Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ikraacım atlatırsın inşallah. sabret bakalım o zaman (kolaysa dimi kaydirigubbakcemile3 )
zor bir süreçmiş gerçekten. allahtan benim oğlum da kendi bıraktı. biraz erken bıraktı ama olsun sempatiksalakcinni

ikraacım atlatırsın inşallah. sabret bakalım o zaman (kolaysa dimi kaydirigubbakcemile3 )
zor bir süreçmiş gerçekten. allahtan benim oğlum da kendi bıraktı. biraz erken bıraktı ama olsun sempatiksalakcinni

asicim saol canım zor bi süreç gerçekten normalde 85 takardım kızım olduıktan sonra 90 oldu son zmanlarda tekrar 85e düştü şuan 100 olmuştur heralde hala 85 beden var ama silikon yaptırmış gibiyim geçicek inşallah eyvahedigeldismile

bugünkü menüm
sabah: 2 dilim ekmek
2 dilim peynir
domates salatalık

öğle 4 yk makarna içine bol yeşillik ve 2-3 yk yoğurt ekledim makarna salatamı yedim

sonra kızımla halıcıya ve markete gittik 2 saat dolşmışız. kızım yolda uyudu dolaşırken kızımın poğaçasından 2 lokma aldım.
kızımı eve çıkardım yatırsım spora gittim.
eve gldim 1 kase çilek yedim. derse gittim gelirken küçük bir market turu daha yapmak zorunda kaldım kızımı doyururken bende tıkındım

akşam döner
2 dilim ekmek

ara: 1 bardak yoğurt.

modacım yazcam yazcam unutuyorum mideni bu kadar skaat etme benimde cok hassaassssss
sen biraz esnet canm kendine bu kadar ezxiyet etme olurmu
canim sorma,resmen midem agriyor,hatta su an yazarken midemden sesler geliyo ve agriyo,ama blktlm bu kilolardan artik.birsey giyiyorum olmuyo,ya kollarimi sikiyo,ya göbekten kapanmiyo,yada bacaklarim sisko görünüyo,valla yildim.ben önceden cok güzel giyinirdim,herkes sorardi o gun ustumdekileri,artik öylemi yok göbegimi kapatsin yok popomu kapatsin derken,siyah rengine hapsoldum.
midem agridiginda bunlari aklima getirip yememege calisiyorum.
ben öss ye hazirlanirken stresten gastrit olmustum.simdi iyiyim derken diyet yapmaktan olucam herhalde.
ama bugun dayanamadim,zaten ders calisirken midemden hem sesler geliyodu hemde basim dönmege basladi,bende yogutlu light peynirden 2 dilim yedim,peynirin kalorisi 40 bile etmez.zaten üzerinde kalorisi yaziyo,bide dilimler o kadar ince ki önden bakilinca arkasi görünüyo:roflol:
bide birkac tane zeytin yedim.ve midemin sesinibastirdim,basdönmemde gecti,oturdum derse devam ettim.
sizce diyeti cok bozmusmuyumdur,butun gunsalatalik domates ve yesillik yedim.yedigim yesillik toplamda 200 gr.

asicim banada ögk geldi,zaten almanca,ilk önce cevir,sonra anlmaya calis,sonra ezberle valla cok slklLdim.haftaya cuma sinav var.bakalim o zamana kadar hazir olabilecekmiyim,bi de proje hazirlamam gerek,daha arazi arastirmasina bile cikmadim,üffff cok zor yaaa.

inşallah onlarda gecer güzelim
dora nerdesin sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
işte geldim burdayımmmmmmŞenizŞeniz
dora bağlantısında sorun olduğunu söylemişti. bir geliyor bir gidiyor demişti. ama bahane de olabilir tabii kii kaydirigubbakcemile3
bağlantımda değilde sorun asiciğim modemdeymiş galiba. format eklendi ama ara ara yine girilmiyor.. bahaneye gelince dün sabah ilk işim buraya gelip yazmaktı ama çok uğraştımmm. hatta pc alışakalsın diye açık bıraktım. sonra bir tel misafir daha sonrada kapatıp kalktım. akşamda bir baktım giriliyor ama evde bişey kalmamıştı market gördükkkkeyvahedigeldismile

aynısını bidaha yazmayım ebrucuğum ama benimki pc den çok senin gitmek istemendi bahanem. eğer sen gideceğim deseydin benim şevk kırılmıştı.:gitme: hatta dün birazda kaçırdım bile burası olmayıncada tozutuyorumm.
dün tartıda yarım kilo vermiştim bu gün almış görünüyorum. ama sen kalmışınyadelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden bende durmak yok yola devam diyorummmmmm:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

günaydınn kızlar. pc deki sorundan birazda hani evden kedi gitse belli olur derlerya ebruda ben ayrılacağım deyince şevkim düşmüştü açıkcası. iyiki sabah çok az iki parça balık yedimde çok yedim tüh bugünde diyemiyorumolumunekankayizsmile
size birşey söleyimmi aslında bende artık iştah diye birşey yok ama can sıkıntısından dün abarrtım yemeği. yada bana öle geliyor.
öğlen 1 dilim börek 5 tane mercimek köftesi yedim yok yok abartmışımmmmbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
akşamada 1 tane köfte yedim ama daha sonraaaaaaaaaa
oğlumun cipsinden götürdümmmmlmaz:
bu ara karar aldım oğlumada cips almıyacam.
çünkü acayip iştahsız bir çocuk oldu. gözleri belediye çukuruna düşmüş gibi içine geçti:umursamaz::roflol:
keşke onun yerine ben zayıflasaydım yaaakötükedihüsokötükedihüso

netimde sorun olmadığı sürece hiç endişeniz olmasın burdayım. nasıl olsa takım canlanmış buna inanın sabah sabah çokkkkkkk mutlu oldummm:teytey::teytey::sm_cool:
kekik çayını için kızlar inanın bir kaç günden sonra iştah filan bırakmıyorrrrrrrrr:sm_cool::sm_cool:

şimdi ne yapacağım biliyormusunuz gidip yatacağım hava sanki sabahın 5 iymiş gibi karanlık ve sıkıcı. bende böyle havalardan nefrettttt ederimmmmmmmmmmmmm-tatlicadiarzu-mirmirmirmir
sonrada kalkıp dünün dağınıklığını temizlerim.
dün çocuklar evi ellialtı yaptılar.

bir kaç gün öncede bir başka olaya sıkıldımmmmm
hatta ebruyada çok az bahsetmiştimm...........
benim kızımın sbs puanı e okula farklı bir sayıda geçmiş eşim onunla uğraşıyor kaç gündür.
halince kızım üzülünce bende üzüldümm. ama her işte bir hayır vardır derlerya hayırlısı diyorummmmm:1no2:
işte benim sıkılıp yeme sebebim bunlardan ibarettiiii.....( biri ebru suçlu odurrrrlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae)):roflol::roflol:

günaydın arkadaşlar

doracım netinin gelmesine çok sevindim
kızının puanlarıda hallolur canım inşallah sonuçta bi emek var
yanlışlığı düzeltirler sıkma canını

dünüde kapattık çok şükür kaçamak olarak bi küçük bardak sahlep ve 2 küçün bisküvi yedim
bugun meyve günüm şimdi gidip bir sürü meyve alıp salata yapıcam kendime bayanssulusmile

günaydın fıstıklarrrrrrrrr
akşam yemegim bir kase domates corbası :) bu kadar
kahvaltı iki dilim ekmek ( fazla oldu ) yumurta iki çatal peynir bol maydonoz tere:)
şincilik bu kadar
dora hanım dora hanımmmmm elimi belime koydurma aaaaaaaa neymişte ebruymuş suçlusu asın bakalım :)))))))))))
modacım hayır bozmamışsın yediklerin ne olaki bu kadar mideni agrıttıgına degmez biz her zmna demiomuyuz saglıklı olcak iye yeşillik zaten mideyi bozar yapma dikkat et lütfen ya canımızdan olmayalım
ay ben senle asiyi okudukça kendimden utanıyorum inanınnnnnnnnnn
ikracım bekle bakalım bir kaç gün daha olagan birşey bu maalesef canm cım
hadi bakalım meyve günün hayırlı olsun haftaya bende dneeyecegim bu diyeti inşallah
yada montiyi ikisinden birini benimde yapmam laızm ama benim öyle midem agırrsa dayanamam :)

ebrucum bende mide ağrısı olmadı hatta çok rahat geçiriyorum bunyeden bunyeye farkediyo sadece ikinci gün biraz tansiyonum düştü okadar 2-3 kilo versem yeter bana bu hafta 5 de gözüm yok valla sende montiyi yap canım ondada çok kilo veren var ama bana karışık hem açda kalmıyosun yiyecek seçeneği daha çok

kızlar kızlar ısrarla telefon ediyo hadi diye ya
ben cıkıyorum gdem de gönülleri olsun bari,
öğleden sonrada okula gitcem gelriim yine inşallah
canlar öptüm herkesi
ikracım deneyecegim canm
valla ben benden bezdim her yerim sarkıyor

bu arada rahat gecirmene sevindim
ama canımızdan olmayalım diyet yaparken fıstıklar

günaydın kızlar

doracım netinin düzelmesine sevindim ben de. seni daha sık pembe sahalarda görmek isteriz aklinialirimsmile
kızının puanları da düzelir merak etme. ama nasıl yanlışlık yapıyorlar anlamıyorum ya. ya kontrol eden bir aile olmasaydınız Çok üzgünüm çoook

modacım sen bu diyeti biraz abartmışsın. 200 gram sebze çok az geldi bana. zaten o diyette günlükleri sınırsız yiyebiliyorsun a.s o kadar aç kalmamalısın bence. ikra daha iyi bilir gerçi a.s

ikracım daha önce sölemiş miydim azmine hayranım opuyorumnanaktan

ebrucum benden utanmana gerek yok. ben kendimden yeterince utanıyorum kaydirigubbakcemile3 dün akşam oğlunun tabağında bıraktığı ketçaplı mayonezli yaklaşık bir tabak makarnayı sen yemedin dimi kaydirigubbakcemile evde olsam yemezdim. annemlerde nedense yemek zorunda hissettim kendimi :kedi: ama yaklaşık 5 dakika araba itip naniknanik 300 tane de ip atladım kaydirigubbakcemile3 ama varya araba itmek acayip enerji harcatıyor tavsiye ederim lülülülülülü 5 dakika ittik ama sanki yarım saat spor yapmış gibi hissettim kendimi :bbo:
dünküne göre kilom düşmüştü ama geçen haftaya göre aynı maalesef. bakalım yarın ne sonuçlar alıcam guclubacismile

asicimm saol canım :içelim:
ama bişey tavsiye edicem hergün tartılma tabi tartılıp tartılmadığını bilmiyorum sadece nacizane tavsiye bide minik oğlunun tabağında kalan hiçbirşeyi yeme
zaten biz buyüzden kilo alıyoruz aman ziyan olmasın çöpe gitmesin
tamam çöpe atmayalım ama bizde yemeyelim dursun sonra tekrar oğlusun yesin
annende anlayışla karşılar canım opuyorumnanaktan ama sen dünü spor yaparak yakmışsın zaten tebrik ederim

modacımın diyetindeki sebzeler az gerçekten sınırsız sonuçta istediğin kadar yiyebiliyosun ama bi müddet sonra insan yemek istemiyo onada hak veriyorum işte biraz sabır irade arada küçük kaçamaklar yoksa nasıl kilo vericez

aslında bayağıdır bunu aşmıştım ikracım. çöpe gitmesin tamam israfı hiç sevmiyorum ama ben yesem bana bir faydası var mı. eşimin kuzeninin söylediği lafı hiç unutmuyorum böyle zamanlarda. çöpe atılmasın ama benim yediğim de wcye gidecek :kedi: bunu düşünüyorum hep delikafadulden
son olacak sözzz :lepi:
hergün tartılma konusuna gelince genelde haftada 2 kere tartılıyorum. ama eğer tartıldığım gün fazla çıkarsa ertesi gün de tartılıyorum doğru sonuç mu diye :kedi: zaten tartıdan uzak kalınca buraya düştüm. tartılmazsam ipin ucunu kaçırırım ben :gitme:
ip atlamak çok iyi. 100 lük 3 parti atladım. yorgunluğu birşey değil de nefes almanın düzene girmesi 10 dakikayı buluyor akannehir
pc miz de yapıldı. artık mutlaka 2 günde bir leslie ile yürüyüş yapıcam. akşam vaktim olmazsa sabah erken kalkıp yapıcam. o güzel kilo verdiğim dönemler haftada 2 kere mutlaka yapıyordum. aralarda da ip atlarım ohhhhh delikafadulden

valla asim senide tam motive gördüm harikasın ya ip atlamak gerçekten çok faydalı
yürüyüşde yaparsan artık kimse tutamaz seni yaza istediğin kilolarda girersin

inşallah ikracım inşallah. ağzın bal yesin delikafadulden babam öyle der kaydirigubbakcemile3

kızın nasıl ikracım. alıştı mı biraz emmemeye

kızım alıştı canım bu gece 6 defa kalktı ama hiç meme demiyo birazz ağladı sonra uyuyo gündüzleri hiç aramoyo zaten sabah kalktığında meme mem der dururdu şimdi hiç aramıyo babası soruyo kızım meme ne oldu diye öğğğ öğğ oldu diyo diyo ole işte çocuklar daha çabuk adepte oluyomuş olan bize oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…