Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ÇİTOLUM oneki?fisfisfis

en üstte ana sayfa yazan yer varya
kullanıcı paneli sosyal guruplar diye gidiyor
o sırada allt
OFT
yazıyor oyun kubunun yanında
işte orası hayatım
tıkladıgın zaman msj yazan üyeler konular anında görüntü oluyorr aklinialirimsmile

kalorifer boruları patladı çok yüksek dercede su verdiklerindenn benim üst katın ve daha üst katın
her yer buhar göz gözü görmüyor
sonra üzerine kavgada cıktı aman yarabbimmmmmmmmmmm
çok feciydi cokkkkkkkkkkkkkkkkkkk
her yer ıslakkkk halılar falan simsiyah sular aktı durum tam faciaydı
bilmezse iş bilenlerrr olacagı bu işte
neyse daha detaylı anlatırıım şimdi kociş çagırıyor film izleyecekmişiz sanki bende film izleyecek hal var yarabbim ya ölüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Canım çok geçmiş olsun,kavga da üstüne tuz biber ekmiş.Sinirlerin iyice gerilmiştir...
.
selam kızlar ben cigdem bursadanım 23 yaşındayım

tasarımcıyımmm

işten çıkınca ve kullandığım depresanlarla 3 ayda 15 kg aldım maalesef

hafta nın 6 güsuan hayatım da hiç olmadığın kilodayım 77 kgyimm
nü spor yapıyorum

Çiğdemcim hoşgeldin.Yeni alınan kilolar yerleşmeden çabucak veriliyor.Sıkma canını sporda yapıyorsun,kolay verirsin canım....opuyorumnanaktan

Kızlar şimdi gelelim bana,O kadar sıktım ki kendimi belirsizlikler yüzünden.Çok şükür otelden çıkışım verildi.Pazartesi de eğitimlerim başlıyor.Ama daha işe alındığım söylenemez.Bu eğitimlerden en az 80 almam gerekiyormuş alınmam için.Allahım zekamı arttır:Saruboceq:Zihin açıklığı ver bana.

Canım dualarımız seninle...İnşaallah çok başarılı olur,işi de alırsın....opuyorumnanaktan

Kızlar iyigeceler,
Ebruşş,asi hadi silkelenin bakalım kızlarrr:emir_bebek:hop kiii 3 4 kaydirigubbakcemile2
Kızlar bol bol dua edin bana olur mu:Saruboceq:

Sabah 1 tost yedim domates beyaz peynir
1 de lipton kış çayı

Kayısıyı falan unuttum,işyerine vedaya gittim.
Bütün gün ne acıktım ne yemek yedim 2 kupa kahve içtim sadece:kahve:
Antidepresan ağzımın tadını bozuyo-tatlicadiarzu-bişi yemek istemiyorum.

Eve gelince de saat 5 gibi yarım dilim köy ekmeğiyle salata ıspanak yoğurt yedim.

Şimdi de aktivia mı klaşıklıyorum.Hepinizi çok çok öptüm.Haftaya izinliyim

:uhm:::ya kızlar anlamıyorum ama bu erkekler karılarının başarılı olmasınıneden istemez eşlerinin başarısı karsısına neden engel koymaya kalkarlar:eek:lmaz:

ebrulum iyi dileklerin için teşekkürler.Hepinize sağlıklı ve stressizkilo vermeler.
eica ederim berry
bizde teşekkür ederiz

teşekkürler berrycim...

öğlen yemeğim yarım su bardağı süt eşliğinde k-fleks
bendede var leyloşum dolapta duruyor ama bize agır yiyecekler lazım öyle şeyler olurmu hiçbilmiyorumkismile kaydirigubbakcemile3

dinle dinlee kızz orda ben de varımm sempatiksalakcinni
sesim yokta cenebazıma destek olum diye yollayıdım opuyorumnanaktan
ugrarım arada kabul eerseniz :eek:
çitol her zaman bekleriz canm opuyorumnanaktan
ay valla hepsi güzeller amma velakin 4 numara kimmmmm tanımak isterim yani şarkıdan desem degil sesin ahengi çok güzelllllllllll 7 de güzel ne bilim yav hepsi güzelopuyorumnanaktan

Canım çok geçmiş olsun,kavga da üstüne tuz biber ekmiş.Sinirlerin iyice gerilmiştir...
teşekkür ederim fıstıkımmmmmm
sende cokkkk yorulmuşsun allah kolaylıklar versin canmmmopuyorumnanaktan
dün bende burdan ayrıldıktan sonra essaslı bir temizlik yaptım ama coooooook yoruldum akşama misafirlerim vardı onlarada tavuk gögsü ve tuzlu kek yaptım en kolay yapabilecegim şeylerdi
onlar saat 11 gibi gittiler bende hemen uzandım çok yorgunum çok
bir dilim tavuk gögsü yedim bu arada ,
inanılmaz şişim şu an ayaklarım elim yüzüm parmaklarım burnum gözlerim dudaklarım silikonlanmışım bana yetmiyor ya kilolarım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bugün için planımız vardı sabah kahvaltısına arkadaşlarla ormana gitcektik amma velakin gece bir yagmur başladı hala devam ediyor mafoldumben
şimdi arkadaşları bana mı çagırsam diye düşnüüyorum çbilmiyorumkismile

Kızlar iyigeceler,
Ebruşş,asi hadi silkelenin bakalım kızlarrr:emir_bebek:hop kiii 3 4 kaydirigubbakcemile2
Kızlar bol bol dua edin bana olur mu:Saruboceq:

Sabah 1 tost yedim domates beyaz peynir
1 de lipton kış çayı

Kayısıyı falan unuttum,işyerine vedaya gittim.
Bütün gün ne acıktım ne yemek yedim 2 kupa kahve içtim sadece:kahve:
Antidepresan ağzımın tadını bozuyo-tatlicadiarzu-bişi yemek istemiyorum.

Eve gelince de saat 5 gibi yarım dilim köy ekmeğiyle salata ıspanak yoğurt yedim.

Şimdi de aktivia mı klaşıklıyorum.Hepinizi çok çok öptüm.Haftaya izinliyim
bu sene bende inanılmaz bas agrıları cektim mr cektirdim gliotik odak var dendi beyin kılcal damarlarında tıkanma:1shok: da o agrı yapmaz sinirsel diye dayadı antidepresanları ay zor kullanmak güzelimde napacaksın mecbur saglık için gerçi ben kullanınca kendimi daha kötü hissediyorum ya neyse kaydirigubbakcemile3
afiyet olsun tebrik ederim ilk mezunumuz ol inşallahhhhh

:uhm:::ya kızlar anlamıyorum ama bu erkekler karılarının başarılı olmasınıneden istemez eşlerinin başarısı karsısına neden engel koymaya kalkarlar:eek:lmaz:

ah ebrucum ah
umarım beni daha iyi anlamışsındır
yok kaldıramıyorlarrr
inşallah kötü bir tarışma yaşamamışsındır :umursamaz:
heleki nasıl anlatayım senin ugraştııgın işin erkekler için saçmalıktan ibaret anladınmı beni canm opuyorumnanaktan
boşver sıkma canını :eek:

ene kimse yok aloooooo
ben arkadaşları aldım kahvaltıya kahvaltıyı yaptık ortalıgı toparladım bizim kızlarda bir rehavet bir rehavet oooooooooooo
kahvaltı kaçtı tabiki çok degil ama kendimi şişmiş hissettm
akşama yine misafirlerim var kızlar :)))
hazırlık yapmam laızm evde tamiratcı da var kaolrifer boruları ile ilgili yarın bir gün başımızıa gelmesin işi sagalama alalım dedik işte böyleeee
bugün canım cooook su cekiyor ciğerde yemedim ama hehehehe
öpüyorum fıstıklar
leyloşumm hoşgeldinnnnnnnn

ene kimse yok aloooooo
ben arkadaşları aldım kahvaltıya kahvaltıyı yaptık ortalıgı toparladım bizim kızlarda bir rehavet bir rehavet oooooooooooo
kahvaltı kaçtı tabiki çok degil ama kendimi şişmiş hissettm
akşama yine misafirlerim var kızlar :)))
hazırlık yapmam laızm evde tamiratcı da var kaolrifer boruları ile ilgili yarın bir gün başımızıa gelmesin işi sagalama alalım dedik işte böyleeee
bugün canım cooook su cekiyor ciğerde yemedim ama hehehehe
öpüyorum fıstıklar
leyloşumm hoşgeldinnnnnnnn

Ohh afiyet olsdun canım,Ne güzel arkadaşlarınla birlikte olmuşsun...Kaloriferler için önlem almakla iyi etmişsiniz.Bir arkadaşımın da başına gelmişti...Yağlı is gibi bir su çıkıyor kaloriferden..Bütün halıları değiştirmek zorunda kalmıştı yazık...
Bu arada çocuklar maç izliyor diye bilgisayar bana kaldı yoksa nerde haftasonu yanına bile yaklaşamıyorum...:roflol:
MİSİMAğzının tadı bozulsa da sakın bırakma canım ilaçlarını,inşaallah çabuk fayda görürsün.Hem kafan rahat olursa sınava daha iyi hazırlanırsın.Bende bir dönem kullanmak zorundas kalmıştım.Oğlum 3, girişinde üniversiteyi kazanınca benimde sinirler iflas etmişti,1 yıl antidepresan kullanmıştım.delikafaduldenHalende uykuya dalma problemim var aslında.....opuyorumnanaktan

teşekkür ederim fıstıkımmmmmm
sende cokkkk yorulmuşsun allah kolaylıklar versin canmmmopuyorumnanaktan
dün bende burdan ayrıldıktan sonra essaslı bir temizlik yaptım ama coooooook yoruldum akşama misafirlerim vardı onlarada tavuk gögsü ve tuzlu kek yaptım en kolay yapabilecegim şeylerdi
onlar saat 11 gibi gittiler bende hemen uzandım çok yorgunum çok
bir dilim tavuk gögsü yedim bu arada ,
inanılmaz şişim şu an ayaklarım elim yüzüm parmaklarım burnum gözlerim dudaklarım silikonlanmışım bana yetmiyor ya kilolarım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bugün için planımız vardı sabah kahvaltısına arkadaşlarla ormana gitcektik amma velakin gece bir yagmur başladı hala devam ediyor mafoldumben
şimdi arkadaşları bana mı çagırsam diye düşnüüyorum çbilmiyorumkismile

bu sene bende inanılmaz bas agrıları cektim mr cektirdim gliotik odak var dendi beyin kılcal damarlarında tıkanma:1shok: da o agrı yapmaz sinirsel diye dayadı antidepresanları ay zor kullanmak güzelimde napacaksın mecbur saglık için gerçi ben kullanınca kendimi daha kötü hissediyorum ya neyse kaydirigubbakcemile3
afiyet olsun tebrik ederim ilk mezunumuz ol inşallahhhhh

ah ebrucum ah
umarım beni daha iyi anlamışsındır
yok kaldıramıyorlarrr
inşallah kötü bir tarışma yaşamamışsındır :umursamaz:
heleki nasıl anlatayım senin ugraştııgın işin erkekler için saçmalıktan ibaret anladınmı beni canm opuyorumnanaktan
boşver sıkma canını :eek:

:eek:lmaz:hayır canım eğer başardıklarını görüyorlarsa egolarının altında kalıyorlar ben bir çok şeyi öderken yaptığım iş çok güzel ama para hem tatlı geliyor onlar için hemde nedir anlamadığım bir kıskançlığa giriyor akşam bana dediği müşterilerime ondan daha fazla zaman ayırıyormusum gibi saçma sapan şeyler aman anlamıyorum anlayamıyacağımda öffffffffffffkötükedihüso

doracım şu an kaç kilosun????

ya çizelge yapında bileyim kim kaç kilo... ben kesin kilomu belirleyince yapacağım...
ebru sölemiş ama 72 canımmm.
bugün bildirime gelmeyen herkessssss diskalifiyeeeeee
ben herkesi bekleyemem kimse kuura bakmasın
sonradan yok efendim işim vard vs vs dünden girseydiniz kardeşim olma-z böyle olmazzzzz
öyle bir cümle yazıpta iki gün ortadan kaybolmakla olmuyor bu işler biraz sorumluluklarınızı üzerinize alın lütfen

şimdi sen benidemi attın takımdannnnakannehir:çok üzgünüm::1rolleyes:

aiyi akşamlar kızlar.
nihayet bu akşam sizlere kavuştum:sm_cool::sm_cool: ayrıntılara yarın girerim. hepinize kucak dolusu sevgilerrrŞeniz

ebru sölemiş ama 72 canımmm.

şimdi sen benidemi attın takımdannnnakannehir:çok üzgünüm::1rolleyes:

hayatım canım ciğerim sen demirbaşsın aytılırmısın hiççççç ben seni kapıdan kovsam bacadan girersin :eek: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hem ayrıca sen sorumluluklarını bilen yerine getiren bilinçli bir vatandaşsın kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bebgim sen bildirimini yaptın ya gelemeyebilirim diye perşembeden ne atcam seni aşkolsunnnnnnnnnnnnnn
:umursamaz:

kızlar
bakın ne anlatcam siz dinlemekten bıktınız ama
sabah kahvaltıya misafirlerim vardı biliyorsunuz kahvaltı muhabbet kahve saat 1 di gittiler
sonra usta geldi
sonra saat 3 eşimin işyerinden bir arkadaşı araadı size gelcez diye eşimde dedi abi akşama misafirimizvar yarın gelin
yok dedi biz şimdi geliriz çay içeriz iyi dedik buyrun o zman
onlar geldiler
saat 7 gittiler hemen apar topar bir yemek yedik 7 30 diğer misafirlerim geldi çoooooook yoruldum çooooooooook anlatamam bir araa dizlerimde takat kalmadı titred i ellerim ayaklarım
sonra acayip yorgunum yatmam laızmmmmmm ama üst kat komşucugumun oğlişi rahatsızlandı serum taktırmış gee 1 de degişmesi gerekiyormuş tamam dedim saat 1 olmasını bekliyorum allahım bir olsun bir an öncede bende yatayımmmmmmmmmm ölcem yoksaaaaaa sabah 6 20 de kalkacagımı düşündükçe içimden aglamak geliyor
zayıflama konusunda da hiççççççç motive degilim yarın toplayacagım kendimi söz diyorum diyorum yapamıyorum
:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

4 ocaktan beri verdim canım.Çok hızlı olmadı,zaten olmasında:eek:lmaz:

Modamakyajcım ne işler yapmışsın öyle maşallah:nazar:
miscim ay canim sorma,cumartesi gunude cok yogun gecti giremedim.benim kayinvalidem ameliyat oldu ben tr deyken.cmts de sabah alisveristen sonra ona pogaca falan hazirladim goturdum,cunku herkes gecmis olsuna geliyo.cmts gece 2 de yattim sanirim.bugunde butun gun esimle beraber dinlenmekle gecti.coook yorulmusum,geldigim gunden beri hic oturmadim resmen.yarinda okul basliyo,tekrar kosusturmacaya giriyorum,hadi bakalim hayirlisi diyorum.

iyi güzel herşeyde o gece bir dilim ekmekle kaşarda nesi bn hiç anlayamadım moda
o saatte başka bişi ne bilim salatalık vs vs kalorisi olmayan yada coooook az olan bişiler yeseydin daha iyi olmazmıydıııııı
artık düzeni otutturrr fazla gezdin tozdun sen aklinialirimsmile burda ol aklinialirimsmile tammmıkaydirigubbakcemile3
oy cok yorulmuşsun allah kolaylık versin
tatli ebrucum yeni geldigim icin alisveris yapamamistik,dun gittik aldik,salata domates falan.artiik olmayacak:)
ama sen beni boyle uyar canimcim iyi geliyo bana:)

kızlar
sabah kahvaltıya misafirlerim vardı biliyorsunuz kahvaltı muhabbet kahve saat 1 di gittiler
sonra usta geldi
sonra saat 3 eşimin işyerinden bir arkadaşı araadı size gelcez diye eşimde dedi abi akşama misafirimizvar yarın gelin
onlar geldiler
saat 7 gittiler hemen apar topar bir yemek yedik 7 30 diğer misafirlerim geldi çoooooook yoruldum çooooooooook anlatamam bir araa dizlerimde takat kalmadı titred i ellerim ayaklarım
sonra acayip yorgunum yatmam laızmmmmmm ama üst kat komşucugumun oğlişi rahatsızlandı serum taktırmış gee 1 de degişmesi gerekiyormuş tamam dedim saat 1 olmasını bekliyorum allahım bir olsun bir an öncede bende yatayımmmmmmmmmm ölcem yoksaaaaaa sabah 6 20 de kalkacagımı düşündükçe içimden aglamak geliyor
zayıflama konusunda da hiççççççç motive degilim yarın toplayacagım kendimi söz diyorum diyorum yapamıyorum
ebrucum Allah kolaylik verin sana,bende kilo konusunda pek motive olamadim ama olucam insallah.

ben bugun neler yedim
kahvalti 2 dilim zeytinli ekmek
1 sosis
avuc ayasi kadar light kasar peyniri(onden bakilinca karsisi gorulebiliyo,o kadar ince:))
2 zeytin
cok az schnitlauch (tr de yok fakat,söyle anlatayim:taze soganin cimen seklinde olani)
1 tatli kasigi kadar bal
sanirim baska bisey yemedim.

ara kinder cikolata
limonata ictim bide bilmiyorumkismile
kahvaltiyi gec kalktigimizdan dolayi öglen yedik.o yuzden 2 ögun yedik bugun.
aksam
dometes soslu makarna 1 yemek tabagi kadar
1 tane köfte
1 kücük kase de asure

ara toplamda ikisi beraber,1 avuc kadar muz ve cilek .yani 1/2 avuc kadar muz ve 1/2 avuc kadar cilek

00.00 gibi bitki cayi

sanirim baska bisey yemedim

herkese bol günesli günler ve enerji dolu saatler diliyorum opuyorumnanaktan

Herkese gÜnaydın kıslar bugÜn yoĞunum ara ara gırerım sanırım.... ÖĞleden sonrada yokum buralarda...

Ebrum tam bakmadım geÇmıŞe ama kalorıfer felan hayırdır senın evdemı oldu o patlama ıŞı

kızlar
sonra usta geldi
onlar geldiler

ebrum valla süpersin bukadar tempoya ben uyamam valla.....

Misafirlerim geldiğinde bile mendim bişi hazırlayamam ben hep hazır... Napim o konuda yetenekli görmüyorum kendimi....

Ebrum allah kolaylık cersin sana işin hiç kolay değilh..

hayatım canım ciğerim sen demirbaşsın aytılırmısın hiççççç ben seni kapıdan kovsam bacadan girersin :eek: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hem ayrıca sen sorumluluklarını bilen yerine getiren bilinçli bir vatandaşsın kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bebgim sen bildirimini yaptın ya gelemeyebilirim diye perşembeden ne atcam seni aşkolsunnnnnnnnnnnnnn
:umursamaz:

ŞenizŞeniz:1hug:
çok teşekkürler ebrucuğum çokkk sağolasın. ayrıca sanada allah güç kuvvet versin canım. :1hug:

günaydın kızlar.
nihayet aranıza katılabildim:sm_cool:
bu son haftam çok yoğun geçti. kayınvalidem ameliyat olunca bana geldi. annemde bendeydi üzerine bir sürüde misafir ağırladım derken dün artık lezize teyzeleri uğurlayabildim:roflol::roflol:
diyetimi bu ikinci cumadan sonra inanın pek yapamadım. hem koşturmaca hem yemek yapmak hem misafir ağırlamaktan güçsüz kalmamak için götürdümcokacimcoook
ama bugün işi sıkı tutuyorum. fakat eminim üzerine kilo bilem almışımdır. tartılmaya korkuyorum:eek:lmaz:

yeni üeylerimiz gelmiş hoş gelmiş.

hastalarımız varmıştı büyük geçmiş olsun.
yeni kurallar devreye girmiş. kaptanımız ne derse kabülümdür:lepi:
modacığım vatanına dönmüş kayın validesinede geçmiş olsun dileklerimi sunayıma.s.
asiciğim ve ebrucuğm cuma günü bayağ yorulmuş ellerine sağlık derim
aslında daha çok aklımda olanlar vardı ama sabaha kadar unutmuşum. aklımda olanları yazdım sadecebilmiyorumkismile

bende birazdan işlerime girişeceğim. çamaşır yığını içinde boğulmadan başlayım bari. sonra yine gelirim. öğlene kendime şu hazır keşkek çorbasından aldım. bakalım nasıl bir tadı var.
bu ara sporda yapamadım ama hiçte oturamadım açıkcasıkafamçokkarıştı

hım yine sesiz sakin buralar
yok jujucum bende degil benim üt katta ve onun bir üstünde
doracım hadi bakalım tam gaz aramızdasın inşallah
yine yogun bir gün
gelemeidm sabahtan bu yana kahvaltım bir dilim ekmek üç yeşil zeytin
domates
bir kahve
bu kadar şimdi cocuklara yemek hazırşlayacagım
öğleden sonra arkadaşa gecmem laızm kuran okutacakmış
işte benim hayat ta böyle
yeni gelen arkadaş ortada yok :