Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Arklar prdn dun kilo bildirimi yapamadim. zaten diyet falan yapmiyorum. bosuna yer tutmayim burda. Takimin adini batiriyorum bos yere. hepinize basarilar. tedavi oluyorum . bitsin ole baslicam. Hepinize bol ve saglikli kilo vermeler diliyorum. :) iyi gunler

fıstıklarımmmmmmm
meraklanmayın bir taneicklerimmmm
abooooo sabahın 7 30 unda cıktım evden 2 saat önce geldim ortalık talan dı ortalık toparlaıdm falan derkenbu saat olu canlar
oğluşu kursa götürdüm bugün arkadaşlara falan ugradım kayınvalideye gectim drkennnnnn
dün dün de arkadaş kahvaltıya cagırmıştı günler önce okeylemiştik ama ben unuttum cuma oldugunu (((
nyse yaptık eve geldim koştur koştur yine basıldım arkadaşların yanında yazdım sonra kursa gittim çok özür yani kızlar
negatif bir durum yok sadece yogun luktan canlarım

:çok üzgünüm:arkadaşlar düniçin özür dilerim siteye giremedim bir türlü açmadı ama kilom aynıydı
iki gündür alerjiden ölüyorum ne nefes alabiliyorum ne gözümü açabiliyorum gözlerim şişti sürekli hapşırıyorum 2 gündür de çok ağrım olduğu için yemek yiyemiyorum sadece yoğurt ve süt içebiliyorum
bilmiyorum benim bu halim ne olacak:1no2:

aaa ayrilmisim zaten :CüvCüv: ben de salak gibi yaziyorum bi de yer tutmiim burda falan diye kaydirigubbakcemile3
Hepinize kolay gelsin arklar. insallah istedigniz kiloya kavusursunuz :)

merhabalar
ton kusura bama ama peşinden koşturuyorsun
senin ardın sıra kaç mesaj yazdım cevap vermedin diğer topiğe yazdın peşinden oryada yazıdm yine cevap vermedin
artık istikrarlı degilisn yani
sagol inşallah sende zayıflarsın
kızlarrrrrrr fıstıklar hiç iç açıcıı degiliz ((

abrucuğum haketen kendi adıma söleyim hiç iç açıcı değilim. bu hep böylemi gidecek tebiki gitmiyecek.
annem halen bende . ve inanın her öğün düzenli yemek yapıyorum. eşim varken ben bu kadar çeşit yapmıyordum ne yalan söleyim. hem o da diyordu fazla yapma hayatım kilo almıyalım diye.
inşallah artık yarına eşim gelecek ama annem halen bende....
o gitmeden ben diyetimi tam yapamıyacağım. aslında önceki gelişinde yapmıştım ama birazda can sıkıntısından bu hafta diyet filan yapmadım. belkide iyide oldu belkide kötüüüümafoldumben
bu hafta iyi bir yeme tatili yaptım. artık toparlanacağım. hatta bir ilaç varmış çok etkili iştah kapatıyormuş 1 ayda 5 kesin veriyormuşun ama bayıltıyor deyince korktum ben..
iştahı tamamen kapatınca halsiz düşüp yığılıp kalıyormuşun. ufff uff

Merhaba arkadaşlar,yine yalnızım...:gitme:Toplantıdan geldim,notları çok güzel ama kızlar oğlumu rahat bırakmıyormuşmafoldumbenValla şaşırdım kaldım,eskiden erkekler kızların peşinden koşuyorlardı...Rehberlikle falan konuştum,güçlü olması lazım dedi,kızlara kanmamalıymış...Yakışıklı olmasaydı böyle olmazdı dedi,çocuğun tipini mi değiştiricem kızlar asılmasın diye....:roflol:Geldim aldım karşıma anlattım,çocuk yemin billah ediyor valla anne benim onlarla işim olmaz,onlar peşimde diye....gülermisin,ağlar mısın....

her keze iyi akşamlar bu gün yine çok yoğun bir gün olduğıu için şimdi girebiliyorum
sabah 1 simit ve 1 boyoz yedim yanında zeytin peynir domates 1 bardak süt içtim 1 saat yürüdüm
öğlen 3 çatal yumurta yedim ekmeksiz ve 12 de çıktık yollara güzel bir vapur sefasından sonra kemeraltına gittik dükkan için oyuncak aldık (kendime pletes topu aldım) kemeraltını gezdik oradan kızlar ağasına gittik orada mis gibi kömürde pişen orta şekerli kahvemizi içtik düştük yollara kitap fuarı vardı orada dolaştık çocuklara test kitabı aldık ordan tekrardan düştük yollara alsancağa geldik orada turladık tabi bu arada saat 18.30 oldu karnımız acıktı bir yere girdik ben 4 tane köfte ve 1 parça lavaş yedim ama o sate kadar ilk defa oturduk hepimiz o kadar yorulmusuz ki anlatamam ordan kalkıp yarım saat otobüs bekledik ve eve 21.00 da vardık çocuklar hemen kendini yatağa attı ben de pc başına tam 6 km hiç durmadan yürümüş olduk öldüm arkadaşlar anlatamam

GÜnaydın kızlar................

Hafta sonu yedıklerıme dıkkat etmedım ama bolcada yÜrÜrÜm bahÇede ÇalıŞtım umarım erıtmıŞımdır....

OOO VALA NE GÜZEL HEM GEZMİŞSİN HEM BOLLLLL CA NERJİ HARCAMIŞSIN.... ÇARŞIYA ÇIKTIMI İNSAN ANLAMIYOR NE KADAR YÜRÜDÜĞÜNÜ....

opuyorumnanaktan yaaaaaaaaaa ama ne güzel duygular böleeeee.... oğlun büyümüşte kızları peşine takmış.... benimkide büyüyecek bende yaşayacağım ama tek farkla .. benimki hemen kanar kızlara şimdiden ana sınıfındaki kız arkadaşına hediyeler alıyor ne görse elife alalım diyor ...ben zor zaptedeceğim desene...

canımcım iliçlardan medet ummucaksın değilmi... aman aman uzak dur....

ebrum hakkaten hiç iç açıcı değiliz... ben oğlanı 2 hafta babannesi ile ankaraya yolluyom inş... 2 hafta düzenli yürüyüş yaparım toparlarım

günaydın kızlar
ebrucum yoğunluk olsun da canım acele edince dedim başka bişeyler mi oldu acaba

smanyolu ohhh ne güzel bi duygu canım ya oğluşun büyümüşde kızları peşinde koştururmuş

bende cumaresiden anneme gittim annemin yoğun ısrarlarına ve bari burda ye demesine rağmen abartmadım aslında ama yinede normal yediklerime kıyaslarsak biraz fazla yedim sanırım pazarda ablamlar geldi onunla alışverişe çıktık güzel bi hafta sonuydu
bugun eski düzenime devam hiç kaçamak yağmıyacağım söz verdim kendime
şimdi yeşil çay almaya gidiyorum görüşürüz kızlar

selam kızlar

kaç gündür yazmak kısmet olmadı. girip sizi takip ettim ama parça parça okuduğum için aklımda birşey kalmadı açıkçası...

buraya yazmayı özlemişim :)

benim diyet pek iyi değil. ama regl olmama rağmen kendimi incelmiş hissediyorum :))

smanyolu ohhh ne güzel bi duygu canım ya oğluşun büyümüşde kızları peşinde koştururmuş

Canlarım ya büyüdüğünü düşünmek güzel bir duygu da daha 15 yaşında.Başarılı ve çok duygusal bir çocuk...Dersleri etkilenecek diye korkuyorum....
Bu haftasonu bende diyet falan yapamadım güya monti diyetine başladım,ama yasak şeyleri canım istiyor...reglim de yaklaştı sanırım ondan,bahanem hazır yine..:roflol:Montiyi uygulamaya bir koysam herşey yerine oturacak...Yine kimseler uğramamış bizden başka...Artık benimde hevesim kalmadı....:1no2:

iyi ne gzel herşey böyle
napalım biliyomsuunuz takımı kapatalım biz olurmu
herkes onay versin yıkalım burayı ve gidelim o zman
evet bugün sabah kalktım daha yatakları bile toplamadan bizim kızlarla çarşıya gittik sonra banka işlerim vardı onları halettim ama aykalarıma kara sular indi ne yedim
kahvaltı yapmadım çarşıda bir simit yedim
hava o kadr sıcaktıki anlatamam eve gelir gelmez bir bardak cola içtim sonra bu kadar valla
arkadaşım gelcek akşama onun kocişide gece vardiyesinde calışıyor beraber kalcaz
tavuk yapıyorum ondan yeim şimdilik bu kadar kızlar
jujum hadi bakalım yürü inşallah baldrılarım agrıyor
zümrütcüm seni anlıyorum senin kadar cok gezememiş olmama ragmen bacaklarım agrıdııııııııııııı
samanyolum öyle canım bende oğluşlardan cekcm anladım ben :)
dora hanım dora hanım ne diyem size ben
ikracım canm ciğerim topram
sakın senin motivasyonun eksik olmasın oldumu güzelim
asi hanım
????????
neden yazamıyorsun yogunluktan mı canın mı istemiyr

tamam samnyolum
hevesimiz kalmadı
bitti o zman
herkes kesin karar versin tamammı devammmı
böyle devam edilecekse hiç edilmesin hiç birbirimize fadamız olmuyor çünki
evet soruyorum tamammı devammmı kızlar ???????????

ya kızlar tam evet toparlandık diyorum herkes de heves var biraz yazıyoruz
bi bakıyorum sonra yine kimsecikler yok

ben sizden güç alarak 6 kiloya yakın verdim
yok arkadaşlar bu takım olmasada olur derlerse
yapıcak bişey yok
kimseyi zorlayamayız
ama ben asla kapatılmasını istemem
nekadar paylaşım az olsada girip bişeyler yazarak kendimi motive etmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…