Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kedi, kendşme yazar oldum hadi gelin artık
takıma bir kişi daha almak istiyorum zümrüt ve alkan dan bir daha ses cıkmadı
istiyorum ki madem takıma gelcek sahiplensin takımı öyle bir iki mesajla geciştirmesin
haksıızmıyım

huhhhhhhhhhhhhh yoruldummmmmmmmm
çorbamın tamamını bitirmedimmmmm gururla söylüyommmmmm
unuttum bile içmeyi büyük kaşıkla olsaydı hüplettim gitmişti
şidmi karın kaslarını sıkılaştırıcı hareketler yaptım link vercem
bakkkkkkkkkkkın
How To Get Six Pack Abs In 6 Minutes On Your Couch. This Works! - Video
ben bu hareketlerin hepsinmi yaptım temebbellik etmeyin sizde yapın oldumu kızlarrrrrrr
karın kaslarım acıdı yav :)

ooooooooooooooo işimiz var valla sizinle nerdesiniz aloooooooooo
leyla lar doralar
huuuuuu asiler mislerrrrrrrrrrrrrrr
hadi lara harika moda smaanyolu yokta ortada siz nerdesizin

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
EBRULUM
biri ben hadi de diğeride perim zavallım giremiyorrrrrrrrrrrr muş nickiniz kapalı diyomuş üzgünüz diyomuş (((((((((((((((((
o olaydı yanımdaaaaaaaaaaa bari ((((((((((

nihayet girebildimmm
kurallar çok güzel ebrucuğum ama uyacak kişiler nerde onu göremedim bennnn

slm kızlar
bu hafta yatılı misafirim(annem ) var
diyet i tam gaz yapamıyor demiyeceğim çünkü yaptımmmmmm
isteyince misafir filan bahane oluyor yaniiii
sabah
1 dilim ekmek
1 parça peynir 2 zeytin
domates
ara öğünde
1 parça peynir ve ekmek
arada su ve bitki çayları
öğleye
4 kaşık bulgur pilavı
2 dal brokoli haşlaması
1 bardak ayran
ve bol tere
akşama çorba ve bir iki kaşık mantı dolması alacağım

haketen kızlar şu saat olmuş ebru ve asiden başka gelen olmamış nerelerdesiniz yaa.....
burda amacımız diyet yapmak .
bir ce deyip kaybolmak değilki
ama şu var
ben bu hafta çok yoğun giremiyebilirim. yinede fırsat buldukça bakacağım tabiiiii

kurallar güzel. bir tek benim çayın yanındaki yasak dışında(gülmr simileyi)

nihayet girebildimmm
kurallar çok güzel ebrucuğum ama uyacak kişiler nerde onu göremedim bennnn

valla kuzum
kurallar güzel se herkes de ona uyacak yoksa takımdan cıkacak başka yolu yok
inatcı yaptırımlarrrrrrrrrrrrrrrr diyelim
eger motive yoksaaaaaaa olmayacaksaaaaaaa listede olmaz yeni kişiler alırız ama burayada devam ederrr diyorum ben

cansıım
senin kuralın bir kere katiiiiiiiiiiiiiiii kesin uyacaksınnnnnnnnn bak gebertirim haaaaa kural koydum snaa cayın yanı yasak bundan böyleeeeeeeeee :umursamaz:
yoksa varyaaaaa alsanaalsanasmile
diğer söylediklerine kesinlikle katılıyorummmmmmmmmm
ve ben şimdilik gidiyorum işleri halledeyim vereliniortak

selam kızlar ... biliyorum cok bosladım sizleri.. sebebine gelince yine motivasyon gıtlıgı cekiyorum milletin hikayesini okuyorum sonrada nie ben demeye baslıyorum neyse bir kaç günlügüne evde yokum ... annemlere gidiyorum..

ebrucum kurallarını gelince tek tek sistemli olarak uygulayacagım ( meyve haaric ama)

zeynep e gelince bende tanımıyorum....

Selam kızlar misafirleri nihayet yolcu ettik.kafamçokkarıştıHaftasonunu onlarla geçirmek zorundaydım.Başka akrabalarda geldi...Evi de boşladım bu ara.. Sabahtan beri temizlik yapıyorum.Canım çıktı valla...Pazara da gittim.Şimdi yürüyüş yapıp bir duş alayım...
EBRUCUM. yeni kurallar koymuş.Ben herşeyi yaparım da lütfen bana o metabolizma hızlandırıcı sıvıyı içirtme lütfeeeen...kafamçokkarıştıBen onın yerine yeşilçay içeyim kaptanım canım....opuyorumnanaktan
Daha yemek yapıcam,ama önce spor di mi....Sonra girmeye çalışırım,biryerde sızıp kalmazsam.Hepinizi öpüyorum......mafoldumben

zeynep ne kızzz bilmiyorumkismile
geçmişi okurken mi kaçırdım acep bilmiyorumkismile

samanyolucum merhaba canım
gerçekten boşladınız buraları :dilcikar:
valla girip de kimseyi göremeyince insanın yazası gelmiyor.

kapıya not asın yaa
DİYET NEDENİYLE KAPALIYIZ sempatiksalakcinni

kızlar hadi birbirimizi motive edelim. bu böyle olmayacak. ben tek başıma bişey beceremiyorum :umursamaz:

6. takımda da böyle olmuştu. paylaşım varken kilo veremediğim hafta sayısı çok çok azdı. sonra takımdaşlar değişmeye başladı yavaşça. bende uzaklaştım az az iş sebebiyle. kilo vermem durdu. hatta takımdan ayrılınca birkaç ay sonra kendimi burda buldum akannehir

doracım sende solucan mıdır at mıdır beygir midir kov gitsin pcden yaww kaydirigubbakcemile3

sende uzaklaşma sakınnnn :umursamaz:

oirpata kız sen anlıyorsun bu işlerden bişey sorayım. benim pc bugün nette çok kasıyor nedense. böyle değildi. face de videoları bile izleyemiyorum. neden olabilir bilmiyorumkismile

evet verdiğim linklere tıkladınızmıııııııııı
hareketlere baktınızmı evde olanlar yaptınız mı huuuuuuuu aloooooooo kime diyorum ben :))))))))
şimdi tekrar yapcam o hareketleri ay bugün harikayım ben yaaaa çok keyifliiym kıpırrrrrrr yerimde duramıyorummmmm
suyumuda tüketiyrum ahanda şincik kendime çay yapcam iççem sıcak sıcak siz çatlayın da patlayın şişkoluktan
samanyolucum cansıım ya sen içtin mii o çaydan ? ben tadını çoooook seviyorum tatlım ya ((((((
hem oynayıp hem yazıyom valla:) deli karı ben :))))))))))))
hımmmmmmm orbiş te motivasyon gıtlıgı varmış kızzzzzz az bana bakkkkkkk ta gıpta ettttt
hadi had sen böyle motive eksikliği derken geri laırsın verdiğinide on kat fazlasını
da
biz insanlar kendimizi yiyerrek mutlu ewtmeye calışıyoruz ne ilginçtir dimi düşüncelerimizi duygularımızı hep yiyeceklerde arıyoruz aslında canımız sıkılıyor kalkıp pasta börek yapıyoruz yiyoruz
bu işte psikolojik ye ye ye nereye kadar ya
ömür boyu yiyoruz yaptıgımız başka bişi yok sırf boğaz toklugu için ugraşıp duruyoruz vücut saglıklı besleniyormu beslenmiyormu hiç bakmıyoruz ki birde bakmışız yaşlar ilerlemiş şekerler tansiyonlar kolesteroller ortaya cıkıvermiş ah ah biz yemeye devam edelim oldmuuuuuuuu minnoşlarımmmmmmmm
orbiş aklını başına topla rica ediyorum kaç günlüğüne gidiyyorsun onlarıda bize belirtirsen seviniriim iziinli yazayımmı snei lütfen net bilgi ver

itelemeyle gidiyor maşşalah takım harika yokkkkk niye olduguda ortada yok hastalık bahanesi onun ben adım gibi biliyorum derdi var ama hayırlsıı bakalım
karabiber tam başlayacaktı ki kocişinin bugün hafta tatili zaten gelmez onuda itelemeyle zorlaya zorlaya getirdik şu zmana
orbiş ha gittim ha gelcem ha verdim derken kaldı oda
ay ben varken motivasyona mı ihtiyacınız var sizin aşkolsun kuzucuklarım yaaaa hadi bakem kendinize bir gelin amaaaa hadi benim fıstıklarım
lara hım lara da yok ortada bir mesaj atmış ben yüzdeerde birinciyim deyi tebrik ederim ondan sonra yokoluvermiş getmiş gari
çeke çeke getircem ben bu milleti
miscim şekerim onun da sesi solugu kesik akşaam kaadar buranın dolup dolup boşalması laızm gelenlerin gecmişi okumakta güçlenmeleri lazım biz öyleydik eskiden ve de cok güzel kilolar verdik
moda makyajım artık dönseeeeeeee keşke evine :))))))))))))))) kaybettik onuda türkiyeye gelince :)))))))))

asicim senin merakını gidereyim zeynepp kk dan bizde tanımıyoruz arkadaşlık teklif etmişte orbişe bana ben orbişe bu kim demiştim tanıdıkmı diye degilmiş canım bizde tanımıyoruz yani
mutsuuzm gibi mesajlar atmış özelden ve profilden ??????????
anlamadım beni nerden buluyorlar bunlar
:))))))))))
ya harikaaaaaaa cadısı resim istedi dimi benden kaç zman ben koydum profile resmi o beni hiççç görmedi yok oldu gitti ya bu kzıın neyi var
kızlar bu kötülükler kendinizeeeee haberiniz olsun

asiyle bana kaldı buralar anlaşıldı :))))))))))))
kurallarımızzzzzz kesin ve katidirrrrrr kimsenin gö<zünün yaşına bakılmayacaktır haberi olsun herkesin geçmişi okumayı ihmal etmeyinnnnn
e bundan sonra böyleee
lewyla hanım leyla hanım nerdesinizzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…