Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canlarım herkese cevap yazacagım ama vakit yok
şimdi kızlar gelcek
ben bu arada agzıma tek bir lokma daha koymamışım ve bu benim aklıma şimdi geldi inanın
kzılara bişiler yapcam açız hepimiz sabahtan beri okuldayız
herkesi öpüyorum söz yazcam uzun uzun
ikracım tamam canm montiyi siz anlatın ben yapcam
öpüyorum herkesi
yazacagım sonra

zümrütcüm çok geçmiş olsun canım. umarım tekrar yaşamazsın. rabbim sana da tüm hastalara da şifa versin inşallah. moralin düzeldiğine göre artık diyete tam olarak uyarsın dimi canımcım. gerçi bahsettiğin kadarıyla menülerin güzel

jujucum sen de bu kilolarda olabilirsin. bizim viva derdi ki çok zayıf olanlarla iskelet sistemimiz aynı. öyle olmak mümkün. sadece kafaya koyup istemek lazım. hiçbirşey bizi yolumuzdan döndürmemeli ama nefsimiz bazen söz dinlemiyor.
aslında bu hafta gerçekten hiç beklemiyordum. reglim bitiyor biraz da onun etkisi var. bu hafta poğaçaları, makarnaları, dürümleri götürdüm. ama sabah tartıya çıkınca çok pişman oldum. keşke yemeseydim de 50'li rakamlarda olsaydım diye...

ikracım benden önce maytap söylemiş. yumurtayla ekmek yenmiyor montide. aeben bunu kafamıza vura vura anlatmıştı o zamanlar. ben dün montiye uygun beslendim. sandım ki artık olacak. ama bugün öğle yemeğinde maalesef biber dolma vardı. sanırım ben yapamıcam bu diyeti

ebrucum sana bugün de geçmiş olsun diyorum. sen bir nazar duası falan okut. herşey seni buluyor

dün akşam kardeşimdeydim. elmalı kurabiye vardı. ben elmalı içi kurabiyesiz bile çok severim. hele kurabiyenin içindeyse bayılırım. kurabiyelere şöyle bir baktım. şimdi bunu yersem bugünkü diyetim boşa gidecek dedim kendi kendime. canım bile çekmedi. zaten tadını biliyorum diye kandırdım nefsimi :sm_cool:

EBRUM ANAM TÜM VUKUATLAR SENİ BULUYOR GİBİ ANAM ÇEKİM GÜCÜN MÜ VAR NE.... AMA HAVA RÜZGARLI BUGÜN ONDAN SİZE KADAR ULAŞMIŞTIR KOKUSU....

DOĞRU SÖYLÜYORSUN ASICİM... :sinifsinif:HEP BENİM HATALARIM YÜZÜNDEN BU KİLODAYIM ŞİMDİDE KARA KARA DÜŞÜNÜYORUM BEN KEMER DE NE GİYECEM DİE... OFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFF:gitme:

kızlar bir de şu geldi aklıma

ben makinada tam buğdayla normal unu karıştırıp ekmek yapıyorum. deneye deneye de tam buğday unu oranını artırarak beyaz unu hiç koymayarak ekmek yapmayı planlıyorum. sabahları bunu ydiğim zaman gerçekten nerdeyse bütün gün acıkmıyorum ve onu yediğim günlerde güzel kilo veriyorum. çavdar falan değil de size de bunu öneriyorum.

bir de beşi bir yerde çayım var. aktarla kanki olduk artık. 6. takımdayken benim bir lafım vardı. hatta o zaman daha çok kaçamağım vardı. spor yok, kaçamak çok bende diyordum ama beşi bir yerde çayı ile kilo verebiliyorum. onu düzenli içmeye başladıktan sonra yine kilo vermem düzene girdi. şiddetle tavsiye ediyorum.
mate, biberiye, kekik, nane ve yeşil çaydan oluşuyor. diğerlerine göre yeşil çay 2 ölçü olacak. hergün 3 bardak içiyorum bunu. bazen içemediğim de oluyor gerçi. 6. takımdayken gece yatmadan önce de mutlaka içerdim. ama eve götürmeyi unutuyorum hep

asicim elmalı kurabiyeyi yemediğin içi tebrik ediyorum alkisalkisalkis seni haklsıın nasıl olsa biliyosun tadını işyerinde yapamaman çok doğal canım ama gerçekten yapmak istiyosan yoğurt ve salatyla geçiştirebilirsin anca tabi sen bilirsin yinede

işte jujucum beni en çok motive eden de haziran başındaki tatilimiz. önümde 1,5 aydan az bir zaman var ve ben havuza girdiğimde balina demelerini istemiyorum :kedi: mutlaka mutlaka zayıflamalıyım. bu sene bikini giyeceğim (tabii etekli ve daha kapalı olanlarından laelaelaelaelae) göbeğimin kat kat durmasını istemiyorum :1ninca:
havalar bozuk gittikçe yazın gelmesine daha çok var hissi uyanmıştı bende. belki sizde de ama yaz geldi nerdeyse. kemerde istediğin gibi giyeneme bu seferlik. ama kendine söz ver yazın eğer giderseniz tatilde zayıf olmayı iste. tatile gitme planınız yoksa da o ince kıyafetlerin içinde karnını içeri çekmeden yürüme cesaretin olsun. kafaya koy ve uygula. işte bu kadar Şeniz

sağol ikracım opuyorumnanaktan

evet yoğurt ve salata olur ama bu sefer karnım doymayacak. aeben aç kalınmamalı diyor. acıkınca kan şekeri düşüyor. bunda kan şekeri dengelenmeli anladığım kadarıyla. yada bunların hepsi bahane kendime göre kaydirigubbakcemile

mrb kızlar a.s.
oğluşum ameliyatını oldu,bugün eve geldik çok şükür! kendimi biraz yorgun hissediyorum,dinleneyim gelirim a.s.

lelycım çok geçmiş olsun rabbim bidaha ameliyata gerek bırakmasın inşallah

Ayyy oku oku bitiremedim,ne güzel yazışmalar olmuş,çoook sevindim....kaydirigubbakcemile5
Öncelikle ZÜMRÜTÜMEGeçmiş olsun diyorum.rabbim hiç görmemişe çevirsin inşaallah...O kötü hastalığı yakınen yaşadım,rabbim kolaylıklar versin.Dualarım seninle arkadaşım....
ıKRACIMBen montiye varım başamaya kararlıydım zaten,sizinle yapmak çok güzel olacak....Leblebi nohut olduğu için ayran veya yoğurtla öğün yerine geçebiliyor bu nedenle çalışanlar için yemek uymadığında kolaylık oluyor.Bende dışarıda olduğumda bu şekilde yiyorum....Birde ekmek sadece sabah yeniyor ama yanında bol yeşillikle,bimin aknaz ligth peyniri tercih ediliyor,ben onu alıyorum...Aklıma geldikçe yazarım,yada sorarsanız....opuyorumnanaktan

Canım başın sağolsun,Rabbim ailesine sabırlar versin,yapacağımız birşey yok ki,verendeAllah ,alan da ....

Canım bende seni çooook seviyorum..Rabbim eşini başınızdan eksik etmesin,Allah kimsenin yuvasını bozmasın...Ya canım herşeyde seni mi bulur.Kaybolan ilaçlar,biber gazı yok artık ya....Oğluşa geçmiş olsun canım....

Kızlar birazdan yine gelirim,akşam çok midem bulanıyordu yorulunca tansiyonum düşmüş,sabah da az yedim,öğle yemeğimi yiyip geleyim,barbunya ve yoğurt +salata yicem,montiye uymaya çalışalım dimi ama... görüşürüz birazdan....:1hug:

kaydirigubbakcemile5Oooo tanıdık ve sevdiğim arkadaşlarımı burada görmek çok güzel doğrusu.. asim,ebrulum,jujum,zümrütüankam,doram,maytabım,ve diğer tanımadığım arkadaşlar selamlar...a.s.
bu takımda olduğunuzu kütom dan haber aldım,arada uğrayıp hasret gidericem hepinizi kocaman öptüm canlarım.....opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
pınarım öpüyorum seni Şeniz

hasret gidermeye deği kalıcı olmaya gel. de bakem kaç gram oldun :jeyyar: naniknanik

farmvilleden fırsat bulabilirsen tabii. gerçi ona da fazla takılmıyorsun artık.

kütoya şu smileyı gönderdiğimi söyle :umursamaz: bir de şunu :1closedeyes: hatta bunu da :dilcikar:

samanyolucum sen montiyi daha önce uygulamıştın. tecrübelisin. bize yardımcı olabilirsin. bence sen de uygula mutlaka

leylacım facede yazdım ama tekrar geçmiş olsun canım

samanyolucum sen montiyi daha önce uygulamıştın. tecrübelisin. bize yardımcı olabilirsin. bence sen de uygula mutlaka

leylacım facede yazdım ama tekrar geçmiş olsun canım

Uygulamaz mıyım Asicim sizinle daha zevkli olacak.....:dance:ön hazırlıklara başladım bile,pazartesi tam tekmil hazırım,ama bugün öğlen yemeği ile başladım,çünkü sabah kahvaltıda kefir içmiştim...:1rolleyes:

kızlar ben oğlen türlü yaptım ama içinde patates ve havuç katmadım tavuk eti kattım
yanına da yoğurt buda montiye uygun

ama eşim az önce magnum getirdi tabi ona hayır diyemedim kafamçokkarıştı
ama pazartesiden itibaren hiç kaçamaksız yapıcam inşallah pazartesiye kadarda son yaptığım kaçamağım olur

samanyolucum sen daha önce yaptın demek ozaman senin başını çok ağrıtırız canım ya
heo beraber eminim daha zevkli olucak

asicim sende varsın dimi bak yazı düşün 45 gün sona giyeceğin bikinini düşün aklinialirimsmile
aralarda leblebi falanda yersin açlık kalmaz canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…