Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

pembecik menün gayet güzel canım ekmeği sadece sabahları tüketmeye çalış öğlen çorba tavuk sebze yemeği yağsız mümkün olduğunca aralarada meyve şekersiz çay bitki çayları iç akşamda mümkün olduğunca erken ye ağırlıklı yine salata ve çorba olabilir yağsız köfte tavukda olur

mesela beni en çok haşlama tavuk tok tutar buradaki arkadaşlarım iyi bilir eyvahedigeldismile
sende seviyosan tavuk hem yağsız hemde tok tutar seni

aburcubur hiç yememeğe çalışıyoruz
çok canın isterse benim gibi dayanamazsan dondurma veya küçük sütlü tatşlılardan yiyebilirsin ama yemesen daha iyi sonuç alırsın

hamur işi asla yok beyaz un yok

çaydan kahveden şekeri çıkar açıktığını hissettiğinde meyve ye yada salatalık ye bu şekilde bastırmaya çalışmaya çalış canım

ben bugun yediklerimi yazayım
sabak az tulum peyniri 2 dilim domates 4 zeytin çay
2 dilim çavdar ekmek

öğne az lor 4 zeytin 1 haşlanmış yumurta hiç yapmam ama bugun canım kahvaltı istedi öğlende

arada kahve

akşama allah kerim düşünüyorum ama tavuk olucak heralde

İkracım tavsiyelerin için çok teşekkürler evet tavuk bende çok seviyrum bende tavuk yemeyi düşünüyorum bu akşam evet un hamur işi yok yaza mükemmel giricem inanıyorum tabi sayenizde olacak:)ben çok sevdim sizi:)

ebrucuğum senin bu unutulma sahnen bana hiç yabancı gelmedi. acaba bendedemi var bu tip çocukkki acaba:roflol::roflol::roflol:

pembecik hoşgeldin canım aramıza. hadi bakalım bol kilo vermeler diliyorum. buranın müdavimi ikradır. onu her açışta burda görür kendini yalnız hissetmezsin. bizler ara ara gelip yoklarız.alsanaalsanasmile
bu arada ne kadar bol paylaşım o kadar giden kilodur. bakk ikra daha çok olmamasına rağmen aramıza katılalı 6 kiloyu verdi bilemmmmhihoyyythihoyyyt

bende şu an 75 le başlamış maratonuma 70 le devam etmekteyim.
eskilere hiç girmeyim utanıyorum
daha öncesinde 81le başladım 63 le mezun olmuştum. pis boğazlığım yüzünden düştüm çile deryasına yeniden:kedi::kedi:
boyumada gelince güdüğüm ben güdük. 1.65yerimseniben

kızlar başladınızmı yaa montiye
ben pazartesi başlıycaz sanıyordum. ama ön hazırlık olur artık bu gün değilde bende yarın başlayım eğer başladıksa
öğleye arkadaşı çağırdım sizlerden iyi olmasın çok sevdiğim bir arkadaşımdır.
ona bazlama yağladım. kendim kahvaltı yaptım. ama ucundan yemedimmmm dersemmm yalannnnn olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:kedi::kedi:

doracım bana eskilerinden hiç bahsetmemiştin ohaoldumsmile
ben ebruyla jujuyu sadece mezun oldu biliyodum
ozman sen hayli hayli verirsin canım bi kere deneyimin var

doracım ben pazartesi başlıycam ama yarından itibarende alışmaya çalışmak için ön hazırlık gibi yani uymaya çalışıcam listeye

doracım bana eskilerinden hiç bahsetmemiştin ohaoldumsmile
ben ebruyla jujuyu sadece mezun oldu biliyodum
ozman sen hayli hayli verirsin canım bi kere deneyimin var

doracım ben pazartesi başlıycam ama yarından itibarende alışmaya çalışmak için ön hazırlık gibi yani uymaya çalışıcam listeye

yaa bahsetmemişmiydim ikracığımm. bunun daha önceside var tabi
6 sene önce 83 ten 70 e indim. hamile kalınca obur gibi yedim.
bebek doğuncada 83 ten 90 a çıktım ve şok oldum. 81 e kadar inince buraya üye oldum. kalanını burdaki şu an gördüğün arkadaşlarım ve 6. takımdaki arkadaşlarım sayesinde vermiştim ve mezun olmuştummmmm
bende inanıyorum canım. 63 e inmesemde 65 olacağım günleri özlemle bekliyorumturkbayragi

tamam canım bende yarın seninle alıştırma yapayım. son bi çikolata yesemmiki bu gün. haftalarca tadını bile unutacağım:çok üzgünüm:

çok az bitter ye ama 2 kareyi geçmesin
canım ya sen büyük olaylar başarmısın valla helal olsun alkisalkisalkis

Merhaba arkadaşlar ben mistik;

173 boyundayım 75 kiloyum.Başlangıçta 83 kiloydum.Şu anda diyet yapıyorum.Bu tarışmanın motivasyonumu arttıracağına inanıyorum.Hepinizi öpüyorum ve tabi ki tavsiyelerinizi bekliyorum.

harikalarımmmmmm
harikasınız sizzzzzzz
ikracım öncelikle canm leyla asi ben dora juju hepimiz eski meznuz yiyip yiyip geri şişenlerden canım
asicim aynen öyle yaparak kendimi yataga attım ama bir baş agrısıyla uyandım dhaa da uyurdum ya telefon bir sussa :)))))))
pembecik ve mistikmor ikinizde hoşgeldinizzzz
mstik cim arkadaşlar güzelce yazmış bir iki sayfa geriden okumaya başlarsan cok sevinirim
şimdi buraya ne yiyorsan ne yapıyorsan düzenli yazıyorsun bu hata deneme süreniz olacak canm katılım ve paylaşıma göre takıma alınacaksınız
ama ben eminim sizin takıma gireceginize :))))))))) hadi bakalım kolay gelsin
ben size kendimi tanıtayım kısaa yaşım 30 -31 :))))))))) ( kimi öyle diyo kimi öyle ) evliyim 2 oğluşum var biri 11 biri 8 yaşında ev hanımıyım
bu kadarrrrrrrr
hadi bakalım bol paylaşıma varmısınız????

mistik cim yaşın kaçtı???
canm bak bol paylaşım yaparsan emin ol ki motivasyonunda aratacaktır
kızlar bu arada 3 ki,şi çagırdım demiştim ya 3. arkadaş özelden cevap yazmış 13. takıma başlamış o haberiniz ola fıstıklar
ben iki tane bibr dolması yedim ekmeksiz
bu arada bende o güzel kilo verdiğim dönemde sabahları bi dilim ekmek yerdim başka ekmek yoktu bir o günlere dönebilsem süper olcakkkkkkk
hadi bakalım montiyi bekliyorum kızlarrrrrrr

canım cım
bak durduracaksın kendni eger zayıflamak istiyorsan başka alternatifin yok :)
cok cok gece acıkırsan at bir salatalık agzına kalorisi cok düşük şeyler yemelisin
artı bergamut aromalı yeşil çay var teneke kutuda çaykurun ben içimini çok sveiyorum ondanal sabah akşam mutlaka iç canm kesinlikle yag yakımını hızlandırıyor ben ir dönem elma sirekesi kullanmıştım ama hazırla cok keskin oldugu için içimi çok zor elde yapımbulmak lazım oda zor işte her yerde olmuyor :)
ama bitki çayları ile desteklemelisin metabolizmayı
ha birde metabolizma hızlandırıcı cayımız var
tarcın ( kabuk olcak ) karanfil tane olacak karabiber tane olacak elma çekirdekleri ile birlikte ve limon bunların hepsini kaynatıyoruz posayı atıp suyunu içiyoruz buda kesinlikle zayıflamaya yardım cı bende cok ihmal ediyorum ama allak bullakı bu aralar ondan kaynaklı canm
hadi bakalım görcem sizi kızlar sakın bırakmayın tamammmıııııııııııopuyorumnanaktan

ay canım ya valla deli oldum dolmuş duragında bir sürü adamın içinde herkes bön bön bakıyor hee birde sabah gittiğim dolmuşçuda ordaydı biz geldiğimiz dolmuşu arıyoruz adam durup duruurp abla benle gitmişti diyo yaaaaaaa sinir oldum sinirden gülesim tuttu valla manyak herif ben geldiğimi arıyorum ya herkes güldü adama tamam senlik bişi yok diyo adam diyoki abla benle gitti :))))))))))))))))))))))))9:roflol:
neyse buldum da problem bitti
ha bu arada bir sürü eşya unutlmuş dolmuşta onları gösterdiler bunların içinde mi diye ay bu millet te varya montuna varana kadar dolmuşta unutmuş bebekçantaları falan hayret etttim doğrusu benim ilk başıa geliyor onunda sebebi benim oğlan işte
sana nolmuştu anlatsanda gülsek :roflol: :roflol:
bizde bu cocuklar varken daha cok şey görecegiz kanımca :roflol: :roflol:

dora hanım ışıgınız yanıyor birde baktım ki özel mesajlardasınız ne iş huuuuuu
ha bu arada ellerinizde calışıyor başka tpiklerde görüyorum sizi :))))))))))))))
takipçi ebruuuuuuuuuu
ya jujuma bir telefn edeyim ben en iyisi msn de acmadım bugün göremedim onu
zümrüttttttttttttttttttt ne oldu tahliller cıkmadı dhaa dimi sen nerdesin
anam herkesi iteliyoum yaaaaaaaaaaa beni kim iteleyecek DDDDDDDDDDDDDDD
leyloşumunda durumu vahim koptu koacak yavrucum ameliyat ne zmandıı artık topla hadi fıstıkım ben leyloşumu cok özledimmmmmm
samanylum seni şimdi dhaa daha daha cok cok iyi anlıyorum canm şimdi biz kocişle hiç ayrılmadık ya bütün işler zaten benim üzerimdeydi de :)))))))))))) yinede banka alışveriş işleri ondaydı en azından gelirken şunu al diyordum şimdi herşeye ben koşturuyorum ahanda dedim kafa dinlicem herifte yok valla daha cok başım agrıdı
sagolsun herkesler arıyor ebru bir şeye ihtiyacın varı diye )))))))) de ben ne diyem
eeeeeeeee bu kadar arkadaş misafir olurda aramazlarsa ayıp dimi :))))))
şaka bir yana gerçekten harika dostluklarımız var her ne kadar da yoruluyorsamda üst üste geliyorsa bazı şeyler yinede yanımda oldukları için mutluyummmmmmmmmm
herpinizi öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
gittim ben arkadaş çagırıyor hehehehhehehe onunda kocişi benimki ile gitti de :)))))))))))

bu arada ben 21 yaşındayım:) akşam yemeğimide yedim salata ve 1 parça fırında tavuk ve yanında haşlanmış patates bi kaç tane ve ekmek yemedim ardından 1 saat yürüdüm:)iş arkadaşım danette yiyelimmi dedi bende istemedim:) bi tanede elma yiyebilirim belki bu kadar:):dance:

mistikciğim seninle aynı gibiyiz benimde hedefim 65 kilo ben inanıyorum başaracağız cnm:)

17 yaşındayım canım ben.

ben mutlaka her sabah yeşil çay içiyorum.Hatta bu sabah geç kalıyordum yinede şişeye koydum okula götürdüm.Bugün okul gezimiz vardı biraz ölçüyü kaçırdım ama bol bolda yürüdüm ve haftada iki gün 40'ar dakika yüzüyorum.Bugün bir sürü şey yedim ama akşam biraz bezelye ve tavuk bir kase de yoğur yedim.Akşam 6 bilemedin 7 den sonra birşey yemememeye özen gösteriorum.Birazdan yeşil çay demliycem

Her keze iyi akşamlar kızlar bu gün çok mutluyum çünkü kanser hücrelerim tamamen temizlenmiş(tabi şimdilik dedi dr)ama olsun şuan için her şey düzgün
ama kötü bir haber de verdi dr kanım b12 çinkom vucutta hiç kalmamış kan depolarım bile boşalmış şimdi bunlar için tedaviye başlayacağım bu gün sanki yeniden doğdum artık bundan sonra kendim için yaşamaya ve kendim için bir şeyler istemeyi öğrenmek istediğimin farkına vardım aslın da bu hayatta eğer sen kendine iyi bakarsan sen kendini önemsersen her şey yolunda gidiyor ve ben kendimi sevmeyi öğrenmek istiyorum.
dün neden yazamadığıma gelince dün iş için kuşadasına gittim kuşadası belevine gittim oradaki yaşanan hayatları görünce kendi yaşamına şükrediyor insan ve yaptığım işin ne kadar güzel bir iş olduğunu bir kere daha farkına vardım.
orada o kadar güzel bir kadın vardı ki 25 yaşında 2 çocuk annesi istanbul yedi tepe üniversitesi tıp fakültesini kazanmış(bu gittiğim yer ücra bir köy her kes fakir anlatamam)bu kız böle bir yerde tıp fakultesini kazanmış 1 yıl okumuş ve ailesi kızın okumasına karşı çıkmasına rağmen 1 yıl dayanabildim diyor geri dönüyor kendinden 5 yaş büyük bir adamla evlendiriyorlar evdekilerden kurtulmak için evliliği kabul etmiştim ama yağmurdan kaçarken gök gürültülü şimşekli daha kötü bir yağmura tutuldum dedi ama kız okkadar akıllı ve hırslı ki bu işi bana verdiniz allah razı olsun ben paramı kazanıp hayatımı kurtaracağım yoksa delirmek üzereydim belkide kendime kıyabilirdim dedi o kadar üzüldüm ki anlatamam tam biz ayrılmak üzereyken bu eve gitti 5 dk sonra koşarak geldi şaşırdık kocası tartaklamış neden evde değilsin diye gözümün içine bir bakışı vardı anlatamam ne hayatlar var bizim bilmediğimiz

bu sabah 1 simit domates biber peynir yedim
öğlen yumurta kırdım ekmeksiz onu yedim
akşam tazefasulye yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…