysun... istemiyorum ben bu kiyoda olmayı en kötü ihtimal 65 olayım yeter diyorum ama,.....

yok canım ben monti felan yapamam benim ilacım yürüyüş.... bol bol yürürsem ve ihmal etmesbem tamamdır bu iş...kaydirigubbakcemile5

mehtabımmmmmmmmmmmmm canım dn yemin ediyorum snein adını zikredecektim ama dedim okumazki :SSSSSSSSSSS
canım arkadaşım snei de coooook seviyorum ben sana nasıl küseyim ki birtanemmmmmm
kızlar sabahtan bu yana okuldayım okuldan gelirken birden bire acayip bir koku sardı ortalıgı genzim yanmaya başladı gözlerimden akmaya başladı cok kötü oldum ölcem sandım ben ya
meger seeeeeeeeeeeeeeeeeeee egitim alanında cevik kuvvet egitim yapıyormuş bizede yakın mesafe mahvoldum ya bize kadar o kokuymuş gelen biber gazı atmışlar ((((((( olacak işmi çok sinirlendim ama ben :S cocuklarda bahçede etkilenmişler şimdi arkadaş aradı allahım diyorum ya bu koku neeeeeeeeeee zehirli bir gazmıdır nedir :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…