Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi iyi maaşallah
6 defa mı kalktı :bbo: ben gece o kadar uyansam feleğim şaşar laelaelaelaelae
benim oğlum bebeklikten beri gece pek uyanmaz. uyku sorunumuz nerdeyse hiç olmadı.

senin çalışma saatlerin esnek galiba ikracım. nasıl çalışıyorsun gün içinde. kaç kaç. yanlış hatırlamıyorsamkendi işindi a.s

kendi işimiz canım ama ortak olduğu için yine ben işçi gibi görüyorum kendimi sabah 9 akşam 6,30 rahatım çok şükür ikra doğduğundan beri uyumuyorum desem yeridir yani 3 saat kesintisiz uyuduğumu hatırlamam sizin gibi annelerede çok özenirim çok gazlıydı bebkkende sonra memeye kalktı devamlı bıraktıktan sonra ilk gece 20 defa kalkmıştır ikinci gece 8 3. gece altı meme emerkende en az 8-10 defa kalkardı ben alıştım bu düzene çok çok zor ama o herşeye değer
senin oğlun kaç yaşında

anladım canım. çalışma şartlarından memnunsan mutlu çalışırsın zaten. ben de 08:30-17:30 çalışıyorum. akşam erken çıkıyor olmak güzel de cumartesi çalışmasam çok çok memnun olurdum. tek derdim o :umursamaz:
benim oğlum 3,5 yaşında. gazlı bir bebekti hala da gazman gibi kaydirigubbakcemile3 ama gazını kendisi çıkartabiliyordu. zorluk çekmedim hiç. hep derim çok sorunsuz bir bebekti. şimdi biraz haylaz ama napalım buna şükür opuyorumnanaktan
bir tek pazar günleri erken uyanma sorunumuz var :gitme:

aynen cumartesi çalışılmayan bi iş bulmayı bende çok istedim ama malesef
sırf buyüzden kpssye girdim ama atanamadım kısmet
oğlun büyümüş canım abi olmuş maşallah rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

merhaba şekerler
arkadaşiıma gittim kahvemizi içtik hadi çocuklara kısır yaopalım üç yemek kaşıgı kısır yedim :) cocuklara okula götürdük
sonra birde başımıza bir iş aldık :) çocukları 23 nisana biz hazırlıyruz yahu :) öğretmenimiz ben anlamıyom yav no0lur falan :) dedi neyse işte abim dmaat oluyor sırada bana geliyor u calıştırdık iki ders boyu bademciklerim acıdı çocuklara laf gecircem diye :) baklım güzle bişiler çıkcak ortaya :)
işte böyle bu arada hareketleri göstercem diyede elbet kalri harcamış bulunmaktayım :)
şimdi yine kaçtım yemek yapmam lazım kızlar :)
akşam tatlı diye tutturdular hayır dedim yapmam yaparsam bende dayanamıyorum hem benim büyük oğluşta kilo alıyor almasın :) işte böyleeeeee
şimdilik kaçtım hatta kendime bir kekik demleyeyim de içeyim ben canım cok cekti bademciklerimede iyi gelir
asicim valla siz ev hanımlarına hayran ev hanımlarıda size hayran mutlaka daha zor oluyordur sizin işiniz lakin insanın kendi parasını harcaması kadar mükemmel bir şey olamaz diye düşnüüyorum canm
( ha benim böyle düşünmem de bir problemmi var kesinlikle hayır cok şükür de onun lezzeti başka )
hem en azından sosyallik artıyor iki degişik yüz görüyorsunuz
:)
dimi
nerde bu kızların kalanı sorması ayıp ama :)
yarına bildirimler unutulmasın ki sabha erken bitsin işim iz kızlar
biliyosunuz derse gitcem :)

kızlar dışarıya çıktım başım dönmeye başladı bende küçük kurabiye gibi olan simitlerden yedim 5-6 tane kendime gelebildim ama diyete devam bu meyve günü beni bozdu yedikçe daha çok midem kazınıyo hayırlısıyla şugün bi bitse

ebrucum okadar çocukla uğraşmak zor ama zevkli olur allah kolaylık versin
yarın için heyecanlanıyorum bakalım kilo verebilmişmiyim ama asıl kilom cumartesi belli olucak

ohoooo ebrucum 2 ders boyunca damat oyunu epeyce kalori harcatmıştır sana boshayallersmile
ne yalan söyleyeyim ben ev hanımı olmayı daha çok isterim. istediğini istediğin zaman yapma lüksüne sahipsiniz siz ev hanımları opuyorumnanaktan bizse herşeyi bir araya sıkıştırıyoruz ancak. öyle çocuklara damat oyunu falan öğretecek zamanımız yok delikafadulden
gerçi bu düzene de alıştım. her ne kadar şikayet etsem de evde olsam canım sıkılır mı diye düşünmeden edemiyorum bilmiyorumkismile

evet ikracım bende meyve yediğim zaman daha çok acıkıyorum. özellikle elma. midem kazınıyor resmen. umarım kolaylıkla atlatırsın bugünü. biraz kaçamaktan bişey olmaz. mutlaka kilo vereceksin canım :lepi:

bu arada listemizi gözden geçirmeliyiz. katılımı olmayanlar için boşuna yer ayırmayalım diye düşünüyorum. tebessüm arada girip menü veriyor sadece, akrep daha beter delikafadulden gerçi onlar listede değil ama...

doracim bende netin geldigine sevindim,umarim kizinin puan iside hallolur.
ebrucum zar zor dünü atlattim.ama napayim vermek istiyorum artik su lanet kilolari,cok slklLdim bu kilolardan.
bugün bende et günüme basladim.ben et yiyemedigimden balik yedim,acayip tokum,hatta baligi firinda yapmama ragmen,yedikten sonra
agizimin icinde yag hissettim.kac gündür 0 yag yiyince 1gr yagi bile fark eder oldum:)

ikracim seninde meyve günün hayirli olsun:)

asicim 200gr olan yesillik,burda yesillikler paket icinde satildigindan öyle yedim,ama onun disinda salatalik domatesle,1 kilo sebze yemisimdir:)

ikracim dedigin gibi,bir süreden sonra artik sebze yemek istemedi canim.yoksa toplamda bayagi bi sebze yedim.

modacım et günün güzel geçmesine sevindim benimde çok güzel geçti dünüm bakalım bugun nasıl biticek yarından yumurta ve lıght yoğurt yemeği düşünüyorum inşallah oda kolaylıkla geçer gider

asicime şiddetle katışıyorum bende ev hanımı olmak istiyorum zemuszemus
ama ben ikinci bebeğime hamile kalana kadar çalışmak zorundayım
onuda kilolarımı verip bir sene sonra düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı ondan sonra 2 çocukla ev hanımımı olmak isterim yoksa kaçış yollarımı ararım zaman göstericek

ikracim sen bugun hangi meyveleri yedin?
elma benimde karnimi cok aciktiriyo,vivacimin kulaklari cinlasin demisti ki:1 elma aciktirir,2 elma doyurur:)
bende öyle yemege calisiyorum diger zamanlarda,ama yarin baska meyveler yemek istiyorum cilek,1 tane muz,armut,belki birkac tropikal meyvede alirim.aksama gidicem markete alicam.

sanirim et günü en doyurucu gün.yemek yememden 5 saat gecmesine ragmen ac degilim.garip bilmiyorumkismile

bu arada bende hergun tartilmazsam ipin ucunu kaciranlardanim,lakin haftasonu öyle oldu,hala onlari vermege calisiyorum.
bugün tartildim 67,5 ciktim.insallah yarin 66,800 gibi bisey cikarim,cok istiyorum artik su 66 ya inmeyi.
eger ben sabah giremezsem 67,5 alin kilomu,gerci bu diyetin sonucunu pazar tartildigimda alicam insallah:)
yesil cayimida ictim.

kizlar size birsey sormak istiyorum,
benim arkadasim bana demistiki,yesil caya basladigimdan beridir kilo veriyorum.o 1 yilda 40 bedende 36 beden oldu ama,1 yildirda kilosunu muhafaza ediyo.
tabi diyette yapiyo,ama yiyoda.ama ben hatirliyorum o zamanlar deli gibi fitness yapiyodu.

simdi bende yaklasik 1 aydir gunde en az 2 kere yesil cay icmege basladim.bence ben yesil caydan degilde yaptigim diyetten kilo veriyorum.
sizce yesil caydan mi kilo verdim?
yani etkisi ne kadardir?
yada siz iciyorsaniz sizde bi farklilik yarattimi?

canim tesekkurler,insallah senin meyve gununde güzel biter.bende yumurta gününde senin gibi yemegi planliyorum.yoksa butun yumurta yiyemem,allerjim var.her yanim kabariri.

modacım sabah çilek kivi elma portakal ananas aldım hepsinden az az salata yaprım ama ananası çok sevmem yağ yakıcı özellii varmış diye yiyorum muz meyve gününde yok belki bitane küçük yiyebilirsin öğlende az çilek ve elma yedim arkadaşım dediğine katılıyorum bende 1 elma yersem inanılmaz acıkırım 2 elma tıkar beni ama bu defa meyve yemekten hiçbişey yemek istedim akşamada portakal elma çilek yiycem yine
yeşil çayın zayıflama etkisi olduğunu soylüyolar ama ben hiç düzenli kullanmadım yorum yapamıycam o yüzden

canim tesekkurler,insallah senin meyve gununde güzel biter.bende yumurta gününde senin gibi yemegi planliyorum.yoksa butun yumurta yiyemem,allerjim var.her yanim kabariri.

canım yenmez zaten ya ne sebzeye benzer ne meyveye bu defa mideyi bozarız valla bide çılbır diyolar bilmiyorum duydunmu kaynamış suyun içine 1 tane yumurtayı kırıyosun boyle top gibi oluyo biraz piştikten sonra üzerine yoğurt döküp yiyosun bununda doyurucu olduğunu solüyo arkadaşlar bide ben öğlen onu deniycem yarın yumurtadan yağsız omlet de yapabilirsin canım aklında olsun

ay iyiki söyledin,bak ben unutmustum kiwi ananas ve portakali,hem de aklimdaydi,hatirlamaya calisiordum,hemen alisveris listeme ekliyeyim.

cilbir hic yapmadim ama cok duydum.ama onuda iyiki söyledin diger gün öyle yapip yerim.simdi onuda not alicam.ben genelde yagsiz omlet yaparim,sabah onu yiyebilirim:)
tesekkürler ikracim

doracım gelmiş hoşgeldin a.s.
ŞenizŞenizŞeniz

kızlar çok sağolun ama netim gelmedi. öğle beri girmeye çalışıyorum anca girdimm.
yani iyi bir format istiyor anlayacağınızzz
dna pc yi tanımıyormuşşş sorun bu hey yarabbim yaaaaohaoldumsmileohaoldumsmile

öğlene çok acıktım 3 kaşık yoğurt içine 1 kaşık haşlanmış pirinç kattım.
öğleden sonrada millete gözleme yaptım akşam için kendime kepek ekmekli tam buğday unundan yağsız kopitttt 1 tane ondan yedim.
domatest salatalık yeşillik ve 3.4 zeytinnnnnn
puna düzeltmesdine gelince ilk 10 günde dilekçe verme hakkımız varmıştı artık o olay bitti yaniii. maleseffff

cılbırı bende yapmıştım ama pek damak tadıma uymadı açıkçası. tadı hoşuma gitmedi. bidahada denemedimmmbenneyaptımki

doracım menüler harikada nasıl boyle adaletsiz olabiliyolar kendileri yanlış hesaplamadılarmı lmaz:

ben şöle bir omlet yapıyordum. 1 tabek içine 1 yumurta
bir parça peynir 1 domates 1 biber rondodan geçirip kızgın teflona döküyordum. bunun tad güzeldi.
bunu kk dan bir arkadaştan öğrenmiştim. minnoş prenses eskiden 6. takımdaydııı:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…