Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ıspanaklı börekle irmikli bisküvi pastası yapmıştım...1 avuç içi kadar börekten,küçük 1 dilimde sütlü tatlıda yedim.. saat 6 dan önce yediğim için içim rahat..bi de üstüne hoplayıp zıpladımzemuszemus

Afiyet olsun cancağzım enerji olsun yağ olmasın.Ay leyl yeni bi tatlı öğrendim yaptım geçen yarın misafirlerim var yapıcam yine bugün harika bir görüntüsü var çokta kolay baksanıza netten kartopu diye aratın ama netteki anlatım zor gibi ve benimkinden biraz değişik
Bu arada yarın misafirlerime ne yapayım akıl verin hadi bana hasan paşa köftesi yapıcam .Bu tatlıyı yapıcam başka napıyım.Burası yeri değil ama bi diyin nolurrrrrrrrrrr

oy oy oyyyyyyyyyyyyyyyyy karışmış iyice ortalık geldim geldim şimdi de bizim liseteye bir bakem bayanssulusmile

fıstıklarım size bişi söyliiimmi siz hesaplamayın yav :)))))))))) sadece kontrol edin renkler menkler karman çorman olup gidiyor benim yeniden elime almma gerekiyor :roflol: :roflol: :roflol:
lara renkler nerdeeeee :roflol: :roflol: samanyolunda da yok
ha birde samanyolum cum canım sın alıntı yaparken Queto yazan yerleri siiil canım yoksa sadeec alıntı olak görünüyor tatlım
biz fıstık gibiyiz zaten asiccim sadece bu sefer fındık diyesim gelmişti
leylacım canım ben halledecegim bir tanesi
lara kız ne pastasından tatlısından bahsediyorsun otur oturdugun yerde ver cerezi misafirlere ( diyene bakınız ) :roflol: :roflol: :roflol:

****2.TAKIM- 142.ETAP****

dora( 73.5 / 74.0 / -0.5 / -0.68% )
samanyolu( 64.0 / 64.5 / -0.5 / -0.78%)
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 82.0 / 85.0/ -3.0 / -3.66% )
karabiber01( 66.5 / 66.5 / 0.0 / 0.0% )
asi_bulut( 64.1 /
missnewmoon ( 71.5 / 72.1 / -0.6 /-0.84 % )
OİRPATA ( 103.0 / 102.5 / 0.5 / 0.49% )
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0 / 71.0 / 0.0 / 0.00 % )
LeyL35 (65.0 / 76.8 / -11.8 /-15.36%) eski üye (alleysen)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 729.4 /

asi harika moda makyaj kaldı harikanın son yazdıklarına aktım kilo feci reglden dolayı demiş başka bii gecmemiş modanın yazdıgına da bakiim bir asi saglamda zaten :))))))))))))

ALLAH seni ne yapmasın kıs bu similleri düşürdügün halimi....sempatiksalakcinni:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: he hemşomun maşallahı var ....:nazar:
zemuszemus zemuszemus zemuszemus kaydirigubbakcemile5
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis bunlar bana
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
he valla düşürmüş halim ama bir tane düşürdüm 51 den 50 ye :roflol:

YAZI RENGıNDEN Mı BAHSEDıYOSUN EBRU ben her seferinde onu şeytmeye üşeniyorum ama bunun otomatiği yok mu kiiiiiiii?kaydirigubbakcemile3

Günaydın Hepinizee,
Bende eksiye düştüm...:KK43: terazi farkı sebebiyeti ile ama noolurdu ki becerseydim gerçekten 71.50 çıkmayı.İşyerinde bütün gün tavuk gibi oturuyorum ya ondan zor gidio bunnar :KK43:( tavuk bari yumurta çıkarıyı ya benn
Sabah kahvaltım
1 incir 2 kuru kayısı kocaman bardakta su
1.5 saat sonra
kepekli sandviç ekmeği içine marul,2 siyah zeytin,light kaşar,light üçgen peynir
yeşil çay,kafeinsiz kahve

Öğlene bu kez daha az yiycem az az 4 çeşit yiyom olmaz ki dimiii

Dünde tatlı krizim geldi.2 incirle 1 sıra acı çikolata yedim(4 kapsül)

bye bye şimdilik

her hafta bi eski ile gümletiyoz:) gecen hafta ben gümlettim bu haft leyla:))) haftaya inş süpermen olcaz :) günaydınnnnnn bu arada:KK70:

YAZI RENGİNDEN Mİ BAHSEDİYOSUN EBRU ben her seferinde onu şeytmeye üşeniyorum ama bunun otomatiği yok mu kiiiiiiii?kaydirigubbakcemile3
alıntı yapıp düzenlemeleri yapsan laracım sonra da [/QUOTE] bunları silsen olur bu iş tamam mı tatlım alkisalkisalkis alkisalkisalkis:roflol:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytBu kız böyle sayfayı sallıyor özendim dur bakıymhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytuyarı alırsak kaptana özendik derim bak:mymeka:

neyse ekside olanlar çokmuşş
bende bildireyim bariii
64,4 maalesef kaydirigubbakcemile
off gelemedi şu regl akannehir

haklsıın orbişim :)))))))))) haftaya sakın eski yarışmacılardan almayalım o zman :))))))))))))))))))))))))))))))))
haftaya biz birinciyiz ama bu hafta kardeş takımımız birinci olur herhalde :)))))))))))

Günaydın Hepinizee,
Bende eksiye düştüm...:KK43: terazi farkı sebebiyeti ile ama noolurdu ki becerseydim gerçekten 71.50 çıkmayı.İşyerinde bütün gün tavuk gibi oturuyorum ya ondan zor gidio bunnar :KK43:( tavuk bari yumurta çıkarıyı ya benn
Sabah kahvaltım
1 incir 2 kuru kayısı kocaman bardakta su
1.5 saat sonra
kepekli sandviç ekmeği içine marul,2 siyah zeytin,light kaşar,light üçgen peynir
yeşil çay,kafeinsiz kahve

Öğlene bu kez daha az yiycem az az 4 çeşit yiyom olmaz ki dimiii

Dünde tatlı krizim geldi.2 incirle 1 sıra acı çikolata yedim(4 kapsül)

bye bye şimdilik
oy oy oyyyyyyy sen üzülme bir tanemmmmm haftaya veririz tam gazzzzzzzz
ben snaa sonuna kadar güveniyorum çek karnını içine oturdugun yerden nefes egzersizleri yap kaldır ayaklarını masanın altından kimse görmesinnnnn :))))))))))) beklet acıyana kadar sonra kalemi düür yere egil al bir sag tarafa bir sol tarafa fazla yapma sakar dakka bir kalemi düşürüyor derlerrrrrrr :roflol: :roflol: aklıma geldikçe yazarım bensana :roflol:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytBu kız böyle sayfayı sallıyor özendim dur bakıymhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytuyarı alırsak kaptana özendik derim bak:mymeka:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
:1no2:ama işin kolayı bu kopya degilki :çok üzgünüm: :roflol: :roflol: :roflol:
özen tabi kaptana ne varmı hem 50 yi sınır koymuşlarr alllah allah onlarda cekselerdi aşagıyaaaa :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: opuyorumnanaktan

haklsıın orbişim :)))))))))) haftaya sakın eski yarışmacılardan almayalım o zman :))))))))))))))))))))))))))))))))
haftaya biz birinciyiz ama bu hafta kardeş takımımız birinci olur herhalde :)))))))))))
Biz kimle kardeşiz canım:çok üzgünüm:

her hafta bi eski ile gümletiyoz:) gecen hafta ben gümlettim bu haft leyla:))) haftaya inş süpermen olcaz :) günaydınnnnnn bu arada:KK70:
En iyi ben gümlettim amaaaaaaaaaaaaaa:dilcikar:beni unutmuşsun canım

X