Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlarr birii banaa sayfayaa resimm koymayıı anlatsınn bende sizee koyayımmm 56 kilo halimiii
amaa şimdii öyle değilimm
albümee ekliyemiyorumm olmuyooo

hoşgeldiniz kızlar
herkes bu buraya bağlı olmamaktan dolayı diyetten kopmaktan şikayetçi anladığım kadarıyla bilmiyorumkismile
bakın yediklerimizi yazmıyoruz ve bu bizde bir rahatlama sebebi. dün akşamki yediğim şekerparenin nedeni suçluluk hissetmemem ohaoldumsmile bundan sonra ne olursa olsun ne yenirse yensin buraya yazılmalı bence. kendimizi sorumlu hissedersek ancak değişebiliriz şakkıdı
mesela başlayayım dünden
sabah galeta yedim sayısını tutmadım ama iyice doymuştum :kedi:
ara 1 ayran
öğlen tavuk döner + salata + ayran + 2 lokma ekmek (aklıma oğlum geldi. vermeyeceğimi bildiği bişeyi isterken şöyle der. mesela geçen soda içiyordum ve soğuktu. annecim iki loklok içebilir miyim kaydirigubbakcemile3)
ara 1 yoğurdu seferde aralıklı olarak yedim
akşam 2 kaşık kuru fasülye + 2 kaşık taze fasulye + 6-7 tane lahana sarma + 1 şekerpare
ilerleyen saatlerde küçücük bir parça kek

evet doracımm artıkk bahanemizdee yokkkkk
yok kızlarr artıkk bu böylee olamayacakk benimm feciiiiiiiiiiiiii şekildee silkelenmemm lazımmmmmmmmm şöylee alsanaalsanasmile

kızlarr birii banaa sayfayaa resimm koymayıı anlatsınn bende sizee koyayımmm 56 kilo halimiii
amaa şimdii öyle değilimm
albümee ekliyemiyorumm olmuyooo

edacım imageshack'ten yapılıyordu ama nasıldı hatırlamıyorum :uhm:
bir uğraş istersen belki yapabilirsin o siteden

yeni resmin yok mu :1ninca:

hayatım resim yükle ye tıklıyosun gooogledan sonra oraya resmi yükleyip ordaki adresi alıp buraya kopy yapıyosun
öyleydi diye hatılıyoum ama

asicim haklşsıın kimse benim ne yediğimi bilmiyoki bende bugünümü yazayım çünki dünden kaçamaklarım var
bir dilim ekmek yumurta peynir
ara öğün kahvaltılık gevrek sütle karışık yarım kaseden az
bir kahve
bu kadar şimdilik
birazdan metabolizma hızlandırıcımı içeyim
doracım reglimde oldu şişkinliğimde iniyor kuzum benim iştah dönemim de kapanıyor yavaş yavaş sen beni gececgini nasıl düşünürsün aklına yanayım senin :) cumaya birincimiyiz kızlar ben kendi adıma yeteri kadar katkıda bulunacagımı düşünüyorummmmm heyo heyoooo hadi bakem nerde o rakibelerrr

erken sevinme derim:jeyyar:

hadi bakalım hayırlısı...
ben henüz 300 gr vermiş gözüküyorum,devamıda gelecek inşallah:jeyyar:

burdayız yumuşacık şeker ebrucuuumm:asigim:

günaydın yazcaktım saate bi baktımohaoldumsmiletünaydın olmuşkaydirigubbakcemile3
sabah sabah kahvaltı yapamadım gene,niye böyle oldum ben bilmiyom..kahvaltı yapmayı çok severim :bbo:
az önce 3 çatal patatesli yumurta yedim,3 yk da yoğurt...öğlen yemeği olmuş oldu yani...
belki ara öğün yaparım hafif bişeylerle...galeta peynir meselayerimseniben

işte bunu diyorum ebrucum. asıl dünü yazmalısın bence. suçluluk duymalıyız ki irademize hakim olalım. iyi yediğimiz zaman yazmasak da olur zaten laelaelaelaelae

iyi akşamlar canım :roflol: :roflol: :roflol:

sevindim hadi bakalım
nerde bu takımın gerisi
edaaaaaaa ben sen,n derdini anladım sen kk dan ayrılmıyon ama takıma ugramıyon kuzum hadi bakalım hayırlsıı diyorum sana anladın sne onu

Ebrucumm benn hayatta kk dan ayrılamamm satennn burasıı benimm sıkıntılarımıı alıyoo diyebilirimm,yanlızlığımdaa gelirr okurumm rahatlarımm benn
anladınn değilmii canımm sanaa özeldenn yazacammm neden dieyetee kendimii veremediğimiii

kızlar ya ben bi türlü iyileşemedim,bütün gece nefes alamadığım için uyuyamadım.
bide regl oldum,şiştim şiştim.
tartılmak gibi bi gaflette bulundum bu şişkinliğin üstüne,zaten karnım resmen benden 2 km önde gidiyo,kilom 67,5 geldi.
şişkinliktendir dimi kızlar,reglin 4 .günü yine 67 ye inmiş olurum dimi

kahve dedinn canımm yinee çektii sabahh bir çay bardağı içmiştimm amaa türk kahvesii
şimdii aklımdann tamm geçiyordukii yazınıı okudumm canımm benimm

canımcım hepimiz aynıyız sanırım:teselli:
bu sefer birlikte çıtır olalım taaammıııızemuszemusopuyorumnanaktan

ohh maşallah arkadaşımm seninn adınaa çok sevindimmm tartıı yüzüünüü güldürmüşş darısı benim başımaa barimeeee

canımcım hepimiz aynıyız sanırım:teselli:
bu sefer birlikte çıtır olalım taaammıııızemuszemusopuyorumnanaktan

leylacımm artıkk çıtır değilim yaa banaa çıtır abla demiyonn
inşallah zayıflayımdaa yine dee yaaaaaaaaaaa

süperrr arkadaşımmmm bendee birazdannnn kesinn yürüyecemm gelecemmmmm

leylacımm bilirrr benn polonyadaaa neeeeeeeeeee soğuklardaa yürüyüpp gelmişş insanımmmm bu havadaa mıı yürümücemmm hımhhhh,kendimidee nasıll gazaa getiriyorumm amaaaa

şu hareketii bendee hayatımaa koyacağımm artıkk
sabahlarıı uyumicamm desemdeee uyuyorumm 10 buçukta kalkıncadaa kendimee gelemiyorumm okula gönder kızlarıı evii toparlaa derkenn diyetinn saatleride karışıyoo

iyii olurr arkadaşımm yazacamm tabikii canımmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…