Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

geçmiş olsun doracım oglun için ... ve gecmiş olsun ebrucum kekik suyu ile gargara yap ii gelir derler.....

hııııııııı tamam canm hemen yapıyorum hatta kalktım bile cok kötü bademciklerim bembeyaz olmuşşşşşş akşama ateşlenmek istemyiroum :KK43:(((((((((((((((((:-)tomato:

yaptım orbişimmm uyuştu resmen agzımın içi inşallah iyi gelirde :KK43: çok üşüyorum ateşiimmi çıktı acaba ben yatmaya gidiyorum kızlar hiç iyi degilim

doracım senin oğluşa, ebrucum seninde bademciklere geçmiş olsunnn. sıcak sıcak içecekleri eksik etme canım

misscim sabah sana uzun uzun cevap yazmıştım ama göndere basmadan çıkmak zorunda kaldım. evlilik kader kısmet. olacağı varsa olur işte. hediye işine gelince çiçekleri sevdiğini ve alınmasından hoşlandığını söyle. alınca da deliler gibi sevinir gibi yap. bende işe yaradı. ama şimdi inanki çiçeğe verilen paraya acıyorum. önceden kuruturdum. koyacak yer kalmadı. artık eşime diyorum sakın çiçek alma diye bayanssulusmile hediye almayı sevmiyor eşim beğenmezsem diye çiçek kolayına geliyor sempatiksalakcinni

özgem gelmiş hoşgelmiş. çok özledim kıss seniii aklinialirimsmile
hadi seni bekliyoruz bak. az kaldı. kaç kilo aldın de bakalım yerimseniben

vivacım sen derslerini önemse öncelikle. ama bizi de unutma. sık sık ziyaret et yerimseniben

Son düzenleme:
birini çagırdım bile 86 kiloymuş hedefi 70 olabilmekmiş gerçekten ihtiyacı olanlara öncelik tanımak istiyorum anlayışla karşılayacagınızı düşünüyorum arkadaşlar

asicim teşekkür ederim canım içmeye calışıyorum bu arada ben hiççç bişi yemedim yaaa
bir armut yedim zorla başkada bişi yok zaten ama aç hissetmiyorum kendimi:KK43:

aç hissetmiyorsun ama yemen gerekir biliyorsun ebrucum. bir de ilaç alıyorsun. boş mideye gönderme ilacı

yine bir lokma ekmekle karnı yarık yaptım onun içinden attım agzıma :KK43: asicim akşama bişiler yemeye calışacagım :) canm

tek başına nöbetci gibi burda
sıkıldım ama olmazki
peri karla kardeşmi oldun gel artık olmazki aaaaaaaaaaaaaa

Kızlar merhabaaaa :))
İşe geldim anca yazabiliyorum.Ebrucum çok geçmiş olsun tez vakitte iyileş canım benim.Doracım ufaklığada geçmiş olsun tam yaramzlık zamanı şimdi:)
Bu akşam dijital terazim gelirde net sonucu yazarım size işallah.73 ün altındayım ama ne kadar altındayım onu anlayamıyorum evdeki teraziyle.Teraziyi annem bana hamileyken almış hala duruyor:)son tartıldığında 22 kilo almış hamileliğinde son aylarda da tartılmamış.Doğduğum zaman ebe dar getirirmiş annemin yanına beni ağlamamdan.Hala iştah aynı iştah:)
Kızlar belimi bi ölçeyim dedim şok oldum 92!!!! Acilen sağlıklı bir ölçüye gelmem gerekiyor gözlerim fırladı resmen.
İlişkim hakkındaki yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür.Laracığım cebinde akrep olan erkeklerden değil aslında ağzımdan ne çıksa yapmaya çalışır ama hem maddi durumu buna el vermiyor hem de hediye alma kültürü yok Adamakıllı ilk ilişkisiyim onun.İlk başlarda ondaki sıradanlık,herkes gibi olma hali ilgimi çekti.Ben biraz rahatduramam sürekli bişeyler peşindeyimdir,işim olsun okulum yürüsün evim işim arasında gidip geleyim başka bişey istemem diyen biri olamadım hiç.Hep bişeylerle uğraşırım.Şimdi işim vardiyalı,tekdüze de olmaya başladı.Emre nin hayatıma girişi daha sakin bir insan yapmıştı beni yani inanılmaz bi iştahla ne yapsam ne etsem diyen hallerimden kurtulmuştum.Ama şimdi de sıkılmaya başladım bu durumdan sanki :S
Sanki o hep ailesine bakmak zorunda kalacak,bize hiç sıra gelmeyecek bu böyle sürüp gidecek gibi geliyor :KK43: Bişeyde yapamıyoruz biyerede çıkamıyoruz fazla.Bu konuyu aslında farklı bi başlıkta açacaktım ama hepimiz kanka olduk burda siznle paylaşıverdim bu bana yeter İyi ki varsınızz <3

hoş buldum canım:)) bende elti yok henüz lakin aranıyolar:)) kıdemli olcekmişşşş adanalı olcekmişşşşş elit olcekmişşşş:))) gelin gelmeden beni deli ediyolar anlıcan:)))

emme grmceee mevzunda bende pek kısmetli degilim lakin eden yasar ve anlar diyorum ki anlıcak ilerki yıllarda hatalarını:))))

neden illakii adanalıı olacakmışkiii
senn başkaa şehirdensinn diyee sanaa lafmıı vuruyorlarr
nedee olsaa oğullarınıı izinlerdee başkaa şehirdee götürüyorsunn yaa ondann öylee diyolarr
amann desinlerrr boişver

valla bizim kiler takıntılı bu mevzuda mesela ben iş yok güç yok yani... onlar hemsire yada ögrt istiyolarmısta ogullarına da benim için iç açıcı söz etmemişlerdi lakin oldu evlendim... iş güç sahibi bi gelin getirsinler asla bi lafım yok ama durupta benimle derecelendirilerse yani bana cok ayıp ederler. ki o kızada acırım sırf ögr oldugu için evlenme davasına gicek ... ki şuda var hayat kimlere nasıl fırsat sunuyor kimse bilmez imkanlarım eger olsaydı bende basarırdım lakin olmadı imkanlarım:KK43:

oğullarınınn mesleği neykii canımmm

nasıl yanii çıktığın çocukmu dal bile hediye etmedi :eek:klava:yoksa annesimikötükedihüso
birde zamanmı değişmiş ney
eskiden işi iyi olan oğlanlar istenirdi şimdide gelinlermi beğenilmiyor işi iyi değil diyekötükedihüso
hey allahım yaaaaaohaoldumsmile
o zaman şimdiye kalaymıştık kaynanalmlar bizleri köprüden aşağ atarlarmıştıÇok üzgünüm çoook
canım benimmmmm
bir müddet daha devam et. boşver kaynana olacak kadını. zaten iyi bişi olsa kaynana demezler :roflol::roflol:
ismi daha güzel bir şey olurdu:roflol:
gerçi kocayada(eşe yani) koca demezler genç derlerdide :roflol::roflol:
benim böle konuştuğuma bakmayın kızlar. her ikiside bende mükemmelller çok şükürde:1closedeyes::nazar: sizleri güldüreyim dedimm:1rolleyes:

pericimm senn nekaadr hayat dolu bir bayansıı bayılıyorum sana

tek başına nöbetci gibi burda
sıkıldım ama olmazki
peri karla kardeşmi oldun gel artık olmazki aaaaaaaaaaaaaa

ay ebrucuğum sölediğim gibi çayımı demledim. dışarı çıktım. çocuğu zor içeri aldım.
:eek:klava:
amaaa donmuşummmmm.eyvahedigeldismile
camın önüne oturduk. bir camdan bakıyor bir çay yudumluyordukkiiiii
yukardan kayan bir çocuk aşağdan gelen arabanın altına girmesinmiiiiikafamçokkarıştı
allahtanki araba hemen durdu ama çocuk yerden kalkamadı. sanırım korkudan dizleri çözüldü. üzerine birde şöforle çocuğun annesi kavga etti.
daha sonra biz halen camdayızz. yan binedan çocuğa bakmaya geliyorlardı ve ne oldu dersiniz. kadının ayağı kaydı ve düştü. sanırım kırığı vardı hadi doğru hastaneye. bunca olay varken ben nasıl pc ye gelip bakayım kiifisfisfisfisfisfis

bu arada modamakjaj nerelerdeki kızlar...........

hani demiştimya camın önünde izlenim yaptım diye ama izlenim yaparken birde bakmışım ben bayağ kaçırmışımmcokacimcoook
2 tane küçük yağsız krep
yer fıstığı sayısını bilmiyorummmm
va salata
ve oğlanın 1 tane eti pufunu götürmüşümmeyvahedigeldismile:kedi:

miss kokulu misimmmm
insanların gelecekte nasıl olacağını kestiremiyoruz.
en iyi dost bildiğin bile yeri geliyor arkandan vuruyor seni.
iy diyorsun kötü çıkıyor kötü diyorsun iyi.bu çok karmaşık bir durum yani. ama allah inlallah hep iyilerle karşılaştırmak nasip etsin canım.

şimdi hep ailesi dersen diyorsun... işte bunu anlamak zor..eğerki derse bile kadir kıymet bilen ailesi varsa hep duacı olacaklar ve sırtın hiç yere gelmiyecektirrr
pozitif düşün pozitif yaşa tatlım.
kaygılar içinde yaşarsan hayat hiç çekilmez olur. bu durumlarda biraz polyanacılık oynuyacaksın:1rolleyes: genelde ben böyle bakarım. önce bir sinirlenir arkasından kendime artı noktalar çıkarırım.
bak bu huyumuda çok severim.
sana küçük bir abla tavsiyesiydi bu:1hug::1hug:

selammmm:)

karabibercim benim kayınçoda eşimde polis... yani... adana olma istegi ise yanlarında gelir gelinn mesela ben ankaralıyım adanada yasama ihtimalim yok yani soguk iklim insanı yapamıyo adanada bu yüzden dogu bitti eşim ank yazdı... alttan alta nie anka gittin dendi eşime.. yinede memnunum halimden ankaradayım huzurluyum oh yani:KK70:

vivacım sınavlarında basarı diliyorum kendine dikkat et canım....

doraaa karbonhrat hayırrrrrrrrrr var protein yeyeyeyeye ver ver ver:))))

bana gelince sporumu yaptım

sabah suyumu içtim

kahvaltıda biber yedim lakin kavurma olarak 3 dilim ekmek

1 c.b.. leblebi

aksam valla kahvaltı yapcem yemek yapmadım :))

KİLO ESKİ 104.9​

KİLO YENİ 103.0

BİLDİRİMİ ŞİMDİ YAPMA SEBEBİM YARIN ESİM RAPOR TESLİM EDECEK BENİDE ARK A BIRAKACA..... KAPTANIM DUYDUN DİMİ:) CETVELİMDE YENİ KİLO YAZIYO...

DORACIMNe hareketli bir gün geçirmişsinkafamçokkarıştıOğluşuna geçmiş olsun,küçücük daha kıymetini bil.Sonra kendileriyle beraber dilleri de büyüyor.:roflol:En güzel zamanları.Allah bağışlasın.:nazar:
EBRULUMCanım çok geçmiş olsun,dilerim çabuk atlatırsın....Şeniz
MİSİMCanım çok dikkatli ol kaarar verirken,sonuçta koca bir hayatı paylaşacaksın...Sen hareketli yaşam dolu bir kızsın,fikirlerinizin uyuşması çok önemli tatlım....Ailesine çok düşkün olması hoş değil,erkeğin arayı çok iyi ayarlaması gerek...Hem annesini hemde seni mutlu edecek vasıfta olmalı...Canım dilerim herşey istediğin gibi olur...:1hug:

Teşekkür ederim Dora ablacım tavsiyelerin için.Bende teraziyi dengelemeye çalışıyorum.İyi yanları neler kötü yanları neler diye.Az daha zamana ihtiyacımız var sanırım :S Ailesiyle bir araya geldiğimde de çok eğleniyorum aslında hemencecik içlerine aldılar beni ama değişik gelen bişeyler var bana farklı yetişmemizden dolayı zannedersem.Neyse geleyim bugünkü menüme:

Sabah
Elma sirkeli ballı sıcak su

karın ve bacak egzersizi

sahanda 1 yumurta lor peynirli
domates salatalık söğüş
5 zeytin yarım dilim çavdar ekmeği
yarım yağlı peynir

Zengin bir menü oldu :)

Ara

2 kuru incir 1 decaf kahve

Öğlen
Uno light sandviç içine light üçgen peynir,domates marul
tek şekerli çay

arada
mate çayı,kremalı kafeinsiz kahve

Akşam

3-4 çatal mantı,1-2 tane kabak kızartma
1 kase mercimek çorbası
1 tabak dolusu salata
Lipton after meal (çok iyi geliyor sindirim problemime)

Üstüne 1 kahve daha içip 1 tane acı çuku yedim.

3 kahve içiyorum günde kafeinsiz ama,kafeinli içerken 1 ya da 2 tane içerdim ama eskiye oranla kafeinden baya baya kara geçtim :p

Şimdi de yeşil çay iççem

öpüldünüzz

X