Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

****9.TAKIM 143.ETAP****

67den55e:KK43:68,5 / 69 / 0.5 / %0.73 +)
mev*can:KK43: 64.0 / 65 .0 / 1.0 / %1.56+ )
berry31:KK43: 61,7/ 60,5 / 1,2 / %1,94 )
ipo:KK43:84,2/ 85 / 0,8 / 0,95 % +)
elvaven:KK43:65.0 / 66.0 / 1.0 / %1,54+)
sevilaylay:KK43:76,3 / 76.3 / 0,0 / %0.00)
mc78:KK43:64 / 63,9/ 0,1 / %0,16)
grübhen:KK43:64,2 / 63,1 / 1.1 / %1.71)
bihtos:KK43:76.0 / 76.0 / 0,0 / %0.00)
mezzoz:KK43:70.0 / 70.0 / 0.0 / %0.00)
tazefasulye:KK43:68,8 / 67,9 / 0.9 /%1.31)
bsrnzm:KK43:76,4 / 76.4 / 0,0 /%0.00)

9.TAKIM TOPLAM KİLO(839,1/ 839.1 /0.00 / 0,00%)

hesaplamalarınız doğrudur onaylıyorum

bir öceki sayfaya düzelltim bir bakarmısın editledim bir daha yapıştırıyim sizinkide doğru onaylıyorum.başarılar

****9.TAKIM 144.ETAP****

67den55e:KK43:68,5 / 69.0 / -0.5 / %0.73 )
mev*can:KK43: 64.0 / 65 .0 / -1.0 / %1.56)
berry31:KK43: 61,7/ 60,5 / 1,2 / %1,94 )
ipo:KK43:84,2/ 85 / -0,8 / 0,95 %)
elvaven:KK43:65.0 / 66.0 / -1.0 / %1,54)
sevilaylay:KK43:76,3 / 76.3 / 0,0 / %0.00)
mc78:KK43:64.0 / 63,9/ 0,1 / %0,16)
grübhen:KK43:64,2 / 63,1 / 1.1 / %1.71)
bihtos:KK43:76.0 / 76.0 / 0,0 / %0.00)
mezzoz:KK43:70.0 / 70.0 / 0.0 / %0.00)
tazefasulye:KK43:68,8 / 67,9 / 0.9 /%1.31)
bsrnzm:KK43:76,4 / 76.4 / 0,0 /%0.00)

9.TAKIM TOPLAM KıLO(839,1/ 839.1 /0.00 / 0,00%)

berry kilo alanların yüzdelerinede eksi koyarsan bu iş tamamdır birde ipo 85. 0 olmalı tamam mı kolay gelsin sizede başarılar

ben gittim fıstıklarım
asicim buralara göz kulak ol yinede sen tamammı bebişim
herkesi öpüyorum akşam burda olun çenee çalalım kociş balıga gitcek oldumu:)))))))))))))))

Gelmeye çalışçam ebruşçumm akşama neti açarsam.Haftaya izinliyim açık havada yürüyüş yapmaya niyetlendim bi aksilik çıkmazsa hergün yürüyecem bi de ayranlı detoks diyeti vardı 3 günlük onu yapmayı düşünüyorum kısmetse:)

Adamın pasaportuna baktım temin hintliymiş.Çenesi düşüğün biri:p.Karısıda var damat falan olmaz,zatende istemem araplı hintli,en güzelleri hollandalılar:p ama nedense benle muhabbet etmeyi sever hintli milleti :s Araplarda işe yeni başladığımda çok asılırlardı tombullar mı hoşlarına gidio nedir çözemedim :S.

Asiciğim civanperçemini mümkünse 5 gün önceden içmeye başlamaya çalışıyorum.Ama dediğim gibi tadı kötü.Geçen ay başladım vücudumdan atılan gaza şaşırdım kaldım.2 gün önce geldi ve bayağı yoğun oldu.Bu ay kıvrandıran ağrım oldu yine ama eskinin yanında bişey değil.Tuvalete hapsolurdum çünkü önceden.Doğum kontrl hapı vermişti kadın doğum uzmanı ağrılarıma ama bu ot daha çok işime yaradı :KK66:

herkese merhaba .......bildirimi burdan yapacağız bilmiyorum ama 78 kiloya düşmüşüm arkadaşlarım,hala inanamıyorum.16 şubattan 19 şubata 1.8 kilo....çok mutluyumm çok.ama dün kötü bir gündü benim için o nedenle ayrıntıya girmeyeceğim.dün öğlen yemeği menüm,yarım kase ezogelin çorba,saalata ve haşalnmış tavuk göğsü....akşam menüm 1 kase mercimek çorbası,3 adet ızgara köfte,2 kaşık bulgur pilavı,soğanlı,domatesli,pul biberli ezme salata,2 dilim ekmek...akşam ekşi elma yedim.gece canım çooook tatlı isteyince oğluşumun orman meyveli yoğurdundan çaldım 1 tanecik.sabah 4 de uyandığımda çok susamıştım,yarım portakal yedim,2 bardak su içtim.bu sabah kalkıva 2 bardak suyumu içtim,kahvaltı olarak 1 adet haşlanmış yumurta yedim.öğlen menüm,3 adet köfte,4 dilim patates(patatesli sahan köfteydi yemeğin adı sanırım.)yarım kase mercimek çorba,4 kaşık prinç pilavı.şimdilik bu kadar.

cansıım inan çok yoruldum yav ben gece 2 ye kadar tarih calıştım kafam şişti yok germiyanoğulları candaroğulları karamn oğulları selçuklular :)) :roflol: :roflol:
sabahta 6 30 klk onu yap bunu yap valla yetişemiyorum ben bana
anam diyorlar biizm kızlar bu kadında ne bitmek bilmeyen bir enerji var anlamadım gitti diyolar
yürüyüşten geldim yav ne oturuyonuz kalkın dans edelim dedim de kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
az hiper lik var kanımca :roflol: :roflol:
Ne güzel Ebrulum,böyle enerjik olman.:nazar:.Sen bu kpss yi de halledersin eminim....Aman kendine dikkat et yine de....
Tamam canım daha sık girmeye çalışırım....Kolay gelsin sana....Seni kopyalatsak mı ne...Her eve bir Ebru lazım....:roflol:

HAMUŞUM ne güzel başlamışsın...:nazar:Bende senin gibi kahve ve çikolata hastasıyım.Yemek yerine tatlı yiyecek kadar..Kendimi frenlemeye çalışıyorum.% 70 kakaolu olanlar bayağı ağır gerçekten ama ben onu da rahat yiyorum.Sadece regl dönemimde olmak şartıyla....Neden lezzetli olan şeyler kilo yapıyor ki.....kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim tatlım.burdaki arkadaşlarım sayesinde oluyor bu güzellikler.offf ben de çikolatayı çok seviyorum.adını anınca bile kalp ritmim artıyor.:dance: ama bu aralar iyiyim bastırabiliyorum bu isteği.ben d özel dönemlerimde çok ihtiyaç duyuyorumsenağlama ama yiyememmmmmsenağlama aslında nerdeyse 2 kilo vermişim hem de 4 günde.kendimi 1 parmak bitter çikolatayla ödüllendirsem olmaz mıCADIARZU

oy oy oy birde halimi görseniz çocuklar şimdi gelcek yemek yicekler acil çıkış yapmam lazım matematik kursuna başlıcam bugün saat 1 30 da başlayacak ve ben dolmuşa bincem :KK43: sonraaaaa akşam kociş balıga gitcekmiş onun hazırlıkları var var varda var yemegim yok hangi arada derde ne yapcam bende bilmiyorum inanın
işte böyleeeeeee lisetdeki yanlışlıklar için özür dilerim ama kızlar a ayıp oluyor diye aklım onlarda kalmıştı :KK43:
birde evin gibi olmuyor tabi hızlı olmak zroundaydım
siz zaten bir harikasınızzzzzzzzzzz
biz takımca bir harikayızzzzzzzzzzzzzzz
zemuszemus zemuszemus :teytey:

ebrucumm seninn kocadaa benimkii gibii balıkçımııı benimkidee mutlakaa haftaa sonlarııı giderr balığa,,amaa tutamadan geliyooo ancakk paraylaa alıyoo
bidee benimkii 4 milyaraa teknee aldıı sinir ediyoo benii
o parayıı onaa verene kadarr ömrümm boyuncaa okadarlıkk balıkk yiyememm yanii
karışmaa benimm zevkime diyoo

ebrucum ben evimdeyim,hemde kendi yatagımda opuyorumnanaktan
kocişimde burda olsa tam olucak aslında:)
bizim evimiz hep istanbul olsun,burası ne güzel,hava 16 derece viyana 2 derece:KK43:
dışarıda herkes ne güzel türkçe konuşuyo ama viyanada almanca:KK43:
sokağa çıktığında en az 1 tanıdık insanla selamlaabiliyorum ama viyanada hiç:KK43:
ben burdaki evimde kalmak istiyorum kocişimle beraber...
ama viyandada okul var...üfff
neyse en iyi yanı viyanda fitness e gidiyorum:)
burda otobüse bine bine fitness yapıyorum:roflol:

anladığım kadarıylaa senin eşin türkiyede sen okull nedeniylemii viyanadasınnn
olsunn yaa genede güzell yurtdışıı benn seviyorumm sessiliğii sakinliğii
şimdii yinee git deseler polonyayaa koşa koşaa giderimm özlüyorumm bazenn

cansıım inan çok yoruldum yav ben gece 2 ye kadar tarih calıştım kafam şişti yok germiyanoğulları candaroğulları karamn oğulları selçuklular :)) :roflol: :roflol:
sabahta 6 30 klk onu yap bunu yap valla yetişemiyorum ben bana
anam diyorlar biizm kızlar bu kadında ne bitmek bilmeyen bir enerji var anlamadım gitti diyolar
yürüyüşten geldim yav ne oturuyonuz kalkın dans edelim dedim de kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
az hiper lik var kanımca :roflol: :roflol:

kız ebruş maşallah anamm sanaa nazar değmesinn kaşı biryerlerinii

canım ebrucum öyle gercekten doydugun yer.gerçi artık diyet yaptıgımızdan tam doymadan kalkıyoruz ama olsun :roflol:
en azından viyanda her gece nete girebiliyorum ama burda yogunluktan hiç giremedim.şimdide duşa girmem lazım,
sonra görüşürüz öok öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

yaa benn seninn konuyu anlıyamadımm biraz tanıtırmısın kendini

ben gittim fıstıklarım
asicim buralara göz kulak ol yinede sen tamammı bebişim
herkesi öpüyorum akşam burda olun çenee çalalım kociş balıga gitcek oldumu:)))))))))))))))

akşamada benim kocişş evdeee gıııı
benim kocadaa pazar düşünüyoduu amaa vazgeçti gibiii

Gelmeye çalışçam ebruşçumm akşama neti açarsam.Haftaya izinliyim açık havada yürüyüş yapmaya niyetlendim bi aksilik çıkmazsa hergün yürüyecem bi de ayranlı detoks diyeti vardı 3 günlük onu yapmayı düşünüyorum kısmetse:)

Adamın pasaportuna baktım temin hintliymiş.Çenesi düşüğün biri:p.Karısıda var damat falan olmaz,zatende istemem araplı hintli,en güzelleri hollandalılar:p ama nedense benle muhabbet etmeyi sever hintli milleti :s Araplarda işe yeni başladığımda çok asılırlardı tombullar mı hoşlarına gidio nedir çözemedim :S.

Asiciğim civanperçemini mümkünse 5 gün önceden içmeye başlamaya çalışıyorum.Ama dediğim gibi tadı kötü.Geçen ay başladım vücudumdan atılan gaza şaşırdım kaldım.2 gün önce geldi ve bayağı yoğun oldu.Bu ay kıvrandıran ağrım oldu yine ama eskinin yanında bişey değil.Tuvalete hapsolurdum çünkü önceden.Doğum kontrl hapı vermişti kadın doğum uzmanı ağrılarıma ama bu ot daha çok işime yaradı :KK66:
kız ne hoşşsunn tombullarmıı hoşlarınaa gidiyooo

herkese merhaba .......bildirimi burdan yapacağız bilmiyorum ama 78 kiloya düşmüşüm arkadaşlarım,hala inanamıyorum.16 şubattan 19 şubata 1.8 kilo....çok mutluyumm çok.ama dün kötü bir gündü benim için o nedenle ayrıntıya girmeyeceğim.dün öğlen yemeği menüm,yarım kase ezogelin çorba,saalata ve haşalnmış tavuk göğsü....akşam menüm 1 kase mercimek çorbası,3 adet ızgara köfte,2 kaşık bulgur pilavı,soğanlı,domatesli,pul biberli ezme salata,2 dilim ekmek...akşam ekşi elma yedim.gece canım çooook tatlı isteyince oğluşumun orman meyveli yoğurdundan çaldım 1 tanecik.sabah 4 de uyandığımda çok susamıştım,yarım portakal yedim,2 bardak su içtim.bu sabah kalkıva 2 bardak suyumu içtim,kahvaltı olarak 1 adet haşlanmış yumurta yedim.öğlen menüm,3 adet köfte,4 dilim patates(patatesli sahan köfteydi yemeğin adı sanırım.)yarım kase mercimek çorba,4 kaşık prinç pilavı.şimdilik bu kadar.

yoo canımm bencee süpersinnnn
kilo verdiğinn içinn tebrik ederim ayrıca

kısmetlisin demekki canım :nazar: aman başın bağlı dimi sempatiksalakcinni

civanperçemini ben de içtim birkaç kez kafamçokkarıştı benim de ağrım oluyor ama dayanılmayacak gibi değil. ben gecikiyor diye içiyorum. kardeşimin de ağrısı olurdu bekarken aynen anlattığın gibi. ağlardı resmen. istifra ederdi. dr onada doğum kontrol hapı vermişti. evlendikten sonra bir de çocuğu olunca eskisi kadar değil şimdi :nazar:
sen nasıl içiyorsun. günde 1 kez mi bilmiyorumkismile

hamuscum sende kendimi gördüm kaydirigubbakcemile3
dün benim oğlumda çilekli yoğurdunu yerken ağzımın suyu akıyordu. neyse ki arkasını döndüki yarım kaşık yaladım kaydirigubbakcemile3 görse kıyameti kopartırdı :roflol: :roflol: :roflol:

bu arada madem %70 kakaolu bir parça yiyebilirsin diyordu bizim kızlar. allahtan öyle çikolata bağımlılığım yok. aslında tatlıya da düşkünlüğüm yok. eee ben niye kiloluyummm bilmiyorumkismile

HAMUŞUM ne güzel başlamışsın...:nazar:Bende senin gibi kahve ve çikolata hastasıyım.Yemek yerine tatlı yiyecek kadar..Kendimi frenlemeye çalışıyorum.% 70 kakaolu olanlar bayağı ağır gerçekten ama ben onu da rahat yiyorum.Sadece regl dönemimde olmak şartıyla....Neden lezzetli olan şeyler kilo yapıyor ki.....kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim tatlım.burdaki arkadaşlarım sayesinde oluyor bu güzellikler.offf ben de çikolatayı çok seviyorum.adını anınca bile kalp ritmim artıyor.:dance: ama bu aralar iyiyim bastırabiliyorum bu isteği.ben d özel dönemlerimde çok ihtiyaç duyuyorumsenağlama ama yiyememmmmmsenağlama aslında nerdeyse 2 kilo vermişim hem de 4 günde.kendimi 1 parmak bitter çikolatayla ödüllendirsem olmaz mıCADIARZU

bencee birşey olmazz amaa yerkendee hepsinii yemeee

X