Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

burada olan kızlar hadi ben kaçar..
öpüyorum hepiciğinizi opuyorumnanaktan

2 gün buralarda olmıcam bu arada. kaptanım bilgin olsun

acabaa ekmekkmii fazlaa tüketiyorsunn benn fazlaa tüketirsemm ekmekk hemenn kilolarr gerii geliyoo

teşekkür ederim arkadaşlarım.yaşasın işten çıkınca doğru markete,yaşasın zayıflamak,yaşasın bitter çikolata...

şimdi kaşıyorum bir yerlerimi:))))))))))))))
evet kursuma gittimmmm kafam beynim patladı ama sayılardan işlemlerden sonra arkadaşıma ugradım ayaküstü ve evime geldim kayınvalidemede gittim onun güzel sıkmalarından bir tane yedim bu kadr şimdilik buralardayım

hım şimdi listeleri kontrol ettimde gözümden kaçan olmadıysa bu hafta üçüncüyüzzz

amanın kimse gelmemiş bende diyorum ki şimdi kızlar yazmışlardır bu ebru nerde hani burda oalacaktı diye
evet arkadaş geldi kahve içmeye içtik ki kapı yeniden çaldı misafir geldi habersiz ansızın eşimde yok neyse artık yabancı degiller oturdular şimdi gittiler bende size bakiim dedim ama sizde yoksunuz
bu arada az bişi çerez yedim :)

iyiki dedik akşama gelinde cene yapalım diye
birde demeseydik ne olcaktı bizim halimiz.)))))))

yaa benn seninn konuyu anlıyamadımm biraz tanıtırmısın kendini

karabibercim ben 3 yıldır viyanada yaşıyorum.ama onun öncesinde dogma büyüme istanbulluyum.ailem istanbulda yaşıyor.
1,5 yıldır evliyi.kocişim dogma büyüme viyanalı.
ben istanbula dönmek istiyorum ama malum eşim oranın vatandaşı oldugundan vede bende üniversiteye devam ettiğimden dolayı öyle bişey görünmüyo yakın zaman için.
benimde ailem istanbulda yaşadığı için senede 2 kerede olsa buraya gelebiliyorum.
ebrucumda sagolsun beni teselli etmek için dogdugun yer degil doydugun yerdir dedi önemli olan.bende espiri yaptım,malesef doyamıyorum çünkü diyetteyim diye:)
umarım açıklayıcı olabilmişimdir karabibercim:)

hahahhahayyyyyyyyyyyyyyyyyy canım ya ben espriyi kaçırmışımmmmmmm hahahhay aklıma geldikçe gülerim artık
zümrüt hoşgeldin canm

yo yoo canımm benn o cümeyii anladımdaaa viyanadaa ne içinn bulunduğunuu anlamamıştımm demekk orda okuyorsunn okurkenmii tanıştınn canımm sen eşinlee ordaa oralıı olduğunaa göree eşinn
eşinn oralı derkenn yabancııdeğill dimii

kız ebruşş benn dedimm amaa benimnm eşimm akşaamm evdeee
zarr zor bir giripp kaçtımmmm odaa uyuyorduu ondann
yaaaaaaaaaa sabahh eşimii yolladımm uyumamakk içinn kendimii zor tutuyorummm
kararr veremiyorumm acabaa yatsammııı yoksamm sabahh yürüyüşümüü yapsammm yapsamm diyee
neysee dur hemenn o piti piti yapayımm ne çıkarsaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

herkese günaydınnnnn.evet bu haftanın deneme haftası olduğunu olduğunu unutmuşum.ama iyi gidiyorum değil mi?Ebrucum gerçekten bu hafta çok yoğun geçti,bu sebepten çok sık giremedim.gerçi her fırsatı değerlendirmeye çalıştım ama..neyse bilgi vermen iyi oldu,olurda gruba girmeye hek kazanırsam söylediğin şekilde yaparım bildirimimi.

aaa bende bildirimini 101,1 olarak görmüşüm biliyor musun bilmiyorumkismile

ebrucum onu da düzeltir misin. 100,1 olacak

bir de motivasyonum yok der. laelaelaelaelae
:1rolleyes::roflol::roflol:
Ne güzel Dora ve benim dışımda herkes kilo vermiş.Tebrikler arkadaşlar....a.s.
Benim faturalar için dışarı çıkmam gerekiyor,öğleden sonra girerim.Şimdilik hoşçakalın..opuyorumnanaktan...
samanyolum aslında bendede bayağ bir değişim var ama niye tartıya yansımadı anlayamadım. sanırım bu geçen verdiğim kilonun sıkılaşma devresi olduğundansempatiksalakcinni

aaa arap damadımızmıı olacakk yoksaaa
ne damadı kızzzzzzzohaoldumsmile
ebrucuğum bu enerjini nerden alıyorsun yaaa. maşallahh maşallahhhhhhhhhh

inanın zayıflamayı çok istiyorum,öyle zamanlar olduki günlerce paspal gezdim,yaşama sevincimi yitirmiştim,canım sıkıldıkça,üzüldükçe yiyordum,adeta yiyerek intihar ediyor gibiydim,kendime eziyet ediyor kendimi sevmiyordum,eşimin yanında kendimi çirkin,güçsüz,aciz bir yaratık olarak görüyordum,eşim bunları hissettirecek tek bir imada dahi bulunmasa da....bekarken ve evliliğimizin ilk yılında kendime olan o yüksek özgüvenimden eser bile yoktu.her defasında bişeyler deniyor ama başarısız oluyordum,koşu bantları,termal kemerler,titreşimli kemerler,sauna eşofmanlar,zayıflama hapları....hiçbiri işe yaramıyordu.çünkü iradeli davranamıyordum ve çok çabuk pes ediyordum...uzun süre beni görmeyen insanların beni görünce vermiş oldukları hayret dolu tepkiler şaşkın suratlar,ay canım ne oldu sana böyleler,doğumdan sonra bu kiloları neden vermedinler,önceden mağazaya gidince her istediğim kıyafeti rahatlıkla alırken,şimdi mağazadaki en büyük beden kıyafeti denedikten sonra "hanımefendi altkatta büyük beden mağazamız var,isterseniz size ordan bişeyler verelim"lafını duyduktan sonra mağazadan kaçarcasına çıkıp arabada yaşadığım ağlama krizleri,ardından eşimin önceden beğeniyle bakan gözlerinde acıma ve teselli dolu bakışları görmem,yolda aceleyle bişeyler atıştırırken,ya da bir restoranda yemek yerken insanlar yüzüme baksa"yuhh hala mı yiyorsun " diye düşündüklerini hissetmem...bunları paylaşmak istedim,neden mi..,anlatıyorum,paylaşıyorum çünkü benim bu gruba girmeye çok ihtiyacım var.bu grupta olmak ve sizlerin desteği ve bilgileri ışığında zayıflamak istiyorum...hepinizi çok seviyorummmm

günaydın kızlar.
dün öğleden sonra ( saat 1. 00 da) cuma toplantısına çağırılmıştım oraya gittim.
gitmeden önce evde minik bir kepek ekmek arası salata 3 parçaciğer yedim
orda pasta börek çeşiti çoktur diye ön atıştırmaydı bu.
saat 3 gibi
pasta börek çeşitleri geldi ama ben sadece 2 tane küçük patlıcan dolması yedim:teytey:
akşamada yine orda
4 kaşık pilav ve bir iki kaşık nohutun tanelerinden yedim
eve gelince
gitmeden önce kadayıf yapmıştım ama tadına bile bakmadım:lepi:
yatmadan önce çay yerine 1 bardak ayran içip şiştimmsırnaşık şeysırnaşık şey

canım seni o kadar çok iyi anlıyorum ki aynı duyguları yaşayan biri olarak:gitme:
sabah sabah benide eski günlerime götürdünakannehir
bende 5.5 sene önce doğum yaptım. doğum yapmadan önce rejimdeydim ve rejim sırasında hamile kaldığım için kıtlıktan çıkmış gibi yemiştim..
85 le doğum yaptım. emzirme döneminde vereceğim yere 90 lara tırmanmıştım.
daha sonra 81 lere kadar kendiliğinden giden kilomun kalanını kk da verip burdaki arkadaşlarımın motivasyonu sayesinde 63 e indimmmmm
daha sonra burdan bağzı sebeblerden koptum
tatildi bayramdı derken 70 lere doğru tırmandım. lmaz:
yine hayatımda çok sevdiğim bir ikinci annemi kaybedince kendimi 75 lerde buldum:gitme:
ve şimdi yine eski azmimi yakalayıp yeniden vereceğim. inşallah hep birbirimize destek verip zayıflayacağızzzzsırnaşık şey ben buna inanıyorummmmmmmm.

kurban bayramında çarşıya gittim kilom 73 ve bana 44 lü bedenler olunca ağlayaraktan çıktım mağazadan. şimdi ilk hedefim yeniden 40 bedene düşüp o elbiseyi almak tırr:lepi:

inşallah hepimiz istediğimiz kilolara kavuşuruz.şişmanlık kaderimiz olmamalı..kendimizle barışık olmak için aynaya baktığımızda kendimizi görmek istediğimiz şekilde görebiliriz inşallah.bilmiyorum 70 in altına düşebilmek bile inanası güç bir durumdu benim için.taki sizlerle karşılaşana dek.ama artık inanıyorum....destekleriniz için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…