Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

listeden çıkmanın sana kazandıracağı birşey var mı ebrucum. eminim ki daha da salacaksın kendini Çok üzgünüm çoook
bu konuda sana katılıyorum liste dışına çıkmak demek durumun iice vahimleşmesi demek....kaydirigubbakcemile

samanyolu canım ben gerçekten kilolarımda kurtulmak istiyorum
daha öncede çok denedim ama olmadı
burda sizlerle çok motive oluyorum
hernekdar paylaşım az olsada bende başka topiklere bakıyorum
başaranların oykusunu okuyorum bende yapabilirim deyip kendi kendimi
motive etmeye çalışıyorum şimdi bile 1 ayda 5 kiloya yakın verince daha bi azimlendim
bakalım şu diyettende anlımın akıyla çıkabilirsem süper olucak

saol canım göğüslerimde ağrı var süt doldular bakalım nasıl çözüm bulucam
kıyamıyorum hemde nasıl öğlen gittim anne meme öğğ öğğğ dimi diyo
canım ya evet kızım dedim hiç istemedi bakalım gecemiz nasıl geçecek

İkracım diyetinin sonucunu merakla bekliyorum,bakalım ne kadar gidecek...kızını sütten kesiyormuşsun gerçekten zor bir süreç hem senin hem onun için.Kıyamam ben ona ya..2 yaşına yakın sanırım di mi...Senin göğüslerin de çok ağrır şimdi,onlara ne çözüm olacak..Benim sütüm ikisinde de kendiliğinden kesilmişti,o nedenle bıraktırma gibi sorunum olmadı...opuyorumnanaktan

ebrucum bana cevap yazmadan kaçıp gidiyor her seferinde :umursamaz:neyse canım artık bişey demeyeceğim. karar senin. sen nasıl istiyorsan öyle olacak elbette! vereliniortak

ben de 6. takımdayken 1 ileri 1 geri yapıyordum. bu nedenle listeden çıktım. sonra da kendimi burada buldum işte sempatiksalakcinni keşke kalsaymışım diyorum :sinifsinif:

İkracım diyetinin sonucunu merakla bekliyorum,bakalım ne kadar gidecek...kızını sütten kesiyormuşsun gerçekten zor bir süreç hem senin hem onun için.Kıyamam ben ona ya..2 yaşına yakın sanırım di mi...Senin göğüslerin de çok ağrır şimdi,onlara ne çözüm olacak..Benim sütüm ikisinde de kendiliğinden kesilmişti,o nedenle bıraktırma gibi sorunum olmadı...opuyorumnanaktan

canım diyetin sonucunu bende merakla bekliyorum memeden ayırmak gerçekten çok zor özellikle benim için o güzel duygudan mahrum kalmak ayrı göğüslerim şişmesi sancısı soğuk kompleks yapıyorum sürekli olmadı doktota gidicem 2 yaşına geliyoruz 23 günümüz kaldı bide gece uykularımız meme yüzünde yok yapışık ikiz gibiyiz çok emmek istiyo kızım biraz bocalasada dün daha az kalktı az dediysem 8 defa ağladı biraz ama yattı o alıştı sanırım :gitme::gitme::gitme:

cevap yazmadan cıkmak ne canm ya burdayım ama başka yerlere takıldım bu arada arkadaşım geldi gitti kusura bakma nolurrrrrrrr
canm benim takıma bir faydam yok kendime de yok bugünlerde biliyosunuz işte
ama sadece listeden ayrılcam ben elimden geldiğince yine burda olcam ve dikkat edecegim canm cım

canım diyetin sonucunu bende merakla bekliyorum memeden ayırmak gerçekten çok zor özellikle benim için o güzel duygudan mahrum kalmak ayrı göğüslerim şişmesi sancısı soğuk kompleks yapıyorum sürekli olmadı doktota gidicem 2 yaşına geliyoruz 23 günümüz kaldı bide gece uykularımız meme yüzünde yok yapışık ikiz gibiyiz çok emmek istiyo kızım biraz bocalasada dün daha az kalktı az dediysem 8 defa ağladı biraz ama yattı o alıştı sanırım :gitme::gitme::gitme:

Ya gerçekten bir dr a danış ikracım süt birikipte sorun yapmasın sonra...Aslında emmeyi bırakma zamanı gelmiş bizim prensesin,ama onun için de zor ya...Hemde emzirmek dünyanın en güzel duygusu....Alışır bence kısa zamanda ama sen kendini ihmal etme....kaydirigubbakcemile5

cevap yazmadan cıkmak ne canm ya burdayım ama başka yerlere takıldım bu arada arkadaşım geldi gitti kusura bakma nolurrrrrrrr
canm benim takıma bir faydam yok kendime de yok bugünlerde biliyosunuz işte
ama sadece listeden ayrılcam ben elimden geldiğince yine burda olcam ve dikkat edecegim canm cım

tamam ebrucum. sen diyeti bırakma da hazır yaz yaklaşırken kaydirigubbakcemile

bugün kendime çok kızıyorum arkadaşlar. iyice kendimi saldığımı düşünüyorum. hiç bakmıyorum artık kendime. saçlarımla bile uğraşmıyorum sabahları. toplayıp çıkıyorum hemen. öncelikle bunu değiştirmeyi düşünüyorum artık ve kilo işini de en kısa zamanda bitirmek istiyorum. ben de kendini seven bakımlı bir kadın olacağım. giyim konusunda da öyle. kendime birşey yakıştıramıyorum ve hiç kıyafet alasım yok mafoldumben bunları bugün gözden geçirdim ve daha da dikkat etmeye karar verdim ohaoldumsmile

Ya gerçekten bir dr a danış ikracım süt birikipte sorun yapmasın sonra...Aslında emmeyi bırakma zamanı gelmiş bizim prensesin,ama onun için de zor ya...Hemde emzirmek dünyanın en güzel duygusu....Alışır bence kısa zamanda ama sen kendini ihmal etme....kaydirigubbakcemile5

saol canım :1hug: a.s. olmazsa bi doktora gidicem birazdan eşimle konuşayım da

tamam ebrucum. sen diyeti bırakma da hazır yaz yaklaşırken kaydirigubbakcemile

bugün kendime çok kızıyorum arkadaşlar. iyice kendimi saldığımı düşünüyorum. hiç bakmıyorum artık kendime. saçlarımla bile uğraşmıyorum sabahları. toplayıp çıkıyorum hemen. öncelikle bunu değiştirmeyi düşünüyorum artık ve kilo işini de en kısa zamanda bitirmek istiyorum. ben de kendini seven bakımlı bir kadın olacağım. giyim konusunda da öyle. kendime birşey yakıştıramıyorum ve hiç kıyafet alasım yok mafoldumben bunları bugün gözden geçirdim ve daha da dikkat etmeye karar verdim ohaoldumsmile

asicim bi kere saldın mı kendini zaten gidiyo herşeyi koyveriyosun ben önce kendim için zayıflayacağım ya bekarken okadar bakardımki kendime fonsuz makyajsız dışarıya asla çıkmazdım kızım olana kadar yine oylydi ama doğumdan sonra herşey değişti hem bebekle uğraş çok yanlızdım sonra antalyadan buraya taşındık çalışmaya başladım bi türlü toparlanamadım ama şimdi kilolarımı verdim mi kimse beni tutamaz eski esra geri dönüyor çok kararlıyım inşallah içimdeki olan istek geçmez

Son düzenleme:
asicim bi kere saldın mı kendini zaten gidiyo herşeyi koyveriyosun ben önce kendim için zayıflayacağım ya bekarken okadar bakardımki kendime fonsuz makyajsız dışarıya asla çıkmazdım kızım olana kadar yine oylydi ama doğumdan sonra herşey değişti hem bebekle uğraş çok yanlızdım sonra antalyadan buraya taşındık çalışmaya başladım bi türlü toparlanamadım ama şimdi kilolarımı verdim mi kimse beni tutamaz eski esra geri dönüyor çok kararlıyım inşallah içimdeki olan istek geçmez

aynen canım. zayıflamaya dair çok planlarım var. ben kısa saçı seviyorum. kiloluyken de toparlak görünüyor gibi geliyor. zayıflayınca saçlarımı kestiricem. tabii eylülde kaynımın düğününden sonra bayanssulusmile
ben de çocuktan sonra saldım kendimi. hiç birşeye yetişemiyorum ki. kendime ayıracak hiç vaktim yok. sabahları onu da hazırlıyorum kreşe gidiyor. yada az vaktim varsa ya çamaşır katlıyorum ya da akşam katladıysam yerleştiriyorum. akşamları daha beter. 10 buçuğa doğru uyuyor. o saatten sonra ne yapabilirim ki. çamaşır yıkamak, asmak, toplamak, katlamak :sinifsinif: nerdeyse hergün çamaşır yıkıyorum. diğer büyük işlere hiç vaktim kalmıyor :sinifsinif:

jujum ya yazacagım yazacagım kalıyor hadi ya artık kendini toplama vakti gelmedimi hadi güzelim ya nolur topla artık kendini canmsın yaşadıklarını inan anlayabiliyorum
ama bir yerlerden başlamak lazım işte

vallahi takım perişan arkadaşlar toplanın yaaaaaaaaaaaaaaaa
tama m liseteden cıkmıyorum desem iki gün sonra arkadaşlar ben cıkkıyorum demek istemiyorum ben hala burdayım diyorum yetmezmi şekerlierm ya
yine beraberiz inşallah
hadi ya toprlanın artık
hani akrep ler
tebessümler
yeni giren üyler nerdesiniz öğrenebilirmyiim
yeni üye alındı takım da toplansın diye hrkes firar
dora sen nerdesin allah aşkına bir cümle yazıp kyboluyorsun hadi gel senin yüüznden açıldı bu takım
bu takımı da toplamak sana bana düşer
bakın iştaha geldim
yürüyüşl yapasım geldi ama :))))))))))))))))))))))) dün iş yaparken masaya ayagımı gecridim üzerine basmaya korkuyorum mosmorrrrrrr oldu :))))))))))))))))
ama iyiim süperim bu arada
sabah babam ve kardeşim bende :)
babam börekl yaptırmış fırında :) yarım tane yedim
ara diyelim bir fanta içtim öğle diyelin iki kaşık barbunya yedim
akşamları bir dikkat edersem bu iş bitmiştir :)))))))))))

ebrucum ya bukadar istekliyken gel sen bırakma
arada koybolursun ama yine de bırakma
ayağın içinde lasonil sür canım hemen geçer
morluk falan da kalmaz çok geçmiş olsun

jujucum bence bir dönücek pir dönücek

canım benim yürehgim sızladı carptıgımda ama önmesemedim ki:) iş yapmaya devam :)
aklıma hiç gelmedi bu kadar morarıp şişcegi canm :)
lasonilde yok :KK43: maaalesef neyse ya ben önemsemyiorum bugün agrır gecer ne deolsa :)
bırakmayayım diyorum ama ikracım canm güzelim
iki gün sonra yok kızlar olömuyor ben cıkıyorum dmeek te istemiyorum oyuncak gibi kendime deli oluyorum bu seferde can m cım
ama bu takım ya toplanacak ya toplanacak
kızlar kekikkkkkk kaynatıp için lütfen bakın hem iştahınız kesilecek hemde yaglarınız daha kolay eriyecek denenmiş ispatlanmıştır
ben şimdi ilaç kullanıyorum diye içemiyorum bitki çayları ama siz devam edin lütfen
dora hanımda kullanıyor bu arada
kekik suyu da cok iyi fakat içimi acı biraz
kızlar elma sirkesi de hadi bakalım vakit toparlanma vakti

farkındayım iktracım gereken cezayı gitmeden vermem lazım :))))))))))))))))))))))))

şimdi baktım akrep sabahtan beri forumda olmasına ragmen bize yazmamaış
yazacagı yerlere yazmaya devam etmiş
burdada paylaşım yapacaksın ki takım listesine alınabilesin akrep ??
duyarsın inşallah
tebessüüm de herhalde kendini takıma ait hissetmediki birde takımdaki motivasyon eksikliğinden kaynaklı olarak tabi 90 kilo ve üzerine yazıyor görüyorum :)
ama bu takımı hep beraber şevklendşircez degilmi
bakın ikracıgıma kimse yok diye kesinlikle yazmamazlık etmiyor kendini topluyor bırakmıyor
onun bu azmi bile bana güç veriyor
lütfen sizde daha dikkkat ediniz tona da bakiiim

ebrucum ya gitme falan deme artık burdasın işte
tamam koybol yine gel ama bırakma bizi
çıkmak kelimesini sen aklından çıkar biz hiççç hatırlatmayız sana
bu takımı toplamak başta sana sonra hepimize düşer

kızlarrrr yaşasın ebru gitmiyo kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey:

yeni gelen arkadaşlar da takımdaki eksikliklerde ddolayı yazmak istememeiş olabilirler
ama biz toparlanalım herkes gelir ben burdayım canım gitmiyorum biyere :smiley-cool:

X