Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ne demek İkracım ,bildiklerimi seve seve paylaşırım,türlü ve yoğurtla menün güzel olmuş valla bana da şimdi biri magnum getirse yerdim ...:roflol:Boşver pazartesiye kadarlışma dönemindesin....

hoşbulduk samanyolum
arkadaşlar şimdi gitti ben tavulu pilav ve slaata yaptım onu yedim
kızlar bu biber gazı mevzusu herkesi çok etkiledi ya oğlumun sınıfından ve diğer sınıflardan toplam 13 kişi hastanede şu an öğretmenler veliler karıştı ortalık anlayacagınız polisler falan gelmişler özür dilemişler ama gecti ambulanslar vs sv karıştı burası bugün
şimdi de oğlumun gözleri ikisi birden yine cok kötü şişti ilaçları da kullanıyorum artık ne yapacagımı bilemez vaziyetteyim
çekip gidesim var çok daraldımmmmmmmmmm
işte böyle

evet nerde negatif bişiler var bende cıkıyor maalesef ben kaçmaya calıştıkça herşey beni buluyor jujum
ben o çekim gücümün taaaaaaaa..................... :)

ebrucum ama gerçekten büyük ihmal bide okula yakın nasıl bu kadar tedbirsiz davranıyolar ki
gerçekden zor bi durum

leylacım cok gecmiş olun canım benim allah şifasını bir an önce versin görmemişe dönersiniz inşallah bir tanem dikkat et kendine oğlişe öpüyorum güzelim

ebrucum ama gerçekten büyük ihmal bide okula yakın nasıl bu kadar tedbirsiz davranıyolar ki
gerçekden zor bi durum

ikracım yapılan alan bir km yok arası lakin hava o kadar rüzgarlı ki anlatamm ben o kokuyu aldıgım da gözlerim birden akmaya başladı genzim yandı ciğerlerim acıdı ya noluyo dedimmm çok keskin bir kokusu vardı
(((
küçücük çocuklar etkilendi tabi benim oğluşun gömzleride kaç günlerdir malum yine şişti işte stımı olan öksüren ayılan bayılan bir sürü çocuk oldu ya
evet bende bu konuda cokkkkkkkk kzıdım

Canım ya biber gazıyla karşılaşınca limon sürülür diye duymuştum,nasıl bir ihmalsizliktir bu okul yakınında tatbikat....Yazık oğlunun gözleri zaten rahatsızdı,şimdi daha çok etkilenmiştir.....Geçmiş olsun...

canım biliyorum o gazı bende cebimden taşıdım tedbir amaçlı ama nasıl bişey diyede inanılmaz merak ediyorum bi kere sıkayım dedim ne olucak allahım bir sıktım hemen gensim gözlerim yandı işte inasanın başına ne gelirse merakdan derler ya benimkide o misal sempatiksalakcinni

pazartesi monti yapanlar;
1-ebrulum
2 ikraaa
3-samanyolu
4-dora
5-asicim ???
6-
7-
8-
hem boyle daha zevkli olucak bakalım kaçar kilo vericez hemde birbirimizin yanlışlarını görmüş oluruz

kızlar teşekkür derim iyi ki varsınız
biber gazı ile hiç tanışmamıştık onunda tadına baktık benim de baş agrım var şu an sinirden mi yoksa bendemi gazdan etkilendim yoksa sıkıntıdan mı bilemedim kızlar hiç iyi degilim çok özür dünya üzerime üzerime geliyor

Bende birara çantamda taşıyordum,o yüzden alışveriş merkezine girememiştim,çantanızdakini çıkarıp girebilirsiniz demişlerdi,neye uğradığımı şaşırmıştım,şimdi arabada taşıyorum,hoş nasıl kullanacaksam....

pazartesi monti yapanlar;
1-ebrulum
2 ikraaa
3-samanyolu
4-dora
5-asicim ???
6-
7-
8-
hem boyle daha zevkli olucak bakalım kaçar kilo vericez hemde birbirimizin yanlışlarını görmüş oluruz

Bence çok iyi olacak İkracım,birbirimizden destek alıp kilolardan kurtulucaz inşaallah...Benimde regl dönemim başlıyor cumartesiye kadar,ama yinede fark eder diye düşünüyorum,bakalım görücez...Bu hafta bende tık yok ,artı ödem var...:1no2:

canım benimde en son hava limanında aldılar bende ogünbudundur yok sanki karnıburnumda hava korsanımı olmayı düşündüğümü sandılar acaba sempatiksalakcinni

Canım dinlen biraz kaç gündür çok yorulmuşsun,yarın gösteriniz var mı?

canım benimde en son hava limanında aldılar bende ogünbudundur yok sanki karnıburnumda hava korsanımı olmayı düşündüğümü sandılar acaba sempatiksalakcinni

:roflol::roflol:Ama insan ne kötü oluyor di mi İkra,biranda herkes bana bakmaya başladı,bende nasıl çıktığımı bilemedim alışveriş merkezinden...

:roflol::roflol:Ama insan ne kötü oluyor di mi İkra,biranda herkes bana bakmaya başladı,bende nasıl çıktığımı bilemedim alışveriş merkezinden...

aynen canım ya sanki suçluymusuzda yakalanmışız gibi delikafadulden

selam kızlarrr geldimm:)jujucum bu arada hoşbulduk canım evet yeniyim aranızda ve çok hevesliyim vermek için:)bugun işlerim vardı dışardaydım sabah yarım simit yedim başka biraz önce galeta yedim biraz peynirle o kadar başka yemedim:)

Kızlar çıkmam gerekiyor,mutfağa giricem,yemek yok daha,birazdan çocuklar gelmeye başlar....kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…