Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

edacım imageshack'ten yapılıyordu ama nasıldı hatırlamıyorum :uhm:
bir uğraş istersen belki yapabilirsin o siteden

yeni resmin yok mu :1ninca:

hayatım resim yükle ye tıklıyosun gooogledan sonra oraya resmi yükleyip ordaki adresi alıp buraya kopy yapıyosun
öyleydi diye hatılıyoum ama

hemenn deneyeceğimm bakalımm yapabilirsemm koyayımm sizee resimm bakın bakalımm

leylacımm artıkk çıtır değilim yaa banaa çıtır abla demiyonn
inşallah zayıflayımdaa yine dee yaaaaaaaaaaa

diyoomm demezmiyiiimmm...
sen hep çıtırsın,bana göre baya bi çıtırsın :)

evet ben de aynı şeyi düşündüm biliyomusun eda ablacım kar yağmur demiyodu yürüyodu,okula gidip geliyodu falan...şimdi niye yürüyemiyon anlamadııımmm...galiba sende Adanadaki arkadaşlarına süpriz yapma isteği vardı,uzaktın ya gelince seni görünce beğensinler,arkandan güzel laf etsinler diyeee:jeyyar:
şimdi herkes senin bu halini gördü,böyle kabul edildin,sen de pek bi rahatlaştın dimiiiilmaz:

geçmiş olsun canım

canımcım hepimiz aynıyız sanırım:teselli:
bu sefer birlikte çıtır olalım taaammıııızemuszemusopuyorumnanaktan

aaaaaaaaaa sankii benii anlattınn canımmm,aslındaa banaa zamnındaa kocann sanaa iyii bakmamışşş ne kadar zayıfsınn diyee dalgaa geçenleree karşıı hırsımm vardıı yazmıştımm ozamandaa,amaa ne oldukii zayıf geldimm bu seferdee aaaaaaaa hortlağınn çıkmışş dedii birtanesiiii gıcıkk şeyy
ne yapsamm yaranamıyorsunn amaa onlarr umrumdaa değill benn kendimm içinn eşimm için zayıf olmakk istiyorumm,zayıf olmakk kadarr güzell birşeyy olamazz hayatta
benn bunuu yaşadımm ve bidahaa yaşamakk istiyorummm leylacımm
evett ozamanlarr çokk aktiftimmm ,kızımıı okuluna bırakırdımm okul uzaktıdaa gider alırdımm ,yürürdümm markett alışverişi yapardımmm
şimdii bakkala bile gidesimm yokkkk

Son düzenleme:

:teselli:
yaptığımız hatalardan biride kim ne demiş...ler dimi? dediğin gibi aslında bir tek kendimiz için yapmalıyız bunu...keşke yakın olsakta birbirimizi iice gaza getirsek...

kızlarr resimm yüklemee olayınaa baktımdaa yapamadımm müsait olduğunda denemeye çalışacağımmm
teyzem aradı onaa gidecemm birazdamm amaa başımm çatlıyooooo çokk kötüü
geçç kalktımm ondan olabilirmii acaba

asicim canm dün kardeşim gelmişti adanadan gelirken tatlılrı doldurmuş getirmiş hayır çok eymeedim ama ucundan kıysından götürdüm işte:)
ben naptım karın agrısı çekiyorum ama bir yandan da iş yapıyorum akşama barbunya tavuklu pilav var
işte şimdilik bu kadar

edacım bekliyorum canm ben az cok tahmin ediyorum ama neyse
ya elalem ne derse desin siz nasıl iyi hissediyorsanız kendinizi öyle olun
elalem için yaşanmaz bir daha bu dünyaya gelmeyecegiz ki

boşver beee elalem ne derse desin hade hade hadeeee:roflol:

çiçekler az önce 1 tane elma yedimmm,,bi de ben bugün karbonatlı su içiyomda iştah kapatıyo sanırım:bbo:

karbonatlı su hımmmm iştah mı kesiyomuş acı degilmi o kuzum nasıl içiyon gerçi mide agrısı için yada hazımsızlık için miydi karıştırıyorum herhalde ama içiyorlar bazen

karbonatlı su hımmmm iştah mı kesiyomuş acı degilmi o kuzum nasıl içiyon gerçi mide agrısı için yada hazımsızlık için miydi karıştırıyorum herhalde ama içiyorlar bazen

acı değilde tuzlu...maden suyu gibide denebilir..bilmiyom bakalım içiyoz işte boshayallersmile

hımmmm
sen sandoloz mu kullanıyon
gittim aldım bir defa bende ay toprakl yiyormuşum gibi yiyemedim ıyyyyyyy
ha bu arada takib etmek seni zor
devrik cümle:)

hımmmm
sen sandoloz mu kullanıyon
gittim aldım bir defa bende ay toprakl yiyormuşum gibi yiyemedim ıyyyyyyy
ha bu arada takib etmek seni zor
devrik cümle:)

anam sende ajan gibisin heee bilmiyorumkismile

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

valla öyle biraz kim ne paıyor kk ya geliyorlarda takıma girmiyorlarmı diye tek tek kontol ediyorum canm
sen suçsuzsun :))

mesela asicim bizim karakalem ci en son ayın 5 inde gelmiş yazmış bugün ayın 10 u ve yok ortdaa
inşallah negatif bişiler yoktur başında çok meraklar içerisindeyim en son hastayım demişti atlatamadı mı acaba
işte bize haber vermesi lazımmmmmmm

valla öyle biraz kim ne paıyor kk ya geliyorlarda takıma girmiyorlarmı diye tek tek kontol ediyorum canm

ne yalan söyleyeyim bende bazen burda kimse olmayınca diğer forumlara takılıyorum...
çok geniş bir yelpazeye sahip şu kk aklinialirimsmile

Canımm benim mesajlarımaa eğer bakmışsan cumadan sonrea sadece dün var çünkü,cuma gününden sonra uğruyamadımm cumartyesi annemlere geçtimm ordandaa onlarla birlikte kozana gittim düğüne 1 gecede orda kalıp pazar gece eve geldimm amaa bu seferde eşim izinli oluyooo pazartesii o günde yazamadımm çünküü eşimm evdeykenn aslaa bilgisayara girmemm benn çünküü ondann sıraa gelmezz bir tekk dün gelebildimmm müsait olduğumm gün hemen geldimm yoksaa canımm,
bidee beni bol boll hamilelik topiklerindee görebilirisinizz çünküü 3 ncü bebeişi istiyoruzz satennn diyetee kendimi veremememde bu yüzden oluyoooo
ben kilo vermekk istiyorumm eşimm bebek istiyooooo
bendee kilo vereyim bari diyorumm hamilee kalanaa kadar
aslında dikkat etseydimm yarışmayaa giriğimden berii ne güzel bayağıı vermiş olacaktımmm,
amaa artıkkkkkkk yok öyle diyet falann bozmakkk bu seferr verecemm amaa offf hamile kalacağım aklımaa gelincee yinee çılşdırıyorumm bennnn
bu kocayıı napsammm benn yaaaalsanaalsanasmile

ne yalan söyleyeyim bende bazen burda kimse olmayınca diğer forumlara takılıyorum...
çok geniş bir yelpazeye sahip şu kk aklinialirimsmile

canımm amaa sadecee bu topiktee olacağızz diyee birşeyy yokk sadecee hatamızz fazlaa yazmazsakk diyet yapmazsakk olurrrr
benn başka topiklerii mutlakaa okurumm sadecee diyett topiğiyle yetinememmm amaa tabikii yazmaz ve görevlerimii yerinee getirmezsemm suçluyummm bunuu bilirimm
bendekii sorunn adeptaa olamamaktıı bunudaa yendiğimee inanıyorumm artıkkk,meselaa bugünn ilk işş yürüyüşle başlamakk olduu bugündee moralimm iyiii
yarınn herşey dahaa güzell olacakk kendi adımaa eminimm

Kızlar merhabaa,
Günlük ne yedik yazmalıyız bence de.Ben hem buraya hem deftere yazıyorum.Hatta kaçırdıysam defterde üstünü fosforlu kalemle çiziyorum.Kaçamak yapacağımm zaman kızlara bunun hesabını nasıl vercem eyvahedigeldismile diyorum.Kaçamaklarımda 1 er lokma oluyor genellikle şu anda çok lezzetli olduğundan emin olduğum kurupastalarla başbaşayız ofiste ama sadece birtane yedim.
Sabah
1 ço.k elma sirkesi 1.çay k. bal ile sıcak su
1 tane lıght kaşarlı domatesli tost
3 siyah zeytin
1 kuru incir yeşilçay

Ara
1 fincan kafeinsiz kahve 1 kurupasta

öğlen
5 tane çörekotlu etiform(çok seviyorum bunu)
2 tane minik kırmızı elma

Açım sanki ama hala ama yemeği beklicemm

Kızlar ben aşırı uyuyorum yapacak bi işim olmadığında. insan 10-12 Saat uyur mu ya kafamçokkarıştı

bİ de acai berry alsam d,yorum bi fikri olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…