Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bunun tadını güzeldir canım ama yumurtadan ve yoğurttan başka bişey yiyemiyoruz biz ama aklımda olsun hafta sonları için

bunun tadını güzeldir canım ama yumurtadan ve yoğurttan başka bişey yiyemiyoruz biz ama aklımda olsun hafta sonları için

senin diyet sonucunu heyecanla bekliyorum ikracığımm.
kızlar olurda sabah giremezsemmmm bu net bana gıcıklık yaparsa 70.5 kiloyum haberiniz olsunnnnnnnnnnnn
sadece yarım kilo verebildimmmm

bende doracım umarım hüsranla sonuçlanmaz 2 kilo versem yeter asıl kilo cumartesi tartılacağız ama yarın da tartılıcam ben

herkese iyi akşamlar kızlar
umarım hepimiz yarın kilo vermiş olarak geliriz :1hug:

herkese iyi geceler fıstıklatr
akşam yemegim tavuk kavurma kendi yagında iki kaşık pilav ve bol salata şeklinde idi saat 5 ti yemek yediğimde şimdi az midem kazındı ama vukuatsız atlatacagım inşallah :)
bir bakayım kızlara dedim
hayır iş kadını olmak kesinlikle daha güzelllllllllll
ben motora bağlamış gibi hissediyorum kendimi rutinlikten bıkııyor i,nsan
herkese tekrar iyi gecelr

**** 2.TAKIM 151 .ETAP ****
dora( 71.0
samanyolu( 63.9
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 81.5
asi_bulut( 61.1
LeyL35 ( 72.9
*JUJU*( 74.2
ikraaa( 84.5
zümrütüanka ( 78.0
TonTonTonDardanelTon( 68.5
tebessüm 77 ( 89.7
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 812.3

evet bu arada akrep maaalesef listede degilsin bu hafta ?
paylaşım çok az ilk defa birine söylüyorum
tebessüm eger böyle devam edeceksen sende takımdan ayrılırsın ona göre canm ayrıca gecmiş sayfaları nedn takip etmediğinizi anlamaıdm çünki size ithafenb yazılar yazılmıştı en azından cevap vermeliydiniz

ton ton ton eger gelirsen ve okursan canm bir an önce kendini toparladın toparladın toparlamazsan sonun kötü ona göre

zümrüdüanka bu aralar yogun saglık problemleri yaşıyor kızlar ebru bana bir hafta daha dedi bu hafta da deneyelim eger olmazsa cıkarım takımdan dedi
bu hafta listemizde paylaşım olmazsa gidersin zümrütcüm ona göre oldumu canm
ayrıca jujum e hadi topla bakiiim kendini canm ya hadi kızalr
leyloşum un da saglık problemleri bir an önce biterde inşallah kendimize gelriiz
yok yok ben zayıflıyorum yaglarım eriyor gece yatarken bile vücut otomat,k olarak yaglarımı yakıyor :)
avutmuyorum emrediyorum :)

ebrulum bakıyorum bir gelmişsin pir gelmişsin hemensopalar kalkmış havaya şaka şaka haklısın sizi ihmal ettim ama ebrunun dediği gibi sağlık problemlerimle boğusuyordum canım çok sıkkındı umarım artık daha rahat olurum ve aranıza yeniden katılabilirimŞeniz
zümrüdüanka bu aralar yogun saglık problemleri yaşıyor kızlar ebru bana bir hafta daha dedi bu hafta da deneyelim eger olmazsa cıkarım takımdan dedi
bu hafta listemizde paylaşım olmazsa gidersin zümrütcüm ona göre oldumu canm
ayrıca jujum e hadi topla bakiiim kendini canm ya hadi kızalr
leyloşum un da saglık problemleri bir an önce biterde inşallah kendimize gelriiz
yok yok ben zayıflıyorum yaglarım eriyor gece yatarken bile vücut otomat,k olarak yaglarımı yakıyor :)
avutmuyorum emrediyorum :)

ikracım bu sözlerini unutma ev hanımı olduğun zaman sana hatırlatırım çünkü ben de 2. cocuğumu kendim büyütmek istedim :hulya:ev de kaldım hem 5 sene ama kafayı yiyordum:eek:lmaz: çünkü çalışan bir kadının ev hanımı olması çok zor :eek:lmaz:yada ben beceremedim bu sefer de okula dadandım okul aile birliğine katıldım dans hocalığı yaptım çocuklara sınıf annesi oldum yani yine ev hanımı olamadım kızım üçüncü sınıfa gidincede tekrar yoğun bir çalışma hayatına başladım:lepi:
asicime şiddetle katışıyorum bende ev hanımı olmak istiyorum zemuszemus
ama ben ikinci bebeğime hamile kalana kadar çalışmak zorundayım
onuda kilolarımı verip bir sene sonra düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı ondan sonra 2 çocukla ev hanımımı olmak isterim yoksa kaçış yollarımı ararım zaman göstericek

canı yeşil çayı aç karnına sabahları içince daha çok kilo verdiriyor ben bir açkarnına bir de kahvaltıda içiyorum rejim yapmadığım halde bu ayda 1 kilo verebildim ben ona bağlıyorum bir de elma konusuna gelince ben de elma yiyince acıkanlardandım ama yeşil elma yiyorum hafif eksilerinden o beni tok tutuyor
dene bence
ikracim sen bugun hangi meyveleri yedin?
elma benimde karnimi cok aciktiriyo,vivacimin kulaklari cinlasin demisti ki:1 elma aciktirir,2 elma doyurur:)
bende öyle yemege calisiyorum diger zamanlarda,ama yarin baska meyveler yemek istiyorum cilek,1 tane muz,armut,belki birkac tropikal meyvede alirim.aksama gidicem markete alicam.

sanirim et günü en doyurucu gün.yemek yememden 5 saat gecmesine ragmen ac degilim.garip bilmiyorumkismile

bu arada bende hergun tartilmazsam ipin ucunu kaciranlardanim,lakin haftasonu öyle oldu,hala onlari vermege calisiyorum.
bugün tartildim 67,5 ciktim.insallah yarin 66,800 gibi bisey cikarim,cok istiyorum artik su 66 ya inmeyi.
eger ben sabah giremezsem 67,5 alin kilomu,gerci bu diyetin sonucunu pazar tartildigimda alicam insallah:)
yesil cayimida ictim.

kizlar size birsey sormak istiyorum,
benim arkadasim bana demistiki,yesil caya basladigimdan beridir kilo veriyorum.o 1 yilda 40 bedende 36 beden oldu ama,1 yildirda kilosunu muhafaza ediyo.
tabi diyette yapiyo,ama yiyoda.ama ben hatirliyorum o zamanlar deli gibi fitness yapiyodu.

simdi bende yaklasik 1 aydir gunde en az 2 kere yesil cay icmege basladim.bence ben yesil caydan degilde yaptigim diyetten kilo veriyorum.
sizce yesil caydan mi kilo verdim?
yani etkisi ne kadardir?
yada siz iciyorsaniz sizde bi farklilik yarattimi?

dora( 71.0
samanyolu( 63.9 / 63,9 / 0,00 / 0,00% 9
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 81.5
asi_bulut( 61.1
LeyL35 ( 72.9
*JUJU*( 74.2
ikraaa( 84.5
zümrütüanka ( 78.0
TonTonTonDardanelTon( 68.5
tebessüm 77 ( 89.7
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 812.3

opuyorumnanaktan

iyi akşamlar arkadaşlar,bugün dr da kontrollerim vardı,tahlil falan derken işim uzadı.Gelir gelmez mutfağa girdim,annemler uğramıştı,biraz önce gittiler..Çok yoruldum bugün...kafamçokkarıştıYarın sabahtan sonuçları alıp dr a göstericem,öğleden sonra gelirim ancak..Bu nedenle kilomu yazdım,bende bu hafta bir değişiklik yok maalesef....Bu arada EBRUCUM geri dönmüş çok sevindim.....Bu arada ASİCİM gel sen ev hanımı ol,bende çalışayım valla razıyım....Ev de iş hiç bitmiyor ki...İKRACIM senin kilonu özellikle merak ediyorum...DORACIM kızının puanı nasıl yanlış yazılır,nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum ya çocuğa nasıl moral bozukluğu olmuştur...umarım düzeltilir...Hepinizi öpüyorum.Çamaşırları da asıp yatıcam artık,gözlerim kapanıyor...Şimdilik by....

canı yeşil çayı aç karnına sabahları içince daha çok kilo verdiriyor ben bir açkarnına bir de kahvaltıda içiyorum rejim yapmadığım halde bu ayda 1 kilo verebildim ben ona bağlıyorum bir de elma konusuna gelince ben de elma yiyince acıkanlardandım ama yeşil elma yiyorum hafif eksilerinden o beni tok tutuyor
dene bence

ben bazen ac karnina bazen kahvaltidan sonra iciyorum,ama her gün iciyorum,
insallah etkisi oluyordur bendede,
cünkü cok sIKILDIM bu kilolardan,artik gitsinler istiyorum.helede can simidi bölgesinden nefret ediyorum,bildiginiz yag var oralarimda.helede 6 pack dedikleri bölge tam yagli,yagdan kaslarimin var oldugunu hissetmiyorum bile.
pazar günü güzel bi sonuc görmek istiyorum bu 5 günlük diyette.ama devam edicem sanirim ben bu diyete.yILmak yok,
bir ay sonra en az 62 ye inmek istiyorum.temmuzdada tr ye giderken 50li sayilarda gitmek istiyorum.

vede sabah giremezsem 67,5 kilom,malesef ama ,diyet devam ediyo,sonucu pazar sabahi alicam tam olarak:)

selam arklar. nasil gidiyor? bende berbatttt. pardon, 1 haftadir wcye cikamiom. balon gibi sisim. ve kilomu bildiriim dedim. 69.7.
gene sil bastan baslicam. ama henuz deil. bi sure ara vericem saglik nedeniyle. opdum. basarilar

aklımda olan ilk soru ?
harikadan haber olan varmı ? gören duyan ?
ikinci soru
ton ton ton tabi sayfalar ilerlesin gecmişi okumayacagını adım ebru kadar iyi biliyorumda neyse
ne bu mesaj şimdi????????

dora( 71.0 /70.5 / 0.5 / 0.70 % )
samanyolu( 63.9 / 63.9 / 0.0 / 0.00 % )
moda makyaj ( 67.0 /67.5 / -0.5 / 0.75 % )
EBRULUM ( 81.5 / 81.0 / 0.5 / 0.61 % )
asi_bulut( 61.1
LeyL35 ( 72.9
*JUJU*( 74.2
ikraaa( 84.5
zümrütüanka ( 78.0 /77.0 / 1.0 / 1.28 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.5 /69.7 / -1.2/ -1.75 % )
tebessüm 77 ( 89.7
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 812.3

Günaydın Ebrucm,Günaydın takımım a.s.
ben bu hafta nerdeydim :)
Salı günü siteye girdiğim halde yazamadım,kafayı yiyordum...meğersem klavyenin pili bitmiş :))
çarşamba perşmbe bi arkadaşım var ev taşıyordu,7,5 aylık hamile,erken doğum riski var ve bi tek annesi vardı yardım eden...2 gün boş vakitlerimde gidip ona yardım ettim...büyük bölümü halloldu şükr...Taşınmak ne kadar zorrrr kafamçokkarıştı
dediğim gibi beslenmem baya bi düzensizleşti...kahvaltısız yapamayan ben,1 haftadır kahvaltı yapmıyorum...sadece ara öğünlerle geçiştiriyorum...kilom 72,5...

asi_bulut( 61.1
LeyL35 ( 72.9 /72.5/0.4/0.55%)
*JUJU*( 74.2
ikraaa( 84.5
tebessüm 77 ( 89.7

asi_bulut( 61.1
LeyL35 ( 72.9 /72.5 / 0.4 / 0.55 % )
*JUJU*( 74.2
ikraaa( 84.5
tebessüm 77 ( 89.7

X