Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

DORACIM merak ettim arkadaşının tartısında sonuç farklı mı çıktı,gerçi aç karına olmayınca farkeder.....opuyorumnanaktan

Hamuşçum,böyle hitap ediyorum ama yaşını bilmediğimden 26 yaşındayım ben abla demem gerekir mi?:)Buraya herkes fırsatını buldukça girebiliyor.Ben işyerinden giriyorum genellikle ne zaman müsait olursam.Ebruş bitmeyen enerjisiyle bize yetişir her zaman.Akşam giren az oluyor.Ne güzel beslenmeyi biiliyorsan:)benim günlük listelerime yorum isterim ona göre :KK66: öpüldünn

canım ben 29 yaşındayım ama nasıl istersen öyle hitap edebilirsin.hiç önemli değil.yorum yapma konusuna gelince şimdi ayıp olmasın daha yeni geldim aranızabilmiyorumkismile... yorum yapma işini forum yoluyla zayıflayan arkadaşlar daha iyi başarırlar diye düşünüyorum.ama fikrim sorulursa tabiki seve seve açıklarım....:eek:

ya kızlar bugün o kadar saçma sapan beslendimkiiiii...
sabah 3-4 çatal yumurta yemiştim.
öğlen yarım dilim kepekli ekmek,7 tane yeşil zeytin..
akşam 2 kepçe mercimek çorbası, elma...2-3 lt de su içtim...hareket yok :KK43:
akrabalardan gelen giden oldu o yüzden hep ayaküstü atıştırma gibi oldu...

hamus canım;bizim yediklerimiz hakkında yorum yapabilirsin,önce ya da sonra gelmiş olman bişey farkettirmez yeterki sağlıklı beslenmeyi bilelim...sağlıklı beslenmeyi bildiğimiz içinde bizlerin burada olduğumuzu düşünüyorum..sadece desteğe,bizden birilerinin olduğunu bilmemize ihtiyacımız var :KK66:bu kilo verme süreci tek başına olmuyor gerçekten...hatta verdiğin kiloyu koruyabilmek bile...

Ne güzel Hamuşum 2 kilo vermişsin bile ,:nazar:Tebrik ediyorum tatlım.....

Seni unutmak mümkün mü kaptanım canım....olumunekankayizsmile

hamus bir harika olacak hepimizi sollayacagına eminim opuyorumnanaktan

tabiki unutmayın :roflol: ben kendimi size hiç unutturumuym rüyalarınıza bile girerim evvel allah :roflol::roflol: :kedi:
DORACIM merak ettim arkadaşının tartısında sonuç farklı mı çıktı,gerçi aç karına olmayınca farkeder.....opuyorumnanaktan
a bak bende merak ettim dora ne cıktı ne cıktııııııı :umursamaz: söylemedin es gectin yoksa daha kötümü :roflol::roflol: :roflol::roflol:

canım ben 29 yaşındayım ama nasıl istersen öyle hitap edebilirsin.hiç önemli değil.yorum yapma konusuna gelince şimdi ayıp olmasın daha yeni geldim aranızabilmiyorumkismile... yorum yapma işini forum yoluyla zayıflayan arkadaşlar daha iyi başarırlar diye düşünüyorum.ama fikrim sorulursa tabiki seve seve açıklarım....:eek:

hayır hayır asla öyle düşünme güzeli,m yeni eski hiç farketmez biizm için amacımız paylaşmak ne demişler bin bilsende bir bilene danış dimi tatlım Şeniz
emin ol sen den daha a şey biliyorumdur bu konuda güzelim :bbo:
ya kızlar bugün o kadar saçma sapan beslendimkiiiii...
sabah 3-4 çatal yumurta yemiştim.
öğlen yarım dilim kepekli ekmek,7 tane yeşil zeytin..
akşam 2 kepçe mercimek çorbası, elma...2-3 lt de su içtim...hareket yok :KK43:
akrabalardan gelen giden oldu o yüzden hep ayaküstü atıştırma gibi oldu...

hamus canım;bizim yediklerimiz hakkında yorum yapabilirsin,önce ya da sonra gelmiş olman bişey farkettirmez yeterki sağlıklı beslenmeyi bilelim...sağlıklı beslenmeyi bildiğimiz içinde bizlerin burada olduğumuzu düşünüyorum..sadece desteğe,bizden birilerinin olduğunu bilmemize ihtiyacımız var :KK66:bu kilo verme süreci tek başına olmuyor gerçekten...hatta verdiğin kiloyu koruyabilmek bile...

afiyetler olsun da baya az yemişsin jemde bay abay geciştirmişsin gerçektende olsun bakalım bugünde böyle
ben devrik cümlelere bayılıyorum yahu :roflol::roflol::roflol:

gelelim banaaaa
misafirlerim biraz önce gitti ortalıgı toparladım kızlara bir bakayım neler var neler yok diye 10 dakikalıgına pc oturdum zevkli gecti günüm zevkli yorucu ama güzellllllll
barbunya pilav yedim abartmadan ve bir tanede sıkma yedim zeytinli
siz zeytinli sıkmayıda bilmezssiniz dimi canlarım
işte böyle sonra bir kaç çatal irmik helvası yedim hiiiiiiiiiiiiiiiii kaptana bak kaptanaaa kaptana bak hizaya gelllll :)))))))))))))))))
bol bol su içtim kayve içtim başkaaaa bir dilim portakal yedim meyve hazırlarken
ammaaaaaa cok yemişimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hiiiiiiii
ama az önce zıpladım zıpladım hopladım ve benim linkteki hareketleri yaptım metabolizmayı her daim kanlı canlı tutmak lazım :))))))
sonra film falan izledik hadi onunda yorumlarını yapayım
neşeli günler vardı yılmaz erdoğanın hiçççççç begenmedimmmmmm ne o öyle
sonra kolpaçino vardı şafak sezerin onu begendim ama cok argo ve küfürlü konuşmalar var hiçççççç tasvip etmediğim halde izledim
neyse işte böyle ilk sinemaya ben vizonteleye gitmiştim kızlar ve bir daha asla sinemeya gitmem dededimmm millet ancak küfre gülüyo hayat insanları ne hale getirdi
cokmu derine daldım :)))))))
kızlar ben cok güleyüzlüyüm reeldede ama ne bilim komedi filmlerine falan cok gülemem ben ya cinsmyiim neyim fıkra falan anlatırlar ee ne var bunda derim karşımdaki de bozulur o yüzden bana kimse fıkra anlatmaz
arkadaşımda kız niye gülmüyosun dedi durdu ben onların gülmesine güldüm valla:))))))))))))
şimdi bir film daha izliyoruz tabi ben burdan kalkmadan izleyemiyoruzda mola verdik onun yorumları yarın :)))))))
ammaaaa gereksiz konuştum dimi özürözür özürrrrrrrrr
ben iki daha zıplayayım hzıımı alamadım bir gün güm diye gidecem ama :))))))))))))))))

Oyy ebru hanım sizi bu saatlerde buralarda görmek ne şerefhihoyyyt
Bugünden bahsetmicem size.Çok sinir bozucu bi gündü çok yemedim ama geç yedim işten geç çıktım çünkü.Ark ımı bize çağırdım,diğer ark larla gezmeye gidiolarmış sende gel dio,yaf hatun önceden haber versene ben ona kaç kere dedim şu kızları bi toplada görüşelim die.Bunlar buluşuo beni hatırlayan yok çok bozuldum çokk.Sevgilileride yanlarında tabi,ben sevgilimle gelemem o da var bilmiom ne düşündüler ya da nasıl unuttular beni:kızgın:çokk sinir oldum:dilcikar: erkek ark ımla da aram bozuk bitti bitçek böyle yani kızlar.
sede
Hee bi de bugün çuku krizine girdim işyerinde yok kimsede tatlı bişi ama kedi gibi tırmalıycam nerdeyse çukulata diye-tatlicadiarzu-
elma yedim kesmedi,son çare 1 tane kesmeşeker attım ağzıma kesti şükür

arkadaşlar acilen evden çıkıyoruz.aniden pikniğe gitmeye karar verdik.sabah kahvaltım 1 adet yeşil elma,1 tabak yeşillikli salata,2 dilim tahıllı ekmak.öptm

hamuscum ii gezmeler :KK66:
bugün ızmirde de hava güzel,biz de doğal yaşam parkına gidicez şimdi...
şu ana kadar yediklerimmm;sabah 2-3 parmak patates kızartması,2 lokma kıymalı börek...
öğlen 1 avuç haşhaşlı katmer,1 dilim peynir...
arada 1 elma...
2 lt su bitti...

Leylam izmir boyozum merhaba,kardeşinle mutlu mesuttursun işallahopuyorumnanaktan
Klaktım bugün daha doğrusu emre uyandırdı,hava çok güzel kalk diye,gerçektende şeker gibi bir hava mis misskaydirigubbakcemile2
Kalktım hemen 2 kurukayısıyla 1 kuru incir 2 bardak su
markete gittim dolandım accık
Kahvaltıdada
2 dilim çavdar ekmeği
domates salatalık
3 zeytin azcık peynir
1 çay kaşığıda sürme çukulata nutellagillerden.Bu arada bu nutellalarda pastane işi kurupastalarda normalden kat kat fazla yağ varmış bizim sağlık klübünün müdürü dediakannehir

Üstünede ebruşumun metabolizma çayından. 6 tane bitki atıyorum içine kaynarken öyle güzel kokuyor ki,
kök zencefil,ıhlamur,limon,elma,çubuk tarçın,karanfil.
Zencefil var diye karabiber atmadım.Yan komşumuzda içiyo demleyince koca demlik israf olma
mış oluyo :lepi:

Tozları alırken 2 kupa indirdim mideye.Bi de bunları içmeden önce bağırsaklarım bi güzel çalıştı ki.Allahım çok mesudum sırnaşık şey.Çünkü diyete ilk başladığımda beslenme düzenim değiştiğinden kabız olmuştum.Şimdi regl dönemi şişkinliğim bile olmuyor:nazar:

Annemde bana uydu sonunda benim gibi beslenmeye çalışıyor.50 yaşında benden zayıf ama kolestrolü var ve benden hızlı yürüyor sigara içmesine rtağmen.Kızlar kilo sigaradan da tehlikeli o yüzden en sağlıklı biçimde terk edecez bunları hep beraber:enbuyukkk:

hepinize tünaydın opuyorumnanaktandaha pek kimse girmemiş ama yinede sizinli olmak güzel bu gün pazar olduğu için hepimiz geç kalkıyoruz sabah kahvaltısında 1 simit ve yarım boyoz yedim çünkü akşama kadar 1 neskafe içeceğim bir de meyve yiyeceğim
geçen haftaçok yoğun olduğum için aranıza fazla katılamadım aranızda misafir olsamda sizinle olmak güzel çünkü biliyorum ki ben ancak sizlerin desteğiyle kilo verebilirim geçen sene bunu başarmıştım bu sene de başaracağıma inanıyorum ben sizleri çok seviyorum daha bir çoğunuzu tanımasam da destekleriniz seviyorumaklinialirimsmileaklinialirimsmile

Tozları alırken 2 kupa indirdim mideye.Bi de bunları içmeden önce bağırsaklarım bi güzel çalıştı ki.Allahım çok mesudum sırnaşık şey.Çünkü diyete ilk başladığımda beslenme düzenim değiştiğinden kabız olmuştum.Şimdi regl dönemi şişkinliğim bile olmuyor:nazar:

Annemde bana uydu sonunda benim gibi beslenmeye çalışıyor.50 yaşında benden zayıf ama kolestrolü var ve benden hızlı yürüyor sigara içmesine rtağmen.Kızlar kilo sigaradan da tehlikeli o yüzden en sağlıklı biçimde terk edecez bunları hep beraber:enbuyukkk:
Oh Misim güne ne güzel başlamışsın.Annen de sana katılınca işin daha kolay olacak...Kilolarda çabuk çabuk gidecek....olumunekankayizsmile

hepinize tünaydın opuyorumnanaktandaha pek kimse girmemiş ama yinede sizinli olmak güzel bu gün pazar olduğu için hepimiz geç kalkıyoruz sabah kahvaltısında 1 simit ve yarım boyoz yedim çünkü akşama kadar 1 neskafe içeceğim bir de meyve yiyeceğim

Arkadaşım hoşgelmişsin,misafirde olsan farketmez ki sen yine kilo bildirimi yaparsın...kaydirigubbakcemile5Kızmazsan birşey diyeceğim,metabolizmanın hızlı çalışması için 3+3 şeklinde beslenmelisin.Sabah yiyip sonra sadece nescafe ve meyve sağlıklı olmaz ki... amacımız sağlıklı kilo vermek di mi tatlım....opuyorumnanaktan

... yorum yapma işini forum yoluyla zayıflayan arkadaşlar daha iyi başarırlar diye düşünüyorum.ama fikrim sorulursa tabiki seve seve açıklarım....:eek:

samanyolumcum çooook teşekkür ederim.sizlerin desteği sayesinde oluyor bu güzellikler...

Hamuşum bende yorumlarını bekliyorum.Ayrıca aramızda olmana ve kilo vermeye başlamana da çoook seviniyorum...Hamuşum et ile yoğurt yenmesi konusunda fikirlerini almak isterim....Sence doğru mu,kansızlığa sebep olduğu söyleniyor....:teselli:

işte böyle sonra bir kaç çatal irmik helvası yedim hiiiiiiiiiiiiiiiii kaptana bak kaptanaaa kaptana bak hizaya gelllll :)))))))))))))))))
bol bol su içtim kayve içtim başkaaaa bir dilim portakal yedim meyve hazırlarken
ammaaaaaa cok yemişimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hiiiiiiii

kızlar ben cok güleyüzlüyüm reeldede ama ne bilim komedi filmlerine falan cok gülemem ben ya cinsmyiim neyim fıkra falan anlatırlar ee ne var bunda derim karşımdaki de bozulur o yüzden bana kimse fıkra anlatmaz
arkadaşımda kız niye gülmüyosun dedi durdu ben onların gülmesine güldüm valla:))))))))))))
şimdi bir film daha izliyoruz tabi ben burdan kalkmadan izleyemiyoruzda mola verdik onun yorumları yarın :)))))))

Aşkolsun hani bana helva...:eek:klava:ınsan azıcık gönderir....Afiyet olsun canım...
Valla Ebrucum bende komedi filmlerini hiç sevmiyorum..Gülemiyorum da.Çok argo kelimeler kullanılıyor.Romantik aşk,macera daha çok hoşuma gidiyor....zemuszemus

Son düzenleme:
Leylam izmir boyozum merhaba,kardeşinle mutlu mesuttursun işallahopuyorumnanaktan
Klaktım bugün daha doğrusu emre uyandırdı,hava çok güzel kalk diye,gerçektende şeker gibi bir hava mis misskaydirigubbakcemile2
Kalktım hemen 2 kurukayısıyla 1 kuru incir 2 bardak su
markete gittim dolandım accık
Kahvaltıdada
2 dilim çavdar ekmeği
domates salatalık
3 zeytin azcık peynir
1 çay kaşığıda sürme çukulata nutellagillerden.Bu arada bu nutellalarda pastane işi kurupastalarda normalden kat kat fazla yağ varmış bizim sağlık klübünün müdürü dediakannehir

Üstünede ebruşumun metabolizma çayından. 6 tane bitki atıyorum içine kaynarken öyle güzel kokuyor ki,
kök zencefil,ıhlamur,limon,elma,çubuk tarçın,karanfil.
Zencefil var diye karabiber atmadım.Yan komşumuzda içiyo demleyince koca demlik israf olma
mış oluyo :lepi:

canım valla süpersin:lepi:ya ben o çaydan 2 gündür içemedim,çok çok iyi geliyor banada:jeyyar:
hı bu arada çoğu kişi boyoz nedir bilmez,sen ne biliyon kızsengözlerimebaksanab
kardeşime sabah kahvaltısı için boyozla kıymalı börek almıştım...dayandııımmm boyoza dokunmadımm,2 lokma börekten yedim...

geçen haftaçok yoğun olduğum için aranıza fazla katılamadım aranızda misafir olsamda sizinle olmak güzel çünkü biliyorum ki ben ancak sizlerin desteğiyle kilo verebilirim geçen sene bunu başarmıştım bu sene de başaracağıma inanıyorum ben sizleri çok seviyorum daha bir çoğunuzu tanımasam da destekleriniz seviyorumaklinialirimsmileaklinialirimsmile

bizde seni seviyoruz canım,sürekli takıl bize :KK66:

herkese merhaba,Samnyolucuğum canım kırmızı etin kan yapıcı olduğunu biliyoruz.içinde demir ve D,K,B1,B3,B5,B6,B11,B12 vitaminleri ve protein var fazlaca.özellikle demir ve B12 çok vitamini oldukça fazla mevcut.yoğurtta da kalsiyum ve protein var.ikisi birlikte yenince yoğurttaki kalsiyum etteki demiri kırıyor malesef.doktorlar genellikle et yedikten 2 saat sonra yoğurt yenmesini öneriyor.ama malesef bizim yemek kültürümüze göre kırmızı etle yoğurtun birlikte yendiği birçok yemek var.iskender,etli kabak dolması v.b gibi.ama diyetlerde kas kaybı ve kansızlığı önlemek için haftada 2-3 defa 90 gr.mı(yani 3-4 tane filan)geçmemek ve ızgara olması şartıyla mutlaka tüketilmelidir.ben yoğurdu genellikle ara öğün olarak tercih ediyorum.yanında 1 elma yada 1-2 galeta ya da peksimetle yiyorum.ayrıca kırmızı et tüketirken yanında mutlaka domateste yenmelidir.domatesteki antioksidanlar etteki toksik maddeleri absorbe ediyor diye biliyorum.bilmem yardımcı olabildim mi?

menümü yazmayı unuttum.bu günde beslenme saatlerim çok düzenli olmadı malesef.kahvaltıyı geç yaptım.öğlen yemeği olarak 1 haşlanmış yumurta yedim.bu arada piknik yerine gittik hava bozdu.çok kuvvetl ibir rüzgar ardından yağmur çiselemeye başlayınca eve dönmelk zorunda kaldıksenağlama mangallık tavukları fırın poşetinde pişirdim.ayrıca kırmızı biber,domates,soğan ve sarmısakta attım poşetle fırına.çok hafif oldu.poşette biriken tavuksuyuylada tel şehriye çorbası yaptım.menüm 1 adet tavuk baget,1 küçük kase şehriye çorbası,1 adet biber,1 adet domates(fırınladıklarımdan) ve çoban salata,ekmek yemedim.2 saat sonrada yani azönce 1 bardak ayran içtim.okadar.

merhabalarrrrr
sabah kahvaltım yumurta salatası bir dilim ekmek öğlen yok akşam tavuk babunya pilav bol salata
biraz fazla kaçtı sanki çok işim var kızlar misafirlerim vardı az önce gittiler
arkası yarın
okuyunca yazmadan gecmek istemedim
hamusum tavugu bende poşette fırında yaptım hem daha hafif oluyor hem lezzetli
maşşallah biizm kız bilgili canım
ben hiç bilmiyordum etle yogurdun yenmeyecegini :))))) ayran falan yapar özellikle içeriz etle yani:)

zümrütcüm hg misacim smaanyolum hamusun leylam hepinizii öpüyorum okudum yazdıklarınızı ama yorumsuuzum vakit nakittir daha cocuklar banyoya gircek ba bay herkese iyi akşamlar

Oh Misim güne ne güzel başlamışsın.Annen de sana katılınca işin daha kolay olacak...Kilolarda çabuk çabuk gidecek....olumunekankayizsmile

Arkadaşım hoşgelmişsin,misafirde olsan farketmez ki sen yine kilo bildirimi yaparsın...kaydirigubbakcemile5Kızmazsan birşey diyeceğim,metabolizmanın hızlı çalışması için 3+3 şeklinde beslenmelisin.Sabah yiyip sonra sadece nescafe ve meyve sağlıklı olmaz ki... amacımız sağlıklı kilo vermek di mi tatlım....opuyorumnanaktan

haklısın benim en büyük hatam bunu yenmeye çalışıyorum ama daha beceremedim çünkü bu yüzden ben metebolizmamı yavaşlattım işte bu yüzden ben burdayımopuyorumnanaktan

X