Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hepiniz tam gaz gidiosunuz valla misnewmoon oirpata dora ebrulum....bende gidiorummmmm yürüyüş yaptım bisaat önce simdi buraya yazıommm kilo bildirimimi sabah yapıcam ama cok veridigimi sanmıom dedigim gibi regl dönemi... hepimize bol sanslaaar olsun öptüm..

Aytenciim videolar için teşekkürler tekrardan eve gidince bakıcam:))
ne demek canım işine yarar inş ki yarıyacagınada eminim:)

hepiniz tam gaz gidiosunuz valla misnewmoon oirpata dora ebrulum....bende gidiorummmmm yürüyüş yaptım bisaat önce simdi buraya yazıommm kilo bildirimimi sabah yapıcam ama cok veridigimi sanmıom dedigim gibi regl dönemi... hepimize bol sanslaaar olsun öptüm..

ee canım regl de 2 kg fazla cıkar genelde sende eksik çıkarsa sevin bence:))) regl bitince süpriz rakam cıkar:)

iyi akşamlar kızlar.
laracığım pc yi açıkmı unuttun nelaelaelaelaelae
demin geldim burdaydın şimdi geldim yine burda görünüyor ama lakin seni göremedim bennnfisfisfis

viva allah kolaylık versin
yaprak dökümü başladı :)
küto tekrar girip bişi yazdımı ben mi kaçırdım
kızlar aklımdayken yarın öğleden sonra misafirleirm geliyor çok işim var lütfen bildirimlerde gecikme olmasın yarın bildiremeyeck olanlar akşamdan yazsınlar lütfennn
Canım beni alıyomusunuz listeye 71 im malesef bide hesaplama nasıldı bi ara buraya yapıştırıversenize unuttum ben.

lara nereye gittin sen bir kahvaltı bu kadar uuzn sürermi??????????? neler yiyorsun allah bilir:))))))))))))))))))
Yokkkkkkkk tatlım yaaaaaaaaa temizlik faslını sürerken misafir haberi aldım derken derken gün sonu oldu işte
iyi akşamlar kızlar.
laracığım pc yi açıkmı unuttun nelaelaelaelaelae
demin geldim burdaydın şimdi geldim yine burda görünüyor ama lakin seni göremedim bennnfisfisfis
Burdayım canımcım dora oğlanın sünnetini yapmaya karar verdik pazartesi kestiricez düğünü yaza bıraktık bakalım

iyi geceler kızlar nasılsınız

benı yarın almayın lısteye fırsat olmuyo pc basına gecmeye

ay ebrucuğum sölediğim gibi çayımı demledim. dışarı çıktım. çocuğu zor içeri aldım.
:eek:klava:
amaaa donmuşummmmm.eyvahedigeldismile
camın önüne oturduk. bir camdan bakıyor bir çay yudumluyordukkiiiii
yukardan kayan bir çocuk aşağdan gelen arabanın altına girmesinmiiiiikafamçokkarıştı
allahtanki araba hemen durdu ama çocuk yerden kalkamadı. sanırım korkudan dizleri çözüldü. üzerine birde şöforle çocuğun annesi kavga etti.
daha sonra biz halen camdayızz. yan binedan çocuğa bakmaya geliyorlardı ve ne oldu dersiniz. kadının ayağı kaydı ve düştü. sanırım kırığı vardı hadi doğru hastaneye. bunca olay varken ben nasıl pc ye gelip bakayım kiifisfisfisfisfisfis

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ammaaa vukuatlıymışsınız haaaaaaaa
şok olmuş vaziyette okudum hepsini ohaoldumsmile ohaoldumsmile
allah korusunnn dikkat edin kendinize karda buzda allah esirgesin yaa
haklsıın bu kadar olay bırakılırda pc başına gecilirmi :umursamaz: :roflol: :roflol: :roflol:
bu arada yerfıstıgı falan derken götürüyon haaaaaaa sayısı da belli degil :umursamaz:

dora talıhsız olaylar seruvenını ızlıyosun haa aman cana gelmesınde acil şifalar..

miscim hiç canını sıkma allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın canım
harikulade senin harikalıgının yanında bizim lafımız mı olurda
siz benim yazdıklarımı okumuyorsunuz kanım ca bak üzüldüm şimdi peki öyle olsun :KK43:((((((((((((
lara allah kolaylık versin şekerim :) erkek olcaksınız öylemi:)
kütahya peki yarın senii listeye almıyorum takımdan ayrıldı yazıyorum yanınada oky
fırsat bulursan bekleriz
viva da gitti verdik fire 2 hadi bakalım başka fire vermemek ümidiyle
laracım snaa deneme süresi vermiyoruz vermeyelim artık dimi yani şunca zmandır tanıyoruz birbirimizi
harikuladecim işi sıkı tutugu için ona bile vermedik :)
evet kızlar bildirimler i unutmuyoruzzzzzzzzz
laracım sen de kilo almış görünüyosun en son kaçla ayrıldıgını bulmak laızm yarın bakarız artık

bediş bak buraya yazıyom ... sen alıp basını gidecen bak gör... ben diom san ... gel yap bu işi ... fırsatım yok demek ne yahu? biraz kandine gel aaaaa ona git hop yeeee bu na git hop yeee bak gör....

bediş bak buraya yazıyom ... sen alıp basını gidecen bak gör... ben diom san ... gel yap bu işi ... fırsatım yok demek ne yahu? biraz kandine gel aaaaa ona git hop yeeee bu na git hop yeee bak gör....

inşallah dediğin gibi olmaz orbiş im :sinifsinif:

ebruluumm saol canım valla bu iş sıkı tutmadan olmuyo ama suan moraller sıfır yinede vazgecmiom ulen inanın kar yagdıgı haldeee ankarada gittim yürüdüm iyimidir evde spor yapmak içimden gelmio eee mecbur...vee yazdıklarını okkumadıgımızıda nerden cıkarsın ben okuorumda sohbetleriniz karsılıklı oluyo arada girebilirsem bende kaynamaya calısıyom valla elimden geldiğince

dora acaip gün gecirmişsin valla :)
bide misnewmoon hırslı azimli gördüm valla seni aksatmıosun masallah sana özelliklede oirpata seni tebrik etmeden gecemem bu gidişle vermeyeceginiz kilo kalmaz bence

bu arada ebrulum canım geçmiş olsun sana dikkat edelim kendimize kızlaar..

vivanın ve kütahyanın takımdan cıkmasına üzüldüm...yeni gelck arkadaslara hoşgeldin deeer başarılar dileeeriiim bu arada ebrulummmm 12 gec olurmu tatlımmm bildirim için?

ebruluumm saol canım valla bu iş sıkı tutmadan olmuyo ama suan moraller sıfır yinede vazgecmiom ulen inanın kar yagdıgı haldeee ankarada gittim yürüdüm iyimidir evde spor yapmak içimden gelmio eee mecbur...vee yazdıklarını okkumadıgımızıda nerden cıkarsın ben okuorumda sohbetleriniz karsılıklı oluyo arada girebilirsem bende kaynamaya calısıyom valla elimden geldiğince

dora acaip gün gecirmişsin valla :)
bide misnewmoon hırslı azimli gördüm valla seni aksatmıosun masallah sana özelliklede oirpata seni tebrik etmeden gecemem bu gidişle vermeyeceginiz kilo kalmaz bence

bu arada ebrulum canım geçmiş olsun sana dikkat edelim kendimize kızlaar..

vivanın ve kütahyanın takımdan cıkmasına üzüldüm...yeni gelck arkadaslara hoşgeldin deeer başarılar dileeeriiim bu arada ebrulummmm 12 gec olurmu tatlımmm bildirim için?
resim ci öğretmenim (resim öğretmenleri bu tabiri hiç sevmezler ):roflol: :roflol:
okumamışsın işteeeeeeeeee resim istiyom ben bananeeeeeee akannehir mafoldumben mafoldumben evet 12 gec olurrrrrrrrrr daha erken olsun kızlar bakın yarın misafirlerim gelecek öğleden sonra nolurrrrrrrr beni madur etmeyin yalvarırıım sizeeeeee aynı gecerim yazarım vallaaa :eek:lmaz:
gecmiş olsun dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkkür ediyorum

orbiş evet gördüm canım bende tebrik ediyorum seni tatlım helal olsun sakın yılmaaaaaa
bu arada kızlar isafirim vardı yine az önce gittiler yemek ne yedim karnı yarık yedim yarım birazda makarna yedim peynirli işte böööle sonrada küçük küçücük bir kase çerez yedim fındık çekirdek mısır üçlüüsnden oluşan :)
yarın tartı bana hiç iyi bişiler dmeeyecek ama görcez bakalım
ah ah kara kara yarın hangi pastayı hangi böregi hangi bulgur işini yapsam diye düşünyorum :KK43:

ha özgecimmm söyliim söyliim diyoerum hep kalıyor aklımdayken hayırlı olsun bebişin allahım hayırlı dogumlar nasip etsin saglıklı bir şekilde canım

anaaaaaaaaaaaaa okumustum yeminle unutmusum geri cıktım hatttaa ve hatta öğlen okumuştum anaam:))))))))

kızz.. istiosan yaparım valla senimi kırcam canım benim aaa

canım ozaman beeen 10da yapayım bildirimimi olurmu :)

resimci öğretmenimide ilk defaaa duydumm haa:p

bu arada bende fındık cekirdek yedim azcıcık amaaa kalorisi coook ebrulum bozma moralini be canım yarın sıkı tutarsın dengelersin bi yerde okudum yağlar vücuda 2 gün içindemi yerleşiyomuş ne sen yerleşmeden kilo almadan yakmaya bakarsın olurr biter :)

X