Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Aaa çok sevindim modacım.Okuldamı kalmayı düşünüyorsun senin profilinde yurtdışı yazıyor nerde yüksek yapıyorsun?Ne çok soru sordum dimi?

istanbulda yaşayan arkadaşlar ben iyileştikten sonra görüşelim mi?
Olur sen ne tarafta oturuyorsun?

Ne anlamıorsun sor yardım edelim elimizden geldiğince miss kokulu..Alesle niye uğraşıyorsun hedefin ne diye sorsam.

Moda Miss ben sanırım sizin ablanızım zamanında idealist takılırdım üniversitede hocam illa kal okulda diye ısrar etti o zaman sadece okul bünyesinde yapılın lisansüstü sınavı vardı ales falan yoktu.İstemedim istemediğimede memnunum şu anda okulda kalan arkadaşlarıma bakıyorumda daha az yıpranarak daha çok kazanıyorum:))) kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bende paylaşımım azalmasın diye yatakta bile olsa yazıyorum ama millet yok ortalıkta vicdan azabı yapmıyım bari kendime.......

kızlar akşam yemeğimi halen yemedim,bu gidişle yemicem çünkü vakit geçti...
halen resimlerle ilgileniyorummm,aradada buraya bakıyorum...

sevindim hadi bakalım
nerde bu takımın gerisi
edaaaaaaa ben sen,n derdini anladım sen kk dan ayrılmıyon ama takıma ugramıyon kuzum hadi bakalım hayırlsıı diyorum sana anladın sne onu

Akşam menümü paylaşıyorum sizlerlecokacimcoook
1 kase tarhana çorba
tavuk sote (4 y.k. kadar)
3 çatak kadar pilav
salata,yoğurt
1 bardak şekersiz çay
1 bardak yemek sonrası çayı

aslında hem salata hem yoğurdu birlikta almamalıyım di mi.Kilo alamayanları okuyorum arada.Millet nasıl kilo alıyo anlamıyorum diyorlar o kadar uzak ki bana.Dur yapmayın almayın sonra yapışır üstünüze diyesim gelioyasakkelime
2 tane3 küçük kaçamağım oldu bugün canım tadı tuzu olan şeyler yemek istio bazen ama napiim
1 taen lokum akşam yemeğinden önce 1 tane çikolata akşam yemeği sonrası lokmalık olanlardan oyy şekerinden içim bayıldı amaa -tatlicadiarzu-1.5 aydır yemeyince böyle oluomuşş:jeyyar:
öpüldünüzzz

fikir çok güzel inşallah becerirsiniz gelmişken moda makyaj hadi bakalım hayırlsııyerimseniben
ebrucum inşallah ayarlarızda istanbuldakilerle görüşürüz:)

misscim ben burda sürekli olsam yardım ederdim.aslında matematik sandıgın kadar zor değil gerçekten.nickimin sebebide moda ve makyajla ilgili blog yazıyorum o yüzden:)

canım cevabım olur,hadi hayırlısı diyorum.fakat ben istanbulda oldugumdan gurbette yiyip içemediklerimden yemek istiyorum nasıl yapıcaz şimdi?
bana bi tavsiye verirseniz çok güzel olur.şimdiye kadar almadım,hala aynıyım.ama veremedimde.

Aaa çok sevindim modacım.Okuldamı kalmayı düşünüyorsun senin profilinde yurtdışı yazıyor nerde yüksek yapıyorsun?Ne çok soru sordum dimi?

Olur sen ne tarafta oturuyorsun?

laracımben viyana üniversitesinde master yapıyorum.beni sağolsun tr deki bölüm başkanım zorla göndermişti burayı.o çok istiyordu üni de kalmamı.kendisi şimdi rektör oldu,hala görüşüyoruz,gelmemi bekliyor,ama ben dönemeceğim malesef.
ben anadolu yakasında oturuyorum,ümraniyede.sen nerde oturuyorsun?

günaydın günaydın günaydınnnnnnnnnnnnn
bütün güzellikler sizin olsun inşallah buz gibi bir mersin sabahından günaydınlar benim fıstıklarıma tembellerimeeeeeeeeeee:))))))))))))))))))))
sonu kötü mü oldu ne.)))))))))))))
evet şekerlerim arkadaşlar gelcek birazdan kayve içmeye işlerim var ortalık toparlıyorum toparla toparla bitmiyo zaten :)
işte böyle güzellerime kucak dolsuus bir günaydın ve sevgilerimi iletmek istedim öpüyorum yanişlerdennnnnnnn kocaman

Bende paylaşımım azalmasın diye yatakta bile olsa yazıyorum ama millet yok ortalıkta vicdan azabı yapmıyım bari kendime.......

Şeniz sen yinede ayaktada olsa yazmaya çalış canım. ben okumasını seviyorummmŞeniz

günaydın kızlar
sabah 1 yumurta
1 zeytin 1 dilim k. ekmek yedim.
birazdan ara öğün yapacam
sabah tartıldım ve tarı benim yüzümü güldürdü.:teytey:
gelişmeyi cuma yazarım artık
akşam çaylarımın yanında atıştırmalarım vardır. bilrn bilir
mümkün olduğunca tadımlığa kadar düşürdüm. leyla hanım ebru hanım hadin bakalım ay sonuna az kaldı.lülülülülülülülülülülülü
ben sizi geçeceğim bu kesinnnnnnnnlaelaelaelaelaesüprizzzzz

bu arada artık hiç boş kalmıyorum. oturduğum yerde bile karnımı içe çekip bırakıyorum. ayakta yaptıklarımı hiç saymayımmmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
ben bu ay KESİNNNN 3 KİLO VERECEMMMMMMMMMMMMMM:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ORBİŞ HANIM birazda kk ya gelseniz diyorum.alsanaalsanasmile
gelmezsen seni zorla getiririm bakkkkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

yav gitsinler artık senin şu misafirler sennasıl kilo almıyon o kadar misafirin içindeeeee :sinifsinif:
:
Valla zor oluyor Ebrulum ama yemiyorum valla.Alıştılar artık kimse ısrarda etmiyo,karşımda götürüyorlar..mafoldumbenHerşeye dayanırım da pasta ve helvaya asla,onları da yedi vicdansızlar.:roflol:Ama inat ettim bir kere yemicem....

Canım ya kimbilir ne kadar yorgun geliyorsundur,yine de yazıyorsun kıyamam.....a.s.

DORACIm günaydın bu ne hız,bu ne hırs kalkıyım yürüyim bari kıskandım valla.....:dance:

selam kızlar

nasılsınız bakalım. bende dün sorun yoktu. girebiliyordum. ama ebrunun dediği gibi kimse olmayınca yazasım gelmiyor :umursamaz:

kararlarına saygı duyuyorum ebrucum. o-nay-lı-yooo-ruuuummmm. valla kendime güvenemiyorum henüz. belki gaz olur :kedi:

yemek konusunda sıkıntım yok da biraz daha hareket olsa hayatımda süper olacak aklinialirimsmile

fıstıklarım karnım çokkkkkk agrıyor ölcem şimdi ah ahhhhhhhhh regl oldum
arkadaşım geldi ve gitti kayvemizii içtik
doracım efffeerin snaa ama sen öyle sannn asıl bombayı ben patlatcammmmm
samanyolucum tebrik ederim canım valla zor öyle hlvalarn falan içinde öylece bakakalmak
karabiberli eda hanım sizde bişiler yazsanız da neler yapıyonuz neler ediyonuz bizde öğrensek diyorum nasıl olur acaba

Vallaha estir arkadaşımmm kırılmamm böyleliklee dahadaa gaza geliyorummm,helee bu aralarr haftaonlarıı hiçç evde olmadıkkk hepp ya kayınvalidemlerinn köyünee yadaa bizimkinlerinn köyünee gittikk yaptığımm diyetlerdee ordaa bozulduu,sonraa toparlayımm derkennn bocalamayaa başlıyorummm
İnann utanmayaa başladımmm diyetimee uyamadıkçaaa sonraa hevesimm kırılıncadaa kendimii yemelere veriyorumm
BU haftaa iyiyimm bakalımm amaaaa sözzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz yarınn yenii bir gün ,başlayacakk hayatımdaa ,kendimii değiştireceğimmmm

hıh iştee ebrucumm tamm öyleeeee oluyoo bendedeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…