Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yok canım sadece kısır yapacağım aslında toplantılarda yemek yasak ama çok uzaktan gelecekler diye bir kısır yapacağım

aahh ah ben de birzamanlar 32 kg vermiştim...86 dan 54 e bi yolculuk...
şimdi 18 kg falan vermem gerekiyo...
32 kg veren ben bunu da veririm:jeyyar:
ben bi civanperçemi alıp içeyim,daha olmadı eczaneden bi test alırım sabah yapmak üzere...bilmiyorumkismile

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
aman yarabbim
32 kilo
ben 10 kilo bile vermeiyorum allahım ölcem ben
birde canım kısır istedi yapsammı ki diye düşünmeye başladım ölcem ben ölcem pis boğazın tekiyim :umursamaz:

ben gider kendinize iyi bakın herkes gecmişi okumayı ihmal etmesin özellikle yeni gelen arkadaşa söylüyorum son mesajlara bak mutlaka

selam kızlarrrr

fitneesımı yaptım geldim :)

kahvaltı olarak

1 dilim kepek ekmeği

yumurta

şekersiz çay

selam kızlarrrr

fitneesımı yaptım geldim :)

kahvaltı olarak

1 dilim kepek ekmeği

yumurta

şekersiz çay

hoş geldin civciva.s.
süper bi başlangıç yapmışsınyerimseniben
kahvaltıda çok iyi,afiyet olsun...

benim kahvaltım;3 lokma ekmek,3 çatal peynir..çok su içtim ondan yiyemedim sanırım...

teşekkür ederim canımm kilolarımız hemen hemen aynı bakalım ilk önce kim zayıflıcak :)

slm arkadaşlar ben 3. takımdan geliyorum bu hafta malesef kilo veremedim ve aksine 300 gr aldım bu yüzden BEN PıSBOĞAZIN TEKıYıM mafoldumben

teşekkür ederim canımm kilolarımız hemen hemen aynı bakalım ilk önce kim zayıflıcak :)

aaa öylemiii ne güzeeellllzemuszemus
e hadi bakalııımmm:jeyyar::jeyyar:
çizelge hazırlasan iyi olur canım,altta kilonu takip edebilirizyerimseniben

teşekkürler berrycim...

öğlen yemeğim yarım su bardağı süt eşliğinde k-fleks

dinle dinlee kızz orda ben de varımm sempatiksalakcinni
sesim yokta cenebazıma destek olum diye yollayıdım opuyorumnanaktan
ugrarım arada kabul eerseniz

dinle dinlee kızz orda ben de varımm sempatiksalakcinni

sesim yokta cenebazıma destek olum diye yollayıdım opuyorumnanaktan

ugrarım arada kabul eerseniz
ay ne sesler varmış k.k da .... bi kaçını ancak baktım zamanım olunca hepsini dinliycem .....olumunekankayizsmile sagolun kıslar valla k.k anca diyetle ilgileniyorum daha ne konular var dimi...delikafadulden

öyle ya oft yi açıyourm bende ne konular kayıyoo orda
keşfe çıkıyorum cnm sıkıldımı boshayallersmile

İyi akşamlar kızlar,çok yorucu birgün geçirdim.valla her yerim ağrıyor...Sabahtan beri evle uğraşıyorum.Bazı eşyalar anneme gitti,çocuklara armut koltuk alındı.Kapıya alarm takıldı.Velhasıl ev yerinden oynadı.Eşyaların bazısı üst kata çıktı.Valla oturduğum yerden kalkacak halim kalmadı...sempatiksalakcinniGeçmiş okuyup geleyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…