Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ooooooooooooooo bu kızlarda yazacakta ben de görcemmmmmmmmmmm ben muttfaga ayran yapmaya gidiyorum rica ediyorum biri bişi yazsın artık!!!!!!!!!!!!!!

ooooooooooooooo bu kızlarda yazacakta ben de görcemmmmmmmmmmm ben muttfaga ayran yapmaya gidiyorum rica ediyorum biri bişi yazsın artık!!!!!!!!!!!!!!

ebrucuğum aslında dr bana günde 2 bardak ayran yada süt içmemi önerdi ama ben bu konularda çok ihmal karım. bugünden sonra aya öğünlerime ayran ve sütü ilave edeceğim. eğer unutur yazmazsam banada uyarı at canımalsanaalsanasmile
benim omirliğimde incelme varmış. ve 1 gün kalsiyum 1 gün süt ürünleri verdiler ama ne kalsiyumu içtim nede diğerini benim halim ne olacak böle ya.bilmiyorumkismile

doracım aydınlattıgın için çok teşekkür ediyorum :)))))))efferin snaa spor yapan yerlerin zeval görmesin
bende ayran içiyorum azıcık tuz attım içine içiyom bakiim yudum yudum
bu arada ben tuzsuz yaşayamıyorum ya hiç bişiden tat alamıyorum tuzu az kullanıncaaaaaaaa tansiyon hastası olcam ((((((((

oo hay maşallah alt dolmuşşkaydirigubbakcemile5
bende acakta çaydanlık sabah beri kaynıyor bende su niyetine girip çıkıp doldurup şekersiz şekersiz içiyorum.
ara öğünüm kesinlikle ayran olacak yanında artık bilmiyorum aklıma birşey gelmiyor.boshayallersmil
Acıkınca gelir artıkcokacimcoook

aaaaaaaaaaaaaaaa
kuzum dikkat etsene kendineeee o sonucu mr dan mı çıkardılar ne olacakmış ya ???????
bende bu snee mr cektrdim beyin den baş agrılarına dayanamaz olmuştum ve bugünde agrıyor tıkanma varmış((( beyin kılcal damarlarında çok öenmli degil dedi dr % 40 ında cıkıyor mr cektirenlerin dedi((((((((

ohaoldumsmile oturunca göbüşüme baktımda kızlar ohaoldumsmile
yok yok benim bunu eritmem lazımmmmmmmmmm:gitme:
içimede çekiyorum dışımada bırakıyorum olmuyorrrr.............:1no2:
bu göbek gidecekkkkkötükedihüso

evetttttttt ayranımıda istemeye istemeye zorla içtim valla şimdi sabah bir arkadaşa ugramıştım biizm yan bloktan anahtarlarımız ve anahtarlıklarımız aynı:) onun anahtarını almışım masanın üzerinden benim diye benimki çantamdaymışşşş:)))))))))) onu verip geleyim dışarı çıkacakmış hemen geliyom yazın yazın bende okuyayım olurmuuuuuuu hadi bakiim gittim ben

Geceleri otur ders çalış git uykun kaçsın diye kahve iç,karnın acıksın atıştırr,arkadaşın evinde proje hazırlarken önüne abur cubur gelsin acıkınca mecbur yee,böyle böyle gelmişti benim verdiğim 9 kilo ve fazlası offf aman canım dikkatli ol ailenle kalıyosan ya da evde kalıyosan yine de bana göre şanslı sayılırsın.Ben yanımda beslenme çantasıyla geziyorum desem abartmış sayılmam herhade yanımda elma mandalina grissini bitki çayları oluyor hatta dün evden yoğurtlu müsli götürdüm işyerime

bugünkü yediklerimi de yazayım.

Sabah regl ağrılarım tuttu elma sirkesini de içemedim maalesef.
2 kuru kayısı
mate çayı
2 dilim beyaz ekmek 1 parça domates 3 küçük parça salata 3 siyah zeytin
1 dilim kaşar 2 parça beyaz peynir.

ARADA,

Siyah çay ve kafeinsiz kahve

öğlen

tavuk suyu çorba,
cacık,salata,
karnıyarık ın sadece patlıcanının içini yedim kıymaklarını ayırıp
az pilav almıştım ondan da 2 çatal falan yedim
irmik helvasınında 4/1 i

Diyette olmayacaktım o helvayı hiç affeder miydim

Kızlar bu arada ben anneyle abanta gidiyorum yarın.Bilgisayarımı yanıma alacam ama oldu ki giremedim ya da tartılamadım.Kilomu 73 olarak alın şu anda zaten normal kilomunda üstüne çıkarım.

ha şöyle beeeeeeee oh be bende aynı derttten muzdaribimmmm alsanaalsanasmile bu banaaaaaa yerken hiç göbek möbek düşünmüyoz vallaaa
yemek yemeyi çok sveiyorum napcam bilmiyorum ya hayırlısı bakalım
o gün dmeet hanımı okuyunca dedim ki ebru dur sigarayıda bırakmalısın
içmeyecegim dedim bir kaç saat dayandım sonra cooook acıktıgımı hissettim ben,im atıştırma huylarım çok fazladır ya neyse dedim ikisi bir arada cok zor olacak yatım cigaramı:)))))))))))

yaşın genç dedi dr. bir müddet bu şekil ilaç kullanıp birde eğzersziler verdi. ama ben onlarıda yapmıuyorum. ha bugün yaparım ha yarın üzerinden 8 ay geçti
sanada çok geçmiş olsun canım.
benim ilaçları bitirip kontrole gitmem gerekliydi. ama ilaçlar olduğu gibi duruyor. ne diyecemki gidipte.:kedi:
ben hiç ilaç kullanmasından hoşlanmıyorum ebrucuğum. hatta nefret ediyorum malesefffbenneyaptımki:1no2:

ah güzelim bende öyle ilaç içme özürlüyüm resmen de ama böyle bir durumda kullanman lazım zorlada olsa güzelim lütfen dikkat et kendine ya yapma((((((((((((((((

ene hepsi gitmiş koşa koşa bir yan bloga gittim geldim nerdesiniz siz yav ((((((((((

missnewmoon canım ailemle kalıyorum valla tek olumsuz yanı işte gece ayakta olmam ama heralde meyve yemek kilo aldırmaz dimi zor oluyo yaaani anlıyosun dimi abur cubur kestim tatlım Allah korusun valla yeteri kadar kilo aldım 4 ayda valla simdi mini mini miniminnacık verdim birazını:) yürüyüşte yapıorum dengelicem umarım

ebruluuuum burdayız valla ders calsıtım ara verip geldim :)

dora spor yapınca inan gidiyo gitmese bile sıkılaşıyo vücudun o göbek öyle yada böyle bi şekilde eriyo yani yıllarca spor yaptım vücudum spora alıştı bi dönem yapmasam vücut alıp başını gidiyo:) idare etcez artık sporu hayatımdan cıkarmamam lazım heralde simdi öğlen yemegimi yicem size göre biraz geçmi kaldım acaba hepinize bol şans kızlaaaarr yediklerimize dikkat edelim az yiyelimm emi:)

selam kızlar şükür kavuşturana

harikulade , yagmurtası hoşgeldınız kızlar en kısa zamanda hep bırtıkte hedefe ulaşırız inş.

modayakyaj canım vıvamın arkadasını böyle beklerdım çok güzel gidiyorsun memlekete geleyomuşsun saglıkla git gel canım

samanyolu regl bitince işler yoluna girmiş çok sevındım

ayçaa spor salonu uyelıgın varmış hiç kacırma zamanın el veriyosa ben olsam ne kadar üşensemde parama acır gıderdım hem benım gıbı yanlış spor yapıp belını acıtmassın ılerlı hayatında dogru egzersizleri ögrenmış olursun gercı şimdiye kadar ögrenmişsindirde bu arada bekar arkadaslar bulunca sevınmışsın gözumden kaçmadı ben takıp edemedım kaç gundur yanı arkadaslarla tanışamadım daha

asimm yavrum öptüm senı nasıl varmı gelişmelerr

doram gecmiş olsun canım kullan ilaçlarını bende dr a gıtme özurluyum nolacak bizim bu halımız bıcak kemıge dayanacak ıllakıi o zaman aklımız basımıza gelır defterini bulmana sevındım döktur bakalım oradakı hazınelerden bıze

ebruu özlemişsin benı ha hep kulaklarımı cınlatmışsın ınan vaktım yok bastada belırttım eskısı gıbı net basında olamıyorum gönuller bir olsun diyetler yolunda olsun bırbırımızı hoş görelım fırsat olsa hep burda olabilsek aklım burda ama olmuyo 2 gun yatılı mısafır vardı coluk cocuk ee ablarlarda burda olduk 11 kişilik aile sabaha kadar otur kazanla yemekler bulasıklar yatak döşek daha ne diyimki birde onlar kapıdan cıkmadan bi misafir haberi daha ev alacak birileri bizim evın şeklıne şemalıne bakacaklar buyrun gelın demiş ev berbat 1 saat ecel terleri döktum haftasonu özeti bu dunya sabah 8 de aradasa gectım memlekete gidiomuş hazırlanacaktı akşamda kocişin evde olabildigi tek akşam bırakıp nette dolaşmak ayıp olurdu böle durumlar hiç merak etmeyın diyetım super benden yana korkunuz olmasın tek eksik spor şimdilik

aytennnnnnnnn ona bi telefon etmem lazımmm

eda sende gfelememişsin anlıyorum senıı

evet ben bir havuç yedim kendimi çok aç hissediyorum böyle tıka basa doymak istyo canım ama öyle canımızın her istediğini yaparsak ooooooo işimiz var otur yerinde diyorum kendime:)))))) efferin bana

anım hoş geldin aramıza yazmışsındır ama kendını tanıtırmısın banaŞeniz

ben 25 yasımdayım 7 yıllık evlıyım ismim bedia daha önce burada 97 den 75 e inmeyi basardım ama şimdi 88 le geri dönüş yaptım malesef

canım basımıza ne gelıyorsa abur cuburdan ben gec yatan gec kalkan bırısıyım 1 ögun akşam yemegı o saate kadar ac kalıp gece abur cubur sevdasından bu haldeyım cips kola cıkolata yemekten vazgecip meyve yıyosak kılo yapmaz kesınlıkle için rahat olsun

küto alla kolaylık versin güzelim bende azmin kıırk sandım valla :)

evet ben bir havuç yedim kendimi çok aç hissediyorum böyle tıka basa doymak istyo canım ama öyle canımızın her istediğini yaparsak ooooooo işimiz var otur yerinde diyorum kendime:)))))) efferin bana

bende havuç ve ayvayı cok sevıyorum dıyet için doygunluk verıyo lahana alalımda bilmem severmısın gecen yıl cok acıkırsam kalorısı cok dusukya haşlayıup gönul rahatlıgıyla mıdeyı doldururdum hem yag yakıcı iyi oluyodu suyunuda içeriz o kadar övuyolardı bı ara işe yarıyo gercekten

kzuum sen kpss ye mi hazırlanıyon ben kaçırdımmı ne bende calışıyorum ama lise düzeyinde yaşlar daha fazla ilerlemeden şansımı dneeyeyim tekrar:dance:

küto alla kolaylık versin güzelim bende azmin kıırk sandım valla :)

yok yok azim yerınde sapasaglam 2 kilo vemişim azım kırılırmı regl beklentısı içinde o suanda veda ediyo bana ama tecrubelerım dıyorkı çok yakında o 2 kilo 3 4 olarak dönecek bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…