Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın
bugün kendimi hiç iyi hissetmiyorum. asıl ben pis boğazlının tekiyim mafoldumben
çok şişim yine bugün. aslında akşam çok da yemedim ama geç yedim ve hiç hareket etmeden uyumuşum :sinifsinif:
bugün son kararım olarak kesin bir diyete başlangıç yapıyorum. eğer sapıtırsam sopaları kafamdan eksik etmeyin sakın. şubat bitti. bahar başladı nerdeyse ama ben bir arpa boyu yol alamadım. yazın düğünler olacak. yaz sonu kaynım evlenecek. ben şişko bir elti olmak istemiyorum :sinifsinif: mart sonuna kadar en az 3 kilo vermek istiyorum. yaza da en az 57-58 kilo ile merhaba demek istiyorum. inşallah :Saruboceq:

miscim seni tebrik edememiştim. inşallah o işi kaparsın. aslında şartları bilemem tabii ama otel çok güzeldi yaww. orda çalışıyor olmak bile oldukça havalıdır herhalde sırnaşık şey 1 hafta aklını başka birşeye verme. çok çalış ve istediğini al :lepi: sen takıma girdiğimden beri 5 kilo verdim demişsin ya işte bu kafama dank etti. bense 1 ileri 1 geri başladığım yerdeyim alsanaalsanasmile

ebrucum sana da büyük geçmiş olsun. tam açık yazmamışsın. senin evin mi ıslandı yoksa üst katlar mı :uhm: ikiside kötü tabii ama :kedi: umarım senin zararın en azıdır :Saruboceq:
civcivcim sen de hoşgeldin aramıza. umarım paylaşımın çok olur da bizle devam edersin.

asicim aynı durumdayız bir tanem :S
diyorum ya asi ile ben iki ileri bir geri sayıp duuryoruz yerimizde
ve bende pis boğazın tekiyim

ama ben bu duurmlarda cok şükür ki sakin kalabiliyorum kadınlar cünki aglamaktan başka bişi yapmıyorlar genel olarak

Son düzenleme:
leyla ortak arkadaşımızmış EU3 kimmmm
isim degiştirmiş anladııgm kadar ile ama kim odlgunu anımsayamadım :KK43:((((((((

fisfisfiskaydını sildirmiş birisi ama kim...,
kaydını sildirenlerin hepsi böyle gözüküyo..Eu3 yada Kadınlar Kulübü diye yazar...

oy oy oy leylacım snede hoşgeldin asi kaybolma kzı nereye gittin :)))))))))

hoş buldum canıma.s.geçmişi okuyup geldim...

günaydın :KK66:
yeni gelen arkadaşlar hoş gelmiş...
miscim inşallah sınavı geçersin canım,dualarımız seninle...
Ebrucum eleştirilerine bayıldım :)
asicim,ebrucum ben de düne kadar sizin gibiydim ama bugünden itibaren sıkı sıkıya sarılıyoruuummmm...
halen regli olamadım,7 gün geçti... neden böyle gecikti anlamadım...şu an bebeğe falan hazırlıklı değilim ki zaten hamiş değilimdir...

sabah sabah 1,5 lt su içtim,kahvaltımı yapmadımmm...birazdan yapıcam...
hı bide akşam çıtır çıtır kızarmış 10 tane hamsi balık ve turp salatası yedim :)

asicim aynı durumdayız bir tanem :S
diyorum ya asi ile ben iki ileri bir geri sayıp duuryoruz yerimizde
ve bende pis boğazın tekiyim

....

ay canım benim sen anlatırken ben yaşar gibi oldum inanki. çok kötü. allah korusun. buhar da tehlikeli bir de. iyi ki uyku saatinde falan olmamış :Saruboceq:
insanların sinirleri gerilmiştir tabii. hemen kavga çıkartır insanoğlu :umursamaz: ben de sakin kalamam büyük ihtimalle bilmiyorumkismile ağlamak sızlanmakla birşey olmuyor halbuki ama :umursamaz:

bugün gerçekten kendime çok kızgınım. neden bu kadar iradesizim diye. eşimin kuzeni 30 kilo falan verdi. ilk zamanlar spora gitti. sonra tvden plates yaptı ve çok yürüyor. inan onu gördüğümde inanamadım. kemikleri bu kadar ince miydi diye şaşırdım kafamçokkarıştı ben yemek atmayı sevmiyorum. oğlumun tabağında kalsa yiyorum. yiyin için müsriflik etmeyin diye öğretti babam :1ninca: o zayıflayan kuzen bizden biraz uzakta. sık görüşmeyiz. en son gördüğümde azıcık artan makarna salatasını yemedi. çöpe döktü. günah falan demeye kalmadı yesem ne olur yemesem ne olur dedi. yesem bana zararlı. ben yesem de tuvalete çıkacak dedi :kedi: ve hooop döktü. ki kendisi kuran kursu hocası akannehir
bende akşam kalmasın, dökülmesin diye bulgur pilavı yedim. eşim yese yerdi ama ben diyete başlayınca ona da bir haller oluyor. ekmeği mis kokusuyla önüme koyar, ye bak çok güzel der. yemesem ısrar eder kaydirigubbakcemile ama ilk iş olarak yarın ki kahvaltıdan başlıcam. pazar kahvaltısına o kadar özenmeme rağmen yemicem işte yemicem Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
ebrucum burdayım da araya 3 tane iş girerse ben yazana kadar gündem değişiyor kaydirigubbakcemile3

hoş buldum canıma.s.geçmişi okuyup geldim...[/QUOTE]

asicim,ebrucum ben de düne kadar sizin gibiydim ama bugünden itibaren sıkı sıkıya sarılıyoruuummmm...
halen regli olamadım,7 gün geçti... neden böyle gecikti anlamadım...şu an bebeğe falan hazırlıklı değilim ki zaten hamiş değilimdir...

hı bide akşam çıtır çıtır kızarmış 10 tane hamsi balık ve turp salatası yedim :)

günaydın leylacım.

benim reglim gecikince bende miss gibi civanperçemi içerim, çörek otunu çiğneyerek yerim, nane çayı içerim. hangisi tam etkili bilmiyorum kaydirigubbakcemile3 ama civanperçemi gerçekten iyi kaydirigubbakcemile2

geçmiş olsun ebrulumm çokzor bir durum
böyle durumlarda eşlerin birbirine patlaması kötü ve hazmedilir bir olay deyill

asi_bulut aynı şey benim eşimdede var
dün telde konuşurken dedimki bugun hiç kaçamak yapmadık iyiym diyetteyim falann
ekşam ew girmedne hadi markete gidelimm dedii
mis gibi trobzon ekmegi krekerlerr profitoroll çikolotalarr doldurduuuu
bide diyokii sen diyetteysen banane eya benii neden kısıtlıyodun
bendee durmadan ben onu sevmemkii ben öçikolata yememkii diye
kendimi motive ettim işede yarıyoo azcıkk

bu ara bu deli niye ugradı buraya demeyin oft te yazıyı görünce daldım daa sempatiksalakcinni

canım cım
benimde reglim bir defasında 10 gün gecikti hastaneye gittim kandan tahlil yaptırayım diye gebelik için yaptırdım negatif cıktı eve geldim regl oldum hehehhehe
oluyor maalesef böyle durumlarda yinede sen tahlil yaptır hiç belli olmaz bu durumlar yok dersin birde bakmışsın ki:)))))))))
efferin snaa

bu ara bu deli niye ugradı buraya demeyin oft te yazıyı görünce daldım daa sempatiksalakcinni

aaaa olurmu her zman bekleriz canm
ah bu eşler yokmuuuuuuu
hem derler zayıfla vs vs
hemde gözünün önünde yemediklerini bırakmazlarrrr
nefis terbiye ederler kaydirigubbakcemile3
sen yinede dayan canm
ha birde akşam eşler kavga etmedi
kızlar silcem o mesajları asiicim sende alıntıyı silermisin opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

hoşgeldin citolcum
demekki sen benden daha iradelisin bilmiyorumkismile al bana al bana alsanaalsanasmile
aslında akşam da öyle pek canım bişey istemiyordu. yemesem de olur yaniii kaydirigubbakcemile ama işte onlarla sofraya oturayım dedim. bundan sonra yok ama bitti :lepi: kesin kararlıyım şu an. umarım karnım acıkınca fikrim değişmez kaydirigubbakcemile3

ay canım benim sen anlatırken ben yaşar gibi oldum inanki. çok kötü. allah korusun. buhar da tehlikeli bir de. iyi ki uyku saatinde falan olmamış :Saruboceq:
insanların sinirleri gerilmiştir tabii. hemen kavga çıkartır insanoğlu :umursamaz: ben de sakin kalamam büyük ihtimalle bilmiyorumkismile ağlamak sızlanmakla birşey olmuyor halbuki ama :umursamaz:

bugün gerçekten kendime çok kızgınım. neden bu kadar iradesizim diye. eşimin kuzeni 30 kilo falan verdi. ilk zamanlar spora gitti. sonra tvden plates yaptı ve çok yürüyor. inan onu gördüğümde inanamadım. kemikleri bu kadar ince miydi diye şaşırdım kafamçokkarıştı ben yemek atmayı sevmiyorum. oğlumun tabağında kalsa yiyorum. yiyin için müsriflik etmeyin diye öğretti babam :1ninca: o zayıflayan kuzen bizden biraz uzakta. sık görüşmeyiz. en son gördüğümde azıcık artan makarna salatasını yemedi. çöpe döktü. günah falan demeye kalmadı yesem ne olur yemesem ne olur dedi. yesem bana zararlı. ben yesem de tuvalete çıkacak dedi :kedi: ve hooop döktü. ki kendisi kuran kursu hocası akannehir
bende akşam kalmasın, dökülmesin diye bulgur pilavı yedim. eşim yese yerdi ama ben diyete başlayınca ona da bir haller oluyor. ekmeği mis kokusuyla önüme koyar, ye bak çok güzel der. yemesem ısrar eder kaydirigubbakcemile ama ilk iş olarak yarın ki kahvaltıdan başlıcam. pazar kahvaltısına o kadar özenmeme rağmen yemicem işte yemicem Çok üzgünüm çoook
evet canım aynen ama kadınlar işte bu konuda daha zayıf varlıklar bir keresinde oğlum düştü merdivenden kaşı patladı ay kaş açılması da cok feci bişiiiiii nasıl anında ödem oluşuyor sanki gözü çıkmış gibi oluyor iki defa yaşadım ben bir oğlumda birde kardeşimde neyse yan komşum eşimin yengesi diğer oturdugum evde cığlık cığlıgaaaaa yenge bir dur diyorum ya küçük oğlanda bebiş daha sen dedim ona bak tamam ben halletcem ama kıyamet kopuyor kaydirigubbakcemile3 tampon falan ayptım aldım hemen götürdüm hastaneye dikiş attılar izi kaldı oğlişimin :KK43: canı sagolsun ama yakışıyor oğlişime o iz kaydirigubbakcemile3 çokmu sogugum ne kaydirigubbakcemile3
asi nolcak biizm halimizzzzzzz mafoldumben tamam diyorummmmmm uyuyorum bir kaç gün sonra yıkılıyorummmmm ölcem ben ölcem
bu arada linke tıklayıp bir bakın isterseniz kızlar ben 4 numarayı cokkk begendim aglattı beni tüylerimi diken diken etti
ne güzel sesler var yarabbimmmmmmmm
http://www.kadinlarkulubu.com/yaris...i-icerde-geleneksel-cenesustar-buyrun-27.html

vay vay vayyyyyyyyyy zümrüt hanımlarda teşrif etmişler hoşgeldiniz efendim ne arzu edersiniz size karanfilli karışımdan ikram edelim mi yada yeşil çay
:umursamaz::umursamaz::umursamaz::umursamaz::umursamaz:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
seni elime bir gecirsemmm görcen olacakları kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Canım ben sana anlatayım hatırladığım kadarı ile nelere dikkat edileceğini,

Keçiboynuzu pekmezi aman fazla içme iştahı kabartıyor.

Kahvaltıda siyah çay yok,yemekten 2 saat sonrasıda siyah çay yok.Yemeğin üstüne içilince emilim azalıyor.

Her gün 100 gram siyah et,ciğer özellikle.

Mevsiminde günde 3 portakal demişti bana ya da c vitamini tableti alabilirsin.Çünkü C vitaminsiz demir kana karışmıyor.Kuşburnunda da yüksek c vitamini var.

Tarhana çorbası ve bulgur pilavıda önermişti.Bi de yeşil mercimek.

Sigara kullanıyorsan o da yemeğin üstüne zararlı,ama gel de tiryakinin sigarasına içme de.Ben bırakalı 7 ay oluyor:lepi:

İşallah en yakın zamanda jkanlı canlı olursun.Samanyolucuğum iyi dileklerin için teşekkürleropuyorumnanaktan

çok teşekkür edrrim söylediklerine harfiyen uyacağım sıgara konusuna gelince ben zaten sıgara içmiyorum canım o yönden çok sanslıyım

vay vay vayyyyyyyyyy zümrüt hanımlarda teşrif etmişler hoşgeldiniz efendim ne arzu edersiniz size karanfilli karışımdan ikram edelim mi yada yeşil çay
:umursamaz::umursamaz::umursamaz::umursamaz::umursamaz:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
seni elime bir gecirsemmm görcen olacakları kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Şenizcanım benim opuyorumnanaktan
umarım akşam yazdıklarımı okumuşsundur ne desen haklısın amaeyvahedigeldismile ilk hafta heyecanına ver ne olur unuttum son toplantımda akşam 8 de bitti eve geldikten çok sonra aklıma bildirim geldi ne olur affet beni
sanada çok geçmiş olsun arkadaşçım nedir senin bu çilen bir banyo akar bir kalorifer patlar canım ya ama sen güçlüsün hepsini halledersin:lepi:

Şenizcanım benim opuyorumnanaktan
umarım akşam yazdıklarımı okumuşsundur ne desen haklısın amaeyvahedigeldismile ilk hafta heyecanına ver ne olur unuttum son toplantımda akşam 8 de bitti eve geldikten çok sonra aklıma bildirim geldi ne olur affet beni
sanada çok geçmiş olsun arkadaşçım nedir senin bu çilen bir banyo akar bir kalorifer patlar canım ya ama sen güçlüsün hepsini halledersin:lepi:

ben akşam yazdıklarını okudumda sen benim akşam yazdıklarımı okumadın kanımcaaa
alooooooooooooooooo
gecmişi okuyun gecmişiiiiiiiiiiiiii biraz zman alcak ama kaydirigubbakcemile3
evet ya o zman banyo bile akmamıştı biliyormusun yani bizden degilmiş problem vay benim emeklerimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
candan dan vayy halime iyi gider:)))kaydirigubbakcemile3

bu gün hakvaltıda çook azıttım kızlar bir hafta çocuklarımla kahvaltı edemediğim için bu gün bir şölen havasında kahvaltı ettik hepimize omlet yaptım ve bir dilim krem peybirli ekmek bir dilimde normal peynirle ekmek yedim yeşil çayımı içtim öğlene misafirim gelecek o yüzden şimdi çıkıp hazırlık yapmam lazım

bu gün hakvaltıda çook azıttım kızlar bir hafta çocuklarımla kahvaltı edemediğim için bu gün bir şölen havasında kahvaltı ettik hepimize omlet yaptım ve bir dilim krem peybirli ekmek bir dilimde normal peynirle ekmek yedim yeşil çayımı içtim öğlene misafirim gelecek o yüzden şimdi çıkıp hazırlık yapmam lazım

hımmmmmmmmm sabah için iki dilim çok degil
ammma velakin öğleden sonra gelecek misafirlerin ve yanında yapacagın yiyecekler için aynı şeyi söyleyemeyecegim
ebuşşşşşşşş bana bak ilk günden su koyvermeeeeeeeee alsanaalsanasmile

X