Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ha özgecimmm söyliim söyliim diyoerum hep kalıyor aklımdayken hayırlı olsun bebişin allahım hayırlı dogumlar nasip etsin saglıklı bir şekilde canım

çok tatlısın ebrucum çok teşekkür ederim aminn inşalllah doğurup zayıflamaya geleceğim inşallahkaydirigubbakcemile2bayanssulusmilebayanssulusmile

hımmmmmm
yav benim bir arkadaşım varr çekirdek yemeden duramaz aama incecikkkkkkkkk
(((((((((((((((((((((((((((
ben onları yerleştirmem sen merak etme kuuzm yarın ki yiyeceklerim ne olacaksa avutup duruyorum kendimi
harikuladecim istiyorum valla kara kalem portre karışmam zaman ilerlesin koycam resmimi sende cizcen karışmam haaaaaaa kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 bayılırım bennnnnnnnnnnnolumunekankayizsmile

oy oy oyyyyyyyyyyyy söz zayıflıcammmmm kara kalem resmim olcak yaşasın yuppiiiiiiiiii heyo heyooooo oh oh yandan :))))))))))))))))) sevindirik oldum işte daha agzıma bir lokma komam ben

Küto iigeceler şekerim bisen varsın bu saatte:-tatlicadiarzu-.Bu hafta olmasanda kendini motive et haftaya gel geri bak yaşımız gidio ben 83 lüyüm sende 85 liydin sanırsam.Eskisi gibi kilo veremiorum ben 30 dan sonra noolcak düşünmek bile istemiyorum:umursamaz:Az daha motive et kendini hadi kuzumm
dijital tartım hala gelmedi,evdeki tartıda benle yaşıt bazen eksik-fazla tartıo üstüne çıkıp anneme baktırttım.72 DEN GERİDESİN DEDİhihoyyythihoyyythihoyyyt

Ebrucum beni 71.50 olarak alır mısın? canım benim.Bi de hesaplama yapmayı anlatın bana bi ara lütfenn.eski kilo-yeni kilo 73-71.50=1.50 gerisini bilmiyorum amaa.Bi de kilomuz değiştikçe bu çizelgeyi yeniden mi düzenleyeceğiz??:uhm:

Bu koca göbüş gitsin artık lütfenn,mayalı hamur gibi duruyo oturunca.kafamçokkarıştı.benden önce de heryere giriyo ama aaa.:)

Öpüldünüz kızlarr

bu arada modamakjaj nerelerdeki kızlar...........

:
canim ya türkiyeye gidecegimden dolayi alisveris yapiyorum,bavul hazirliyorum,bu yüzden pek laptopu acmiyorum,hep bi kosusturmaca icinde oluyorum cünkü.
bide bavul kilosu isi var.30 kilodan fazla gelirse her kilo icin 4€ para aliyorlar,yani gecmemem lazim,ama hediye ,cikolata falan derken geciliyo bu kilo,zaten bos bavul 5kilo geliyo,üfff ,
puzzle gibi bisey zaten bu bavul isi,cok sIkIyo beni cook.
o yüzden giremiyorum,bide esimin ailesi falan gelicek görusmek icin,onlara hazirlik,evi temizle,camasir,bulasik,ütü,yemek derken anlamiyorum ki vakit nasil geciyoo..

canimcim bencede kesinlikle 72 den azsindir,ne zamandir diyettesin,tartilinca 70 cikicak gibi geliyo bana opuyorumnanaktan

benim bu hafta kilomda bi degisiklik olmadi.gecen haftada 67 dim,bu haftada 67 diyim.
ben sabahlari giremedigim icin simdi bildirim yapiyorum.
bu aralar misafir kosusturmaca derken biraz karisik yedim,neyseki kilo almadim:)
bugun neler yedim
kahvalti 1 activia
daha sonra 1 bardak bitki cayi,cok az esimin yaptigi haşşaşli kek ten yedim.bide cok az light cips yedim :1ninca:
aksam 1,5 kase yayla corbasi,serce parmak kadar siyah ekmek
daha sonra cok azicik haşşaşli kek (esim karsimda yedi,benimde canim cekti)
1 aktivia daha yedim.

bol su ictim.bi ara canim zeytin istedi gittim 2-3 tane zeytin yedim o kadar.
umarim yarina 100 gramda olsa 67 nin altina inmis girerim.cünkü türkiyeye giderken 66 olmak istiyorum :1rolleyes:

aaaa canımm hayırlı olsun allah damatlığınıda göstermek nasip etsinde. bir sorum olacak niye bu işi yazın yapmıyorsunuz. allah korusun üşütür neyim.
ben oğlumu 2 yaşında yaptırmıştım.
fıtık ameliyatı vardı babası benden habersiz sünnetinide yapn diye sölemiş dr lere. nasıl olsa narkoz alacak bidaha almasın demişti. ama ne üzülmüştüm. ikisini nasıl atlatacak diye. çok zor olmadı. en azından korktuğum kadar olmadı..

tez zamanda iyilelir inşallah. ama gerçekten çok dikket edin .

:kedi::kedi::kedi:

günaydın kızlar.
mocamakyajım sana kolay gelsin tatlım. haketen zor bir iş. toparlanmak alışverişşşkafamçokkarıştı

harukuladeciğim sen hiç öle iki kişi arasına sohbetlere dalsammıki diye düşünme hemennn dal canım:1hug:
hem inan biz okumaktan büyük zevk alıyoruz...ŞenizŞeniz

kütomm koca boğazlı kütommm ye ye nereye kadar gııııııkaydirigubbakcemile
bak yediklerimizi eritecez diye uğraşıyoz. ama mutluyuz umutluyuz. üzerine eklemektense ağır ve yavaş gitsin. sakın bırakma canım. bir müddet dinlen yine gal haaakaydirigubbakcemile

****2.TAKIM- 141.ETAP****
dora( 74.0/ 73.5/0.5 /0.68&#37
viva la vita ( 62.8
samanyolu(65.5
moda makyaj ( / 67.0 / 67.0/0.0/0.%)
EBRULUM ( /82.5
kütahya(88.0 /
karabiber01( 66.5 /
asi bulut(63.6
misnewmoon (73.0
OıRPATA ( 104.9 / 103.0/1.9 /1.81%)
harikulade ( / 66.8 /
Lara (

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( / 814.6 /

Son düzenleme:
off kızlar çok moralim bozuk
kilom 64,1 yine yaa :gitme:
reglimin yakın olmasındır umarım. yoksa takımdayken kilo alırsam tüü bana kaydirigubbakcemile

dora( 74.0 / 73.5 / 0.5 / 0.68%)
viva la vita ( 62.8
samanyolu( 65.5
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00%)
EBRULUM ( 82.5
kütahya( 88.0 /
karabiber01( 66.5 /
asi bulut( 63.6 / 64.1 / -0,5 / -0.01%)
misnewmoon ( 73.0
OİRPATA ( 104.9 / 103.0 / 1.9 / 1.81%)
harikulade ( 66.8 /
Lara (

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 814.6 /

Günaydın arkadaşlar.....

arkadaşlar cok işim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr((((((((((((
şu işleri halledeyim gelcem allah aşkına bildiriim yapmayanlar yapsın ben mi kaçırdım karabiber lara nerdesiniz

dora( 74.0 / 73.5 / 0.5 / 0.68&#37
viva la vita takımdan ayrıldı
samanyolu( 65.5 /64.0/ 1.5 /2. 29 % )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00%)
EBRULUM ( 82.5 /82.0 /0.5 /0.61 % )
kütahyatakımdan ayrıldı
karabiber01( 66.5 /
asi bulut( 63.6 / 64.1 / -0,5 / -0.01%)
misnewmoon ( 73.0 /71.5/ 1.5/ 2.05 % )
OıRPATA ( 104.9 / 103.0 / 1.9 / 1.81%)
harikulade ( 66.8 /
Lara (

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 814.6 /

Son düzenleme:
arkadaşlar cok işim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr((((((((((((
şu işleri halledeyim gelcem allah aşkına bildiriim yapmayanlar yapsın ben mi kaçırdım karabiber lara nerdesiniz

lara 71 kilo olduğunu söylemişti. değişir mi bilmiyorum. eski kilosunu bulayım şimdi

ay asicimmmmmm çok büyük iyiyilik yaparsın feci karışık durumdayım bir mutfak bir pc koşuyorummmmmm((((((((((((((((

asicim buldunmu bende bakayım mı güzelim
haşhaşlı kekimin üzerine şerbetini koyverdim bu arada :)

karabiber ve harikulade hadi güzelllerrrrrrrrrrrr
bu arada demeden gecemeyecegim karabiberim ne alemdesin sen yahu motive olamadın mı yoksa yogunluktanmı canım inşlallah yogunluktandır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…