Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben ilk başta okudum canım ara öğün yok
akşam üzeri açlığı bastırmak için yenilerbilir yazmıştı aben

canlarım
asicim bulutum seni çok seviyorum olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan
doracım snei çok seviyorum kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan
jujum seni çok seviyorum sempatiksalakcinni olumunekankayizsmileopuyorumnanaktan
modacım snei çok seviyorum yerimseniben opuyorumnanaktan
samanyolum seni çok seviyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ebru cadısı zümrtü oluyor kendisi seni çok seviyorum olumunekankayizsmilelmazpuyorumnanaktan
leyloşum :sinifsinif: :sinifsinif:alsanaalsanasmile opuyorumnanaktan seni çok seviyorum
ikrcım seni cok seviyorum opuyorumnanaktan
vereliniortak
vereliniortak

vereliniortak
anlatıkmı kızlar ben herkesi çooook seviyorummmmm kıskanmayalım lütfen kalbim kocamannnnnnnn sadece kalbimmi her yerim kocaman opuyorumnanaktan :roflol: :roflol: :roflol:

kılar takıma üç arkadaş çagırdım bakalım kim gelecek
eger burda olmazsam ilgilenin fıstıklar oldumu güzeller
sizi hepinizi çok sveiyorum buarada iki tane mücver yedim ekmeksiz çatalla attım agzıma bir tanede salatalık yedim öpüyorum ben okula gittim gelince görüşrüüz

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım Ebrulum davet etmiş benide evet azimliyim kararlıyım bu sefer başaracağım sizin destekleriniz ve motiveniz sayesinde:)Vermem gereken 10 kilo var boyum 175 kilom 75 yaklaşık 3 yıldır vermeye çalışıyorum ama hep kendime yeniliyorum.Ama artık hayatımda yeni bir sayfa açıyorum bugün benim dönüm noktam artık zayıf olacağım çok mutluyum.Kızlar veririm değil mi?benim tek kaybettiğim nokta verebileceğime inanmamak oldu karar verdim ve yiyeceklere dayanamayıp daha fazla yedim ama artık canıma tak dedi bunu kendime yapan yine bendim ve şimdi çok kararlıyım arkadaşlar bana nasıl yöntemler uyguladığınızı nasıl daha kolay kilo verebileceğimi yazabilir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum:)

pembecik hoşgeldin bende aynı senin gibi 1,5 ay önce geldim ve 6 kilo verdim
şuanda biçok arkadaşımız yediklerine dikkat ederek kilo veriyo
pazartesi itibariyle bikaç arkadaş monti diyetine başlıyacağız
sende katılabilirsin incelemek istersen burda link var bi bak istersen

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...36698-montignac-diyetini-beraber-yapalim.html

bize günlük ne yediğini neler yaptığını yazarsan yanlışları doğruları buluruz
ve inşallah hep beraber bu kilolardan kurtuluruz

pembecik hoşgeldin

çok da fazla kilon yokmuş ama az olanlar daha zor veriyor maalesef :gitme:

ilk şartımız ebru bahsetmiştir paylaşım, bol katılım...

birbirimize destek olarak kilo vermeye çalışıyoruz.

yapmaya çalışıcam ikracım.

dediğim gibi öğlen yemeklerinden korkuyorum. alternatifsiz kalmam umarım. akşamları da bu ara kayınvalidede yiyoruz. benim tembelliğim tuttu yine :kedi: orada da uydurdum mu tamamdır bu iş kaydirigubbakcemile2

kızlar varya hep böyle bir acayip geciyo ya(((((( okula gitmeen önce yeni aldıgımız ilaçları kullanalım deidk oğlana ilaçlar yokkkkkkkkk ara ara oğlanın elinde idi ben cüzdanı cıkartırken vermiştim oüğlum nerde diyorum yok bilmiyorum diyo ay cıldırdımmmmmmmmmmmmm dediki anne dolmuşta unuttum ha dedim iyi b....... yedin :)))))))))))))))))))))))) okula gittim yapmam gerekenleri yaptım haydeeeeee dolmuşçuların son duragı zaten bizim ev dolayları oraya gittim adamlarla konuştum hadi beni getiren dollmuşu beklemeye başladım valla sıkıntı bastı neyseki adam geldide ilacı da bulduk bende şimdi eve geldim ama o kadar yorgunum ki anlatamaammmmmmmmmmmmmmm kara sular indi ayaklarıma ya ((((( ben bu kaadr cok yoruluyorum neden kilo vermiyorum

Pembecık tekrar hoŞgeldın aramıza arkadaŞlar anlatmıŞ sagolsunlar bu hafta deneme sÜren olacak ve burdan ayrılmayacaksın :))))))
bol bol paylaŞım yapman lazım pembecık oldumu ne yıoyrsun ne ıÇıyorsunn mutlaka yaz

ebrucum büyük geçmiş olsun. bu çocuklar bir alem yaww. allahtan dolmuşta unuttuğunu hatırlamış kaydirigubbakcemile3

hakikaten yaww senin metabolizman hızlı çalışıyordur bu kadar harekete biraz şaşırt şunu otur oturduğun yerde :jeyyar: lülülülülülü

ebrucum valla süpersinnnn herşey seni buluyo ondada vardır bi hayır çok hareketlisin
sırf bu hareketliliğin yüzünden kilo vermen lazım aslında

asicim öğleni halettin mi akşam kolay canım zaten kayınvalidenin yapıcağı yemklerde ya sebze ya et yadar baklagil bile yiyebiliyosun sanırım sen yanında yoğurt götür birazda salatalık yedin mi tamamdır işte

kızla cok yorgunum az cık uzanmak istiyorum ama bir dünya işim var hangisi daha agır bsarsa artık ((
koly gelsin herkese jujum snele ayrı konuşcaz nerdesin sne bakiiiiimmmmmmmmm

ebrucum boşver vücudun ağır bassın da dinlen azıcık yaa

ikracım baklagiller et ve kıymayla yenmiyormuş yağından dolayı. benim kayınpeder de hayatta kıymasız yemek yemez :1ninca: onun için düşünüyorum.

kayınpederim by-pass oldu. hastaneden çıkıp eve geldi. ilk dediği laf yemekleri çok kötüydü. hiç yiyemedim. tuzsuz kıymasız kaydirigubbakcemile3

asicim sen de tanelerini yetsin suyunu ve etini yemezsin zaten arada olur cnım ya yanınada yoğurt salata yada ayran ohhh valla gel yaparız biz bu diyeti bazı insanlar alışık olduğu için canım vazgeçemiyolar kayınpederinde de yılların alışkanlığı vardır ama sağlık açısında yıllar geçtikce daha dikkate etmesi lazım

pembecik canım yaz çekinme okuyup gitme bol bol paylaşım yapki sana yardımcı olalım

Arkadaşlar beni aranıza kabul ettiğiniz için çok teşekkürler.Evet gelelim bugün neler yediğime sabah 2 dilim çavdar ekmeği kaşar peyniri beyaz peynir salatalık ve domates zeytin öğle bir tabak çorba ve patatesli yumurta yedim ekmeksiz aradada eti form yedim ve bol su içtim:)

Ama şimdi akşam yaklaşıyr ve korkuyorum çok fazla yemekten kendimi nasıl durduracagım bilmiyorum yürüyüşten sonra bir acıkma oluyor.Ve ben ekmeği sadece sabahları tüketmeyi düşünüyorum sizcede doğru mu?Birde abur cuburu,hamur işlerini,beyaz ekmeği ,şekeri ve tatlıları kesmeyi düşünüyrum sizce nasıl yalnış mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…