Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ha şimdi birde zümrtü takıma girdimi girdiyse nerde kilo bildirimi
of of öldürceksiniz siz beni kahrımdan bir sürü işim var kızlar ya yapmayın allah aşkına
zamnım yok

eyvahedigeldismileebrucum çok özür dilerim gerçekten sabahın körü girdim bildirim yaptım ama kilomu yazmadan çıktım affet beni ne olur biliyorum ilk haftadan böle yaptım diye çok kızdın ama affet beni:a015:

malesef bir haftada değil canım.... mezun olup ayrılalı baya oluyor işte bir yıl kadar.. ilk altı ay tamamdı da sonra ipin ucunu bir kaçırdım sonuç ortada... 80 lerden inmiştim 62 lere şimdide inş 74 lerden ineceğim... azimliyimdir kafama koydummu zorla ağzıma tatlı tepseler tükürürüm yemem... yani bu hafta size negatif puan sağlasamda diğer haftalarta acısını çıkarırım

canımcım ama bir ben yazıyorum ne yedim ne içtim dieee neden?????

QUOTE]
hiç şüphem yok buna canım cım
yediklerimizi aslında yazıyorduk ama bir rehavet var takımın üzerinde ya hayırlsıı bakalım

, bir spor salonunun camında bir reklam; zayıf ve bronz tenli bir kadın afişinin hemen yanında şöyle yazıyor:

"Bu yaz, denizkızı mı olmak istersiniz, yoksa bir balina mı?"

Afişteki mankenin fiziksel özelliklerinden çok uzak olan orta yaşlı bir kadın, spor salonundan içeriye kafasını uzatarak reklam ile ilgili şöyle bir cevap veriyor:
İlgilenenlere duyurulur,

Balina...
Balinaları arkadaşları asla yalnız bırakmazlar, yunuslar, deniz aslanları , meraklı insanlar..
Aktif bir cinsel yaşamları vardır, hamile kalır, sevimli bebek balinalar doğururlar.
Denizde yüzer, oynarlar. Polinezya adalarının mercan kayal ıkları gibi muhteşem yerleri görme şansına sahiptirler.
Balinalar harika şarkı söylerler, CD'leri bile vardır.
Bazı insanlar dışında, onlara zarar vermek isteyecek tek bir varlık yoktur.
Dünyada herkesin sevdiği, koruduğu ve hayran kaldığı şahane hayvanlardır.

Denizkızı?
Öncelikle, denizkızı diye birşey yoktur.
Var olsalardı da kimlik karmaşası sebebiyle psikolog kapılarında sıra oluştururlardı . Balık mısın? İnsan mı?
Cinsel hayatları yoktur. Yanlarına yaklaşan erkekleri öldürüyorlar, nası l olabilir ki? hem, iyice bir bakın, gerekli donanım nerede?
E, sonuç olarak çocukları da olmaz.
Zaten balık kokan bir kadını kim ister ki?
Sonuç?
Ben balina olmayı tercih ederim.
Medya sadece zayıf insanların güzel olduğunu savunuyor ama ben çocuklarımla dondurma yemeyi, beni heyecanlandıran adamla güzel bir akşam yemeğinde sohbet etmeyi, arkadaşlarımla çikolata paylaşmayı çok seviyorum.

Zamanla kilo alıyoruz; çünkü, kafamıza o kadar çok bilgi yüklüyoruz ki yer kalmıyor ve bedenimizin diğer bölümlerine yerleşmeye başlıyor.
Yani, biz kilolu değiliz, inanılmaz kültürlü, eğitimli ve mutluyuz.
Bugünden itibaren, aynaya bakıp da kalçamı gördüğümde, şunu düşüneceğim:
"Allah'ım ne kadar da akıllıyım!"

(zaten akıllı erkeklerde akıllı kadınları sever di mi ? :KK66:

aklinialirimsmile Ben çok akıllıyım ozamanaklinialirimsmile
işte kendimizi avutmanın tek yoluuuuu
daha önce okumuştum ama dedim ya insnaın kendini avutması başka bişi degil

amin asicim sağol...kardeşim Kütahyada acemiliğini bitirdi,şimdi kayseriye gitti vatani görevini tamamlamak üzereturkbayragi

ben de,ben de o msjlaşmayı okumuştum o an ama dediğin gibi ebru anladı heralde diye bişey dememiştimkaydirigubbakcemile3
canım hayırlı teskereler inşallahhhhhhhhhhhhhh
kız delilerrrrr neden bana demediniz ben zaten kafayı yemişimmmmmmmm mafoldumben

Kıyamam canım ya ne kadar sıkılmışsın yine....Orbiş neden gelmedi ki :uhm:Bugün birde kursun vardı dimi canım kolay gelsin sana...opuyorumnanaktan

Asicim eline sağlık canım Sende yorulmuşsun...opuyorumnanaktan

Canım Allah kavuştursun,birlikte olup tekrar ayrılmak çok zor.Yine ilk gidişi gibi üzülüyor insan....

JUJU harikasın,paylaşımın için sağol.Bayıldım valla...:roflol:Hepimiz çook akıllıyız demek ki....
samanyolucum herkes düzenli paylaşımda ya bulunacak ya takımdan cıkacak bensem bileee
valla bugün gerim gerim gerildim ve sonu kötü oldu anlatcammmmmm
selam kızlar ben 3. takımdayım.bu hafta yeni bi ceza sistemi uygulamaya başladık.bende cezamı yerine getiriyorum suan.şöyle ki;

BU HAFTA HİÇ KİLO VEREMEDİM

BEN PİS BOĞAZIM TEKİYİM:kedi:

hepinize sağlıklı kilo vermeler diliyorum
ay canım yaaaaaa
iyi teknikkkkkkkkkk
bende pis boğazın tekiyimmmmmmmmmmm mafoldumben

canım ben bu hafta 80 kiloyla başladım ama geç kaldım galiba

ne diyim :umursamaz:

ebrucum kusura bakma ya sabahın köründe kilomu vermek için girdim ama kilomu yazmadan çıkmışım cezamı çekmeye razıyım bilmiyorumkismilemafoldumben
bu arada 80 kiloyum
ah ahhhhhhhhhhhhhhh
eyvahedigeldismileebrucum çok özür dilerim gerçekten sabahın körü girdim bildirim yaptım ama kilomu yazmadan çıktım affet beni ne olur biliyorum ilk haftadan böle yaptım diye çok kızdın ama affet beni:a015:
zümrüt kaç defa caldırdım belki anlarsın diye( yoksa sen benim telimimi sildinnn neyvahedigeldismile ):uhm:
kilon konsuunda da net bilgiye sahip degilim yazamadım snei
haftaya kadar düzenli paylaşımda bulunursan listedesin ama yok olmazsa artık yapabilecegim bir şey oldumu canm

bu akşam yaşadıklarımı ne siz bana sorunnnn nede ben anlatayım tam faciaydı tam
yediklerimde facia yaşadıklarımda facia feci durumdaydım
kalorifer boruları patladı çok yüksek dercede su verdiklerindenn benim üst katın ve daha üst katın
her yer buhar göz gözü görmüyor
sonra üzerine kavgada cıktı aman yarabbimmmmmmmmmmm
çok feciydi cokkkkkkkkkkkkkkkkkkk
her yer ıslakkkk halılar falan simsiyah sular aktı durum tam faciaydı
bilmezse iş bilenlerrr olacagı bu işte
neyse daha detaylı anlatırıım şimdi kociş çagırıyor film izleyecekmişiz sanki bende film izleyecek hal var yarabbim ya ölüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

leyla ortak arkadaşımızmış EU3 kimmmm
isim degiştirmiş anladııgm kadar ile ama kim odlgunu anımsayamadım :KK43:((((((((

takıma bir arkadaş çagrıdım katılmak isteyenlerden
ben burda olmazsam ve gelirse ilgilenin arkadaşlar oldumu

selam kızlar ben cigdem bursadanım 23 yaşındayım

tasarımcıyımmm

işten çıkınca ve kullandığım depresanlarla 3 ayda 15 kg aldım maalesef

suan hayatım da hiç olmadığın kilodayım 77 kgyimm

hafta nın 6 günü spor yapıyorum

pilates ve fitnees yapıyorummm

yarın fitnees war 2 saat fitnees yapıcammm

tanıştığıma memnun oldum kızlar

iyi geceler

Aramıza Hoşgeldin çiğdem.
Ben Ayça 27 yaşındayım.ıstanbulda yaşıyorum.Yarışmaya girdiğimden beri 5 kilo verdim.ışallah sende bizimle beraber incelirsin.Düzenli bildirim yapmaya özen göster,yediklerini günlük yap bak nasıl fark göreceksin.
iyi geceler opuyorumnanaktan

misicim yeni işin hayırlı uğurlu olsun her şey istediğin gibi olur umarım
hastalığınıda sen şimdiden yenmiş gözüküyorsun çünkü bir şeyi kabullenmek yarı yarıya tedavi olmak demektir senden bir şey isteyeceğim bana şu kansızlık diyetini verirmisin çünkü ben de aşırı kansızlık var

Canım ben sana anlatayım hatırladığım kadarı ile nelere dikkat edileceğini,

Keçiboynuzu pekmezi aman fazla içme iştahı kabartıyor.

Kahvaltıda siyah çay yok,yemekten 2 saat sonrasıda siyah çay yok.Yemeğin üstüne içilince emilim azalıyor.

Her gün 100 gram siyah et,ciğer özellikle.

Mevsiminde günde 3 portakal demişti bana ya da c vitamini tableti alabilirsin.Çünkü C vitaminsiz demir kana karışmıyor.Kuşburnunda da yüksek c vitamini var.

Tarhana çorbası ve bulgur pilavıda önermişti.Bi de yeşil mercimek.

Sigara kullanıyorsan o da yemeğin üstüne zararlı,ama gel de tiryakinin sigarasına içme de.Ben bırakalı 7 ay oluyor:lepi:

İşallah en yakın zamanda jkanlı canlı olursun.Samanyolucuğum iyi dileklerin için teşekkürleropuyorumnanaktan

ben geldim kızlara.s.
öyle yorgunumki anlatamam...
kardeşimi uçağa bindirip eve geldik..uçağı 12.40 ta varmış olacaktı ama halen haber yok yahuCADIARZU
ben dünden beri yemek konusunda azıttımbilmiyorumkismileniye böyleyim anlamadım,dur diyorum yok...
sıkıntılı dönemlerimdeyim sanırım..bi reglimi olsamda kurtulsam:1closedeyes:
menülerimi bu saatten itibaren yazmaya başlıyorum:eek:

Leylicimm,regl in gecikiyosa ve hamile olmadığına eminsen civanperçemi çayı içsene,çok iyi geliyo hem söktürüyor,hem ağrıları azaltıyor

misss yeni işin hayırlı olsun tatlıımmm,çoook sevindiiiimmmma.s.

Teşekkür ederim tatlım.Daha kapmadım işi detayları birazdan anlatacam.

bu akşam yaşadıklarımı ne siz bana sorunnnn nede ben anlatayım tam faciaydı tam
yediklerimde facia yaşadıklarımda facia feci durumdaydım
kalorifer boruları patladı çok yüksek dercede su verdiklerindenn benim üst katın ve daha üst katın
her yer buhar göz gözü görmüyor
sonra üzerine kavgada cıktı aman yarabbimmmmmmmmmmm
çok feciydi cokkkkkkkkkkkkkkkkkkk
her yer ıslakkkk halılar falan simsiyah sular aktı durum tam faciaydı
bilmezse iş bilenlerrr olacagı bu işte
neyse daha detaylı anlatırıım şimdi kociş çagırıyor film izleyecekmişiz sanki bende film izleyecek hal var yarabbim ya ölüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Oyy ebruşuma benim kıyamam neler gelmiş başına böylekafamçokkarıştı.Canını sıkmasınlar benim kaptanımın aaaguclubacismile

Kızlar şimdi gelelim bana,O kadar sıktım ki kendimi belirsizlikler yüzünden.Çok şükür otelden çıkışım verildi.Pazartesi de eğitimlerim başlıyor.Ama daha işe alındığım söylenemez.Bu eğitimlerden en az 80 almam gerekiyormuş alınmam için.Allahım zekamı arttır:Saruboceq:Zihin açıklığı ver bana.

Kızlar önümüzdeki hafta hiç uğrayamayabilirim.Hergün sınav son gün final.Çok çalışmam gerekecek.Beni mazur görün 1 haftacık gelemezsem olur mu:eek:

Dualarınıza ihtiyacım var.Sınavları vermem için dua edin bana lütfen

Hepinizi çok seviyorum.Öpüldünüzzopuyorumnanaktan

missnewmoon merhaba canım iyi geceler önerilerini dinliycem

5 kilo çok güzel bir kilo ne kadar da verdin canım bu 5 kiloyu

iyi geceler arkadaşlar,
size güzel haberlerim var.:) sanırım bendeki kiodan ziyade şişkinlik.
bu sabah tartıldığımda 68.5 kilo çıktım hihoyyyt yuppi,
demekki bu şişkinlik:)
zaten daha da bol su içmeye başaladım,eve gelince tekrar düzenimi oturtmaya başladım:)
bu gün o kadar çok işim vardı ki anlatamam.
sabah uni ye gittim işlerimi hallettim.
sonra deterjan falan alışveriş yaptım,daha sonra eve geldim,birikmiş çamaşırları yıkadım.
tam 6 makine çamaşır yıkandı.bide 6 makine çamaşır kurutuldu.6 saatimi bunlarla harcadım.arada eşyaları yerleştirdim,evi topladım,bulaşık yıkadım.
akşam 8 den sonrada temizlik yaptım,yerleri sil süpür falan derken saat oldu 22.00
sonra duş aldım.ohhh miss
çok rahatladım.temizlilk gibisi yok opuyorumnanaktan
kalan diğer işlerimide hallettim,birazdan yatıcam.ancak internete girebilidim.
haftaya fitness ede başlayacağım.herşey çok güzel olucak inanıyorum:)

bu gün yediklerim
sabah 1 dilim tam tahıllı ekmek,üzerine sürme peynir vede light kaşar peyniri incecik dilim.
arada biraz cips yedim :kedi:
öglen ne yediğimi unuttum ama bişey yedim.
akşam mozarella peynirli makarnalı salata
ara bitki çayı
gece 1 dilim ekmek vede light kaşar
yedim.
şimdide biraz soda içtim.yatıyorum.

sabahtan okuyacak arkadaşlara günaydınlar kaydirigubbakcemile3

selam kızlar ben cigdem bursadanım 23 yaşındayım
tasarımcıyımmm
işten çıkınca ve kullandığım depresanlarla 3 ayda 15 kg aldım maalesef
suan hayatım da hiç olmadığın kilodayım 77 kgyimm
hafta nın 6 günü spor yapıyorum
pilates ve fitnees yapıyorummm
yarın fitnees war 2 saat fitnees yapıcammm
tanıştığıma memnun oldum kızlar
iyi geceler
öncelikle hoşgeldin
inşallah istediğin kiloda olursun
bu hafta deneme süren civciv eger düzenli paylaşımda bulunup yediğin içtiğin ve yaptıgın herşeyi yazarsan ve katılımda bulunupta beni yormazsan bir hafta sonra ortadan kaybolmayacaksan cuma günü listeye alınırsın
kilo bildirimleri cuma günü en gec saat 11 e kadar yapılmalıdır
ve diğer kurallar bakınız alt mesaj :roflol::roflol::roflol:

evettttttttttttt

SEVGİLİ ARKADAŞLAR YENİ GELEN ARKADAŞLARLA BERABER ESKİ ARKADAŞLARIMIZA DA DUYURULUR.

1 herkes sabah kalkar kalmaz iki bardak oda sıcaklıgında yada sıcak ılık ne arzu ediyorsanız içecekkkkkkkk

2 ara öğünler kesinlikle ihmal edilmeyecek

3 akşam 7 den sonra hiç bir şey yenilmeyecek çayların yanın da da dahil dora hanım

4 hergün mutlaka beslenmemizde meyve olacak

5 günde en az 2 lt su içilecek

6 yoğurt ayran vs vs mutlaka diyetlerde bulunacak

7 ve spor yürüyüş mutlaka olmazlarımızın arasında kesinlikle herkes ne yaptıgını yazacakk ve mutlaka yapacak önerilere acıgız

8 EVET METABOLİZMA HIZLANDIRICILARIMIZ VAR YA KARABİBER TARCIN KARANFİL HERKES TEMİN EDECEK VE SABAH AKŞAM BİRER KUPA OLMAK ÜZRE İÇİLECEKKKK

VE DİĞER KURALLAR
1)5 GÜN MAZERETSİZ TOPİĞE UĞRAMAYAN ARKADAŞLAR MAZERET BELİRTMEDEN TAKIM LİSTESİNDEN ÇIKARILIR

2 ) 2 HAFTA ÜST ÜSTE AYNI KİLOYU BİLDİREN YADA EKSİ BİLDİREN ARKADAŞLAR 2. HAFTA LİSTEDEN ÇIKARILIR VE 3. HAFTA YENİDEN LİSTEYE ALINIR lütfen buna dikkat

3)HAFTA İÇİ PAYLAŞIMDA BULUNMAYIP CUMA GÜNLERİ BİLDİRİME GELEN ARKADAŞI 2. CUMA LİSTEDEN ÇIKARIRIM (TAMAMEN).ÇÜNKÜ BURADA ASIL AMAÇ PAYLAŞIMDIR.

4)HERKES GÜNDE EN AZ 1 MESAJ YAZMAYA GAYRET ETSİN en az diyorum ama mazeret belirterek kızlar

5) VE CUMA GÜNLERİ BİLDİRİMLERDE ARTIK PROBLEM YAŞAMAK İSTEMİYORUM İKİ HAFTA ÜSTÜSTE CUMA BİLDİİRMİNİ GECİKTİRENLER YADA YAPMAYANLAR TAKIMDAN CIKARTILIR BİLGİNİZE SUNUYORUM

Leylicimm,regl in gecikiyosa ve hamile olmadığına eminsen civanperçemi çayı içsene,çok iyi geliyo hem söktürüyor,hem ağrıları azaltıyor

Teşekkür ederim tatlım.Daha kapmadım işi detayları birazdan anlatacam.

Oyy ebruşuma benim kıyamam neler gelmiş başına böylekafamçokkarıştı.Canını sıkmasınlar benim kaptanımın aaaguclubacismile

Kızlar şimdi gelelim bana,O kadar sıktım ki kendimi belirsizlikler yüzünden.Çok şükür otelden çıkışım verildi.Pazartesi de eğitimlerim başlıyor.Ama daha işe alındığım söylenemez.Bu eğitimlerden en az 80 almam gerekiyormuş alınmam için.Allahım zekamı arttır:Saruboceq:Zihin açıklığı ver bana.

Kızlar önümüzdeki hafta hiç uğrayamayabilirim.Hergün sınav son gün final.Çok çalışmam gerekecek.Beni mazur görün 1 haftacık gelemezsem olur mu:eek:

Dualarınıza ihtiyacım var.Sınavları vermem için dua edin bana lütfen

Hepinizi çok seviyorum.Öpüldünüzzopuyorumnanaktan

miscimmmmm sen daha mışıl mışıl uyuyorsundur kesin
sanada günaydınlar canmmmmmm
allahım:Saruboceq: inşallah herşey gönlünce olsun canm :Saruboceq:
ben senin başaracagına eminim
bu hafta bildirim vermeyeceksin o zman öylemi izinli yzarız olmazsa canm okydirkaydirigubbakcemile5

iyi geceler arkadaşlar,
size güzel haberlerim var.:) sanırım bendeki kiodan ziyade şişkinlik.
bu sabah tartıldığımda 68.5 kilo çıktım hihoyyyt yuppi,
demekki bu şişkinlik:)
zaten daha da bol su içmeye başaladım,eve gelince tekrar düzenimi oturtmaya başladım:)
bu gün o kadar çok işim vardı ki anlatamam.
sabah uni ye gittim işlerimi hallettim.
sonra deterjan falan alışveriş yaptım,daha sonra eve geldim,birikmiş çamaşırları yıkadım.
tam 6 makine çamaşır yıkandı.bide 6 makine çamaşır kurutuldu.6 saatimi bunlarla harcadım.arada eşyaları yerleştirdim,evi topladım,bulaşık yıkadım.
akşam 8 den sonrada temizlik yaptım,yerleri sil süpür falan derken saat oldu 22.00
sonra duş aldım.ohhh miss
çok rahatladım.temizlilk gibisi yok opuyorumnanaktan
kalan diğer işlerimide hallettim,birazdan yatıcam.ancak internete girebilidim.
haftaya fitness ede başlayacağım.herşey çok güzel olucak inanıyorum:)

bu gün yediklerim
sabah 1 dilim tam tahıllı ekmek,üzerine sürme peynir vede light kaşar peyniri incecik dilim.
arada biraz cips yedim :kedi:
öglen ne yediğimi unuttum ama bişey yedim.
akşam mozarella peynirli makarnalı salata
ara bitki çayı
gece 1 dilim ekmek vede light kaşar
yedim.
şimdide biraz soda içtim.yatıyorum.

sabahtan okuyacak arkadaşlara günaydınlar kaydirigubbakcemile3
iyi güzel herşeyde o gece bir dilim ekmekle kaşarda nesi bn hiç anlayamadım moda
o saatte başka bişi ne bilim salatalık vs vs kalorisi olmayan yada coooook az olan bişiler yeseydin daha iyi olmazmıydıııııı
artık düzeni otutturrr fazla gezdin tozdun sen aklinialirimsmile burda ol aklinialirimsmile tammmıkaydirigubbakcemile3
oy cok yorulmuşsun allah kolaylık versin

evettttttttt şimdi bir özeleştiri
doracım şu an misafirleri ile meşgul pazartesi den sonra harikalar yaratacagına eminim
asicim bir motive bir degil tıpkı bennnnnnnnn :))))))))))))))) iki ileri bir geri gidip duuyoruz
leylacım iyiisin hoşsun alımlısın bakımlısın heheh suyunu düzenli tüketiyor beslenme düzeninide otutturdu kardeşide gitti daha süper olcak eminim
miscim oda harika ne yemiş ne içmiş en düzenli yaznlar mis ve leyla
jujucum takım kaptanıydı ya bir dönem şimdi daha bizim oturmamış düzenmizi hayretler içerisinde serediyorrrr azimli gözleri çok güzel oda alımlı ve bakımlı iki pantolanla kalmış bile olsa hehehehehhe
samanyolucum firar çok az girebiliyor çook düzenli paylaşımda bulunamıyor ama benide cok üzmüyor öpüyorum nanaktannnn
modacım artık yeter evine döndü ve aramızada döndü inşallah yoksa oda düzenli paylaşımda bulunanlardan
gelelim bana ben bir faciayım son günlerde yediğimi içtiğimi tam ne oldugunu yazmadıgımın farkındayım
akşam bir tartıldım yemekten sonra içim acıdı kendime cız etti ama daha cok sinir olup yine attım agzıma bişiler nolcak benim halim bilmiyorum bir düzene oturtamadım
havalar da bozuldu ondan kanımca yoksa gecen hafta cok iyiydim ben :KK43:((((((((((
neyse kahvaltımı yaptım bir dilim ekmek bir çay kaşıgı sarelle bir iki dilim peynir 4 yeşil zeytin
aç karnına sularım
bu kadar birazdan kendime cay yaparım ıhlamurlu tarcınlı karanfilli
onuda içerim benim problemmim akşam yemekleri gece acıktıgımı hisseder ve o geceyi vukuatsız tammalayabilirsem kilo veriyorummm nefsime yenik düşmezsem :KK43:((((
bu arada lara sigarayı bırakmıştı ya yeniden başlamış:KK43:((((((
mesajlarına bakarken görmüştüm
miscim sigarayı bırakman gzel umarım sende yeniden başlamazsın
bende kullanıyoyum :KK43:(((((
evet bugün gelen giden saysı oldukca az olacak buna eminim ama ugrayan arkadaşlar mutlaka yazsınlar oldumu fıstıklarım
ha bu arada lütfen yaa yeşil çay içinnnnnnnnn siyahın yerine teneke bergamut aromalı yeşil çay mutlaka deidm ona göre

X