Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

oyyyyyyyyyyyyyyyyyy birtanemmmmmmmm cansım ya
inan hepimiz aynı evrelerden gectik hatta kilom 8o lerde ama ben şimdi hiççççç öyle düşünmüyortum insan zayıflayınca kendine güveni dahada bir artıyor kendini daha güzel hissediyor bunu başkaları için degil kendin için yapmalısın
biz bir harikayızzzzzzzzzzzzz zemuszemus zemuszemus zemuszemus
lütfen pozitif düşünnnnnn
ayrıca takımdasınnnnnnnnn yüzün daha cok gülsün cumaya bildirimin var oldumu kzuummmmm sen elinden geldiği kadar yazmaya calış tamammı güzelimmmmmmmmm :)opuyorumnanaktan

bu arada fıstıklarımmmmmm üçüncü olmuşuzzzzzzz
herkesi tebrik ediyorummmm
ve haftaya birinciliğe oynuyorummmmmmmm varmsıınızzzzz
varım dediğinizi duyar gibiyimmmmmmm
öpüyorum hepinizi buraya oturunca da kalkılmıyorki:) misafirlerim gelcek yemek ve temzilik yapmam lazım akşam ki misafirlerin bebişi toprak dökmüştü her yere bende biraz toparladım ama essah bir tenmzilik lazım
bugün kahvaltım azıcık kaçtı bir dilim ekemek yerine iki dilim ekmek oldu mesela patatesli fırında pişmiş bişi de vardı ondan da kaçırdım az
yani kendimi şişmiş hissediyorummmmmmm
yakarım yakarım evvel allahın izniyleeeeeee
ha bu arada dün harika geldi profilime mesaj bırakmış( ebrucum netim yok iki hafta kapandı haberin olsun haber vercem sizlere öptümm ) aynen iletiyorum bilginizeeeeeee
gittim bennnnnnnnnnn

tuttukmu bogazımızı bu iş bitmiştir canım
yemekler bizden korksun bende canım sıkıldıkça mutfaga girenlerdenimmm ve hatta gece arkadaşlarla ne sohbetler ettik yutkuna yutkuna dönerler kebeplar vs vs ama ben naptım gittim yarım portakal yedim size yenilmeyecegim diyeeeeeee
sen göreceksin ben sana inanıyorummmmmmm
ben bize inanıyorum tamamı güzelim
harikasınnnnnnnnopuyorumnanaktan
sürekli telkinlerde bulun yaglarım eriyor diye :)))))))))))))
eriyip aktıgını göreceksin zemuszemus opuyorumnanaktan

miscim fısıtıkımmmmmmm
sen burdasın görünüyosun ama benim gitmem laızm bir tanesi kaçıyorum ben iyi günler öpüyorum nanaktannnnnn
agzınıza her lokmayı atışınızda aklınızza beni getiirin takımımızı getirin oldumu fıstıklarım ne için burda oldugumuzu unutmadan devam edelim yolumuzaaaaa
oy oy oyyyyyyy canlarım benim bu fıstıklarrrrrrrrrrrrrrr

dora alıntı yapmışsıın da bişi yazmamışsın ki bana ithafen :roflol::roflol:
nazardan başka :roflol::roflol:
evet yineliyorum birinci belli ikinci kim :roflol::roflol: :hooray:
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞenizŞeniz

Dora ablam bende yaşadım benzer şeyleri susun artık yaa diyodum insanlara,annemler yılbaşı alışverişine çıkmışlar hediye için ,üstüme göre bişey bulamamışlar ver artık dediler.O son nokta oldu zaten aylardır elde edemediğim motivasyonu 4 günde elde ettim.Bi süre sonrada gruba girdim zaten sen biliyorsun kalliste ye nasıl yalbvardığımı herhangi 1 gruba girebilmek için şansımada burası yeni açılmıştı şansımada benim gibi vermiş tekrar almış şeker şeker insanlarla bir aradayım,burası olmasa belki çoktannn düşmüştü motivasyonum,kaçamak yaparken kendimi buraya karşı sorumlu hissediyorum.:)

Bu arada geçen hafta manto alamadım diye üzülüyodum ya,Aldım 42 beden bitane kotondan(sevinen smiley)

Modamakyaj bende merak ettim ediş gibi eşin yabancı mı?

Hamuşcum diyet yapıyoruz diye kendimizi herbişeyden mahrum bırakmıyoruz biz,yavaş ama sağlıklı kilo vermek amacımız çünkü bu grup çoğunlukla mezun olupta tekrar kilo alan kişilerden oluşuyor.Ben ilk kez katılıyorum ama çoğu kez verip aldım(Artık hepimiz beslenme tarzımızı değiştirerek yavaş ve kalıcı kilo vermek istiyoruz.Canın çikolata istediyse ye tabiki ama paketi bitirme beyninde bu kadarla tatmin olcam deyince oluyorsun zaten.yemeğe gidiyorum şimdi devam edecem

mrb kızlar :)
ay kardeşimi ne çok özlemişim 1 ayda anlatamam yaaaa..kardeşim önümüzdeki Cuma Kayseri Erkilete gidecek vatani görevini tamamlamak için...bidaha taaaa Eylülde görüşebilcez tabi nasipse...sizden ricam,özellikle Ebrucumdan;bu hafta çok sık giremezsem bana kızmayın olurmu?kardeşimle vakit geçirmek istiyorum...bi de bana o kadar çok sipariş verdiki;pastası,pizzası,profiterolü...bunları anca yetiştiririm zaten :)) merak etmeyin kilo vermeye başlamışken,bunlardan yiyipte duraksamaya ya da vermiş olduğum 2-3 kiloyu geri almaya niyetim yok :)

bu arada dünkü yolculuğumda yediklerime pek dikkat edemedim tabiki..fazla su da içemedim..anncak çok susadığımda içtim..bi de toplam 3 tane (evde kendim yapmıştım) minik açmalardan yedim...sanırım başka bişey yemedim :S hı bi de kardeşim askeriyenin çikolatasından vermişti,4 bakla ondan yedim...
bugünümü bol suyla geçirmeye çalışıyorum,dünün ağırlığı kalksın üstümden...
sabah ekmek yemedim,4 çatal yumurta yedim...çok su içince iştahta kapanıyo...

bu arada dünkü muhabbetinizi oku oku bitiremedim,ne çok yazmışsınız :)

Humuscum ben de aynıyım canım,yalnız değilsin..aynı amaçlarla buradayız artık takımımızdasın zaten,başardın sayılır hı birde çok güzel kilo vermişsin tebrikler...

oir maşallahın var canım,90 ları göreceksin yakında
Eda ablacım sende güzel vermişsin tebrikler...
Ebru sen fazla vermişsin,sana gıcığım var..ne bu böyle geçen hafta 1,5 bu hafta desen öyle... aaaa sen fazla oldun ama...
Doracım bendensin canım,çak ortak :)
misscim 500 gr vermiş...gitsin o 900 gr daha :))
ya alıntı yapmadım,sadece okudum...aklımda kalanlar bunlar..unuttuğum varsa özür
moda 100 gr vermiş,giden gitmiştir
aside 500 gr vermişti,tebrikler canımcım..
bi de laracım 800 gr vermiş galiba,aklımda böyle kalmış...tebrikler

valla süperiz...ama az daha gayret lazım

oyyy canım arkadaşlarım hepinizin desteği için çok teşekkür ederim.çok duygulandım inanın ağlayarak yazıyorum bu satırları.takımda olmak beni nasıl mutlu etti,kelimlerle anlatamam.hepinize layık olmaya çalışacağım.ve evet haftaya biz birinci olacağız...hepinize çooooook ama çooook teşekkürler.hepinizi çok seviyorum.bugün ki kahvaltı menüm:1 kibrit kutusu peynir,3 adet zeytin,4 çeri domates,1 adet biber,1 parça çiğ brokoli,2 yaprak marul,maydanoz,dere otu,2 dilim tahıllı ekmek.kalkınca 1 bardak yeşil çayımı içtim aç karnıma.bir de kendime zencefilli greyfurt hazırlamıştım ama onu ara öğün olarak yemeyi düşünüyorum.haftasonu temizliğinden sonra takatim kalırsa bir de yürürüm,süper olur..hepinize çoook teşekkürler.

ebrucuğum vallaha sen çok azimlisin biliyorum. benim annemin oluşu azda olsa etkili oldu. diyetimi yapıyorum ama spora tam ağırlık veremedim bir türlü. ama olsun nisan sonuna kadar 65 olacağımmmmvereliniortak

Kızlar geldim ama hemen gidecem çok işim var
1 tatlı tabağı pilav üstü az kuru
Bide sadece marullu mısırlın salata yedim öğlen
Turşu var diye salatayı az tutmuşlar olmaz kiidiyet yapan insancıklar var burda turşu yiyemem herhal di mi sevmemde zaten turşuyu pek.
hadi grşrzz

leylacığım tekrar hayırlı teskereler canım...Şeniz
kardeşinle doya doya vakit geçir canım. doyulmaz ama olsunnopuyorumnanaktan

gözlerinden akan yaşa kıyamam opuyorumnanaktan
sakın akmasın bende aglarım vallahiiii hatta bundan öncekinde aglamıştım :gitme:
sakın se aglama oldumu güzelim gececk göreceksin hep beraber kutlayaagız allahın izniyleeee inşallahhhhhh
efferin snaa yediklerin çoooook düzenli harikasın tam gaz devam aklına düşünce başedemeyince yiyeceklerle kaynat bir karanfil tarçın bak o zman aklından cıkacaktır tamam mı fıstıkım
kolay gelsin sana güzelim bende koştur koştur yaptım yemeklerim de hazır sayılır misafirlerimi bekl,iyom :)alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis efferin bziim gibi becerikli hatunlaraaaaaa :asigim:

:roflol:
ebrucuğum vallaha sen çok azimlisin biliyorum. benim annemin oluşu azda olsa etkili oldu. diyetimi yapıyorum ama spora tam ağırlık veremedim bir türlü. ama olsun nisan sonuna kadar 65 olacağımmmmvereliniortak

bir tanesim ama yavaş gidiyo sanki de olsun yavaş gitsinde bir dhaa geri gelmesin
inceldim ha farkına varıyorum göbüşüm bile eriyo
ohhhhhhhhhh degmen keyfimeeeee :roflol: :roflol: :roflol:
hafta sonu pek spor olmuyo kociş evde cocuklar evde de pazartesiden itibaren tam gaz yine inşallah allahım ömür verirse kaydirigubbakcemile3
hadi bakalım yine pek kimsecikler ugramaz hafta sonu ya
huuuuuuuuu gelinde üçüncülüğümüzü kutlayalım :hooray: :hooray: :hooray: :içelim::içelim::içelim:
:lepi: bu son smileyi dişlerinden dolayı peksevmiyom :))
kim tutar beni gittim ben

kızlar candanın bir şarkısı var vay halime
sözleri bana çooooook uyumsuz olsada o kadar eglenceli bir şarkı ki içimi kıpır kıpır ediyooooo bir dinleyin oldumu:) adı vay halime
hehehehhe ben oynuyom onla:))))))))))))

merhaba Sevgili Kaptanım ve arkadaşlarım.bugün haftasonu olduğundan öğünlerim aksadı malesef.temizlik filan derken anca vakit bulabildim.az sonra öğle yemeğimi yiycem inş.menüm fırın poşetinde pişmiş dolapta ne varsa sebze yemeği(adını şimdi uydurdum)brokoli,taze fasulye,havuç,domates,biber,4 kaşık yağsız makarna,salata.akşam menümde fırında alabalık,bol yeşillikli salata,aslında alabalık biraz yağlı oluyor ama eşim onu almış,vereceğiz değil mi bu kiloları.artık inanıyorum...hepinize sağlıklı ve mutlu haftasonları dilerim.

arkadaşlar saate bakınca öğle yemeği için çok geciktiğimi düşündüm.işlere dalıp zamanı unuttum.kahvaltı için hazırladığım zencefilli greyfurt ve 5 kaşık kepekli makarna yedim.sebzelerimi akşamki balığın yanına koyacağım.iyi beslandiğimi söyleyen arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim.ben üniversitede 1 yıl çocuk beslenmesi,bir yıl beslenme ve özel durumlarda beslenme dersi aldım.kalorilerine göre beslenme listeleri filan düzenliyorduk.birde yıllardır zayıflamak için uğraştığımdan ve daha önce birçok diyetisyene gittiğimden bunlar tecrübe oldu bende.aslında nasıl beslenmem gerektiğini de azçok biliyorum ama işte azmetmediğimden bu kilolarla yaşadım yıllarca.ama artık bu kilolardan kurtulma zamanı geldi de geçiyor bile...

Hamuşçum,böyle hitap ediyorum ama yaşını bilmediğimden 26 yaşındayım ben abla demem gerekir mi?:)Buraya herkes fırsatını buldukça girebiliyor.Ben işyerinden giriyorum genellikle ne zaman müsait olursam.Ebruş bitmeyen enerjisiyle bize yetişir her zaman.Akşam giren az oluyor.Ne güzel beslenmeyi biiliyorsan:)benim günlük listelerime yorum isterim ona göre öpüldünn

Ne güzel Hamuşum 2 kilo vermişsin bile ,Tebrik ediyorum tatlım.....

Seni unutmak mümkün mü kaptanım canım....olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…